PDA

View Full Version : Изпитвали ли сте подобно чувство?



cherenlebed
02-06-2008, 17:49
Някога чувствали ли сте болка, която да ви ,,изяжда" отвътре, а душата ви да ,,крещи" от самота и да не желае нищо, освен спасение(или малко щастие)?

Моля, не се шегувайте.

Редактирано от-ЦвЕтИт0
:arrow: 7-ма точка. :wink:

DeVoi4eTo
02-06-2008, 17:51
някой му казват любов...и тъй кат гледам май несподелена.. :(

HexGirl
02-06-2008, 18:08
v momenta sam ne6to podobno no ne e ot lubov tva pone go znam uffffffff :roll: ](*,)

jim_beam
02-06-2008, 18:39
emi slu4valo se e ama togava bqh izpadnala v nqkva ujasna deporesiq.... :(
ako naistina se 4ustva6 taka izlizai s fr ;) te 6te ti pomognat da zabravi6 i da zapo4ne6 otnovo da se radva6 na jivota :-)

maackata
02-06-2008, 19:23
Ami za tova koeto govori6 go oprili4avam na moi momenti kogato se depresiram i stava ne6to vatre v men adski potisnata sam i ne namiram smisal da jiveq, no tova e samo kratak periot sled tva si4ko si idva na mqstoto..... :grin:

cherenlebed
02-07-2008, 16:37
Хмм...всичко си идва на мястото, казваш...е, как, аджеба, става това?! :(

find_m3
02-07-2008, 16:39
доста често всъщност и не само от любов....даже много рядко от любов

shadow4e
02-07-2008, 17:32
Само от физическа болка...

psychopath
02-07-2008, 18:33
Гледам да не се вкарвам във филми :-D

mgxpower
02-07-2008, 18:36
Да това му се вика любов и не само несподелена и при споделената има такава болка! От сега да те "успокоя" и "спасението" не върши почти
никаква работа..трябва времето да се погрижи в случая,но може
да минат години докато утихне тази болка..може и за месец два
зависи от това кой как приема дадени неща и дадени моменти... :-o

GameFace
02-07-2008, 18:43
Да това му се вика любов и не само несподелена и при споделената има такава болка! От сега да те "успокоя" и "спасението" не върши почти
никаква работа..трябва времето да се погрижи в случая,но може
да минат години докато утихне тази болка..може и за месец два
зависи от това кой как приема дадени неща и дадени моменти... :-o


Липсата на любов също те кара да се чувстваш така! Believe me ;)

Saymon90
02-07-2008, 18:57
Ох, колко сте банални... защо веднага свързвате всичко с "любов"?! И от къде изобщо сте сигурни, че знаете какво е това? Толкова ли не можете да проумеете, че душата може да страда и без да има друг участник в историята? Толкова ли не можете да разберете, че тя е достатъчно сложна сама по себе си и не е нужно да има момче/момиче, което допълнително да я мъти, за да й е тежко?
Боже... представяте го, сякаш най-големият проблем на света е "любовта" или по-точно несподелената такава. Ами, мога да ви кажа, че сте слаби, ако очаквате, че вечно ще има някого до вас. Слаби сте, ако си мислите, че не можете да се справите сами - без "сродна душа".
Осъзнайте се... толкова зависими от самотата ли искате да бъдете?

-> Да, изпитвал съм го. Щом душата ти крещи - и ти крещи. Щом душата ти се къса - и ти късай, чупи, удряй... нищо лошо няма. От една страна е хубаво, че има такива моменти, защото тогава поне си откровен със себе си. Докато великото "щастие" обикновено е основано на фалш и преструвки и малко след това отново ти е сдухано...хах

sherry
02-07-2008, 18:58
Изпитвам го често. Страданието сякаш е килия, чиито решетки не мога да скърша напълно...На моменти ми се струва, че надзъртам към ведрото утро, а секунда по-късно ураган от тъмнина ме връхлита. Килия със счупени, но не съвсем решетки...

OtherDimension
02-07-2008, 19:06
да. тогава си пускам fall out boy

сега сериозно -> чак толкова силни моменти не съм имал, или ако съм имал съм забравил, което доказва, че не съм :-o

GameFace
02-07-2008, 19:33
Ох, колко сте банални... защо веднага свързвате всичко с "любов"?! И от къде изобщо сте сигурни, че знаете какво е това? Толкова ли не можете да проумеете, че душата може да страда и без да има друг участник в историята? Толкова ли не можете да разберете, че тя е достатъчно сложна сама по себе си и не е нужно да има момче/момиче, което допълнително да я мъти, за да й е тежко?
Боже... представяте го, сякаш най-големият проблем на света е "любовта" или по-точно несподелената такава. Ами, мога да ви кажа, че сте слаби, ако очаквате, че вечно ще има някого до вас. Слаби сте, ако си мислите, че не можете да се справите сами - без "сродна душа".
Осъзнайте се... толкова зависими от самотата ли искате да бъдете?

-> Да, изпитвал съм го. Щом душата ти крещи - и ти крещи. Щом душата ти се къса - и ти късай, чупи, удряй... нищо лошо няма. От една страна е хубаво, че има такива моменти, защото тогава поне си откровен със себе си. Докато великото "щастие" обикновено е основано на фалш и преструвки и малко след това отново ти е сдухано...хах


Щом за теб истинското щастие е основано на фалш и преструвки - не ти завиждам.... :)

Blacklisted
02-07-2008, 19:44
да. тогава си пускам fall out boy
ахахахахаха

Много ясно, че съм, ама не беше любов, а яд - яд ме беше на самия мен, че бях такъв тогава си^^, но това беше отдавна и беше градивен яд :) ляля...

nixx
02-07-2008, 19:53
Ъъхъ. Има ги такива моменти. Настроенията ми са в двете крайности-или съм ненормално щастлива или съм ненормално сдухана. Хаха. Таа...обикновено когато яко много време съм хвърчала из розовите облаци на съзнанието ми..то толкова по-зле "падам'.... Иии...Абе да-разбрах се.

Pedigree
02-07-2008, 19:53
Случвало ми се е да съм тъжна,но не до такава степен.
Била съм много ядосана на себе си,крещяла съм,но не съм била толкова тъжна. :)

Seducti0n
02-07-2008, 20:32
Да случва ми се, прекалено често(или може би аз се терзая ненужно, дори и за маловажни неща/събития...)Болката, просто идва и те разяжда от вътре и ти си безсилен,сълзите напират, стискаш зъби, казваш си"няма да се подам", но до там, чувствата ти се оказват далеч по-силни и властни отколкото си мислиш че са в действителност.
От друга страна, обаче тази болка е необходима, именно тя спомага за това, да можем да се насладим пълноценно на щастието.За да можеш да се радваш истиски, трябва преди това да си истрадал истиски! :wink:

Blab
02-07-2008, 20:37
...
емоциите не мога да опиша с думи...

ЕPu
02-07-2008, 20:52
амиииииии да кажем, че съм имала
^ и при мен е било от яд

Ice_Queen_
02-07-2008, 21:13
О много пъти ми се е случвало..ей така,без дори да има причина на моменти -нещо да ме изяжда от вътре..да ме боли силно,без да знам какво да направя..ама си мисля че е защото мн неща ми се случиха в последно време и се е натрупала прекалено мн енергия и емоции

LiLGrizzly
02-07-2008, 21:19
ot lof ? ti dobre li si tfa e pulna prostotiq.. !!! 4ustvam tfa koga nekoi tapi fr ma precakfat.... i opredeleno si go iskarvam tfa na nqkoi predmet... nai 4esto 4upq razni ne6ta ot gnqff :smt075 tey 4i vnimavaite s kfi fr sa sabirate....

Saymon90
02-08-2008, 07:19
Щом за теб истинското щастие е основано на фалш и преструвки - не ти завиждам.... :)
И кво - от целия ми пост запомни само едно изречение и то дори не си схванал смисъла му? Овации...

teenkopele
02-08-2008, 08:04
Гледам да не се вкарвам във филми :-D

...ама понякога те сами идват при теб.

Дам, случвало ми се е само веднъж и то съвсем наскоро. Дано да не ми се случва отново. Не ми се говори повече по темата...болна ми е....може би защото още не съм излязъл напълно от това състояние...абре знам ли...филми колкот' щеш.

damn_me
02-08-2008, 18:32
Ами толкова силна незнам дали ми е болката..но определено и аз съм в една дупка в момента...чувствам се ужасно кофти,като някъф изтърсак,прошляк и незнам си още кфо :shock: До сега ми беше добре,незнам какво стана имам чувството че заради спорта,заради страничните неща които не ми оставяха време да си правя кефа и да излизам ми се проваля всичко в момента нямам голям кръг от приятели (като сестра ми ) с които да излизам по кафета ,купони и т.н. а точно това ми се прави сега...започвам да харесвам и едно момче...а бе при мен нещата са мнооооого и все кофти :lol:

Miss_Perfekt
02-08-2008, 20:57
Точна така се чуствах преди няколко дни сега ми е малко по-добре :? но мойто не е от любов а от яд на едно говедо :-x ](*,)

Psychoalgie
02-08-2008, 21:04
е и?

psychopath
02-08-2008, 22:36
Гледам да не се вкарвам във филми :-D

...ама понякога те сами идват при теб.

Дам, случвало ми се е само веднъж и то съвсем наскоро. Дано да не ми се случва отново. Не ми се говори повече по темата...болна ми е....може би защото още не съм излязъл напълно от това състояние...абре знам ли...филми колкот' щеш.Е да...тогава става тъпотията 8-)

HAGVXSXVH
02-08-2008, 22:42
еми не чак до такава степен..подобно,но не от любов!

Briseis
02-08-2008, 22:49
Все пак съм ол ълоун, изпитвала съм го.

Голяма съм ревла -> много редове сълзи и сополи + промишлени количества шоколад...

Не че ми минава, но ми е някак по-леко след това.

teenkopele
02-08-2008, 23:47
Гледам да не се вкарвам във филми :-D

...ама понякога те сами идват при теб.

Дам, случвало ми се е само веднъж и то съвсем наскоро. Дано да не ми се случва отново. Не ми се говори повече по темата...болна ми е....може би защото още не съм излязъл напълно от това състояние...абре знам ли...филми колкот' щеш.Е да...тогава става тъпотията 8-)

Тъпотия е меко казано. 8-)

GameFace
02-08-2008, 23:52
Щом за теб истинското щастие е основано на фалш и преструвки - не ти завиждам.... :)
И кво - от целия ми пост запомни само едно изречение и то дори не си схванал смисъла му? Овации...


Не, просто не видях смисъл да коментирам останалото...
Не заслужава овации! Сеш' се?

lwsu
02-09-2008, 10:06
Някога чувствали ли сте болка, която да ви ,,изяжда" отвътре, а душата ви да ,,крещи" от самота и да не желае нищо, освен спасение(или малко щастие)?

Моля, не се шегувайте.

Редактирано от-ЦвЕтИт0
:arrow: 7-ма точка. :wink:

да, отидох на църкава..

xXxScreamxXx
02-09-2008, 18:13
emi .. ne s1m .. za segaa :? 8) :?

Miss_Perfekt
05-02-2008, 14:57
Преди се чуствах постоянно така но вече взе да не ми пука :?

MisS__
05-02-2008, 15:07
.. случвало ми се е ... случва ми се често като се замисля... :o

_donna_
05-02-2008, 15:16
С вашите несподелени.
Няма споделено-несподелено,влюбен-разлюбен ...
Обичта,ако я има,си я има.Обичаш човека,стремиш се към него,излизате заедно,смеете се,пиете по бира,птичките чуруликат и всичко...и пак си го обичаш.Стига само да я има,де.Обичта не е нещо,което има нужда от насочване,от траектория,от източник и приемник.Тя си съществува самоцелно,вирее си и носи хубавини.

OtherDimension
05-02-2008, 15:52
С вашите несподелени.
Няма споделено-несподелено,влюбен-разлюбен ...
Обичта,ако я има,си я има.Обичаш човека,стремиш се към него,излизате заедно,смеете се,пиете по бира,птичките чуруликат и всичко...и пак си го обичаш.Стига само да я има,де.Обичта не е нещо,което има нужда от насочване,от траектория,от източник и приемник.Тя си съществува самоцелно,вирее си и носи хубавини.
не

_donna_
05-02-2008, 16:16
^
И естествено възприятията винаги са си там.
Само не трябва да ги изхабяваш и пренасищаш,'щото зациклят.
И обуславят субективизма.

Ихаа,че ми е кеф днес.

Lunatic-
05-02-2008, 16:29
да, от борчове
lifes a gamble

elsy
05-02-2008, 16:41
Дам, и то доста често :(

Lunatic-
05-02-2008, 17:00
лигочи :-x

Miss_Perfekt
05-02-2008, 17:07
лигочи :-x
Ае без обиди :?

Lunatic-
05-02-2008, 17:33
тихо зле

MoonAngel
05-02-2008, 17:39
Депресия му се казва на това.

mara_13
05-02-2008, 17:41
да, но обикновено като отида и си купя нещо ново се чувствам по-добре :-D

MoonAngel
05-02-2008, 17:49
Точно, депресии така се лекуват (поне моите)

Decu
05-02-2008, 19:29
Наскоро се почувствах..май точно по този начин. Не знам де, може и друго да е било.
Независимо щастието, царящо около мен, нещо ми липсваше. И както си вървях, изведнъж очите ми се изпълниха със сълзи. Идея си нямам обаче защо. Ей така - от нищото. Доста странно..
Но си преглътнах сълзите като си помислих само "Какво ми става бе?!".


А, сега чета мнението на mara_13.
На мен 'шопинга' не ми подейства.

ScionOfStorm
05-02-2008, 19:37
Йох,
понякога ми се е случвало, даже може би случаите бият по-към често. И не заради любовни проблеми или нещо такова, просто...зависи от много неща. :Р
Не е точно депресия, щото на мен както се е появявало за секунда, така и за толкова е изчезвало :)

RoyTheReaper
05-02-2008, 19:40
Абе чак толкова драматично не е, обаче имам периоди на сдух. Ама гледам да не се лиготя и се стягам и се оправям.

TellMeYourName
05-02-2008, 19:40
Йох,
понякога ми се е случвало, даже може би случаите бият по-към често. И не заради любовни проблеми или нещо такова, просто...зависи от много неща. :Р
Не е точно депресия, щото на мен както се е появявало за секунда, така и за толкова е изчезвало :)И аз имам такива изблици :-D изчезват толкова бързо,колкото са се появили.

LoLi_PoP
05-02-2008, 23:04
някой му казват любов...и тъй кат гледам май несподелена.. :(
ne e zaduljitelno da e liubov
inache na men mi se e sluchvalo..dori chesto :cry: :smt089 :-#

Bombshell
05-02-2008, 23:27
Някога чувствали ли сте болка, която да ви ,,изяжда" отвътре, а душата ви да ,,крещи" от самота и да не желае нищо, освен спасение(или малко щастие)?

Моля, не се шегувайте.

Редактирано от-ЦвЕтИт0
:arrow: 7-ма точка. :wink:
This my dear, is the way of the true EMO!

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-03-2008, 04:39
разбира се.. и то не веднъж.. :(

cappy123
05-03-2008, 11:04
Да,чувствала съм как ме изяжда всичко отвътре...и как ме боли сърцето,все едно нещо ме пронизва!!! :(
Болката е ужасна, а чувството извънредно мъчително :(

cherenlebed
05-04-2008, 12:39
Хора, хора...
По дяволите, не съм емо и не използвам наркотици!!! :-x
Човек да не сподели нещо...Ако вие се чувствахте така, едва ли бихте го обръщали на подбив.Както и да е.
Благодаря на повечето от вас за коментарите.

ScionOfStorm
05-04-2008, 20:03
Мани, грешно е да си по-емоционален в тоя модерен и яко човечен ( :grin: :grin: ) свят. Или ще ти го обърнат на "ти си емо", или си някакъв изпадняк.

Емоциите и чувствата не са на мода. Try something else...duh ;p

LordOfLight
05-04-2008, 20:14
Мани, грешно е да си по-емоционален в тоя модерен и яко човечен ( :grin: :grin: ) свят. Или ще ти го обърнат на "ти си емо", или си някакъв изпадняк.

Емоциите и чувствата не са на мода. Try something else...duh ;p

:lol: :lol: :lol: :lol:

m'n'm
05-04-2008, 20:26
И аз се чувствах така наскоро , нещо , с което се занимавах , не донесе очакваните резултати , не напълно , , оттам ме налегна кофти настроение . Но , като си дадох сметка, че останалото си е наред , разбрах , че това е просто период , оставих му се и сега вече нещата преминават :) За което съм мн радостна . Обаче има нещо , което ми е доста интересно - важно е при неуспехите да не ти пука толкова , а и попринцип за човешката психика е по - здравословно да приема леко нещата от живота , дококото може . Но , както разбирам от мненията по въпроса , повечето хора тук сме чувствителни , което обуславя невъзможността ни просто ''да не ни дреме ''. Е, как да се справим с това , а ?? :-o Някой да сподели , че ми е много инт