PDA

View Full Version : скъсване



deadshadow13
02-07-2008, 08:12
ходих с едно момиче около 6 7 месеца през тези всички дни бях най щастливият в света но тя ме заряза за наи добрият ми приятел без да ми каже самият аз си разбрах тя го прегръщасе целуваше а мене отбягваше бях много наранен че неми каза мина доста време но не мога да си я махна от главата опитах се да се съберем отново но тя ми се изплю в лицето как да си я махна от главата

Harum_Scarum
02-07-2008, 08:16
Оффф..Има 1 000 000 теми с мно0ого отговори и всички казват да се развличаш и да излизаш но според мен няма как само с времето ще я забравиш.А на колко си на 13?????

Lashes
02-07-2008, 08:20
намери си друга :-|

hooliganka89
02-07-2008, 08:26
Приятелката ти е постапила много лошо със теб :shock:

sapphirr
02-07-2008, 08:32
аз имам въпрос:за какво ти е да си връщаш такъв 4овек и след си4ко,което е направила как можеш изобщо да мислиш за нея?тя нито може да те оцени,нито ще бъде с теб.каква е позлата от тоя мазохизъм?

deadshadow13
02-07-2008, 09:07
е да но немога да си я махна от главата само за нея си мисля и в същото време ми идва дето я вида да и счупа главата немога да спра да мисля за нея квото и да правя винаги ми е в главата :(

MixXx
02-07-2008, 09:22
otreji i kraka,prebii q s nego,sled tova i otreji glavata i q udavi v lokvata kruv

P.P.: precaka mi se flex type i za tva ne pisha na kirilica

SandForGaara
02-07-2008, 09:24
е да но немога да си я махна от главата само за нея си мисля и в същото време ми идва дето я вида да и счупа главата немога да спра да мисля за нея квото и да правя винаги ми е в главата :(
Одрежи си главата , бе момко 8-) !
Не бе майтап.Ти наколко си всъщност?!
Затова тря си тарикат да си избираш по-грозни приятели 8-) !
Пак майтап.
Явно е патка тфойта лйубов.
Но все пак ако наистина си на 13 по-добре учи!Че да влезеш в гимназия и понеже там е по-по-най трудно,тогава си намери гадже. 8-)
Ама серйозно консултирай се с приятеля си.

BlueFace
02-07-2008, 11:41
е да но немога да си я махна от главата само за нея си мисля и в същото време ми идва дето я вида да и счупа главата немога да спра да мисля за нея квото и да правя винаги ми е в главата :(
Одрежи си главата , бе момко 8-) !
Не бе майтап.Ти наколко си всъщност?!
Затова тря си тарикат да си избираш по-грозни приятели 8-) !
Пак майтап.
Явно е патка тфойта лйубов.
Но все пак ако наистина си на 13 по-добре учи!Че да влезеш в гимназия и понеже там е по-по-най трудно,тогава си намери гадже. 8-)
Ама серйозно консултирай се с приятеля си.
+1 :)

koalka
02-07-2008, 12:52
Сам си виновен, аз ако бях въобще нямаше да го погледна, ако така направи с най-добрата ми приятелка...Включително и нея.

Честно казано не мога да разбера как може да обичате някой или да изпитвате дори някаква симпатия към него, след като e направил такова нещо...Мазохисти.

П.П.:Отделяй малко думите една от друга, че нищо не ти се разбира.

vvs_go
02-07-2008, 13:20
6ti mine

LadyDy
02-07-2008, 13:35
Явно не е заслужавала любовта ти. Нужно ти е време, за да се осъзнаеш и вече да не мислиш за нея. А този, който казваш, че ти е 'приятел'...аз поне не мога да кажа, че ти е такъв, щом е позволил ТВОЯТА приятелка да промени чувствата си към теб.... т.е те да са заедно.. но ти си знаеш де....това си е мое мнение.
Айде УСПЕХ и дано намериш истинската си любов. :)

sweet_sorcerer
02-07-2008, 14:07
ще я забравиш, както казват времето лекува всичко... :) :)

H8_mE
02-07-2008, 15:36
Времето лекува и ще я забравиш след време и дори ще се ядосваш защо си си губил времето с нея! :?

TheNewReligion
02-07-2008, 16:07
Еее, недей така , де! Ще я забравиш все някога .... еми може да предложиш на някоя друга , то от теб си зависи .... :( по-точно от вас - момчетата !

zvezdichka777
02-07-2008, 16:22
:? :( :( :? Много много много лошо .. еми незнам .. как можеш да я забравиш .. намери си друга .. по-добра от първата,намери си някоя която няма да те нарани.Някоя която да те обича,а и ти да обичаш,трудно е,знам но ще се справиш :) успех ...

sweety_blondy
02-07-2008, 16:26
mn typo e postypila s teb.. ostawi q da prawi kwoto iska

vvaann44eettoo
02-08-2008, 12:25
:-o stiga we da ne e edinstvena

•._.•No_NaMe•._.•
02-08-2008, 13:20
za6to iska6 da si q varne6,za da te narani otnovo li?!puk i vse pak ne moje ve4no da ste zadno.spoks s vremeto 6te q zabravi6.izlizai,sre6tai se s drugii momi4eta i t.n. kato pi6e6 po forumite nqma da q zabravi6.tq ne e edinstvena! :?

FreeSpirit
02-08-2008, 20:19
Събирай се повече с фр и си намери ново гадже :)
Ако трябва просто се базикай с някоя фр ,зарибявай се и скоро ще изтръпнеш ;))

Chess
02-08-2008, 20:51
е да но немога да си я махна от главата само за нея си мисля и в същото време ми идва дето я вида да и счупа главата немога да спра да мисля за нея квото и да правя винаги ми е в главата :(
Одрежи си главата , бе момко 8-) !
Не бе майтап.Ти наколко си всъщност?!
Затова тря си тарикат да си избираш по-грозни приятели 8-) !
Пак майтап.
Явно е патка тфойта лйубов.
Но все пак ако наистина си на 13 по-добре учи!Че да влезеш в гимназия и понеже там е по-по-най трудно,тогава си намери гадже. 8-)
Ама серйозно консултирай се с приятеля си.
+1 :)


+2 8-)