PDA

View Full Version : The Protata :/



Skullbreaker
02-06-2008, 19:06
http://www.vbox7.com/play:3ebde198

Аз - Соло китара
Илия - Вокал (паднал му е гласа , 7 часа не сме се спряли днеска :/ )
Сашко-Клавир


Кажете си мненията :> .

Disrespect
02-06-2008, 19:11
ааа и ние правихме кавър 8-) и клип имаме някъде ма си нямам на представа къде е.. :-o

добре е :р по-добре от нас, мамка ви!:р

TellMeYourName
02-06-2008, 19:13
Добрее :)
Заглавието на групата кърти :D

lsd43
02-06-2008, 19:20
Не е зле ! Аз ся се уча да свиря Nothing else matters на класическа китара и горе долу става :)

Mamut
02-06-2008, 19:22
пхахаха лица....







ПС:хахахахахах :D

RAWRRR
02-06-2008, 19:23
Хубаво е,даже го добавих в любими..

Гласът на вокала ви е много хубав,но наместа вади..странни тонове.

Доста необичайна песен сте избрали.
Яко щеше да се получи,ако си намерите бас и барабани и направите хард-рок версия. :) 8)

Skullbreaker
02-06-2008, 19:44
пхахаха лица....

ПС:хахахахахах :D


Съдържателен коментар от гениален никнейм :/ . Поне кажи какво не ти харесва , идеята е да си вземем бележка и да се подобряваме.



Барабани трудно се намират :/ . А басиста е мноого зле за 3-тъ път ни връзва тенекия , гг..

bungle
02-06-2008, 19:47
Аз като човек, който се е занимавал с пеене и съм доста критична... мога да ви кажа, че вокалът ви пее фалшивичко. Иначе сте ОК. Репетирайте здраво! Нека Силата бъде с вас!

psychopath
02-06-2008, 19:52
Браво бе тошо 8-) надобрял си доста


на мен ми е много гадно ,че заради гипса не мога да свиря и направо изтрещявам :x


пп-кога си взе китарката

machoka
02-06-2008, 22:58
Похвално е желанието ви да направите нещо, но ако ви кажа, че няма нищо общо с истината, надявам се няма да се разсърдите, а ще го приемете като градивна критика )) в минус е, че говоря от гледната точка на музикант ))
към пианистът нямам забележки, той и нищо не свири де ))
вокалистът - доста фалшивее, високите тонове не ги взима както трябва, хубаво е да си отвори гласа, може да ги вземе и без фалцет, но трябва да си отвори гърлото.
ти имаш добра позиция на китарата, хубаво държиш ритъм и изпълняваш добра роля на бек китара, ама 'солата', по-добре да замълча ))

продължавайте в същия дух, имате да извървите дъъъъълъг път, докато се получи нещо качествено, но винаги с всички е било така )

psychopath
02-06-2008, 23:18
глупав оффтопик- Тошо за да изглеждаш по-рокаджийски си пусни дълга коса...ще приличаш на Слаш ,с по-светла коса 8-)

teenkopele
02-07-2008, 07:45
Едно голямо БРАВО! Продължавайте. :)

sh3_1s_7h3_0n3
02-07-2008, 09:48
Като начало добре се е получило. :) С още репетиции ще ставате все по-добри.
Обаче... това момче докато пее, диша ли? :-o На места имам чувството, че ще се задуши. :)

Skullbreaker
02-07-2008, 10:45
В оправдание на вокала ще кажа , че не си знае текста и 3-4 часа не сме се спряли (без почивка) , измори се.Но има над какво да се бачка дам :) . Даже накрая тва с китарата го импровизирах в движение , щото издъхна тотално.
Единствената грешка която се набива ма4ок е , че той нещо се вживя и по средата на солото почна някакво Let it be един Бог знае от къде и обърка пианиста /хармонията . Но продължаваме и все по-добре ще звучим :Р . Отбелязвам ,че тримата свирим заедно за пръв път :) .
Иначе мерси на всички , живот и здраве ще ви зарадваме с Guns , но няма да дам на Илия да пее :Р .


*Чаделчо за нова година ми я подариха :Р . Свиря от към месец , но това е от най-лесните неща които мога :Р . И си пускам дълга коса атм , мн бавно да го ева ;/

Blab
02-07-2008, 11:04
Оу, обичам я тая песен.
Ииии... извадих си синтезатора да видя колко е лесна частта на пианото. :)

Вокалиста, разбрахме, на места фалшивее и гласът не му достига.
На първото соло - ъъъ... нещо ми продъни ушите (2:16-2:18)
Леле, забравила съм термините :lol: , накрая.... ох, няма и да се опитвам да се обясня 8-)

Давайте все така! :)

psychopath
02-07-2008, 17:42
От къде знаеш ,че съм аз бре? 8-)



Ние скоро можем да запишем нещо на мейдън 8-)

Skullbreaker
02-10-2008, 17:01
Щот си си психопат тревоман :Р .

Тоя път се получи по-добре.

http://www.vbox7.com/play:30e1023d


Даже аз и пианиста записахме една песен ама не се е качила още :) .
Ше я линка след 20-тина мин :Р

Skullbreaker
02-10-2008, 17:41
http://www.vbox7.com/play:fc32c1b6 even more :>

AvaLan4e
02-10-2008, 17:44
Може би Хей Жуд е по-добро? ('=


Но аз пея по-хубаво, нищо, че е много по-високо.

Decu
02-10-2008, 17:47
Може би Хей Жуд е по-добро? ('=


Но аз пея по-хубаво, нищо, че е много по-високо.Мда...ти си най-най! :---)

OtherDimension
02-10-2008, 17:48
много, много зле

AvaLan4e
02-10-2008, 17:56
Може би Хей Жуд е по-добро? ('=


Но аз пея по-хубаво, нищо, че е много по-високо.Мда...ти си най-най! :---)
Казвах тактично, че вокала е леко малък и му е трудно да си контролира гласа. И да пея добре, жалко че е само толкова високо, не отива на всичко, в повечето случаи имам нужда от 2ри глас (= Да се видим и ще ти демонстрирам. Мухаха.

Blacklisted
02-10-2008, 18:14
Мне, по - скоро е от това, че свири
и пее едновременно :)
супер кофти е и трудно...
Ма Тошко по - хубав тембър
вадиш от другия вокал.

RoyTheReaper
02-10-2008, 18:22
много, много зле

Кефиш ме. :-D

Ще го гледам утре, че нета ми е ужасно слаб. :x

Decu
02-10-2008, 19:05
Може би Хей Жуд е по-добро? ('=


Но аз пея по-хубаво, нищо, че е много по-високо.Мда...ти си най-най! :---)
Казвах тактично, че вокала е леко малък и му е трудно да си контролира гласа. И да пея добре, жалко че е само толкова високо, не отива на всичко, в повечето случаи имам нужда от 2ри глас (= Да се видим и ще ти демонстрирам. Мухаха. Тъкмо ще преценя дали наистина те бива (:

AvaLan4e
02-10-2008, 19:29
Може би Хей Жуд е по-добро? ('=


Но аз пея по-хубаво, нищо, че е много по-високо.Мда...ти си най-най! :---)
Казвах тактично, че вокала е леко малък и му е трудно да си контролира гласа. И да пея добре, жалко че е само толкова високо, не отива на всичко, в повечето случаи имам нужда от 2ри глас (= Да се видим и ще ти демонстрирам. Мухаха. Тъкмо ще преценя дали наистина те бива (:
Супер. Ма трябва да е тихо, щото това е единственото нещо, заради кето не продължих пеене ('= Не е силен, но точен, красив и висок, определено. Ще ти пиша на ЛС за срещата, не знам още кога ще да е. (= <3

Skullbreaker
02-11-2008, 12:00
Друго Измерение , чакам показно как точно се свири и пее "много много добре" , специално от твоята личност , която се кефи на нещото , демек Азис и се има за "интелектуалец" .

Или просто се обоснови , за да не си създаваш образ на рандом хейтър. :-)

OtherDimension
02-11-2008, 15:13
и сега понеже не ти харесах свирнята съм фен на азис, нали умник?
просто направих съпоставка между една група от 17-годишни момчета, които ги канят по участия в други градове и твоето недоразумение, наречено свирене, бъркащо всяка 2-ра нота...
разликата е огромна...
дали идва от талант, старание или друго - не знам

.. пък нека съм си хейтър ;)
така като гледам, в 1-вото мнение пише да си даваме мненията
така ли е, или си пиче и искаш да чуваш само "ооо, страхотни сте" от некви лицемери?
това, че не мога да свиря, не значи, че не мога да отбележа, че сте ужасни ? :)
зщото ако е така, кой си ти да съдиш как пее гергана, преслава или малина ?
не го взимай толкова лично де.. създаваш си лош образ

Skullbreaker
02-11-2008, 15:24
и сега понеже не ти харесах свирнята съм фен на азис, нали?
просто направих съпоставка между една група от 17-годишни момчета, които ги канят по участия в други градове и твоето недоразумение, наречено свирене, бъркащо всяка 2-ра нота...
разликата е огромна...
дали идва от талант, старание или друго - не знам

.. пък нека съм си хейтър ;)
и не ми се прави на отворко много
това, че не мога да свиря, не значи, че не мога да отбележа, че сте ужасни ? :)
зщото ако е така, кой си ти посерко да съдиш как пее гергана, преслава или малина ?


1во: Стигнах до заключението,че си фен на Азис защото в някаква тема видях ,че споменаваш негови песни като любими.През оная работа ми е какво мисли за "свирнята" човек които не отбира.

2ро: Не знам за кои момчета говориш , но ако обичаш отбележи факта,че сме се събирали 2 пъти и сме на по 14-15.И в един момент и участия ще има.И много по-големи музикални спецове от теб ни насочват , спокоино.

3то: Не бъркаме всяка 2-ра нота нито сме ужасни.Не знам от какво точно си останал с такова впечатление.Явно просто нямаш ухо , нз.

4то: Не мога да съдя гореспоменатите лица , защото те просто не пеят.


И много успешен опит за хейтване , почти успя , обаче си се хванал с грешния човек.Излагаш се.

И не си даваи труда да пишеш / да се излагаш повече , освен ако нямаш "градивна критика" . Постовете ти са пумия.
Целта не е да се слушат постове "ААА СТРАХОТНО Е" а постове от сорта на "Вокала бърка / китарата бърка / Има напредък /Няма напредък/Добре е / Не е добре /Звучи /Не звучи" и тн,демек с някаква мисъл.И оцени факта ,че изобщо се занимавам да ти обяснявам.

Айде със здраве и си опичай акъла.

OtherDimension
02-11-2008, 15:29
цитирането на песните на азис беше с ирония
а дори и да бях фен на азис, все тая .. важното е това, което имаш в главата, а ти явно никога няма да схванеш с пилешкия ти мозък, че един чалгар може да е в пъти по умен от теб например и като го срещнеш ще се наакаш лошо :-o

боли ме колко пъти сте се събирали, да го беше написал
аз дадох мнение за това, което чух и видях от клиповете, а то беше много зле

мм да, и аз теб не мога да те съдя, защото просто не свириш ;)

и защо ти да си грешния човек... не се прави на отворко
основният ти недостатък е, че си поредният 14-16 годишен дрисльо, който слуша "Истинската" музика и вече се има за много над простолюдието и масата ... ама ще паднеш от много високо, гарантирам ти

и ще ми казваш да си опичам акъла като ми го стигнеш, сополанко ;]

а това, че толкова се обиди наистина говори лошо за теб

щом сте толкова начинаещи - продължавайте и дано имате успех
не съм такава злоба, спокооойно пиленце

жив и здрав

koalka
02-11-2008, 15:34
Едно голямо браво от мен!
Според мен сте се справили добре.А и песента си е трудна. :)

Skullbreaker
02-11-2008, 15:44
Ty a lot.


Друго Измерение...Не съм се обидил..Принципно много трудно се обиждам..Долових в поста ти нещото което убива Българина в момента : Злоба . Иначе не смятам ,че това е мястото за подобни дискусии.Нито ти си длъжен да знаеш от колко време свиря/свирим нито аз дали влагаш ирония или не.

RoyTheReaper
02-12-2008, 13:14
Вокалът е трагичен. По-добре да пееш ти.

А относно твоето свирене... доколото виждам не владееш якия шред тип Michael Angelo. :D Но изглежда можеш да импровизираш. Има потенциал в теб. ;)

psychopath
02-12-2008, 15:35
Ти по-хубаво пееш :>

Skullbreaker
02-16-2008, 18:28
Нз опраите се

Решихме да се казваме Sky Angels
http://www.vbox7.com/play:027e88a0 - Imagine
http://www.vbox7.com/play:1a0098d1 - Boat on the river