PDA

View Full Version : Радостта



cherenlebed
02-07-2008, 16:35
Хайде, кажете си, какво ви развеселява?Какво може да повдигне настроението ви, да ви накара да се усмихнете и денят мигновено да стане по-приятен?
Нещо като формула за положителни емоции.

find_m3
02-07-2008, 16:41
ми мил смс от приятел/ка или гадже (което нямам) може да ме накара да си ударя гъза в тавана в момента особено :x

HAGVXSXVH
02-07-2008, 16:46
еми ,когато сички са добре..това ме кара да се чувствам добре..

Saymon90
02-07-2008, 17:06
Няма такава формула. В различните моменти различни неща те правят щастлив - зависи от емоцоионалното ти състояние. А този с детските усмивки - не можеш да ме убедиш, че АБСОЛЮТНО ВСЯКА детска усмивка предизвиква и твоята усмивка и то във всеки един момент. Бас ловя, че през сърдитите/напрегнати/студханите си периоди едно ухилено лапе няма да промени ни най-малко гримасата ти.

Boot
02-07-2008, 17:08
Когато видя дете да си играе и да се усмихва, смее с глас! Тогава го поглеждам и се усмихвам, става ми приятно!
оу, това е толкова мило да го каже мъж... наистина много.

Мен ме радват добрите ми отношения с хората, които обичам. Независим в какво се изразява добротата на отношенията :-D

Disrespect
02-07-2008, 17:23
Когато видя дете да си играе и да се усмихва, смее с глас! Тогава го поглеждам и се усмихвам, става ми приятно!

дамм...

Днес, когато се качих в автобуса за училище, се качи майка с едно много готино хлапе. Сладка физиономия и едни ококорени очички...страхотно детенце! Беше ми някво кофти, защото станах в 4 и не можах да заспя повече...спеше ми се, имах два часа при директорката...обаче като го видях тва, просто целия ми ден светна. Даже изкарах 5 по БЕЛ. :---)

HexGirl
02-07-2008, 18:05
ponqkoga me radvat prosto malkite ne6ta koito nikoga ne sam mislila 4e moje da me zaradvat tolkova e priqtno kogato ne6to muni4ko te zgree do6ata ti : )

FelisDirus
02-07-2008, 18:23
Когато видя дете да си играе и да се усмихва, смее с глас! Тогава го поглеждам и се усмихвам, става ми приятно!
оу, това е толкова мило да го каже мъж... наистина много.



о, да, съгласна съм!

адски много се разнежвам..

Madness
02-07-2008, 18:25
Когато видя дете да си играе и да се усмихва, смее с глас! Тогава го поглеждам и се усмихвам, става ми приятно!
дааааааааа

Бе мен си чко ме развеселява...някви неща дето много хора не ги забелязват (:

Boot
02-07-2008, 18:50
Когато видя дете да си играе и да се усмихва, смее с глас! Тогава го поглеждам и се усмихвам, става ми приятно!
оу, това е толкова мило да го каже мъж... наистина много.



о, да, съгласна съм!

адски много се разнежвам..

Абе факт е, че мъж, който се радва на малко детенце или животно е суууууупер яка гледка и привлича страшно.
А какъв татко видях на една площадка вежднъъъъъж... ох

FelisDirus
02-07-2008, 18:54
Когато видя дете да си играе и да се усмихва, смее с глас! Тогава го поглеждам и се усмихвам, става ми приятно!
оу, това е толкова мило да го каже мъж... наистина много.



о, да, съгласна съм!

адски много се разнежвам..

Абе факт е, че мъж, който се радва на малко детенце или животно е суууууупер яка гледка и привлича страшно.
А какъв татко видях на една площадка вежднъъъъъж... ох


Ох, само като си помисля и ми омекват колената. хахах, странно е, защото по принцип не би трябвало да бъде кой знае какво, но наистина оказва огромен ефект.

Ооо, не ми говори за татковци, че тук лятото като почнат да разхождат бебетата ииии...мммяу!

Disrespect
02-07-2008, 18:55
оо супер..

вече като излизам ще взимам брат си да ми се кефят мацките :---)

FelisDirus
02-07-2008, 18:57
оо супер..

вече като излизам ще взимам брат си да ми се кефят мацките :---)

хаха, е ти чак сега ли разбра, че жените се кефят на такива мъже? Де да знам.. като ви видим едни грижовни, нежни и мили.. хах, просто е неописуемо.

Saymon90
02-07-2008, 18:59
Майките във вас се обаждат...


омг, като чуя за майки и бащи и пак ме присвива корема :(

Boot
02-07-2008, 18:59
Бе някфи майчински инстинкти, повици на природата и биологичен часовник ще да е ... :lol:

FelisDirus
02-07-2008, 19:02
Вероятно.. 8-)

Disrespect
02-07-2008, 19:05
оо супер..

вече като излизам ще взимам брат си да ми се кефят мацките :---)

хаха, е ти чак сега ли разбра, че жените се кефят на такива мъже? Де да знам.. като ви видим едни грижовни, нежни и мили.. хах, просто е неописуемо.

проблема е само че ще трябва да харча пари за вафли и шоколади да не писка че ефекта ще е обратен..


уф мама ви детска и ..женска! само пари искате! пари, пари, парииии...

Disrespect
02-07-2008, 19:08
аз си знам че Канис е прав за боя ама...

Boot
02-07-2008, 19:10
тея па.
тогава си стойте с бирите. Бирата свирки не прави :-|

Disrespect
02-07-2008, 19:11
тея па.
тогава си стойте с бирите. Бирата свирки не прави :-|

сами ще си правим.

Boot
02-07-2008, 19:14
о, запомням го това.
Щото вече радостта от отворената Арианка няма да можеш да си я сравняваш с някои други неща :-$

Disrespect
02-07-2008, 19:21
абе...тва трябваше да е радостна тема, бе...
8-)

FelisDirus
02-07-2008, 19:26
Всичко развалихте 'начи.. пфу

Disrespect
02-07-2008, 19:43
това е просто, за да разбереш навреме, че жените не трябва да се глезят... ;)


поучи се от моите грешки...

изведи брат ти, запознай се с някоя мацка, набий брат ти, набий мацката и се прибери доволен от изпълнението на мъжкия ти дълг...


ПП. ако разбиваш бутилки Ариана в главите им- само празни!!!

:lol: :lol:

въобще не съм смятал да ги глезя...ей така в началото колкото да отбия номера и после пръчката ще говори вместо мен
8)

Pedigree
02-07-2008, 19:47
Хах,това за децата е много мило. :)
Аз много се радвам,когато видя някоя майка...с детето си в парка.Смисъл,тя да му държи раницата и да си говорят за училище,как е минал деня на детето.Става ми едно такова...мило. :) Иначе не им подслушвам разговорите,просто се чува. 8-)

Skullbreaker
02-07-2008, 19:55
Когато изляза от нас винаги си пускам една песен:

Uriah Heep - Sunrise

Изслушам ли я , нищо не може да ми развали настроението :) .

Бърни Шоу е годлайк , просто респект.

Blab
02-07-2008, 20:00
Охооо... татковците...

Иначе - театър! Т'ва е.

nixx
02-07-2008, 20:09
Хцн не се бях замисляла...какво ме прави щастлива? При мен по-скоро щастието си е състояние, което сама си предизвиквам и сама си поддържам. Може да ми е супер скапан ден и пак да съм адски щастлива. И съответно обратното. Но какъв външен фактор би ме накарал да се чувствам така...Някоя добра дума от близък човек, да чуя че съм обичана...да открия че не изглеждам чак толкова зле :D Наистина не знам. Май наистина ако не съм поне малко щастлива 'вътрешно' малко неща биха ме накарали да се чувствам така.

LiLGrizzly
02-07-2008, 21:51
am kato se zabavlqvame s priqteli - kato igraq football i nai ve4e vkaram gol ili podam na nqkoi da vkara , kato sa bazikame s nqkoi s moite fr , primerno kat me vikni nqkoi da cakame bilqrd , da sq mqrkame na centara na bar4e , da draskam i t.k :D

DisciplineAndOrder
02-08-2008, 15:17
Хайде, кажете си, какво ви развеселява?Какво може да повдигне настроението ви, да ви накара да се усмихнете и денят мигновено да стане по-приятен?
Нещо като формула за положителни емоции.

Хайде, кажете си, какво ви развеселява?
Нищо.

Какво може да повдигне настроението ви, да ви накара да се усмихнете и денят мигновено да стане по-приятен?
Нищо.

сухар с мания за величие :razz:
отличаваш се от останалите.Определено.

Pedigree
02-08-2008, 17:27
Свастике,зле си бате,зле. :lol:

RottenFlesh
02-08-2008, 18:27
Музиката :smt002

kakaomen
02-08-2008, 18:45
Парите :)