PDA

View Full Version : моята приятелка



corneliq_15^
02-07-2008, 12:41
Хора имам мн добра приятелка и аз много я обичам,но напоследак ми става не6то.Проблемът идва от там ,че тя е нещо като перфектното момиче красива с хубава фигура и много умно отличничката на класа е.Аз се радвам за нея но нз защо малко и завиждам.Имам чувството че несазнателно тя ме засенчва.Всички харесват нея , а аз оставам на заден план.Познаваме се от 6 годи6ни не мога просто да не дружа с нея(и сме в един клас)Какво да правя започвам да се чувствам като грозното патенце до красивия лебед :(

m0rb1d
02-07-2008, 12:49
Пробвай да я командваш, ако тръгне да ти се подчинява ще изчезне това.
При 2-ма човека винаги единия е началник на другия.

djudjutu
02-09-2008, 07:02
аз не мога да разбера ти като нея ли искаш да си,ако е така и правиш това което и тя прави ако и подражаваш,ти ще си тази в сянката разбирасе,ако тя те командва не и се подчиняваи,за да не си неиното кученце с каишка, моя савет е не искай да си като нея, бади себе си и ще видиш, че другине ще те забележат.друго нещо да знайш, опитаи се да преудолееш чуството на завист, защото то няма да ти помогне, даже ще ти навреди

nestle
02-09-2008, 08:21
всеки е краив по негов си начин....ако не се харесваш ами направи нещо по въпроса :)

chipi_kaoo
02-09-2008, 08:32
Не дей да й поддържаваш. Биди такава каквато си, и няма начин да не те хареса някой. Все пак трябва да хареса теб, а не позата която си заела :-P

sasha_90
02-09-2008, 09:28
Завистта е лошо нещо,забрави за нея.

BeautifulWorld
02-09-2008, 10:55
И аз съм в подобна ситуация - най-добрата ми приятелка е много красива и момчетата все заглеждат нея, а аз оставам на заден план. Напоследък осъзнах обаче, че и аз си имам нещо, с което да привлека момчетата, че и мен ме харесват и малкото завист, която усещах, сякаш изчезна. Като се запознавам с някое момче, не я взимам с мен, не му пращам наши общи снимки... това ми помага :) Иначе много си я обичам и заради една глупава завист не бих спряла да дружа с нея - в никакъв случай!

Iv4eTy
02-09-2008, 12:24
Неможе да си като нея. Ти си отделен човек и си красива, но по свой си начин. Не се опитвай да и подръжаваш.Бъди себе си така ще покажеш че си отделна личност и недей се комплексира. Неможе всички да харесват нея, сигурна съм че и ти си толкова хубава като нея, но просто смяташ че е по-добрата от двете. Вдигни си малко самочувствието!

xXxScreamxXx
02-09-2008, 17:30
Хора имам мн добра приятелка и аз много я обичам,но напоследак ми става не6то.Проблемът идва от там ,че тя е нещо като перфектното момиче красива с хубава фигура и много умно отличничката на класа е.Аз се радвам за нея но нз защо малко и завиждам.Имам чувството че несазнателно тя ме засенчва.Всички харесват нея , а аз оставам на заден план.Познаваме се от 6 годи6ни не мога просто да не дружа с нея(и сме в един клас)Какво да правя започвам да се чувствам като грозното патенце до красивия лебед :(

i az s1m taka ... samo detyy ... pri men az y4a .. a moita fr 2 do 2

corneliq_15^
02-09-2008, 18:24
мерси за съветите :-) но повярваите ми мн е трудно човек да си вдигне самочувствието по реждение съм си по скромничка и мълчелива :?

mhmhmhmhm
02-09-2008, 20:04
нормално е...
не може да сте еднакви
винаги едната ще е по-умна,по-хубава...

st1ka
02-09-2008, 20:11
Та нали сте приятелки?!?Какво оттова,че тя е по-красива,не се подценявай...недей да гледаш това в нея,цени я като човек!

kameliq ivanova
02-10-2008, 18:12
;]

rubi
02-10-2008, 21:19
Здравей...нещото което ме накара да прочета темата е че сме адашки :)
Не мисля че трябва да има завист...ти сега си свитичка и тихичка а тя отворена и хубава..хич да не ти пука след времем може да стане точно обратното...всеки има свой собствен чар и всеки е красив и умен :-o
а за момчетата както те посъветваха по-горе не пращай ваши общи снимки не излизайте двете на среща с момче...все пак то кани тебе 8)
и такам пожелавам ти кЪсмет...ииии не се оставяй да те командори и да те засенчва...ти си отделна личност и можеш да се комндаваш само ти!!! 8-)

kuklichka_bg
02-10-2008, 21:23
kakvo priqtelstvo 6tom ima zavist moita nai dobra priqtelka ima po visok uspeh ot mен emi ko da napraq ne u4a tolkoz mnogo no dali e po hubava ili grozna ot mene seki razli4no precenqva! :-D аз се радвам за нея ако сте истински фр тря се радваш за нея :-)

psychopath
02-10-2008, 21:34
Щом е с теб, значи не си толкова зле 8-)