PDA

View Full Version : сърце или разум



zvezdichka777
02-06-2008, 18:16
Оби4ам един 4овек .. изпитах много с него .. първа целувка ..първият път и т.н. ... с една дума покрай него пораснах и аз ..хващахме се много пъти .. всеки път за разли4но се карахме .. сега отново сме разделени заради моите капризи и разбира се заради родителите ми .. заради това 4е имаме прекалено малко време да се виждаме,заради това 4е бифшите му приятелки ревнуват,заради проблемите които правим и двамата .. заради вси4ко ,може би също така най-ве4е заради разли4ията между двама ни .. незнам .. ии сега отново се 4уваме..отново съм изправена пред дилемата ''сърце или разум'' според някой приятели по-добре да не се измъ4вам пове4е и да забравя за него,според други трябва да се боря докрай .. и незнам, да се боря или да продължавам с разо4арованията а в същото време и с хубавите моменти .. да послушам сърцето или разума си ?

SINDEL
02-06-2008, 18:28
Сърце.
Аз съм винаги за това, което ти казва сърцето в такива ситуации :)

led_i_ogyn
02-06-2008, 18:34
Сърцето...слушай го защото то никога не лъже.И живей живота си така както го чувстваш.Човек трябва да е госпорад на душата си , а не роб на съвестта си...От личен опит ти казвам, че всеки рано или късно плаща за това, че е предал сърецето си....

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-06-2008, 18:38
слушай сърцето си :) майната на разума ... поне на този етап :) ако е прекалено скъп за теб не се отказвай Whitesnake - All In The Name Of Love

HaCkO
02-06-2008, 18:50
Каквото ти казва сърцето тва прави!!

BlueFace
02-06-2008, 18:51
слушай сърцето си :) майната на разума ... поне на този етап :) ако е прекалено скъп за теб не се отказвай Whitesnake - All In The Name Of Love
+1 :smt023 :)

w0sh
02-06-2008, 18:51
Разум, разум. Винаги е прав в моя случай.

sh3_1s_7h3_0n3
02-06-2008, 18:54
Разум! К'ви са тия сърцати глупости. Докато си правиш планове за вас, губиш моменти сега. Да не говорим и че миналото ви е показало, че само се наранявате... Разбирам да си с някого, с когото се чувстваш щастлива, пълноценна..., тогава - добре, но щом всеки път след като се съберете се карате, разочаровате един от друг и се усеща напрежение между вас... за какво сърце говорим изобщо? Понякога най-идиотското и мазохистичното нещо е да послушаш сърцето си...

w0sh
02-06-2008, 18:56
Разум! К'ви са тия сърцати глупости. Докато си правиш планове за вас, губиш моменти сега. Да не говорим и че миналото ви е показало, че само се наранявате... Разбирам да си с някого, с когото се чувстваш щастлива, пълноценна..., тогава - добре, но щом всеки път след като се съберете се карате, разочаровате един от друг и се усеща напрежение между вас... за какво сърце говорим изобщо? Понякога най-идиотското и мазохистичното нещо е да послушаш сърцето си...

Мале за пръв път съм на 1 мнение с модератор.

pyfpaff
02-06-2008, 19:32
na kolko si godini ? ako si na po malko ot 17-18...nz..v smisal do tazi vyzrst si mnogo zavisima ot roditelite si i ne moje da pravish koi znae kakvi absyrdni neshta..prosto zashtoto za tqh si tqhnoto malko momichence..na vseki mu se e sluchvalo da se dvoumi m/y syrce i razum..nz..nqma li kak da suchetaesh neshtata...

bungle
02-06-2008, 19:34
Сърце.
Аз съм винаги за това, което ти казва сърцето в такива ситуации :)

и аз така.

utrevpetchasa
02-06-2008, 19:40
Разум! К'ви са тия сърцати глупости. Докато си правиш планове за вас, губиш моменти сега. Да не говорим и че миналото ви е показало, че само се наранявате... Разбирам да си с някого, с когото се чувстваш щастлива, пълноценна..., тогава - добре, но щом всеки път след като се съберете се карате, разочаровате един от друг и се усеща напрежение между вас... за какво сърце говорим изобщо? Понякога най-идиотското и мазохистичното нещо е да послушаш сърцето си...

Мале за пръв път съм на 1 мнение с модератор.

мдам модератора се е престал дори с оценката си и подкрепата на тезата си и е мн прав ...

BWald0rf
02-06-2008, 20:22
Колкото и да го обичаш по-добре ще е да го забравиш.Иначе рискуваш да свикнеш до такава степен с това положение,че да те боли адски много после.Дори да ти е гадно и т.н. ... ще го преживееш..и колкото по-навреме се разделите окончателно толкова по-добре ;)

mediata
02-06-2008, 20:30
незнам прецени си от ситуацията моята е много объркана и аз съм избрал разума, защото един приятел е в подобна и той избра сърцето и сега даже няма сили да си ближе раните много гадно посъпиха с него въпреки че той се доказва много пъти

Presley
02-06-2008, 21:29
раэум

sapphirr
02-06-2008, 21:48
първо сърцето после разума,защото в пове4ето слу4аи това,което е разумно е болезнено.хората войни са водили в името на любовта (на която попринцип не съм голям привържаник,но все пак..),тъй 4е имай го предви,което си заслужава пове4е!

slun4ice_90
02-06-2008, 22:49
Винаги слушай сърцето :-P :)

Rush_girl
02-06-2008, 23:35
първо сърцето после разума,защото в пове4ето слу4аи това,което е разумно е болезнено.хората войни са водили в името на любовта (на която попринцип не съм голям привържаник,но все пак..),тъй 4е имай го предви,което си заслужава пове4е!
+1 :)

koalka
02-07-2008, 09:36
Вместо да се вайкате колко проблеми имате, вземете ги решете.Щом се обичате, всичко може да се оправи.И избери сърцето, защото с помощта на разума ще наредите нещата.

Fallen`Angel
02-07-2008, 09:56
Както каза @koalka - избери сърцето и чрез разума вземете най правилното решение. Понякога е по добре да слушаш разума, друг път сърцето. Избери това, което ще те направи щастлива и това, което смяташ ТИ за правилно.

zvezdichka777
02-07-2008, 15:02
Колкото и да го обичаш по-добре ще е да го забравиш.Иначе рискуваш да свикнеш до такава степен с това положение,че да те боли адски много после.Дори да ти е гадно и т.н. ... ще го преживееш..и колкото по-навреме се разделите окончателно толкова по-добре ;)

Ами опитвах се да го забравя доста пъти,опитвах се да го забравя с помощта на други но не става ... просто вече съм се привързала достатъчно към него и колкото и да искам да излезе от сърцето ми не става .. толкова много искам да съм с него...щтом се сетq за всички хубави моменти .. :) (х) :( :( :( ... ноо като се сетq за кавгите и т.н. .. :( незнам,наистина незнам .. явно и той иска да опитаме отново но има ли смисьл ?! ;(

Благодаря на всички за мненията .. много :)

;( :( :(

H8_mE
02-07-2008, 15:16
Не избирай между двете!Следвай сърцето си разумно,така че да не получиш инфаркт от болка някой ден,за това,че не си последвала сърцето си и за да не полудееш,че не си постъпила разумно! :D

feelthless4o
02-07-2008, 16:00
Сърце.
Аз съм винаги за това, което ти казва сърцето в такива ситуации :)

С разум нестава.

zvezdichka777
02-07-2008, 16:02
Не избирай между двете!Следвай сърцето си разумно,така че да не получиш инфаркт от болка някой ден,за това,че не си последвала сърцето си и за да не полудееш,че не си постъпила разумно! :D

много правилно .. мерси :)

sweety_blondy
02-07-2008, 16:31
Сърцето...слушай го защото то никога не лъже.И живей живота си така както го чувстваш.Човек трябва да е госпорад на душата си , а не роб на съвестта си...От личен опит ти казвам, че всеки рано или късно плаща за това, че е предал сърецето си....


+1

Chess
02-07-2008, 18:24
Извинявай , From hell , но не съм съгласен с теб... "Сърцето никога не лъже". Ми добре саберете отново, наранявайте се още и още, докато не ти се набие акъл в главата...Май ти няма смисъл да избираш м/у разум и сърце , 'щото като гледам какво си писала ти май не си мислила какво си правила... :? ... Нека перефразирам израза ти "...че всеки рано или късно плаща за това , че е предал сърцето си..." : Всеки рано или късно плаща за това , че е послушал сърцето си и е предал разума си... Но все пак различни хора "различни ситуации" :razz: ...

FreeSpirit
02-07-2008, 18:30
И двере слушай ;)
Почни със сърцето като не с еотказваш от любовта си,после послушай разума и направи едно разумно нещо (разберете се бе ора;) ) Стига с тея капризи и различия(пък и нали казват че противоположностите се привличат,ако бяхте еднакви,щеше да е скучно):))
Успех ;)

Chess
02-07-2008, 18:38
Току що ми хрумна нещо... Защо не се събирате и карате постоянно докато не ти се ПръснЕ сърцето и не ти остане нищо друго освен да използваш разума... Think 'bout that... А ако ти харесва това: "Успех :wink: "

why^n0t
02-07-2008, 18:40
Първо слушам сърцето, и за това винаги си патя..

Chess
02-07-2008, 18:41
Ето го човека... :-D

So unbelievable love..
02-07-2008, 19:03
Не избирай между двете!Следвай сърцето си разумно,така че да не получиш инфаркт от болка някой ден,за това,че не си последвала сърцето си и за да не полудееш,че не си постъпила разумно! :D

ehhhh, Bravo!!Mnogo to4no kazano :)

Chess
02-07-2008, 19:07
Казах каквото имам да казвам :-D : РАЗУМА МОМИЧЕЕЕ (дано не съм объркал пола :P )

feelthless4o
02-07-2008, 19:09
Оффф. Живота сложно нещо , а :-D
Кофти..
Ми мноо тъпо така. Ако не си с него/нея те боли..ако си с него/нея те наранява => пак боли.
Продължавай напред.
Макар че аз винаги избирам сърцето пред разума :)

Chess
02-07-2008, 19:12
И почти винаги грешиш... :grin: :lol: :grin:

feelthless4o
02-07-2008, 19:13
И почти винаги грешиш... :grin: :lol: :grin:


8-) .... [-( :-#

Chess
02-07-2008, 19:15
And the fault is your own, and the fault is your own... За това не слушай тез глупости за сърцето... Мислииии!!!

feelthless4o
02-07-2008, 19:17
And the fault is your own, and the fault is your own... За това не слушай тез глупости за сърцето... Мислииии!!!

Аз не мисля че точно в този случай греша.

ani4ka_bani4ka
02-07-2008, 19:37
съвършенство се постига когато и двете са в равновесие...

а иначе... мисля, че просто трябва да се опитате да будете приятели за известно време. да не бързате, да сте си близки без да се обвързвате, за да няма наранени. то ще си проличи после дали има смисъл да опитвате отново...

psychopath
02-07-2008, 23:33
Разум разбира се 8-)

MiMcHeToOo
02-08-2008, 00:33
Разум, разум. Винаги е прав в моя случай.

Исках сърце да напиша ама.. Опа появи се w0sh и както винаги, прочитам неговото мнение и кво се случва.. Опа той прав.. Та така ... Искаш ли болка тичай при сърцето.. По безболезнено ще ти е ако избереш разума..