PDA

View Full Version : Още немога да го забравя ;(



MeGiTyY
02-07-2008, 10:31
Ще станат 3 години лятото а още немога да се влюбя в друго момче аа се опитвах и през тея 3 години бях с доста момчета с които би трябвало да можех да забравя бившия ноо неможах и се побървкам аз него почти не го виждам не си пишем ще се видим ако му се обадя или нещо такова поне преди беше така де само че се скарахме защото през тея 3 години няколко пъти се опитахме да се съберем но не се получаваше никога и се карахме все повече и повече и сега най-вероятно той ме мрази пък аз все още го обичам сега се занимавах с едно момче много хубаво мило супер добричък и невероятно сладък но просто немога виждам го и ми е некфо безразлично никфа тръпка няма от 3 години към някое момче от моя страна .. и днеска видях бившия а не съм го виждала от септември месец защото няма къде да се засечем и днес го видях аз пресичах и то там мн хора имаше и го видях държеше някакво момиче за ръка и пресичаха и той не ме видя защото имаше мн хора но аз го видях ии сърцето ми щеше да изкочи защо немога да го забравя искам да го забравя но не успявам неискам съвет защото няма как да ми помогнете просто исках да кажа на някой защото приятеклите ми си мислят че вече съм го забравила защото мина доста време но аз не съм и ми липсва супер много но .. с него си говорехме по скайп и последното нещо което ми каза беше през октомври и ми каза "Просто не се получава остави ме" и от тогава нито дума от него :( :(

princesa_viki
02-07-2008, 10:55
Едно ще ти кажа-не си мисли,че като си с други ще го забравиш.Всички така си внушават,ама на практика не е така.Ти се опитваш да го замениш.Колкото и да ти е трудно-не поддържай връзка с него.Така ще е най-добре :)

sapphirr
02-07-2008, 12:03
"Просто не се получава остави ме" и от тогава нито дума от него

4овека ти го е казал,по-ясно от тва няма накъде.съжалявам,знам 4е боли да го 4уеш,но е истината,по-добре отколкото да се лъжеме и баламосваме!

а и тва за тебе запетай,то4ки не важат особено като гледам :?

BlueFace
02-07-2008, 12:07
"Просто не се получава остави ме" и от тогава нито дума от него

4овека ти го е казал,по-ясно от тва няма накъде.съжалявам,знам 4е боли да го 4уеш,но е истината,по-добре отколкото да се лъжеме и баламосваме!

а и тва за тебе запетай,то4ки не важат особено като гледам :?
+1 :(

MeGiTyY
02-07-2008, 12:08
ами знам и аз не го търся търсех го но вече не .. но ми пука за него и искам поне да си говорим а ние дори не си говорим вече ;( той ме мисли за некфа курва защото се занимавах с неговия приятел и а у.. и аз добре няма те търса ноо тфа са 3 години бе и аз немога го забравя ;( ;( амии сори за тфа че не пиша мн правилно ама не ми се занимава хаха

sapphirr
02-07-2008, 12:12
:shock:
а и тва за тебе запетай,то4ки не важат особено като гледам Confused- тва мненията май още толкова не важат,а!

занимаваш се с негов фр,а?хахаха ми то и аз да съм и 13 години да сме били заедно шти бия шута!

MeGiTyY
02-07-2008, 12:14
e аз почнах се занимавам с неговия приятел след като бяхме скъсали за пореден път и тогава още незнаех че го обичам толкова много

BlueFace
02-07-2008, 12:16
А ти за6то си се занимаала с други докато (уж) го оби4а6 :? :?
Той 4овека може и да те е харесвал о6те,ама сигурно като те е виял 4е ве4е си го забраила и са сваля6 на други..... :?
И кога разбра...???Да не ти падна някой саксия на главата :D :D ??

sapphirr
02-07-2008, 12:17
зна4и скъсали сте,тогава си запо4нала да се занимаваш с неговия приятел и 4ак накрая си установила,4е го оби4аш.интересно...

нямам кво да ти кажа,само 4е квот било било тия 3 години и да го мислиш и да го су4еш няма да ги измислиш.така 4е седни по-добре мисли с какво по-смислено да се занимаваш следващите 3

MeGiTyY
02-07-2008, 12:24
ами не бе значи ние ходехме там нз колко точно доста беше и го зарязах дори незнам защо е така и след още няколко месеца почна ми липсва и аз на него и си говорехме това онова беше мн яко тогава и след това се оправихме ама пак нещо стана и скъсахме и си останахме пряителчета и тогава почнах се занимавам с неговия приятел и тогава той ми се расърди и пак мн време не си говорехме 6 7 месеца после пак се оправихме и накрая всичко дотам и сега искам пак поне да си говорим но тръгна да му пиша в скайп и викам аа не не няма и така .. пък и той сега си има фр а и 100% не му се занимава с мен аз дори щах да се навия да спа с него без никфа връзка само защото наистина значи мн за мен но нещо той се отказа той ми го предложи и после ми вика немислех че си такава пфф

sapphirr
02-07-2008, 12:26
ами тва негово предложение си е било 4иста пробация.ако се навиеш да го направиш с него без връзка,зна4и в неговите о4и се даваш лесно,без на4ение,4е ти го правиш защото за теб има наистина голяма зна4ение и защото това е той,а не някой друг!

BlueFace
02-07-2008, 12:27
Ей така като се навие6,може6 да го обеди6 о6те пове4е 4е си ку*ва.
Ти ей така да преспи6 веднъж с него 6те изле6е6 ебахти парцала....По добре недей се излага така,стегни се и си продължи напред....

asi_basi
02-07-2008, 12:31
Едно ще ти кажа-не си мисли,че като си с други ще го забравиш.Всички така си внушават,ама на практика не е така.Ти се опитваш да го замениш.Колкото и да ти е трудно-не поддържай връзка с него.Така ще е най-добре :)

Napalno sam saglasna s mnenieto na princesa_viki...
Naistina e trudno da zabravi6 nqkogo kogoto si obi4ala i ne mislq 4e nqkoga 6te go zabravi6 NAPALNO. Prosto edin den 6te nameri6 edno mom4e v koeto 6te se vlubi6 i 6te si happy s nego, makar4e vinagi kogato vidi6 tova parvo mom4e ne6to 6te potrepva v teb, no nqma za6to vseki pat tova kogato se slu4i da si kazva6 4e o6te go obi4a6 i nemoje6 bez nego! Prosto si imala 4uvstva kam nego i vinagi si go spomnq6 kato go vidi6, toi sigurno 6te si ostane specialen 4ovek za teb, no ne i edinstveniq, prosto parvioto mom4e v koeto si se vlyubila. Nai-dobre da se zanimava6 s ne6to koeto obi4a6, gledai si daskaloto, priqtelite i si jiveq jivota, spri non stop da misli6 za nego i 6te vidi6, 4e 6te nameri6 po-podhodq6to mom4e za teb. Aide uspeh

P.S. mejduvremeno se nau4i da izpolzva6 zapetaiki to4ki i t.n.

MeGiTyY
02-07-2008, 12:39
ami az otkude da znam 4e toi me probva puk i dokato hodehme ne pravihme sex i az vse o6te s nego ne sum pravila haha toi daje si misli 4e sum destvena ... ami iskam pak da e s men za6toto se 4uvstvah super qko s nego

koalka
02-07-2008, 12:45
Лошото е, че няма какво да направиш, след като той няма чувства към теб.Ти още не си се примирила и затова таиш някакви надежди, виждаш светлината в края на тунела...Да, ама не.Хубаво, ти го обичаш, той има чувства, да речем и какво?Нали казваш, че няколко пъти се опитвате да се съберете, но просто нещата не вървят.Явно не сте един за друг, и ако разбереш това и го забравиш, ще можеш да се влюбиш в друг, но първо трябва да превъзмогнеш бившия...

MeGiTyY
02-07-2008, 12:55
dam znam 4e nqma kakvo da napravq toi nqma 4uvstva kum men daje i sigurno me mrazi zaradi vsi4ko deto sum mu napravila i govorila .. tolko gadni ne6ta sum mu govorila 4e napravy neznam .. ami i az mu go kazah aide da probvame pak i toi kaza e za6to nevijda6 li 4e ne se polu4ava ve4e probvah i ne mi haresa neiskam pak i az are de o6te edin 6ans i toi NE .. i sega nemoga se vliuba v dr mom4e ii mi e super gadno za6toto sum nqkakva bezrazli4na kum vsi4ko .. pone iskam da pogovorim i da si kajem si4ko no mu iztrih nomera haha a po skype e tupo .. ii ninam

BlueFace
02-07-2008, 12:58
Хммм а дали това е любов или поредното теен увле4ение при което си мисли6:"Аз хипер много го оби4ам,не мога да живея без него,той е 4овека за мен".Аз си мисля 4е 2рият варянт отговяря на то4но тази ситуация. :) След време сигурно 6те го осъзнае6,когато се появи следва6тата "любов" :) :)

MeGiTyY
02-07-2008, 13:02
Хммм а дали това е любов или поредното теен увле4ение при което си мисли6:"Аз хипер много го оби4ам,не мога да живея без него,той е 4овека за мен".Аз си мисля 4е 2рият варянт отговяря на то4но тази ситуация. :) След време сигурно 6те го осъзнае6,когато се появи следва6тата "любов" :) :)

a beee dostatu4no mom4eta se poqviha i nito edin ne me nakara da se 4uvstvam taka kakto predi .. ima6e edno mom4e s koeto mi be6e qko i to kolko samo 1 sedmica ahaah i pove4e ne .. am prosto se 4uda dali vseki put kogato skusam s nqkoe mom4e i sum sama i se 4uvstvam samotna se se6tam za bivshiq i toi mi e kato nqkuf spasitelen poqs ili naistian zna4i mn za men .. zna4i az kato go vidq i napravo surceto mi 6te izko4i s nito edno mom4e ne e bilo taka

BlueFace
02-07-2008, 13:07
Еми това е тъжно за6тото просто не виждам бъде6те за вас...Трябва да си намери6 друг и да се опита6 на не мисли6 пове4е за бив6ия...Няя как... :)

MeGiTyY
02-07-2008, 13:11
ami to tfa budeshte nikoi ne go vijda vseki fr kazva 4e vsi4ko otdavna e svur6ilo samo 4e predi kato 4at pat se vijdahme s bivshiq i samo e taka fr-ta ii kak si govorehme i vsi4ko tfa mi lipsva togava i toi pak se vliubi v men i az estestveno pak preebah ne6tata .. obi4am go no kogato stane ne6to po seriozno vida 4e i toi me iska i se otdrupvam a neznam za6to neznam iskam ne6to da mu kaja iskam da sme fr-ta da si lafim da mi spodelq samo tova iskam no neznam kak..

BlueFace
02-07-2008, 13:16
Еми явно осъзнава6,4е в теб е проблема и ти сама си преебава6 6ансовете.... явно трябва да промени6 не6ту в себе си (до колкото е възможно). :)

MeGiTyY
02-07-2008, 13:37
znam 4e problema e v men ama predpolagam 4e za teq 3 godini sum se promenila i toi 6te go vidi stiga da iska da me opoznae kakto predi .. tfa sa 3 godini be pff i vse o6te da mi puka za nego tfa e ludoo

hooliganka89
02-07-2008, 14:00
Скъсъла го после пак го поискала,после пак го скъсала после пак го поискала...на такива случай аз мога да кажа само едно-Хем искаш голям к*р да те е*е хем да не те боли.Съжелявам не искам да те обидя,просто да ти дам ясна представа на мислите ми по твоя проблем.

pepita87
02-12-2008, 09:25
Била съм в твоето положение...и честно казано о6те съм с единия крак в него... :? Бях с едно момче 3 години,но се разделихме...мн тежко изживях раздялата,имах чуството,че света се срути в краката ми...Не ми се ядеше,не ми се спеше,не ми се говореше с никого...и по ирония на съдбата...на 5 декември тръгнахме и...след 3 години на съ6тата дата

zvQr_nO_s_ChAr
02-12-2008, 10:06
любов се лекува само с друга любов :)

slun4ice_90
02-12-2008, 10:08
Ако ще те успокоя малко ще ти кажа,не си само ти :? И аз съм така, съчувствам ти обичам едно момче,но е невъзможно да сме заедно и снощи се сетих пак за него и меко казано, ми стана гадно. :-k А и сега като наближава 14-ти и всички,които имат гаджета си се кефят..абе направо не мога да го опиша.. :(