PDA

View Full Version : ноктопластика



Stefka_st
02-07-2008, 13:43
Здравейте,
Аз съм младо момиче и искам да си направя ноктопластика. Винаги съм имала комплекс относно ноктите си, защото са много меки и постоянно се чупят. Поради тази причина ги поддържам много къси.
И така, прочетох много по темата, но реших да попитам все пак тук.
Кой вид ноктопластика е най-добър и най-безвреден? Къде в София и по-скоро в Студентски град или в региона мога да си направя ноктопластика? Какви са цените?
Благодаря за отговорите.

sexa_na_kompleksa
02-07-2008, 17:49
Според мен няма смисъл да се комплексираш за някакви тъпи нокти. То и моите се чупят лесно, ама дали ми пука? По-добре попитай в някоя аптека за заздравител или за някакво лекарство, от колкото да си даваш парите за ноктопластика - не стига, че е вредно, ама е и скъпо. :? Можеш да се намежеш с йод - чувала съм, че помоага, но известно време ноктите ти ще са жълти.

Undying
02-07-2008, 18:20
Можеш да се намежеш с йод - чувала съм, че помоага, но известно време ноктите ти ще са жълти.
Изключително неприятна гледка е,момиче от моя клас си беше мазало ноктите с йод,но колкото и да заздравява,това жълто е направо ужасно.

По-добре отиди на маникюрист-те правят процедури за заздравяване на ноктите и ще ти кажат с какво и как да се грижиш за тях.Лично аз също не съм особено ЗА ноктопластиката,но ти си решаваш.