PDA

View Full Version : Немски



SiNiStEr
02-07-2008, 14:24
За утре ми трябва съчинение по немски на тема:Климатът на България
Аре ако някой е по светнат по немски от мен да напише няколко изречения плс мн ми трябва.

BeBsItO
02-07-2008, 14:28
:D :D сорри мацка,аз сам още на глаголите..... :grin: :grin: тепурва почвам да го у4а немския.... :D

SiNiStEr
02-07-2008, 14:31
:D :D сорри мацка,аз сам още на глаголите..... :grin: :grin: тепурва почвам да го у4а немския.... :D
Ок.Пожелавам ти да го научиш,защото е мн труден.

Аре плс пишете....

Aileen
02-07-2008, 14:56
Понеже не ми се мисли особено имам едно предложение. Ти да напишеш това, което искаш, но на български, а аз да ти го преведа на немски. Става ли?

SiNiStEr
02-07-2008, 15:20
Понеже не ми се мисли особено имам едно предложение. Ти да напишеш това, което искаш, но на български, а аз да ти го преведа на немски. Става ли?

Ми става.
таа :-o
България има четири сезона -Пролет,Лято,Есен,Зима.Тя се намира в южната част на умерения климатичен пояс.В територията на българия може да се подели на пет климатични области:умерено континентален- обхваща Дунавската хълмиста равнина;преходна-обхваща цялата Горнотракийска низина;континентално-средиземноморска-долината на реките Струма и Места;черноморска-тя заема тясна ивица от крайбрежието;планинска-обхваща териториите с надморска височина.


Ако не те затруднява :)

Aileen
02-07-2008, 16:16
Понеже не ми се мисли особено имам едно предложение. Ти да напишеш това, което искаш, но на български, а аз да ти го преведа на немски. Става ли?

Ми става.
таа :-o
България има четири сезона -Пролет,Лято,Есен,Зима.Тя се намира в южната част на умерения климатичен пояс.В територията на българия може да се подели на пет климатични области:умерено континентален- обхваща Дунавската хълмиста равнина;преходна-обхваща цялата Горнотракийска низина;континентално-средиземноморска-долината на реките Струма и Места;черноморска-тя заема тясна ивица от крайбрежието;планинска-обхваща териториите с надморска височина.


Ако не те затруднява :)

Оооо много съжалявам, но няма да успея. :(Нека някой друг се пробва да го преведе. Аз не ги знам имената на климатичните и географските области в България на немски, а много трудно ще ги намеря в Интернет. Няма смисъл да си ги измислям и да те подвеждам. Съжалявам. Успех!

SiNiStEr
02-07-2008, 16:28
Ок мерси,че се пак се опита да ми помогнеш

shadow4e
02-07-2008, 16:29
http://www.bulgariaholidays.net/information-on-Klima,26-de/

Ето ти линк към инфо за климата в България. Не е трудно написано. Ако не знаеш ue=

SiNiStEr
02-07-2008, 16:31
[quote=shadow4e]http://www.bulgariaholidays.net/information-on-Klima,26-de/

Ето ти линк към инфо за климата в България. Не е трудно написано. Ако не знаеш ue=