PDA

View Full Version : ЛЕК ЗА ЛЮБОВНА МЪКА?HELP =(



angel_hearth
02-07-2008, 02:47
проблема ми е такъв че от доста време харесвах едно момиче но просто беше невазможно да бъда с нея поради няколко причини които не ме интересуваха изобщо но неисках тя да пострада от това
виждахме се близо месец и се разделихме през декември миналата година но още имам силни чувства кам нея вапреки че тя вмомента има гадже...
нз какво подяволите да правя нощно време не ми се спи и се вартя ж леглото и се питам какво щеше да се получи между нас ако не бяхме братовчеди
НАКРАТКО ВАПРОСА МИ Е ИМА ЛИ НЯКАКЪВ ЛЕК ЗА ТВА ЧУДО ЛЮБОВТА ЗАЩОТО АЗ НЕМОГА ДА ОТКИЯ??? :-o :-o :-o ...

т.1
krem4et0

PUSS
02-07-2008, 06:46
nqma lek odi pii apcheta za san

angellove
02-07-2008, 06:55
Недей че сериозно вземе да направи някоя глупост. :?

А лек - няма. Времето помага, но нелекува. Просто трябва да се опиташ сам да си намериш собствен лек. И да намериш друга, която да обичаш. :)


ПП: Защо темата е в тоя раздел?

PUSS
02-07-2008, 07:08
shtoto kato q e puskal e spal MODS aide de ne deite da spite i vie :)

poltergais
02-07-2008, 07:40
проблема ми е такъв че от доста време харесвах едно момиче но просто беше невазможно да бъда с нея поради няколко причини които не ме интересуваха изобщо но неисках тя да пострада от това
виждахме се близо месец и се разделихме през декември миналата година но още имам силни чувства кам нея вапреки че тя вмомента има гадже...
нз какво подяволите да правя нощно време не ми се спи и се вартя ж леглото и се питам какво щеше да се получи между нас ако не бяхме братовчеди
НАКРАТКО ВАПРОСА МИ Е ИМА ЛИ НЯКАКЪВ ЛЕК ЗА ТВА ЧУДО ЛЮБОВТА ЗАЩОТО АЗ НЕМОГА ДА ОТКИЯ??? :-o :-o :-o ...
ААААА КАКВО ОБЩО ИМА ТЕМАТА СЪС СЕКСА ТРЯБВА МАЙ ДА СЕ ПОПРЕМЕСТИ В ТЕМА ЛЮБОВ

wasntme_
02-07-2008, 07:59
проблема ми е такъв че от доста време харесвах едно момиче но просто беше невазможно да бъда с нея поради няколко причини които не ме интересуваха изобщо но неисках тя да пострада от това
виждахме се близо месец и се разделихме през декември миналата година но още имам силни чувства кам нея вапреки че тя вмомента има гадже...
нз какво подяволите да правя нощно време не ми се спи и се вартя ж леглото и се питам какво щеше да се получи между нас ако не бяхме братовчеди
НАКРАТКО ВАПРОСА МИ Е ИМА ЛИ НЯКАКЪВ ЛЕК ЗА ТВА ЧУДО ЛЮБОВТА ЗАЩОТО АЗ НЕМОГА ДА ОТКИЯ??? :-o :-o :-o ...

ShhHhhhH nameri si dryga e... iiiii trqq prestane6 da si vtalpqva6 4e q obi4a6 i tn... to4no obratnoto -> ako sam si vnu6i6 4e ne te kefi... 6e se poly4i... barz lek ei tei izvednaj nqma i ne vijdam smisal da ti go kazvame tova... ideqta e - abstrahirai se malko ot tva momi4e... nameri si strani4ni zanimaniq s drygi hora 8-) i tn

spyk22
02-07-2008, 08:12
както почти всички по нагоре казват намери си друга това можеби е най ефикасното, а и просто се разсейвай не мисли за нея и копунясвай си.
но аз не мога и да си предстявя от къде ти е хрумнало да харесаш братовчетка (поне май така си написал или не съм разбрал)

amatorium
02-07-2008, 08:20
Ami trqbvat ti drugi zanimaniq i vreme za da mine. Drug nachin nqma. Sled vreme shte si hvanesh drugo gadje i shte eliminirash 99% ot lubovnata muka. Obache ako si bil vluben v nqkoi doi i sled vreme vse shte ti potrepva surceto dori i malko kato go vidish. O:)

LoLiPoP4o
02-07-2008, 08:49
"ae hui rod nepriznava pravi bebe i prodyljava" kakto se kazva v "pogovorkata"

hooliganka89
02-07-2008, 09:05
За твое и мое и на всички съжаление още не са измислили хапчета които да пиеш и да изтриват спомените ти от последната връзка.

slun4ice_90
02-07-2008, 09:10
Няма ли начин да сте пак заедно,щом и още имаш чувства към нея? :(

sapphirr
02-07-2008, 11:55
какво щеше да се получи между нас ако не бяхме братовчеди
:shock: :shock: :shock: Боже,тоя народ изcrazy тотално!

JoeBanana
02-07-2008, 11:56
какво щеше да се получи между нас ако не бяхме братовчеди
нормални деца :)

spyk22
02-07-2008, 11:56
Няма ли начин да сте пак заедно,щом и още имаш чувства към нея? :(

Супер препоръка - "опитай се да тръгнеш с братовчетка си"

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-07-2008, 11:57
какво щеше да се получи между нас ако не бяхме братовчеди
:shock: :shock: :shock: Боже,тоя народ изcrazy тотално!

+1 brb че майката ме чака в кревата :D :D

BlueFace
02-07-2008, 12:00
проблема ми е такъв че от доста време харесвах едно момиче но просто беше невазможно да бъда с нея поради няколко причини които не ме интересуваха изобщо но неисках тя да пострада от това
виждахме се близо месец и се разделихме през декември миналата година но още имам силни чувства кам нея вапреки че тя вмомента има гадже...
нз какво подяволите да правя нощно време не ми се спи и се вартя ж леглото и се питам какво щеше да се получи между нас ако не бяхме братовчеди
НАКРАТКО ВАПРОСА МИ Е ИМА ЛИ НЯКАКЪВ ЛЕК ЗА ТВА ЧУДО ЛЮБОВТА ЗАЩОТО АЗ НЕМОГА ДА ОТКИЯ??? :-o :-o :-o ...
ААААА КАКВО ОБЩО ИМА ТЕМАТА СЪС СЕКСА ТРЯБВА МАЙ ДА СЕ ПОПРЕМЕСТИ В ТЕМА ЛЮБОВ
Това е темата любов веее?!!?
Никак не е хубаво да тръгва6 с братов4етка си ! :? Но с времето може6 да сре6не6 някоя друга и да я забрави6..... :)

Lashes
02-07-2008, 12:01
оо боже...братовчеди...аз не смея и да си помислям да ходя с някой мой братовчед :D
та по темата...такова животно като лек за любов НЯМА

BlueFace
02-07-2008, 12:04
какво щеше да се получи между нас ако не бяхме братовчеди
:shock: :shock: :shock: Боже,тоя народ изcrazy тотално!

+1 brb че майката ме чака в кревата :D :D
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

slun4ice_90
02-07-2008, 14:13
Няма ли начин да сте пак заедно,щом и още имаш чувства към нея? :(

Супер препоръка - "опитай се да тръгнеш с братовчетка си"Упс не знаех,че сте братовчеди това вече е пречка :?

Alabalaportokala
02-07-2008, 14:17
Времето ще те излекува. Ако нямаш време и търпение се самоубий :-D

BlueFace
02-07-2008, 14:51
Времето ще те излекува. Ако нямаш време и търпение се самоубий :-D
Оооо да то4но това тряя да се казва на тъжните и объркани теенове ....Ни6ту 4удно да земе да го напрай :?

LadyDy
02-07-2008, 14:57
Ей, момче, успокой се. Животът е пред теб..... :)

zvezdichka777
02-07-2008, 15:08
Няма лек .. трябва да си го изживееш :(

angel_hearth
02-08-2008, 03:39
не искам да я вавличам в проблеми ако се саберем най-много да стане по зле ...
последния пат брат ми за малко да разберее :-# :-# :-# :-# :-# ...
:cry: :-# :cry: :cry: :cry: :cry:
за хапчета знам че нема които да ме накарат да я забравя а искам !!!
и то многоо
авее заеби некои ако праи купонче да ме викне се надрезгам едно здраво ега я забравяяя :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt023 :smt002

angel_hearth
02-08-2008, 03:48
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: .... абе бате че ше се самоубияя кел фаидаа само ще ми изхарчат наще парите за погребението и сичко останало вместо да си направа ремонта в стаята и да си напрвя графита ите такаа...
трябжа да си тарся легло 2.10 см на 160 см(широчина) щот старота ми окася с 16 см( висок сам 196) и се вартя като пумпал когато немога да заспяя... и единственото хубаво нещо дет излезна е че започнах да спя по-добре :grin: :grin: :) :)
най-малко още няколко седмици ше ми екриво и гадно ма 6е ми мине... а колкото до тоя дет вика се самоубия ако и на него му се мрее ше му дам калашника на вуйчо ми нека се разтреля кат пич :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067
:-P :-P :-P