PDA

View Full Version : Много полезен форум за здравни проблеми



bungle
02-07-2008, 16:48
http://www.puls.bg/forum/

Тъй като в нашия форум специалистите влизат от дъжд на вятър и всеки дава съвети без грам познания по медицина, смятам, че този форум, към който дадох линк, ще ни е от полза.
Лично на мен ми помогнаха и бяха много мили и отзивчиви. :)

Надявам се, че няма да се изтрие линка, нито темата ми. Това се пише за реклама, ама е полезен!

bebeto0o
02-07-2008, 17:27
10x

batkodoki
02-08-2008, 06:24
Тъй като в нашия форум специалистите влизат от дъжд на вятър и всеки дава съвети без грам познания по медицина...

за "влизането", както и да е....
но с това "без грам познания по медицина" няма как да се съглася. обидно е..... :(

kalpazanka
02-08-2008, 08:16
Тъй като в нашия форум специалистите влизат от дъжд на вятър и всеки дава съвети без грам познания по медицина...

за "влизането", както и да е....
но с това "без грам познания по медицина" няма как да се съглася. обидно е..... :(
Неблагодарници, какво повече да кажа.......

bungle
02-08-2008, 08:46
Тъй като в нашия форум специалистите влизат от дъжд на вятър и всеки дава съвети без грам познания по медицина...

за "влизането", както и да е....
но с това "без грам познания по медицина" няма как да се съглася. обидно е..... :(

Има "и" . Значи специалистите влизате от дъжд на вятър, а останалите дават съвети без да разбират нищо. :? Обидно било. Много пък сте тънкообидни. Знам, че помагаш, знам че и имаш познания.

А тая калпазанка да мълчи, щото сте като овцете. Един каже нещо ( разбрал-недоразбрал) и айде юруш останалите по него. :-o

batkodoki
02-08-2008, 10:01
млада госпожице,
в българският език "И" е съчинителен СЪЕДИНИТЕЛЕН съюз!

съчинителни ПРОТИВОПОСТАВИТЕЛНИ съюзи са: А, НО, ОБАЧЕ, ПЪК, САМО ЧЕ. което явно осъзнавате, затова и във втория си гневен пост вече коректно употребявате "А останалите..."

с "овцете" не бих ви асоциирал.
страхувам се, че ще обидя животното.

Slawi92
02-08-2008, 10:08
saita naistina e mnogo dobar

kalpazanka
02-09-2008, 10:01
bungle, ясно ми е колко ти е умствения багаж, след като обиждаш непознати!

jotitu
02-09-2008, 11:03
на 100% съм съгласна с bungle

Kisses_P
02-09-2008, 16:45
Стига сте нападали bungle, това че вие не сте разбрали мисълта и е ваш проблем.Сайта е добър.Браво,само дето тази тема ще слезне някъде надолу и ще се изгуби между страниците ...

GeorgiaLove
02-10-2008, 09:37
Знам за този сайт.. исках да се регистрирам, само че за регистрация трябва да ми пратят линк на майл-а за да си активирам акаунта.. така и не ми пратиха тоя линк.. а мн ми трябва сайта.

bungle
02-10-2008, 17:08
^ не ти пращат линк, направо си пишеш потребителското име и паролата и влизаш. :)

bungle
02-11-2008, 06:33
Знам, че е професор! Ама като влиза от дъжд на вятър, кел файда.

Saymon90
02-11-2008, 06:45
Свастика, забранена е рекламата на сайтове, чийто собственици получават финансови облаги.

-> И на мен ми е направило впечатление, че хората, които би трябвало да помагат тук (въпросните професионалисти) влизат адски рядко.
Мерси за сайта, бънгъл! ;)

pasho_pz
02-11-2008, 08:39
тцтцтц....
Язък за труда на компетентните хора като batkodoki щом има още такива хора, коитоне им пука, че някой нещо знаел. Я СИ ВЪРВИ НА СЕЛО bungle!!!!!
Лишаваш много хора от БЕЗПЛАТЕН съвет с твоите философии!!!!
batkodoki изобщо не е от тези, които влизат рядко!!!
НЕЩАСТНИЦИ!!!

Marto_92
02-11-2008, 11:19
bungle :smt097 :smt021

EarthShaker
02-11-2008, 12:35
ами да, те профисионалистите и професорите по цял ден друга работа си нямат, по форумчетата си пишат... вместо да сте благодарни, затова което имате...

miteto
02-11-2008, 18:51
Bungle... Добре си направила да постнеш този линк, но отношението ти към потребителите е ужасно. Имаш още много да учиш как да комуникираш с хората... пък било то и по чата.

Просто съм изумен какви термини и квалификации използваш за хора, които дори не познаваш. И с тази тема съм абсолютно убеден, че ще постигнеш точно обратния ефект на желаното от теб. Заради няколко реплики, казани на грешното място.

Колкото до "batkodoki" той е направил толкова за потребителите на този раздел, че ти и най-малка представа си нямаш. Как изобщо би могла да осмислиш този факт... Сега заради теб не само че много потребители ще останат без адекватна помощ, ами дори точно обратното - ще бъдат подвеждани. :-x
Няма да коментирам повече, не мисля че си струва усилията, нито пък съм убеден, че ще си вземеш поука. Искам само да се обърна към "batkodoki", ако чете тези редове - "Прошката е качество на силните"... Благодаря ти :)

exXxteen
02-11-2008, 21:05
Знам, че е професор! Ама като влиза от дъжд на вятър, кел файда.

А хич без да влиза, по добре ли е?Не можеш да обвиняваш човека, че не е непрекъснато онлайн-има си работа.Освен това, направих си труда да разгледам целия сайт който посочи.Там пишат доктори, обаче нито е толкова задълбочено, нито пък толкова съчувствено.Две три изречения, и то от сорта на: консултирайте се с уролог, консултирайте се с личния си лекар, купете си еди кво си.Въобще не можеш да сравняваш тази помощ, с дългите и изчерпателни постове на баткодоки, който освен че си играе да пише подробно и влиза винаги в положение.

eu.hyricane
02-11-2008, 22:23
mene pyk me kefi bungle, haresva SP i mrazi momi4eta s mustaci :D
YOU GO GIRL.. kolkoto do tova, ima pravo da iziskva po-4esta korenspondenciq, ima pravo da pravi kakvoto si poiska, po prostata pri4ina, 4e kakvoto da kaje6, nai mn 6te otnese6 edin ban xd

miteto
02-12-2008, 20:23
То очевидно да мисли не е от силните и страни... Не го карай да се мъчи момичето.. :lol:

HardlyAwakened
02-13-2008, 17:12
Ти си много проста бе ..ей .. помогна ли ти , ми махай се от тука и не се показавй повече .......в този форум има специалисти и много компетентни при това !!! На мен баткодоки ми помогна да преодолея и физически и психически сериозен проблем.. влизай си там и си драскай редчета..никой не го интересува какво мислиш , правиш , струваш ..и никой не ти иска мненията ..стани ти човек който да угажда на всички ..да чете и помога на хората и тогава кажи дали е лесно.. не слагай всички под един знаменател..просто си смешна..

lqlqblabla
02-16-2008, 18:53
Просто Просто ама чак толкова .... Вмомента леши много хора от batkodoki който супер много ни разбираше и на всеки помагаше.Я сега си дай емайла да ти пратя сниките да те видим колко разбираш щом така нападаш хората който разбират от медицина и въобще влизат тук да ни помагат.Благодарим ти страшно ''много''.Надявам се повече не се мерниш тук защото желаното уважение невярвам да получиш!

scorpion4ituo
02-17-2008, 08:48
Бунглле с теб никое момче няма да са чувства спокойно да споделя закото си же на ве не са баркай дет не ти е работа сега мн хора се нуждаем от баткодоки амаа.......тва ли целеше? Едва ли ше помогнеш на някого :@.

obi4ko
02-17-2008, 10:08
от скоро съм във форума и не знам кой е компетентен и кой не но всички ми звучите компетентно.ПОМОЩ боли ме глава но не както сме свикнали да ни боли а някак по различно дясната страна на главата е супер болезнена при докосване имам чевтвото,че ме "боли косата".Това нещо не отминава вече втори ден и никакви обезболяващи не действат. :-k :-s

obi4ko
02-17-2008, 10:13
batkodoki чакам отговор от какво е тази болка ужасно е 8-[ 8-[ 8-[ 8-[

kkkl
02-17-2008, 18:02
Знам, че е професор! Ама като влиза от дъжд на вятър, кел файда.
Кел файда каза...абе ЕЙ !!! Я погледни само на колко хора е помогнал баткодоки и тогава си отваряй голяма проста уста ! Влизал от дъжд на вятър...не е вярно ! Човекът е лекар , има си работа , няма възможност по цял ден да стои по форуми...Някъде по-назад в темата , прочетох АБСУРДНОТО твърдение , че bungle имала право да изисква постоянното влизане на даден човек...абе ВИЕ ПОБЪРКАНИ ЛИ СТЕ ?!?! Човекът , доброволно отделя от времето си и ни дава съвети безплатно , влиза ни в положението и е помогнал на толкова мног охора от този форум ! С ТОВА ЛИ МУ СЕ ОТПЛАЩАШ ?! ВМЕСТО ДА ИМАШ УВАЖЕНИЕ ?!? А ??!? НЕБЛАГОДАРНИЦА !!!!! :-x

exXxteen
02-18-2008, 06:55
batkodoki попринцип се занимава с урология и гинекология...

Да не сте роднини?Не се заяждам, сериозно питам...

exXxteen
02-18-2008, 08:35
ахааахахах забавна тема:

1 лекарите имат кабинети с определена цел, а грешна диагноза в интернет е... забавно явление

2. уважаемият господин е доста тънко-обиден, не му приляга на годините и образованието най-малкото

3. Медицинските съвети по интернет са абсурдни според мен

На тебе въобще ясно ли ти е за какви проблеми става дума, какви са болестите, "уважаемия господин" каква помощ оказва... Или си момиче и прочете отгоре-отгоре за какво става въпрос и дай да се изкажем.

1.Лекарите имат кабинети, взимат пари и често претупват лечението за да не бавят следващия пациент с пари...
2.Баткодоки беше в правото си да се обиди, че момичета намекват да си ходи, щото помага повече на момчета.
3.Лечението през интернет е абсурдно, а съветите могат да бъдат много полезни, ма няма кой да осмисли разликата явно.

exXxteen
02-18-2008, 09:30
За психопортрета, благодаря, но едвам ги отказах.

1.Лекарите претупват пациентите, а тук имаше поне един който действаше pro bono publico.Един единствен.Е сега наистина не влизат специалисти, да има доволни?

2.За съветите от потребителите съм съгласен, но може да ги оцени само специалист.Пак казвам-изгониха го успешно.Сега вече върви разбери, абсурден ли е или гениален.Няма кой да потвърди...

3.Ами нали това си говорим, и третата точка води до един извод-имаше мнения на специалист, а вече няма.Човека е професор, всичко написано от него беше логично и вярно.А сега седи и чакай... дано се върне.

И как ще почнат да пишат и специалисти, когато потребителите не ги желаят?

exXxteen
02-18-2008, 10:52
Според мене другата гледна точка я възприемаш като изкривена на първата.Факт е че има две, аз лично разбирам неговата-не е лесно след един работен ден да влезеш в този форум и да изчетеш 100 лични съобщения, да дадеш правилна препоръка на всеки и да влезеш в самия раздел да отговориш на въпросите след това.И какво виждаш там-някой пуска линк към друг форум, с препоръка.Ами има за какво да се засегне, не мисля че е пресилено.
Освен това ФАКТ е че момичетата реагират с досада на проблемите на момчетата... Това по принцип не е само в този форум, извън него пак е така.Питай гаджето ми какво мисли за моята операция и последвалите три-четири седмици възстановяване?Ще ти каже-пълна глупост и загуба на време, че даже и се видя като опит за измъкване.А че сега секса е много по добър, въобще не го приема като следствие от ремонта.Ще кажеш че може би гаджето ми е такова, донякъде си прав, ама всъщност повечето момичета мислят като нея и въобще жените като цяло-не е ли неин проблем, не е проблем, ако е неин проблем-проблем е на всички.

obi4ko
02-19-2008, 06:10
Благодаря за аналгина ти все едно ми казваш "ако те сърби се почесай".Тук такива ли съвети давате.Като отида на лекар ми дават същият умен отговор.БОЛИ МЕ ГЛАВА не от превземки!

obi4ko
02-19-2008, 06:14
Тази тема се превръща в анализ на нечии способности.Много интересно :smt014

bungle
02-22-2008, 09:15
Докторчето още ли го няма ? :lol: