PDA

View Full Version : МАЛКА ЛИ СЪМ ЗА НЕГО.....???



vesito_rulzz
02-06-2008, 18:39
КАК МИСЛИТЕ-МАЛКА ЛИ САМ ЗА НЕГО? ТОИ Е НА 20 АЗ САМ НА 15...ТОИ ИСКА6Е Д ТРАГНЕМ ОБА4Е МИ КАЗА "МАЛКА СИ ЗА МЕН А И ТИ НЕМОЙЕ6 ДА 4УСТВА6"......КАКВО ЛИ НЕ ПРАВЯ ЗА НЕГО ОБА4Е ТОИ НЕ ГО ВИЖ ДА....ОБИ4АМ ГО А НА НЕГО НЕ МУ ПУКА........ :( :( :( :( :(

tuzaro
02-06-2008, 18:43
малка си, фани някой на твойте години

luckygirl92
02-06-2008, 18:43
e 6tom ti e kazal,4e si malka da "4uvstva6",a e iskal da hodite ne se li zamislq6 v/u tova,4e moje da iska prosto da se vuzpolzva ot teb???

MartyParty
02-06-2008, 18:45
малка си, фани някой на твойте години
:smt011 И може да се научиш да пишеш,ако искаш.На 15 години е срамота. :-D

BlueFace
02-06-2008, 18:48
Ех ве си4ки си фа6тате само по някви 18-20 годи6ни ....Кво е тва ве.??? И аз съм на 15 и моми4етата от моя клас са с някви 18-19 годи6ни (мисля 4е само заради секса ) :? :? Много е тъпо това....

w0sh
02-06-2008, 18:54
Не се ли научихте,че жените харесват по-големи мъже.

Пуу начи и всички се оплакват. По-голям мъж= закрила и сила и тем подобни, които хлапето не може да и даде.

sh3_1s_7h3_0n3
02-06-2008, 18:57
Щом той ти е казал, че си малка - значи си малка. Друг е въпроса, че доводът му е хипер тъп... 'не можеш да чувстваш'. Може и на 25 да си и пак да не можеш да чувстваш или да показваш любовта си...
Малкия по-скоро е той в случая. С такива разсъждения няма да си хване по-голяма приятелка, бъди сигурна!

BlueFace
02-06-2008, 18:58
Не се ли научихте,че жените харесват по-големи мъже.

Пуу начи и всички се оплакват. По-голям мъж= закрила и сила и тем подобни, които хлапето не може да и даде.

По голям мъж=по-голям х*й.Пък и не знам на тая възраст от кво 6те я за6титаамм ама да има.. :)
П.П. Надявам се да останат някои добри моми4ета дето няма да си хванат някви големи,за6тото нии (говоря от мн. 4исло за6тото не мисля 4е съм единствен) 6те останеме мн набутани :D :)

tuzaro
02-06-2008, 18:58
Не се ли научихте,че жените харесват по-големи мъже.

Пуу начи и всички се оплакват. По-голям мъж= закрила и сила и тем подобни, които хлапето не може да и даде.забрави колата и парите 8-)

w0sh
02-06-2008, 19:02
Не се ли научихте,че жените харесват по-големи мъже.

Пуу начи и всички се оплакват. По-голям мъж= закрила и сила и тем подобни, които хлапето не може да и даде.

По голям мъж=по-голям х*й.Пък и не знам на тая възраст от кво 6те я за6титаамм ама да има.. :)
П.П. Надявам се да останат някои добри моми4ета дето няма да си хванат някви големи,за6тото нии (говоря от мн. 4исло за6тото не мисля 4е съм единствен) 6те останеме мн набутани :D :)

Ти така и така звучиш като задръстен тип. Земи се отракай малко. Никой няма да те хареса такъв. Боже колко съвети мога ти дам ще станеш различен човек. Слушай ме мене и щше прокопсаш.

utrevpetchasa
02-06-2008, 19:08
Ех ве си4ки си фа6тате само по някви 18-20 годи6ни ....Кво е тва ве.??? И аз съм на 15 и моми4етата от моя клас са с някви 18-19 годи6ни (мисля 4е само заради секса ) :? :? Много е тъпо това....

qko kuchki sa dneshnite teenejarki te sa po razvrateni ot kakite si na po 25 i imat 3 pyti poveche opit ot tqh e ne se uchudvai iskat sex ,,, emm sled vreme i ti trygni samo gi rygash i zaebavash
posle se chudqt momichetata zashto sled kato nqkoi gi e ebal gi e ostavil mi zashtoto sami sme si vinovni za tova , takava e prichinata pravim se na mn otvoreni skachame na golemi parchoci ( uj ) posle nie sme nai preebani i pak nie revem che celiq svqt ni e kriv ,,, no mai nie sme krivite tyka e , a i tova na 15 godini mn pravilno e kazalo momcheto , na tazi vyzrast momichetata neznaem kyde se namirame pyk kakvo ostava da znaem kakvo e lubov,,,, :-x

tuzaro
02-06-2008, 19:14
BlueFace-слушай батко ти w0sh, той е по умните съвети и 100% ше си фанеш гадже 8-)
П.П.баце с кво ше си на абитюрентския?

w0sh
02-06-2008, 19:16
BlueFace-слушай батко ти w0sh, той е по умните съвети и 100% ше си фанеш гадже 8-)
П.П.баце с кво ше си на абитюрентския?
колата ще е X 5-ца
Иначе костюма ще ми го шият скоро ще ходя да си земам мерки.
Имам си дама ала бала всичко ще е тип топ. Ще се насвиним като за последно.

stealthyGirl
02-06-2008, 19:30
Не се ли научихте,че жените харесват по-големи мъже.

Пуу начи и всички се оплакват. По-голям мъж= закрила и сила и тем подобни, които хлапето не може да и даде.По-скоро заради по-зрялото мислене, но си зависи от човека също.

Едит: аа по темата забрайх да кажа :D Ами малка си за него, да.. не толкова заради годините, а заради нивото ти на израстване (личи си и от 1 пост :/ )

HAGVXSXVH
02-06-2008, 19:30
еми просто се опитай да го забравиш!

Roiroi
02-06-2008, 19:46
Are molq vi se imam edna priqtelka na 17 hodi s 34 godi6en jenen myj ... :shock: :shock: Nqmam si na ideq kvo si mislqt i 2mata ......

MiMcHeToOo
02-06-2008, 20:02
Не се ли научихте,че жените харесват по-големи мъже.

Пуу начи и всички се оплакват. По-голям мъж= закрила и сила и тем подобни, които хлапето не може да и даде.

Точно така ;)

w0sh
02-06-2008, 20:04
Не се ли научихте,че жените харесват по-големи мъже.

Пуу начи и всички се оплакват. По-голям мъж= закрила и сила и тем подобни, които хлапето не може да и даде.

Точно така ;)

Брех брех мимче все повече почваш да ме кефиш. Дори защитаваш иронията ми.

jyjko
02-06-2008, 20:06
Xia... ti kaja gledai 1-wo sebe si ne tyrsi otgowor w forumite ... :smt118 6om pi4a ti e kazal 4e si malka na4i si se dyrjala hlapashki 1-wo iskal da hoite posle ne iskal.... bydi posledowatelna kato praish neshto....
pr ti dawam... 15 godishno momi4e izliza s 22 godishen uspql MYJ s firma ima si vs.. oswen prqitelka... ako moejsh da dadesh nqkoi tui koeto iska nqma da ima zna4enue dali si na 15 ili na 25...... razberi kakyf e i ne izbyrzwai s dumata obi4am... ideq imash li kolko silni sa tiq dumi :?: :!:

MiMcHeToOo
02-06-2008, 20:06
Не се ли научихте,че жените харесват по-големи мъже.

Пуу начи и всички се оплакват. По-голям мъж= закрила и сила и тем подобни, които хлапето не може да и даде.

Точно така ;)

Брех брех мимче все повече почваш да ме кефиш. Дори защитаваш иронията ми.

Защитавам я, защото не е просташка и ако се вникне човек в твойта ирония може да види много смисъл ;)

w0sh
02-06-2008, 20:09
Xia... ti kaja gledai 1-wo sebe si ne tyrsi otgowor w forumite ... :smt118 6om pi4a ti e kazal 4e si malka na4i si se dyrjala hlapashki 1-wo iskal da hoite posle ne iskal.... bydi posledowatelna kato praish neshto....
pr ti dawam... 15 godishno momi4e izliza s 22 godishen uspql MYJ s firma ima si vs.. oswen prqitelka... ako moejsh da dadesh nqkoi tui koeto iska nqma da ima zna4enue dali si na 15 ili na 25...... razberi kakyf e i ne izbyrzwai s dumata obi4am... ideq imash li kolko silni sa tiq dumi :?: :!:

ИДЕЯ ИМАШ ЛИ, ЧЕ СЪЩЕСТВУВА БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, КОЙТО ИМА НОРМИ?

ПП: мерси мимче. Ю хев май респект енд май съпорт ин фючър.
Най-накрая интелигентен чуек да срещна :Р

MiMcHeToOo
02-06-2008, 20:12
w0sh - :-) ;)

BWald0rf
02-06-2008, 20:18
Мисля,че го е казал от гледна точка на това,че на 20 години не му е само за целувки и гушкане с гаджето.А все пак на 15 (поне според мен де) си малка за секс .. И така .. решението е да го забравиш ;)

bEbKaAa~*
02-06-2008, 20:44
ми след като ти го е казал директно...а и освен тва ти пишеш ,че квото и да правиш за него,той не го вижда...ми елементарно е...изобщо не се занимавай :?

hooliganka89
02-06-2008, 20:57
В днешно време е на мода малките момичета да имат връзки с по-големи момчета това до някъде го разбирам,но не мога да разбера защо големите момчета излизат с по-малки момичета...Може да е заради сеска,но и големите момичета могат да правят секс тва е нормално.
Чудя се,аз какво имат да си приказват момче на 20 и момиче на 15...тя ходи на даскало той на работа абе общо взето едвали има какво да си говорят.
Аз много неща се чудя...ама майка преди време ми беше казала да се чудя защо не мога да стана Поп... :oops:

aciko
02-06-2008, 21:03
В днешно време е на мода малките момичета да имат връзки с по-големи момчета това до някъде го разбирам,но не мога да разбера защо големите момчета излизат с по-малки момичета...Може да е заради сеска,но и големите момичета могат да правят секс тва е нормално.
Чудя се,аз какво имат да си приказват момче на 20 и момиче на 15...тя ходи на даскало той на работа абе общо взето едвали има какво да си говорят.
Аз много неща се чудя...ама майка преди време ми беше казала да се чудя защо не мога да стана Поп... :oops:
То не е задължително да си говорят.
Малките момичета хващат батковци
а)Защото имат пари
б)Защото могат да ги ебат по качествено
в)Защото с тях се мислят за големи какички,тъй като са по-здрави от малките на тяхната възраст

hooliganka89
02-06-2008, 21:16
Мисля,че е заради отговор (В)

sapphirr
02-06-2008, 21:52
а да си се замисляла,4е той може да има право. 5 години по-късно например (ти на 20,той на 25) нещата биха стояли по друг на4ин.4е мъжете и жените са създадени единза друг-ок,но нали все пак и всяко нещо с възрастта си.не се надхвърляй

Wrathchild
02-07-2008, 03:36
Уош е прав... с приятелят ми имаме 4 години разлика. В негова полза.
Жените искат някой, който наистина да може да ги закриля. Аз примерно не мога да съм с някой, в чийто ръце да не се чувствам защитена от всичко (това прозвуча като от роман на Даниел Стийл, но карай...). Искат и някой по-зрял в главата - поне да има какво друго да си кажат, освен да се гледат непрекъснато в очите и да си говорят колко се обичат. А 15 годишен пикльо не може да даде това на момичето. Може да я впечатли по някакъв начин, но повечето са с лапешки акъл, а момичето може да иска нещо по-сериозно (както аз, когато бях на 15). Не, че ги няма случаите на някоя малка пикла, която се е захванала с баткото, защото е по-опитен в секса и е с него само заради това. Но да се слага всичко под общ знаменател е меко казано смешно.

Lashes
02-07-2008, 05:48
тва са си 5г...изобщо не са малко....до 3г е г/д нормално...та с една дума...забрави го :]

Dark_Angel_F
02-07-2008, 07:06
Първо се научи да пишеш ! Не , че аз съм спрец по граматика , даже мога да кажа ,че доста ми куца , но поне не правя такива тъпи грешки.
И второ голям ти е , а ада не говоря , че е извадил страшно тъп оизвинение , за да не тръгне с теб... А като говорим за днешното поколение по добре 15 или 14 гоидшна тийнеджърк със някой 20 годишен , но да подчертая зрял и не търсещ само е*ане. От колкото едни 3 лапета 2 от които 3-ти клас , а третаа 5-ти за които едим приятел ми разказа , че е дочул техен разговор. Та за въпросните лапета смея да кажа , че са едни малолетни курви...Двете третокласнички са се хвалили една на дурга коя какви цигари е пушила или какви обувки й зел тати за 200 лева , едната от тях казала , че се учила да духа на някаквао момче( по ксъно в разговора станало ясно , че той бил от "големите" 4-ти клас ) И тогава се обажда третата ( 5-ти клас която е ) и им обянява какви риби били , защтоо тя вече амфет шмъркала и правила секс съ 15 човека....
Та сега ми кажете кой е пропаднал и .тн в случая...

KimBerLy1912
02-07-2008, 07:10
Има няколко варианта-или наистина смята че си малка (или поради някаква друга причина не иска да е с теб) и го ползва като оправдание...
Или наистина смята че си малка за него...Не знам : )
Всъщност 5 години не са голяма разлика...ама не са и малка...зависи си от хората....но като цяло той ти казва "малка си за мен" а го използва като предлог за да не е с теб...Лично мнение все пак...Само той си знае : )

water_lily
02-07-2008, 07:17
Не се ли научихте,че жените харесват по-големи мъже.

Пуу начи и всички се оплакват. По-голям мъж= закрила и сила и тем подобни, които хлапето не може да и даде.


ами не само закрила и бля-бля..
малко по-осъзнат си на 20 предполагам, отколкото на 15
зависи от човека изцяло, ама на 15 години статистически погледнато повече момичета имат връзки, отколкото момчета..дефицит на чувства или смелост предполагам : )

Madness
02-07-2008, 07:19
Честно казано от 20годишен до 20годишен има толкова голяма разлика...и все пак аз не бих се забъркала,независимо от 20гоишния...
Ти си решаваш де.

koalka
02-07-2008, 09:38
Еми, разликата не е хич малка, защото ти си на 15.Ако ти беше на 17 приверно, а той на 22 щеше да е друго.Просто в момента разликата е голяма.Но пък в крайна сметка той си решава за себе си, това са негови виждания и ти, колкото и да го харесваш не можеш да ги промениш.

gorska
02-07-2008, 10:34
Малка си.
Не знаеш ли какво си мислят онези, като него, които искат да тръгнат с такива като теб?! "Малка е, екстра, тамън е глупава и по-лесно ще пусне." :?

princesa_viki
02-07-2008, 10:43
Ех ве си4ки си фа6тате само по някви 18-20 годи6ни ....Кво е тва ве.??? И аз съм на 15 и моми4етата от моя клас са с някви 18-19 годи6ни (мисля 4е само заради секса ) :? :? Много е тъпо това....
не е заради секса,ами защото момчетата на нашата възраст се държат като деца.Не знаеш ли,че в тези години момчетата се развиват по-бавно,а чак след време ни настигат и то много бързо.
За какво ми е някой 16 годишен лигльо,дето само за компютърни игри говори и се прави на идиот?

BlueFace
02-07-2008, 12:22
Ех ве си4ки си фа6тате само по някви 18-20 годи6ни ....Кво е тва ве.??? И аз съм на 15 и моми4етата от моя клас са с някви 18-19 годи6ни (мисля 4е само заради секса ) :? :? Много е тъпо това....
не е заради секса,ами защото момчетата на нашата възраст се държат като деца.Не знаеш ли,че в тези години момчетата се развиват по-бавно,а чак след време ни настигат и то много бързо.
За какво ми е някой 16 годишен лигльо,дето само за компютърни игри говори и се прави на идиот?
Ми за кво задължително тряя си4ки 15-16 годи6ни да са такива????
Аз мога да ти кажа 4е има и 20 годи6ни дето са съ6тите като тия дето ги описа.....

snowgirl
02-07-2008, 12:28
И аз съм в подобно положение като момичето което е написало темата, само дето с момчето не сме говорили за това. Излизали сме няколко пъти миналата година, но нищо не стана. Само веднъж се прегърнахме когато ме изпращаше. Не разбирам защо докато беше в моето даскало според никой не беше голям за мен, а сега като кажа на някой че е на 20 и ме гледа странно. :lol: Ми според мен не е голям :? За любовта граници няма хехе :)

BlueFace
02-07-2008, 12:31
И аз съм в подобно положение като момичето което е написало темата, само дето с момчето не сме говорили за това. Излизали сме няколко пъти миналата година, но нищо не стана. Само веднъж се прегърнахме когато ме изпращаше. Не разбирам защо докато беше в моето даскало според никой не беше голям за мен, а сега като кажа на някой че е на 20 и ме гледа странно. :lol: Ми според мен не е голям :? За любовта граници няма хехе :)
Ама има слу4аи хва6та6 се с някой голям,ти го "оби4а6" тои те е*е и му е кеф .... После се появява някой по яка и си out ....Но ако 4овека е наистина свестен ..може и да се полу4и не6то (ама това ме съмнява доста) :(

snowgirl
02-07-2008, 12:42
Ми истината е, че преди време са натъкнах на един такъв. Слава Богу усетих се навреме :o Но пък това момче е умно, красиво, не е типичния плейбой, абе просто си е нормален! Дай Боже, както каза ти, нещо да се получи с времето... :-D

satity
02-07-2008, 13:23
mi az hodq s 27 god a sam na 16 i si mi e extra.edinstvenite hora koito ne odobrqvat vrazkata ni sa nashte ma teh nikoi ne gi slusha.za tva spored mene ne sa tolkova ot znachenie godinite kolkoto tova kak se darjish i mislish.

BlueFace
02-07-2008, 13:25
mi az hodq s 27 god a sam na 16 i si mi e extra.edinstvenite hora koito ne odobrqvat vrazkata ni sa nashte ma teh nikoi ne gi slusha.za tva spored mene ne sa tolkova ot znachenie godinite kolkoto tova kak se darjish i mislish.
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

LadyDy
02-07-2008, 13:27
Според мен си малка за него.... а и плюс това по-добре е разликата да ви е 2 - 3 години.... знам ли.. всеки си има мнение. :)

Undying
02-07-2008, 15:00
mi az hodq s 27 god a sam na 16 i si mi e extra.edinstvenite hora koito ne odobrqvat vrazkata ni sa nashte ma teh nikoi ne gi slusha.za tva spored mene ne sa tolkova ot znachenie godinite kolkoto tova kak se darjish i mislish.
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
+1 :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

princesa_viki
02-07-2008, 15:05
Ех ве си4ки си фа6тате само по някви 18-20 годи6ни ....Кво е тва ве.??? И аз съм на 15 и моми4етата от моя клас са с някви 18-19 годи6ни (мисля 4е само заради секса ) :? :? Много е тъпо това....
не е заради секса,ами защото момчетата на нашата възраст се държат като деца.Не знаеш ли,че в тези години момчетата се развиват по-бавно,а чак след време ни настигат и то много бързо.
За какво ми е някой 16 годишен лигльо,дето само за компютърни игри говори и се прави на идиот?
Ми за кво задължително тряя си4ки 15-16 годи6ни да са такива????
Аз мога да ти кажа 4е има и 20 годи6ни дето са съ6тите като тия дето ги описа.....
Аз говоря за общо мнение.Естествено всяко нещо си има изключение,но малко момчета се срещат такива.А относно 20 годишните,дет се държат така,да,съгласна съм.Не съм казала,че всички са свестни и големи(по акъл)

TheNewReligion
02-07-2008, 16:09
Бе , даа , ти си фани дедо поп да видим да ли нема да си малка ! :-D :-D :-D

TheNewReligion
02-07-2008, 16:09
Бе , даа , ти си фани дедо поп да видим да ли нема да си малка ! :-D :-D :-D

sweety_blondy
02-07-2008, 16:30
ми щом ти казва че си малка,помисли малко кво е имал предвид.. 20 годишен мъж няма да се занимава с малка хлапачка,но ако има секс във връзката,мн ясно че да..

FreeSpirit
02-07-2008, 19:07
Ми той ти го е казал, ние к'во да го съдим ли или да те убеждаваме че не си малка или какво ?!?
Ае щом ти казва че си ималка значи не те иска ,капиш ;)

coolkiss
02-08-2008, 06:35
малка, голяма... кво ти дреме...
а като тръгнете, къде ще ходите ???

mislitelka
02-08-2008, 07:24
Замисляла ли си се, че може би фактът, че твърде много си личи колко ограничена и глупава си, може да го е спрял? Научи се, че мъжете не обичат глупави жени. Земи поумней и понаучи нещо, след тфа гледай за гадже. Имаш време за сичко.
Иначи си мисля, че не толкова важни са годините, обаче разликата между един човек на 15 и друг на същата възраст е огромна. Някои на 15 мислят значително по-зряло и отговорно от теб. На 20, със сигурност има много проблеми, не вялвам само ти да си му на главата, надали ти би могла да му бъдеш приоритет. Още повече, че може би момчето би очаквало някаква подкрепа от човека до себе си, а ти сигурно не би могла да го разбереш.
Хайде, приятен ден и се запъти към букварчето, моля. #-o

shoon
02-08-2008, 08:25
Не се ли научихте,че жените харесват по-големи мъже.

Пуу начи и всички се оплакват. По-голям мъж= закрила и сила и тем подобни, които хлапето не може да и даде.

По голям мъж=по-голям х*й.Пък и не знам на тая възраст от кво 6те я за6титаамм ама да има.. :)
П.П. Надявам се да останат някои добри моми4ета дето няма да си хванат някви големи,за6тото нии (говоря от мн. 4исло за6тото не мисля 4е съм единствен) 6те останеме мн набутани :D :)
8) погледни от друга страна примерно, ти като поотраснеш какви гаджета ще си хващаш :? знаеш ли че малките по лесно се лъжат :) а всеки си гледа интереса и това което може да постигне 8)

hooliganka89
02-08-2008, 08:41
Тая мода малки да излизат с големи батковци е нещо много на мода...

BlueFace
02-08-2008, 11:08
Не се ли научихте,че жените харесват по-големи мъже.

Пуу начи и всички се оплакват. По-голям мъж= закрила и сила и тем подобни, които хлапето не може да и даде.

По голям мъж=по-голям х*й.Пък и не знам на тая възраст от кво 6те я за6титаамм ама да има.. :)
П.П. Надявам се да останат някои добри моми4ета дето няма да си хванат някви големи,за6тото нии (говоря от мн. 4исло за6тото не мисля 4е съм единствен) 6те останеме мн набутани :D :)
8) погледни от друга страна примерно, ти като поотраснеш какви гаджета ще си хващаш :? знаеш ли че малките по лесно се лъжат :) а всеки си гледа интереса и това което може да постигне 8)
WTF?!!?!Закво ми е да си лъжа гаджето ве.Аз да не съм някой изпаднал олигофрен :? :? Тва може да го напрай само някой мн голям тъпанар.Аз не искам тива връзки да иам :? :x :?

feelthless4o
02-08-2008, 11:32
Някой да ме светне какво значи думичката "МАЛАКА" 8-)

ViLLa*07
02-08-2008, 22:24
Тая мода малки да излизат с големи батковци е нещо много на мода... да и понякога много смешна ...

prettyIdeath
02-09-2008, 07:14
Ами може би момчето иска сериозна връзка, а не да бъде с момиче което като мине някой друг батко и ще му каже чао.

[quote][LP]Feelthless
Някой да ме светне какво значи думичката "МАЛАКА" Cool [/guote]
:razz:

GameMaster
02-09-2008, 08:07
Emi ako pitash mene si malka...i az bqh v podobno polojenie no ne trugnah s tova momche poneje e golqmo....Hvani si nqkoi na tvoite godini :)

WindfaLL
02-09-2008, 08:49
тая па..дееба тъпата пача дееба..ми да малка си и си тъпа и явно и тоя го е разбрал..много ще си интересна като си хванеш някой толко голям пфф :X

sapphirr
02-09-2008, 09:00
а ти кво се реп4иш,бе.като имаш емоционални проблеми никой не е длъжен да те търпи!

7oup
02-09-2008, 16:00
... Не, че ги няма случаите на някоя малка пикла, която се е захванала с баткото, защото е по-опитен в секса и е с него само заради това. Но да се слага всичко под общ знаменател е меко казано смешно.
Абсолютно съм съгласна!

xXxScreamxXx
02-09-2008, 16:45
opredeleno si malka za nego .. li4no menie 8) ;)

princesa_viki
02-09-2008, 17:35
а ти кво се реп4иш,бе.като имаш емоционални проблеми никой не е длъжен да те търпи!
Кво се занимаваш. :-)

Na7a6a
02-09-2008, 17:57
А това за парите, колите и секса ако го чуя още веднъж не знам какво ще ми стане. Естествено че има и такива случаи, но защо всички да сме такива?? Разликата ни с моя приятел е 7 години, а аз съм колкото авторката. И като тръгнахме той караше Лада Жигула, работеше (и още го прави) като луд и издържаше и майка си. Секс не сме правили още. Та за кви пари, кви коли и кви х**ове говорим???
А по темата-щом така ти е казал, не се занимавай.

Krem4eto
02-09-2008, 18:04
Много е странен този човек..Как ще иска да ходи с теб , после да ти говори съвсем друго...Това мъж ли е (уж те знаели какво искат).Незнам какво да ти кажа,вариянт е в началото да те е харесал,но после да не му е допаднал характера ти и сега единственото,което може да се получи между вас може би и само единствено секс... :( :?

MartyParty
02-09-2008, 20:05
mi az hodq s 27 god a sam na 16 i si mi e extra.edinstvenite hora koito ne odobrqvat vrazkata ni sa nashte ma teh nikoi ne gi slusha.za tva spored mene ne sa tolkova ot znachenie godinite kolkoto tova kak se darjish i mislish.
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
+1 :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
+200000000000000000000000 :booooomb:

gerim
02-10-2008, 12:43
ob6to vzeto mom4etata na 20 god iskat ne6to ser...sex,izlizane ve4er do kusno,hodene navsqkude ...a v pove4eto slu4ai momi4e na 15 god ne moje da im dade vsi4ko tova..
drug e vuprosa ako i dvamata ste na edin akul (ne iskam da obidq nito teb,nito nego,imam v predvit 4e prosto mislite za ednakvi ne6ta)...
ako iska6 po-golqm ot teb..hvani si nqkuv na 17-18...ama 4ak s 5 god razlika...nz :? ...ama nqma ni6to lo6o v tva de..to ako se obi4at horata da se vzimat :)

Cunk
02-10-2008, 12:54
не мисля че значат годините нещо в любовта. а и като се замислиш 5 години разлика не са много. на мен постоянно ми се говори че съм малка. и то от хора които са с 2/3/4 години по-големи от мен.писнало ми е но няка кфо да се прави .. :-# :smt102 :smt089 :smt087 ;(

Ivs Jonas
02-10-2008, 15:10
еми ако ти беше на 20, а той на 25 някак си нямаше да си толкова малка...ама ся си малка :D

Cunk
02-10-2008, 16:06
еми ако ти беше на 20, а той на 25 някак си нямаше да си толкова малка...ама ся си малка :D

сякш няма да станат ! според мен не е толкова голяма разликата