PDA

View Full Version : уф голям проблем с косата ;(



izKuSheNieTy
02-07-2008, 17:08
тц...мнного кофти ситуация се получи..поне за мен.Значи преди малко си боядисах косата,използвах Блонд синята точка.В корените стана руса..долу горе такова каквото исках...обаче по надоло стана рижава ;( леле направо не мога да се гледам така..и утре искам пак да купя някакав оцветител или боя...Плс кажете как ще е най добре...Спешно се нуждая от съвет наистина ;[

LuCiFersAngeL
02-07-2008, 17:36
Ами за това казвам, че изрусяването трябва да се прави от професионалист. То не е като да си купиш боя и да се наклепаш - изсветляването е много по-сложно за изпълнение от потъмняването на косата.
Моят съвет: При условие, че вече си оклепала положението отивай на фризьор да те оправи, защото ако пробваш пак вкъщи и не се получи можеш да си докараш доста по-сериозни проблеми с косата от рижави краища.

izKuSheNieTy
02-07-2008, 17:39
наистина бих искала да ида...но нямам възможност...наистина
За това искам само да знам с какво да я боядисам...в корените и малко под тях си е руса..но по надоло..смесено с рижаво...и ако го боядисам още 1 път дали ще стане русо :\

bebeto0o
02-07-2008, 17:42
наистина бих искала да ида...но нямам възможност...наистина
За това искам само да знам с какво да я боядисам...в корените и малко под тях си е руса..но по надоло..смесено с рижаво...и ако го боядисам още 1 път дали ще стане русо :\
Probvai pa ako sane6 mn zaka6mer ytre slaga6 edna 6apka ili se razbolqva6 dokato otide6 na frizior :-D

goddes
02-07-2008, 17:42
на колко си години?а защо не помолиш или майка ти или някоя приятелка да ти помогне с боядисването?Успех :)

LuCiFersAngeL
02-07-2008, 17:49
Щом нямаш възможност да идеш на фризьор поне помоли някой за помощ - майка ти, приятелка... Не пробвай сама, защото не мисля, че ще се справиш. И когато нанасяш боята не слагай в корените, щом там се е получил цвета, а мацай само рижавото, за да се уеднакви цвета на цялата коса. Дано да се получи, успех!

izKuSheNieTy
02-07-2008, 17:53
Щом нямаш възможност да идеш на фризьор поне помоли някой за помощ - майка ти, приятелка... Не пробвай сама, защото не мисля, че ще се справиш. И когато нанасяш боята не слагай в корените, щом там се е получил цвета, а мацай само рижавото, за да се уеднакви цвета на цялата коса. Дано да се получи, успех!

ами да,така мисля да направя.Всъщност не се боядисвам сама а една приятелка...а с боя ли да го направя или пак със блонд....

08mdam__
02-07-2008, 18:46
Аз наскоро боядисвах майка ми, защото я бяха направили рижа в корените и руса надолу. Взехме боя на Лореал, 10ти номер май беше и стана супер. Чувства си много добре косата и рижавината се покри. Боята е 7-8лв някъде. Това мога да ти препоръчам от опит.