PDA

View Full Version : Трябват ми спешно пари



cyberman
02-07-2008, 11:52
zdraveite iskam da razbera nqkoi na4in da si izkaram pari i to barzo(do 1 mesec). Imam rd na 27 i nqma da imam kinti nashte mi dadoha 150leva i as gi pohar4ih ta ... daite nqkoq ideq s koqto da si iskaram pari pls
btw... hodq na daskalo i nqmam vazmojnost da hodq na rabota i takiva neshta ..

DaemonBoy
02-07-2008, 11:56
По принциш трябва да има такива частници, на които им трябва работна ръка.Потърси из доставчици на безалкохолно и такива.

m0rb1d
02-07-2008, 12:15
Хахах "трябва да има" , работа има за всеки който не го мързи да работи. Друг е въпроса че много хора искат да изкарват пари като си клатят краката по цял ден на стола.
Та обикаляй питай ние през форума не можем да ти намерим работа ;)

cyberman
02-07-2008, 12:29
kakto kazah nqmam vreme da hodq na rabota.

w0sh
02-07-2008, 12:30
Скес за пари.
Това е варианта.

GLeZoRanA
02-07-2008, 12:30
И на мен ми трябват , кой раздава ? :grin:

find_m3
02-07-2008, 12:41
абе тъп ли си?без да бачкаш няма да имаш пари и да беше помислил преди да харчиш това което са ти дали

m0rb1d
02-07-2008, 12:45
абе тъп ли си?без да бачкаш няма да имаш пари и да беше помислил преди да харчиш това което са ти дали
Детска работа :booooomb:

08mdam__
02-07-2008, 13:24
Хаха, не можеш да работиш, а искаш пари ;) То ако ставаше толкова лесно ;)
Ако знаеш английски можеш да си потърсиш да правиш преводи, аз така правя от време на време ;) За 2 дни изкарах 500 лв с превода на един доклад от 40 страници, ама съм работила по цяла нощ ;) Няма пари без труд ;) Питай ваште не могат ли да те уредят нещо да им помагаш.

Disrespect
02-07-2008, 13:27
обери банка

Kamigawa
02-07-2008, 13:46
Ако имаш физиката винаги можеш да си намериш работа на някои строеж на половин работен ден и да взимаш по 10-15 лева на ден

Sevt
02-07-2008, 14:11
1) Еврофутбол
2) Секс за пари
3) Хамалство без договор, плаща се на час
4 ) Заеми
5) Наркотици....

Е ти 5 варианта за 10 секунди на прима виста...

hottie
02-07-2008, 15:08
eee ne e tolkova lesno da pravi6 pari bes da raboti6. I az u4a ,no rabotia po polovin raboten den. Niakoi rabotiat subota i nedelia...taka,4e ako ima6 volia 6te si nameri6 ne6to.

icinky
02-07-2008, 16:19
Продай нещо !Вината си е само твоя ,че си похарчил парите !Сега ти ще се лишиш от нещо твое ! Продай си телефона и кажи че си го загубил! :razz:

Lestat357
02-07-2008, 16:31
zdraveite iskam da razbera nqkoi na4in da si izkaram pari i to barzo(do 1 mesec). Imam rd na 27 i nqma da imam kinti nashte mi dadoha 150leva i as gi pohar4ih ta ... daite nqkoq ideq s koqto da si iskaram pari pls
btw... hodq na daskalo i nqmam vazmojnost da hodq na rabota i takiva neshta ..

На колко години си? Ако си под 18 (да не говорим пък, ако и под 16) - и


Питай ваште не могат ли да те уредят нещо да им помагаш.

това го нямаш като вариант забрави. Друг е въпросът къде биха ти платили 500лв за 40 страници от английски, било и бърза поръчка,
но това е по-маловажно в случая. Преводи също и аз нееднокретно съм взимал. Друг вариант - примерно разнасяне на вестници. Ама се прави в едни дооста приятни часове обикновено и поне малко няма как да не ти се отрази на ученето. 'Еле пък, ако не си работил никога нищо досега. Разгледай и jobs.bg, разбира се, но ако си под 18 - трудно. Това е за което се сещам аз в момента + пестиш яко от закуски и заеми.) И защо пък да е чак толкова важно да имаш кинти за рожденния си ден? Тоест минимум 150лв - какво, ще ти дърпат ушите вкъщи, ако не спретнеш подходящ купон ли? Успех!

Това:


единственият метод, който те устройва и е законен е хазарт... :)

тото, ефу и т.н.

не бих ти го препоръчал като вариант. ;)


EDIT - Приканвам Ви да престанете със съветите да си продава телефона, бижута (ако има подходящи за целта), микровълновата, DVD-то, тостера и т.н. Първо това е КРАЕН вариант. Казвам го като човек опирал и до там, но 2 пъти само и всеки случай не на 16, примерно. Този вариант дори да е наличен, защото никой от Вас не знае какъв му е телефона, какви бижута има и т.н., за препоръчване е да се използва при малко по-сериозна нужда от пари, не мислите ли? Лъжата с "изгубих го" или дори "откраднаха ми го" би била доста плоска и лесна за улавяне после и ако се поставя примерно на мястото на баща или по-голям брат последиците за него биха били доста по- сериозни. Освен всичко друго, не мисля че 150лв са толкова трудно постижима сума днешно време, особено за човек способен да ги профука бързо за по-маловажни неща. Това по собствените му думи. И хубаво се шегувате и поставяте емотикони, но ако още някой напише подобен "съвет" и в зависимост от състоянието и възрастта на автора има реална опастност да Ви послуша.

ickou
02-07-2008, 17:34
Абе много тъпа постъпка да си похарчиш парите за РД !Ти си виновен за всичко!Искаш пари ама без да работиш :lol: :lol: Тогава ще трябва да се лишиш от някой неща...като например парите ти за закуска си ги дръж .. в петък вечер нема да идеш да се напиеш а си задръж парите ! Продай си телефона или нещо бижу и кажи че си го загубил ... :)

Kacarski1991
06-06-2013, 10:53
Ако имаш физиката винаги можеш да си намериш работа на някои строеж на половин работен ден и да взимаш по 10-15 лева на ден

Как да ти го кажа няма половин работен ден в строителството и не ти плащат 10 -15 лева, не се изказвай непотготвен/а, че и врабчетата ще ти се смеят!

pepa97
06-07-2013, 21:51
Националната лотария - чакай да ти се паднат пари :D

eclipse06
06-07-2013, 22:35
Тая тема мирише на пръст, от къде я изровихте :D