PDA

View Full Version : На колко години срещнахте първата си любов



sweatkiss
02-07-2008, 16:28
Разкажете кога се запознахте с първата си любов.Една седмица преди Св.Валентин и си мислих ,че темата ще е забавна.Разказвайте всичко ,което се сещате за първата си любов.Моля без гадни коментари. :grin:

w0sh
02-07-2008, 16:32
Ми не съм се влюбвал. Ама първото си гадже срещнах в края на 9 клас в автобуса....
Бях мн пиян :)

Babsyy
02-07-2008, 16:39
Яка е темичката :)
Моята първа любов я срещнах,когато бях на 15 ( другия месец ставам на 18 ) Бях на рожден ден с наще и там се запоснах с майка му.И уж на шега на майтап ми каза,че ме харесала за снаха и почнахме да си пускаме бъзици с нея.Въпросното момче беше в казарма на 15км от моя град.Тя ми даде номера му и негови снимки.Взе моя номер и си прехвърли в телефона мои снимки.На другия ден на майтап му писах смс-че :) И се почнаха велики смс-и :) Точно след 5 дни му беше клетвата,и аз отидох с майка му и там се запознахме.И просто любов от пръв поглед.Родителите ми и майка му са много близки,той си пренесе багажа в нас и си завижя при мен :) Живеехме си страхотно бяхме адски щастливи,пътувахме насам натам забавлявахме се адски много.Когато посрещахме Новата година първото нещо което си казахме беше "обичам те" ....нооо..... вече почти 2 години не сме заедно и честно да си кажа немога да го забравя.... виждаме се пишем си .. НО..!И понеже темата е пусната седмица преди 14 Февруари се сетих за "нашия 14 февруари" Получи се много смешно... той беше отпуска и си беше в нас аз бях първа смяна на училище и се разбрах с майка ми след даскало да се срещнем и да идем за подарък ..... И като приключихме с покупките отидохме да си хванем тролей.... като застанахме на спирката се обърнах към Дюнерите и той беше там , в момента в който се видяхме всеки скри зад гърба си чантичката която държи :razz: Доста яко си изкарахме празника.... но.... всичко остана назад в хубавите спомени .... :lol:

sweatkiss
02-07-2008, 16:45
Много романтично запознанство Babsyy и готина история.Съжелявам ,че вече не сте заедно ,но горе главата. :-P

zvezdichka777
02-07-2008, 16:47
МоЖеби на някои ще им се стори странно но .. на 14 .. ами значи познавам го от 2 години някъде,преживяла съм страшно много с този човек..привьрзала съм се толкова много към него и адски много го обичам .. радвам се че го срещнах макар и да страдам понqкога заради ЛЮБОВТА :S

poltergais
02-07-2008, 16:51
Не ми се пише много ще го кажа кратко и ясно... С първата си любов се запознах в чата и постепено се сближихме и така продължаваме вече година и един месец :grin: :grin: :-) :-)

Gothique♫
02-07-2008, 16:58
Ами на 14 :) наистина беше истинска и още ме държи ама свърши преди май месец,но все пак все още я има в мен,само яки спомени ест :)

pe6ooo
02-07-2008, 17:06
Ами може да ви звучи страно но я срещнах още на 12 но тогава бях само едно лапе и незнаех как да постъпя и като първия крете отидох и й предложих :razz: та тя ме отряза и беше със пълното си право защото ние дори не се познавахме много добре.И една година след това още ми беше в главата(ако става на въпрос и сега ми е в главата).Та аз нея много си я обичах ама ме резна :oops: :-x :oops: :oops: :oops: много гадно ми стана тогава и сега още се ядосвам защото много си я лоф ама тя това неможе да го разбере

ЯЖ МА
02-07-2008, 17:07
мисля че много наскоро... ама все още не съм сигурен

Insatiable
02-07-2008, 17:18
Колкото и да е странно, и аз на 14 срещнах първата си любов. Всичко беше толкова красиво... бяхме заедно две години, може би никога няма да ги забравя тези две години. Имам невероятни спомени. Ех... вече не сме заедно, но живота продължава все пак :)

twix_91
02-07-2008, 17:20
Първата ли любов беше в 4 калс в едно момче от калса. Ами "връзката" ни продължи цели 2 месеца и най-накрая се разделихме по живо, по здраво и даже се изтърпяхме още цели 3 години да не се гледаме не криво заради нашата "връзка" :D

MiMcHeToOo
02-07-2008, 17:22
Ами на 13 (т.е скоро ставам на 14) Ех, хубави времена бяха с мойта любов хехек.. Кво да кажа повече.. Доста болна тема..

bebeto0o
02-07-2008, 17:25
m nA 14.... KaK mN qKo - Na4i bQhMe Is CenTaRa i Mi Go PoKaZaHA, a q EdNa Fr Go HarEsVa6e i Az SamO 4e gO vIdqh KaZaH Az Go HaEsVam :-) AmA rAzBrAh s Te4eNiE nA vRemEto 4e e BokLuk i Ne ZnAm Kak PrEsTaNah Da Go Obi4Am... AmA Go OBI4AH AdsKi MnOgoo0o0o0o0 :-)

why^n0t
02-07-2008, 17:31
Ами още от малък, тогава свалях мацките от детската градина :-D

Сериозно, мисля че още не съм изпитвал любов, гаджета съм имал. И някакви чувства, но мисля че не се и приближават до истинската любов.

FreeSpirit
02-07-2008, 17:32
Така, ами аз нз дали това може да се нарече истинска любов и дали е е точно по темата, ама аз да си кажа :))
Тааааам ами :oops: :oops: :oops: познаваме се повече от 10години((не си спомням първата ни среща)))-той е първото момче, с което съм се чувствала спокойна и на място :) Мисля че към него съм изпитала първото истинско чувство(към външен човек),защото мн пъти сме се карали, но винаги сме се разбирали след това.Имаше време когато бяхме мн близки, споделяхме, помагахме си.Сега не сме така близки, но аз винаги ще го пазя в сърцето си,защото е първото момче,с което съм се сприятелила истински и съм харесвала :oops:

Ааа не е романтично,защото е повече прителска любов(та аз досега не съм имала гадже)но знам че е истинско :))

ani4ka_bani4ka
02-07-2008, 17:37
ох, леле, ами първата си любов я срещнах на един 15 септември, тогава бях на 16, ама чак след 1 година станахме много близки с него /на РД-то му/ и осъзнах, че искам да остарея с този човек. и все още искам, ама... ясно де.
бяхме страшно близки приятели, много го обичах /и все още, де/ дори и преди да се получи каквото и да е. всеки път като го погледнех и не можех да не се усмихвам :)
това е човекът, който ме научи да не се страхувам да обичам, макар и да боли понякога. по-странното беше, че когато аз вече не се страхувах, той все още се страхуваше да ме обича :D
най-прекрасните ми спомени са с този човек

kPuCkA
02-07-2008, 17:38
Еми,май бях на 14 или 15,не помня,запознахме се чрез общи познати пред една църква в центъра на Варна,опознахме се,тръгнахме и бяхме заедно 9 месеца...ех,хубаво беше. :-#

sweet_sorcerer
02-07-2008, 18:08
Амм моята първа любов беше несподелена....влюбих се в един приятел на братовчед ми (той е доста по-голям от мен) и го обичах мнооооооого дълго време (за инфо - около 6-7 години :lol: :oops: ). Сега се радвам,че нищо не се е получило,защото,както казват,любовта заслепява - сега знам , че той въобще не е толкова идеален и сме си само фр. :-P 8) :-P

Lashes
02-07-2008, 18:14
ммм май като бях на 13...ама едва след 2г осъзнах че наистина го обичам и все още си е така :P :-)

sentient_
02-07-2008, 18:19
Първата по скоро "детска" любов ми беше в 3-ти клас. Беше мн невинно и чисто каквито са всички деца разбира се, а истинската любов срещнах късно сравнение с повечето от младото поколение. Срещнах ГО на 17г. не че преди тва съм нямала гаджета, но тогава само съм се заблуждавала че е било любов :)

mir4ovski
02-07-2008, 18:21
mi predi 7 meseca az sam na 14 i togava bqh na tolkova..otidoh na po4ivka v bansko i na tretiq den ve4e bqhme zaedno vapreki 4e imame 8 godini razlika...tva e nai-istinskata mi i nai-hubava lubov vapreki 4e bqhme na 300 km edin ot drug po4ti 3 meseca.i vse pak toi se premesti da jivee pri men i sega sme non-stop zaedno i toi e celiqt mi jivot.prosto ne moga da di6am bez nego i iskam samo nego...iskam tazi lubov da ne svar6va i shte se postaraq da go postigna :oops: :-) :)

Scared_Straight
02-07-2008, 18:27
16 но не беше споделена..

Undying
02-07-2008, 18:29
В момента изживявам първата си любов,значи на 17 :)

feelthless4o
02-07-2008, 19:27
На 13 години. и още съм с нея :) :-) :-D

sLaDkA_GrEsHkA
02-07-2008, 19:49
Ми не съм се влюбвал. Ама първото си гадже срещнах в края на 9 клас в автобуса....
Бях мн пиян :)


xaxaxa stranno... ti da ne si moeto gadje ??? sa she kajesh 4e e bilo i prez 2006-ta ii she onemeq :lol:

FENKATAA
02-07-2008, 20:33
Ами първата ми любов е и сегашна аз бях с една моя приятелка на един мач . Аз и бях споделила ,че много харесвам приятеля на гаджето и . Тя каза на гаджето си и след този прословут мач ние ги изчакахме в парка и аз се запознах , излезнахме аз приятелката ми гаджето и моята любов ,но разбрах , че той си има прителка и много се отчаях :( . После даже няколко пъти ми звъня да излизаме на кафенце като приятели но аз му отказвах защото знаех какво е за мен и така изминаха 3 месеца и аз се влюбена в него и се видяхме в една дискотека ии естествено му казах здрасти и той на мене и се подминахме после се видяхме на излизане и той ме извика и каза, че иска да си поговорим и аз отначало се дърпах ,но после реших да излезя с него. На другия ден излязохме заедно и си приказвахме прекарахме си супер . Накрая ми каза ,че се е разделил с приятелката си и ,че иван ( приятеля на моята приятелка ) му е казал че го харесвам .Аз се изчервих и тогова той ме целуна и от тогава сме си гаджета . Той ми беше първия и просто сме си свикнали двамата не вярвах ,че наистина толкова много ще го обикна но ... :)

GUESS
02-07-2008, 23:26
Ем моятА истинска любов 8) Тя си беше и си остана в България да си жиевее. По--малка е от мен с 2 години, но това няма значение. Надявам се т'ва лято като се прибера да я зърна за малко...

psychopath
02-07-2008, 23:26
Истинска...все още не съм 8-)

Fallen`Angel
02-08-2008, 05:19
Бях на 15, краят на май месец. Излязохме с нея и тя направи първата крачка - хвана ме за ръката. После се разхождахме малко и започна да ръми дъжд и тогава я прегърнах и целунах. Тогава нещо в мен трепна и разбрах, че се забърквам в нещо, което не съм си имал работа..минаха 5 месеца от раздялата ни, а аз още мисля за нея.. :-o

MoOnLiGhT_ShAdOw
02-08-2008, 05:43
Мисля, че първата любов на всеки е несподелена... Не че може да се нарече точно любов, просто един вид силно увлечение. Първото ми беше в края на 5-ти клас, когато със семейството ми ходихме на рали "България". Там бяха и едни приятели на баща ми. Много бях впечатлена от един от тях - беше на около 23, с леко по-дълга кестенява коса, висок, тъмноок... 2-3 дни, след като се върнахме, той не ми излизаше от главата. Макар че след това по-лесно го преодолях, все пак бях на 11-12, неща като сериозни чувства не ме интересуваха тогава. :)
А първата ми и истинска любов е с момчето, с което съм и сега... Познаваме се вече от година, най-добрата ми приятелка беше с него за много кракто време и не можахме да се запознаем официално, докато бяха заедно. Тогава не можех да го понасям, защото приятелката ми се ядосваше защо той не може да се държи както трябва с момиче. Вярно, че не е имал опит зад гърба си, но все пак... Месец и нещо след като скъсаха му писах в irc и се запознахме. Оттам нататък всеки Божи ден си пишехме (главно когато аз му се включвах, но се случваше, макар и рядко, и той да се сети за мен). Аз задълбавах все повече и повече. Споделих му най-накрая какво чувствам, но той ми каза, че ме приема само като може би по-близка приятелка (макар че не знам и това какво можеше да значи, почти не се бяхме виждали наживо, макар да ходим в едно даскало, само понякога, ако се разминем в училище). Но понкога тези приказки имат и щастлив край... 3 седмици след признанието ми пак продължавахме да си пишем, той не искаше да прекъсваме явно отношения. На 30-ти юни ме покани да прекарам нощта срещу първи юли у тях с неговата компания. Много се колебах, но накрая отидох. Цялата нощ се радвах на неговото внимание, вярно, че ходеше и при другите гости, но и не даваше прашинка да падне отгоре ми. Онзи July Morning беше най-красивият изгрев, който съм гледала някога. 5 дни след това, след като и най-добрата ми приятелка ни подбутна с момчето да се срещаме, на концерта на Щурците в града, когато прекарахме цялото време заедно, само двамата, без нашите си компании, се събрахме...
Ех, унесох се в спомени... :smt055
Та тъй де... Това беше само началото на приказката ни с този човек, която продължава вече 7 месеца без засечка (знам, че не е много, но все пак това е значително дълъг период, през който да си щастлив) и двамата се надяваме да не се наложи да свърши... :smt057

Disorder
02-08-2008, 09:37
НА 17 :) Всъщност го срещнах години преди това, но тогава бях с него за пръв път. Как стана... ами излязохме по приятелски да пийнем бира и след дълго чудене къде да стане се озовахме на брега на Средиземно море...пуст плаж, пълнолуние, бира, цигари и ние сами... какво друго освен любов може да стане :)

LadyDy
02-08-2008, 10:25
14.... :) :-)

BlueFace
02-08-2008, 10:32
Не мисля 4е съм изпитвал това 4увство оба4е в момента се привързвам стра6но мн към едно моми4е и след Св.Валентин,ако не6тата се развият добре може след извесно време 4увствата да прераснат в не6то пове4е :) :)
П.П.Запознахме се на 1 кафе.По то4но ни запознаха :)

BlueFace
02-08-2008, 10:34
НА 17 :) Всъщност го срещнах години преди това, но тогава бях с него за пръв път. Как стана... ами излязохме по приятелски да пийнем бира и след дълго чудене къде да стане се озовахме на брега на Средиземно море...пуст плаж, пълнолуние, бира, цигари и ние сами... какво друго освен любов може да стане :)
Може да му стане не6ту друго :D :D Или пък да направите едно средно6тно изкъпване .... :P :)

DiabolicAngel
02-08-2008, 10:47
На 16!
За съжаление вече не сме заедно! :(

vvaann44eettoo
02-08-2008, 12:21
na 15 -mn si go obi4kam moito zlato :-)

Disorder
02-08-2008, 13:29
НА 17 :) Всъщност го срещнах години преди това, но тогава бях с него за пръв път. Как стана... ами излязохме по приятелски да пийнем бира и след дълго чудене къде да стане се озовахме на брега на Средиземно море...пуст плаж, пълнолуние, бира, цигари и ние сами... какво друго освен любов може да стане :)
Може да му стане не6ту друго :D :D Или пък да направите едно средно6тно изкъпване .... :P :)
Ако не му беше станало нещо друго щеше да е голям резил :D

jim_beam
02-08-2008, 13:40
na 14.... zn 4e i toi ima 4ustva kam men no vinagi ne6to stava6e i nemoje6e da sme zaedno... sega 2 godini po kasno az sam s dr a toi s druga no tova ne pre4i da iskam samo nego.....

dIdiTy_bE
02-08-2008, 14:11
На 16 години бях(сега съм на по4ти 18 :oops: ) Първата ми и единствена любов...още сме си заедно и се надявам винаги да е така :twisted: :smt007

TasteOfSin
02-08-2008, 14:44
Ми то не беше точно любов,само привличане,което продължи около месец-два.Тогава бях на 14.Но след около половин година (бях навършила вече 15) срещнах момчето, за което мога да кажа,че е първата ми любов..Той изпитваше нещо към мен,но съм такава патка че всичко оплесках и не се получи.Продължи година...и май още продължава :( ,но правя всичко възможно да го забравя.

pitan4icata
02-08-2008, 17:30
16 i polvina (i o6te sam s nego)..
emi kolkoto i negativno d abqh nastroena sre6tu vsi4ki mom4eta v momenta v koito se zapoznahme.. taka se slu4i 4e s 300 zora me nakara da izlezem na kafe(edno 4 4asovo ne zabravimo kafe) i taka.. useti se 4e se razbirame ,ima kakvo da si kajem.. i kat se zamislih osaznah 4e trq da dam 6ans na edna takava vrazka.. i sled 2-3 izlizaniq (ve4e razhodki 4e be6e topli4ko ..)i prosto se slu4i ... sega o6te si se obi4kame i ne iskam nikoga da se razdelim :)

b0ck0v
02-08-2008, 17:51
парвата ми любов беше на 13.момичето се казваше михаела и се запознахме в Рила.

IceCold{Frozen`Heart}
02-08-2008, 18:10
Бях на 14, а той беше един от наи-добрите ми приятели, но нищо повече. Та един път лятото преди 8 клас си писахме по skype 3-4 дена подред и почнахме първоначално на шега, че след някоя др година може да станем гаджета и тн. Тогава го молех да ми донесе едни дискове с филми и идва той на др ден(не ме беше виждал цяло лято) и ме гледаше някво изумено... и вечерта пак си писахме и той ми каза че ще ме кани на РД, но искал тогава да изгаем на шише пак не можел да се целува и ме попита дали имал нещо против да го науча :razz: (е срамежлив беше човека като стане дума за момичета :D ). Доста се изненадах, но се съгласих, защото ми допадаше :-) . Един път отидох у тях и направо се шашнах колко неловко ми беше(сиг и на него), та го целунах 1-я път беше само колкото да му покажа, но се оказа че и на 2-та ни харесва страшно мн и после сме се целували и гушкали около 2-3 4аса, не помня точно. После си признахме един на др колко се харесваме и скоро след това тръгнахме. Тогава се влюбих сериозно..., НО всичко свърши към края на 8 кл. Сега сме пак приятели, но не е същото :(

Sexy_energy
02-11-2008, 21:30
Ми на 14 бях !!!Един слънчев ден го видях и се влубих и след 11 месеца се запознахме и сега о6те сам си с него !!! :grin:

хЛаДнА_нЕжНо{с}т
02-11-2008, 22:25
Бях на 15/16 това лято,познавахме се от преди,но бегло .. една вечер в дискотеката бяхме заедно и от там тръгнаха нещата.. :) В момента не сме заедно.. Това е общо взето :)

Spider4eto
02-12-2008, 08:42
на 15 :smt007 :smt007 :smt007

krem4et0
02-12-2008, 09:58
Ня 15-16 да съм била. Естествено замаяна и естествено за мен наранена....Ама здраве да е! на 18 се влюбих много, на почти 19 пак, но осъзнавам, че това е било нещо детинско на фона на това, което чувствам сега. Иначе с първите си 2 любови се запознах на село, където ходех лятото на гости на баба и дядо. Прекратих гостуванията си там като се запознах с мъжа. 2 седмици без него(макар и да не бяхме още гаджета) ми се сториха ад.

zvQr_nO_s_ChAr
02-12-2008, 10:03
аз не мога да обичам и не вярвам в любовта :?

coolkiss
02-12-2008, 10:16
На 9 я срещнах - ама ми беше малка пишката за нещо повече от срещване...

love_enrique
02-12-2008, 10:26
Е чак пък любов...Не знам май не съм се влюбвала до сега :? Иначе първото ми гадже беше като бях на 12 :lol:

Karcho
02-12-2008, 18:48
На 14 (почти 15) и сме все още заедно повече от половин година. :)