PDA

View Full Version : Маймуница?



rubi
02-07-2008, 15:15
Хора здравейте...предполагам че тук сте разбирачи а аз не съм от вас :?
Имам едно въпросче на което не мога да си отговоря...значи наложи ми се да си преинсталирам Windows-a..ок сичко си направих както трябва...но когато пусна BS player субтитрите на филмите ми излизат на маймуница. :shock: :shock: и на няколко места също ми излиза тая маймуница...та въпроса ми е как да я оправя? :( :( :( само не ме съветвайте да викам техник...щото заради него трябваше сама да се мъча... :? :?

пп:нз дали има такава тема...нямам нерви да ползвам търсачката

ResidentEvil
02-07-2008, 15:51
Хора здравейте...предполагам че тук сте разбирачи а аз не съм от вас :?
Имам едно въпросче на което не мога да си отговоря...значи наложи ми се да си преинсталирам Windows-a..ок сичко си направих както трябва...но когато пусна BS player субтитрите на филмите ми излизат на маймуница. :shock: :shock: и на няколко места също ми излиза тая маймуница...та въпроса ми е как да я оправя? :( :( :( само не ме съветвайте да викам техник...щото заради него трябваше сама да се мъча... :? :?

пп:нз дали има такава тема...нямам нерви да ползвам търсачката

Значи BS player често дава така не само буквите на Субтитрите ами и прецаква и самият Филм, препоръчвам ти да използваш "Mv 2 Player", аз нямам грешка с тая програма.

П.П. Нарушена точка 7. от правилата. :D

chipi_kaoo
02-07-2008, 15:55
Хора здравейте...предполагам че тук сте разбирачи а аз не съм от вас :?
Имам едно въпросче на което не мога да си отговоря...значи наложи ми се да си преинсталирам Windows-a..ок сичко си направих както трябва...но когато пусна BS player субтитрите на филмите ми излизат на маймуница. :shock: :shock: и на няколко места също ми излиза тая маймуница...та въпроса ми е как да я оправя? :( :( :( само не ме съветвайте да викам техник...щото заради него трябваше сама да се мъча... :? :?

пп:нз дали има такава тема...нямам нерви да ползвам търсачката

Значи BS player често дава така не само буквите на Субтитрите ами и прецаква и самият Филм, препоръчвам ти да използваш "Mv 2 Player", аз нямам грешка с тая програма.

П.П. Нарушена точка 7. от правилата. :D
дрън дрън.... до автора: Ти кирилизира ли го? Сложи ли му флех тайп?

rubi
02-07-2008, 16:16
Хора здравейте...предполагам че тук сте разбирачи а аз не съм от вас :?
Имам едно въпросче на което не мога да си отговоря...значи наложи ми се да си преинсталирам Windows-a..ок сичко си направих както трябва...но когато пусна BS player субтитрите на филмите ми излизат на маймуница. :shock: :shock: и на няколко места също ми излиза тая маймуница...та въпроса ми е как да я оправя? :( :( :( само не ме съветвайте да викам техник...щото заради него трябваше сама да се мъча... :? :?

пп:нз дали има такава тема...нямам нерви да ползвам търсачката

Значи BS player често дава така не само буквите на Субтитрите ами и прецаква и самият Филм, препоръчвам ти да използваш "Mv 2 Player", аз нямам грешка с тая програма.

П.П. Нарушена точка 7. от правилата. :D
дрън дрън.... до автора: Ти кирилизира ли го? Сложи ли му флех тайп?
да кирилизиран е има и флекс тайп......
само субтитрите ми дава на маймуница ....и май на още едно две места видях....

RoyTheReaper
02-07-2008, 19:12
FlexType... грешка. При следващият преинстал не го слагай.

Проблема ти е от кодеците. Инсталирай си codec pack. Аз ползвам K-Lite Codec Pack.

ResidentEvil
02-07-2008, 19:14
K-Lite Codec Pack Да и аз съм с него и нямам прболеми.

DarkAngelOfHope
02-07-2008, 20:31
дам ... FlexType не е хубаво :)
аз една програмка да го наречем :) Cyrillic all windows и съм доволен ... не ми трябва FlexType не ми трябва и нищо друго ... ест. cedec-и си имам :) и аз както другите сум с K-litlle ... :)

само не съм сигурен дали FlexType и Cyrillic all Windows са съвместими ...

RoyTheReaper
02-07-2008, 21:01
Съвместими, несъвместими - трябва да използва кирилизатора на Уиндоус. Всъщност и сега можеш да си го сложиш и да забраниш FlexType да се стартира; но не трябва да го махаш.

XceSS
02-07-2008, 22:15
Абе кви са тея съвети дето давате..?! Ако беше от кодеците нямаше да има звук или нямаше да излиза картина!
Когато си пуснеш филма цъкни с дясно копче на плеъра и даи субтитри/subtitles след това Настройки на субтитрите (нз как е на английски) и от там Шрифт/font. В десният ъгъл има 1 падащо меню.Би трябвало да ти е настроено на Western промени го на Cyrilic и си готова :)

rubi
02-07-2008, 22:27
Абе кви са тея съвети дето давате..?! Ако беше от кодеците нямаше да има звук или нямаше да излиза картина!
Когато си пуснеш филма цъкни с дясно копче на плеъра и даи субтитри/subtitles след това Настройки на субтитрите (нз как е на английски) и от там Шрифт/font. В десният ъгъл има 1 падащо меню.Би трябвало да ти е настроено на Western промени го на Cyrilic и си готова :)
ей мерси......стана така :-) :-) :-) :-) :-)

XceSS
02-07-2008, 22:28
Няма защо пак заповядай :P :P