PDA

View Full Version : Биха най-добрия ми френд плс хелп



bolutica
02-07-2008, 16:51
Ами преди неколко дни една свиня би най-добрия ми приятел.Кажете как да го набия при положение че има връзки и тренира борба!!!Плс помогнете някак и не се подигравайте щото френда ми няма да е на даскало 2 седмици(в болнични е :o ) ;(

EJI4eTy
02-07-2008, 17:08
Ами преди неколко дни една свиня би най-добрия ми приятел.Кажете как да го набия при положение че има връзки и тренира борба!!!Плс помогнете някак и не се подигравайте щото френда ми няма да е на даскало 2 седмици(в болнични е :o ) ;(

събирай банда :o

Roiroi
02-07-2008, 17:23
Nai-dobre vloji negativnata energiq v neshto drugo :) nishto hubavo nqma da izleze ot toq boi ... Osven ako ne ti se otsystva i na teb ot uchilishte :P

bebeto0o
02-07-2008, 17:38
Nai-dobre vloji negativnata energiq v neshto drugo :) nishto hubavo nqma da izleze ot toq boi ... Osven ako ne ti se otsystva i na teb ot uchilishte :P
ahamz

arenaX
02-07-2008, 17:41
Кой клас е тоя дет г е бил?
Може да помогна ,като имам време ако ме разбираш.А за тва ,че има познати не ми и дреме и аз познавам много хора.

ioancheto
02-07-2008, 17:47
o boje ...sabirai celiq grad i po4vaite... nqma kvo da go gleda6 ...boi :D

ivan4oooo
02-07-2008, 17:53
pi4 pi6i mi li4no suob6tenie ot koi grad si . i ako si ot moq grad vednaga 6ti pomogna. puk ako grdaut ti e blizko 6ti pomogna .

skatemore
02-07-2008, 19:50
...да ви иам проблемите...

Blacklisted
02-07-2008, 21:13
Това с бандата е много тъпа идея, после и той ще събере и ще се маризите всеки ден, а не е приятно повярвай ми :)

Ако ще се биеш с него - сам, като е борец, ти трябва да си умен, играй мръсно.

psychopath
02-07-2008, 22:03
Ако си агресивен кренвирш..че го утепаш гаранция 8-)

02-08-2008, 07:12
Ако си агресивен кренвирш..че го утепаш гаранция 8-)
Да бе!
Бил ли си се с грапплер?
Аз се сборих (съвсем приятелски) и при цялата ми мускулна маса, онзи тежи 10 кила под мен, се търкаляхме на земята и накрая ме улови за кимоното и започна да ме души с него , като ми бе заключил краката. Естествено не го избутах от мен, защото ме бе страх да не си скъсам кимоното (новичко ми е :oops: ), щото ония държеше доста здраво. Ако не бях по кимоно щях да го избутам, но пак това са 10кила разлика , почти влизаме в друга категория ;).
Тъйче, ако тоя борец е тренирал поне 6 месеца, колкото и глупав да е, ако не с итренирал нищо просто спукана ти е работата ;)

hooliganka89
02-08-2008, 09:04
Ох аз съм боркиня,внимавай с борците много химий взимат.А я наистина кажи от кой град си?И името на бахтича на приятелят ти,може да го познавам,незнам това как ще ти помогне,ама искам да знам ако го познавам :)

m0rb1d
02-08-2008, 09:09
Majestic12

Капката дълбае камъка , не със сила , а с постоянство ;)

namina
02-08-2008, 09:16
Ами преди неколко дни една свиня би най-добрия ми приятел.Кажете как да го набия при положение че има връзки и тренира борба!!!Плс помогнете някак и не се подигравайте щото френда ми няма да е на даскало 2 седмици(в болнични е :o ) ;(

събирай банда :o

събирай банда
axa...... 8)

MixXx
02-08-2008, 09:28
kupi si boks,buhalka,neshto takoa,v nekoq tumna nosht,sled trenirovka ili neshto takoa fani go sam i go prebii,toi nqa razbere ot de mu e do6lo :)

02-08-2008, 09:57
Majestic12

Капката дълбае камъка , не със сила , а с постоянство ;)
Неумествно в случай и все пак, капкИТЕ дълбаят камъка ;р

m0rb1d
02-08-2008, 10:35
Имах предвид, че не категорията и силата определят победителя в даден двубой, а ловкостта и издържливостта... за боищата имам предвид...

dekovbg
02-08-2008, 11:30
... моя съвет е да забравите за това и да му простите повярваи ми всичко лошо което е направил на приятеля ти ще му се върне (без да се намесваш) а от това че сте му простили и на вас ще ви се върне с добро
а ако му отвърнеш с лошо после на теб ще ти се случи по-лошо..
П.П. от личен опти знам, ако искаш ми вярваи и ме послушай

sasha_90
02-08-2008, 11:36
С бой нищо няма да постигнеш.Може само боя да си изпросиш.

NuRi
02-08-2008, 19:32
... моя съвет е да забравите за това и да му простите повярваи ми всичко лошо което е направил на приятеля ти ще му се върне (без да се намесваш) а от това че сте му простили и на вас ще ви се върне с добро
а ако му отвърнеш с лошо после на теб ще ти се случи по-лошо..
П.П. от личен опти знам, ако искаш ми вярваи и ме послушай
+1

02-08-2008, 20:44
... моя съвет е да забравите за това и да му простите повярваи ми всичко лошо което е направил на приятеля ти ще му се върне (без да се намесваш) а от това че сте му простили и на вас ще ви се върне с добро
а ако му отвърнеш с лошо после на теб ще ти се случи по-лошо..
П.П. от личен опти знам, ако искаш ми вярваи и ме послушай
Типичено мислене за някой слаб характер.
Всичко ще му се върне? :lol:

dekovbg
02-09-2008, 03:37
Типичено мислене за някой слаб характер.
Всичко ще му се върне? :lol:
мале колко си зле...просто няма да коментирам...
АКО ИСКАШ ОТИДИ ПРИ НЯКОЕ ПЪРВОЛАЧЕ И МУ ВЗЕМИ ПАРИЧКИТЕ, ЗА ДА ВИДИМ КАКВО ЩЕ СТАНЕ...И ПОСЛЕ ОТИДИ ПРИ НЯКОИ БЕДЕН ЧОВЕК И МУ ДАИ КОЛКОТО ПАРИ ИМАШ ДА ВИДИМ ТОГАВА КАКВО ЩЕ СТАНЕ...АКО МИСЛИШ ЧЕ СЪМ СЛАБ ХАРАКТЕР Е ПО ДОБРЕ ОТ НИКАКЪВ..

02-09-2008, 09:07
Типичено мислене за някой слаб характер.
Всичко ще му се върне? :lol:
мале колко си зле...просто няма да коментирам...
АКО ИСКАШ ОТИДИ ПРИ НЯКОЕ ПЪРВОЛАЧЕ И МУ ВЗЕМИ ПАРИЧКИТЕ, ЗА ДА ВИДИМ КАКВО ЩЕ СТАНЕ...И ПОСЛЕ ОТИДИ ПРИ НЯКОИ БЕДЕН ЧОВЕК И МУ ДАИ КОЛКОТО ПАРИ ИМАШ ДА ВИДИМ ТОГАВА КАКВО ЩЕ СТАНЕ...АКО МИСЛИШ ЧЕ СЪМ СЛАБ ХАРАКТЕР Е ПО ДОБРЕ ОТ НИКАКЪВ..
Поредния селяк от Русе.
Аре у село да напасеш патките.

xXxScreamxXx
02-09-2008, 17:29
eeemii s1brai nekoq zdrava kompaiikaa

_BoSSy_
02-09-2008, 17:59
Пичаго с борец не се занимаваи..

TheNewReligion
02-09-2008, 19:15
Освен , че си смешна незнам какво друго да ти кажа! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

_BoSSy_
02-10-2008, 08:39
Освен , че си смешна незнам какво друго да ти кажа! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Нека се съберат 15 борчета да изкриват нечия глава,пък тогава ще видиме кои е смешен.На тебе точно ти трябват 2 задни и си knockout приятелю мои.Мн добре ги знам колко са луди тия хора..
Да си стои там момчето кротко и да не си навлича повече проблеми.

shooter
02-10-2008, 12:57
Ами преди неколко дни една свиня би най-добрия ми приятел.Кажете как да го набия при положение че има връзки и тренира борба!!!Плс помогнете някак и не се подигравайте щото френда ми няма да е на даскало 2 седмици(в болнични е :o ) ;(

събирай банда :o

МАФИЯ! :razz:
Сега сериозно.Има някой отворковци,които като ги сплашиш и покажеш лев-десен,лев-десен и виждат,че нема да ги търпиш после не се занимават с тебе.Но това се отнася само за някои и като гледам май тоя батка ще ви натупа добре.Не се занимавайте ще стане по-зле ако е някой по-голям и знае сите прошляци кат него.

DivoTo_KoTe
02-10-2008, 13:04
Отмъкни му гаджето :D :D :D :D :D :D :D :D

vamp
02-10-2008, 13:05
Или си воин или не си.Боя не е за всеки,нямаш ли умения и психика,най-вече психика,не се бий,ще страдаш душевно,а може и физически.Ще се страхуваш дали няма да те бият,дали няма да ти направят нещо,ще се оглеждаш по ъглите,а ако те пребият не знам как би го понесъл.
Звучи гадно ама щом приятеля ти е пребит,това не е твой проблем,защото минава време,минават години и приятелите които си спасявал ти забиват нож в гърба и оставаш сам,приятелството е услуга за услуга не е саможертва!Ако смяташ,че може да се справиш с проблема и че приятеля ти ще ти върне услугата,помогни му,но съмняваш ли се или се страхуваш не го прави!
Аз съм бил боксиор и каратист и знам за какво ти говоря,виждам съм можещи страхливци и безстрашни улични побойници и хулигани,страхливци и интригантчета дето те бият по 20 човека с ритник в главата а преди това те събаря един с удар от летва в тила.
Мен никога не са ме били освен на тренировка,но са пребивали мои приятели с тръби и бухалки,чувал съм и по-шибани истории.
Зарежи тинейджърските глупости с боя по-добре,вместо да се биеш или тренирай или забивай мацки или просто си пий бирата и играй футбол!

dekovbg
02-10-2008, 15:07
Типичено мислене за някой слаб характер.
Всичко ще му се върне? :lol:
мале колко си зле...просто няма да коментирам...
АКО ИСКАШ ОТИДИ ПРИ НЯКОЕ ПЪРВОЛАЧЕ И МУ ВЗЕМИ ПАРИЧКИТЕ, ЗА ДА ВИДИМ КАКВО ЩЕ СТАНЕ...И ПОСЛЕ ОТИДИ ПРИ НЯКОИ БЕДЕН ЧОВЕК И МУ ДАИ КОЛКОТО ПАРИ ИМАШ ДА ВИДИМ ТОГАВА КАКВО ЩЕ СТАНЕ...АКО МИСЛИШ ЧЕ СЪМ СЛАБ ХАРАКТЕР Е ПО ДОБРЕ ОТ НИКАКЪВ..
Поредния селяк от Русе.
Аре у село да напасеш патките.
съжалявам те, защото едва ли някога ще се промениш и ще го проумееш...
Успех

ANTI
02-11-2008, 14:18
ми хвани некоя труба и в главата :D
иначе не се занимавай.

rowzz
02-11-2008, 20:38
щом питаш тука к'во да направиш, по добре се откажи :]

PinkFloydSound
02-12-2008, 12:45
Типичено мислене за някой слаб характер.
Всичко ще му се върне? :lol:
мале колко си зле...просто няма да коментирам...
АКО ИСКАШ ОТИДИ ПРИ НЯКОЕ ПЪРВОЛАЧЕ И МУ ВЗЕМИ ПАРИЧКИТЕ, ЗА ДА ВИДИМ КАКВО ЩЕ СТАНЕ...И ПОСЛЕ ОТИДИ ПРИ НЯКОИ БЕДЕН ЧОВЕК И МУ ДАИ КОЛКОТО ПАРИ ИМАШ ДА ВИДИМ ТОГАВА КАКВО ЩЕ СТАНЕ...АКО МИСЛИШ ЧЕ СЪМ СЛАБ ХАРАКТЕР Е ПО ДОБРЕ ОТ НИКАКЪВ..
Поредния селяк от Русе.
Аре у село да напасеш патките.
хахаха dekovbg е прав бе не му се нахвърляй тъй...дори и да не е съвсем прав...не всичко се решава с бой, а с ум :-D

LiLGrizzly
02-12-2008, 14:12
saberi banda prez no6ta.. i izvednaj my sko4ete... i nqq razbere koi e bil :-D

02-13-2008, 08:44
saberi banda prez no6ta.. i izvednaj my sko4ete... i nqq razbere koi e bil :-D
Той да не е сляп?
Все ще види някой.
Ако ми скочат 10 човека на бой, после един по един ще ги търся.

skatemore
02-13-2008, 08:50
saberi banda prez no6ta.. i izvednaj my sko4ete... i nqq razbere koi e bil :-D
Той да не е сляп?
Все ще види някой.
Ако ми скочат 10 човека на бой, после един по един ще ги търся.

и ша ма изкефи и 10-те да та набият по отделно :razz:

02-13-2008, 09:50
saberi banda prez no6ta.. i izvednaj my sko4ete... i nqq razbere koi e bil :-D
Той да не е сляп?
Все ще види някой.
Ако ми скочат 10 човека на бой, после един по един ще ги търся.

и ша ма изкефи и 10-те да та набият по отделно :razz:
Ти искаш ли да пробваш?

korabokroshenec
02-13-2008, 16:05
az bih go narugal s nekuf noj ili nz kfo :D ma ti ne me slu6ai 4e sum si malko psycho :D

prettyIdeath
02-14-2008, 11:57
Nai-dobre vloji negativnata energiq v neshto drugo :) nishto hubavo nqma da izleze ot toq boi ... Osven ako ne ti se otsystva i na teb ot uchilishte :P
ahamz

Плюс тва ще излезе че приятела ти е страхлив и те такива, щото е извикал някой...

bolutica
02-14-2008, 18:01
Какви мръсни номера????(и за тея дет не са разбрали момиче съм моя френд е година по-малък както и побойника и не съм тренирала нищо обаче мн филми съм гледала :o )

Stamera
02-15-2008, 09:12
Много зависи братле......смисъл по-правилно е да действаш с други средства ,вземи поговори с него ,разбери каква е работата пък тогава реши....смисъл ,за мн добър фр ,аз ако бях, веднага скачам...пък какво като тренира борба ,а ?? Няма значение ,мож да си 40 кила примерно и пак да си смел.Ако си твърдо решен да му скачаш ,действай с акъл ,играй мръсно 8) пък и да не ти пука от физиката му ,щото познавам един скин 160 висок - 50 кила има няма ,обаче е като вихружка... Ааа и ако си навит на отмъщение ,действай сам.Не намесвай още хора ,просто го причакай някъде.

danI_boY
02-15-2008, 16:32
Щом е борец не тряя са оставяш да те хване шот ... 8-) апак иначе пробвай да го свалиш с крака ... друго нз ко да ти кажа :)

damiaN_882
02-15-2008, 20:29
Ништо не се решава с бой..

davigonabiekon
02-16-2008, 05:20
Така е, не се решава, ама ако някой направи нещо такова с мой фр................... 1во не събирай хора, защото и той ще събере, а както ти каза е с връзки и т.н.
2ро няма да му се плашиш - и какво като тренира борба ? :) питай някой, който тренира каквото и да било, защото човек, който тренира борба 1во както и ти казваш е "свиня" предполага се, че е дебел :P бавен, не трябва да те сваля на земята... абе много има де се пише, но както всеки стил и борбата има недостатъци и стига да можеш да ги видиш в дадена ситуация. ако искаш пиши ЛС или на скайп - airborne.easy ще ти обясня някои работи, ако все още имаш нужда :)
а и, ако наистина е някой, който е ходил на 1 тренировка и вече е станал "професионалист" най-малкото изчакай - ще си намери майстора!

Blacklisted
02-16-2008, 07:21
Пълни глупости - всъщност адски много неща се решават с бой...

Gabroveca
02-16-2008, 10:11
пич, прочетох първите 2-3 мнения, че ако бил нам си къв щяло да стане незнам си к'во...намери си една хубава бухалка, разбери къде живее, слагай една шапка и някоя вечер го издебни до утях и товари докато не падне на земята и не спре да мърда (не и да диша!!!) па нека е борец после...като нямаш сила трябва да нямаш и акъл! Аз съм 181 см 80кг (имам съвсем малко мазнини) обаче не съм човек, който може да те нападне в гръб (според мен е подло), но ако някой се отнесе така с мой приятел, тежко му...

kapinka
02-16-2008, 12:04
офффф .. ебаси тъпата тема .. големи биячи станаха всички .. по-добре не се занимавай да не вземе и тебе да те набие тоЗЗЗ ; ))

ucnaHчE
03-26-2008, 17:24
leleee nekoi zaka4i li nai dobriq mi fr she pratq skinari po nego mn sam zloben ako stane duma za nai dobri fr bih potroshil nqkoi :x :o

hackersdown
03-26-2008, 19:41
tuka sichki ganSteri stanaxte be....... :D :D 8-) 8-) moite priqteli ne se zakachat ot nikoi

5StaR
03-26-2008, 19:49
Ех ти на колко години си? То моето мнение е, че дебеличките са лесна цел ако си бърз :) ( само не го оставяй да те хване )

srpsko_1988
03-26-2008, 22:16
uip[j

ResPekT333
03-27-2008, 07:17
БОЯТ НЕ Е РЕШЕНИЕ НА ПРОБЛЕМИТЕ..!!!!!!!!!! 8)

MiMcHeToOo
03-27-2008, 13:39
Хора, автора е МОМИЧЕ .... Кви бухалки, кви компаний..? :D

guesswho
03-28-2008, 18:11
Ако си агресивен кренвирш..че го утепаш гаранция 8-)
Да бе!
Бил ли си се с грапплер?
Аз се сборих (съвсем приятелски) и при цялата ми мускулна маса, онзи тежи 10 кила под мен, се търкаляхме на земята и накрая ме улови за кимоното и започна да ме души с него , като ми бе заключил краката. Естествено не го избутах от мен, защото ме бе страх да не си скъсам кимоното (новичко ми е :oops: ), щото ония държеше доста здраво. Ако не бях по кимоно щях да го избутам, но пак това са 10кила разлика , почти влизаме в друга категория ;).
Тъйче, ако тоя борец е тренирал поне 6 месеца, колкото и глупав да е, ако не с итренирал нищо просто спукана ти е работата ;)
Аикоидо или тае клондо? (аз и без тва се чудя м/у двете даи насоки)

guesswho
03-28-2008, 18:15
Типичено мислене за някой слаб характер.
Всичко ще му се върне? :lol:
мале колко си зле...просто няма да коментирам...
АКО ИСКАШ ОТИДИ ПРИ НЯКОЕ ПЪРВОЛАЧЕ И МУ ВЗЕМИ ПАРИЧКИТЕ, ЗА ДА ВИДИМ КАКВО ЩЕ СТАНЕ...И ПОСЛЕ ОТИДИ ПРИ НЯКОИ БЕДЕН ЧОВЕК И МУ ДАИ КОЛКОТО ПАРИ ИМАШ ДА ВИДИМ ТОГАВА КАКВО ЩЕ СТАНЕ...АКО МИСЛИШ ЧЕ СЪМ СЛАБ ХАРАКТЕР Е ПО ДОБРЕ ОТ НИКАКЪВ..
Браво пич мн точно казано. Нищо не се решава с бо. ти си си човек на място