PDA

View Full Version : Аз или цигарите?



AnGeL_NeBeSeN
02-07-2008, 17:12
Здр. имам проблем с мойта приятелка с нея ходим от 2 години и половина и преди година някъде тя реши да ми праправи проблем за това че пуша. Първо ми заяви да избирам нея или цигарите и тъй като я обичам безпределно избрах нея но така за 3-4 дена просто не мога да ги откажа пък и не искам. Както и да е стигнахме уж до компоромисен варянт аз да не пу6а докато е с мен но ние сме постоянно заедно тя е от моя клас и след това сме заедно и както се досещате беше едно постоянно дебнене и когато ме усети голямо мрънкане.Това продължи към 3-4 месеца когато отидем на кафе с 300 зора и поне 15 мин . караници я измолвам да изпуша половин цигара след което всички бурно се смеят на момчето което се е превърнало във смирено кученце. Това едвам го издържах до днес. Скарахме се на друга тема и тя адски ме изнерви и аз и казах не ме интересува дали ще ревеш или ще се сърдиш отивам да пуша. И се започна мрънкането как не съм си държал на мъжката дума на което аз и отговорих че ако си държа на мъжката дума тя няма да е доволна след което тя ме нарече путка и аз си каза мъжката дума и и заявих че ще пуша и точка по въпроса. Тя си стана и ми каза като реша че няма да пуша мога да я потърся . Както се досещате ако я потарся ще сам наи голямата путка така че искам съвет как да си запазя достойнството и да съм с нея тъй като адски много я обичам. УМРЪЗНА МИ ДА БЪДА ТЪПКАН

MiMcHeToOo
02-07-2008, 17:17
Ебати гаджето дето го имаш.. За кви неща ти прай проблеми :shock:

pe6ooo
02-07-2008, 17:18
Пич, не се обиждай обаче имам чуството че не я обичаш.Ако я обичаш истински спри цигарите.Не си заслужава да късаш с момиче заради цигари .Обесни й че ще ти трябва примерно 1 месец да ги спреш и че неможеш веднага.Поговорете си малко на тая тема и ги откажи.Дано нещата се оправят.Успех!

AnGeL_NeBeSeN
02-07-2008, 17:19
А бе пич ти пушиш ли?

MiMcHeToOo
02-07-2008, 17:20
Пич, не се обиждай обаче имам чуството че не я обичаш.Ако я обичаш истински спри цигарите.Не си заслужава да късаш с момиче заради цигари .Обесни й че ще ти трябва примерно 1 месец да ги спреш и че неможеш веднага.Поговорете си малко на тая тема и ги откажи.Дано нещата се оправят.Успех!

Хич не е толкоз лесно ;)

princesa_viki
02-07-2008, 17:24
Щом тя се е осмелила да ти каже "Или аз,или цигарите" кажи й и ти,че ако те обича,ще те приеме такъв какъвто си.Кажи й,че щом едни цигари я дразнят,значи за напред ще се карате за още по-абсурдни неща.Увери я колко са важни за теб,ако не те разбира и ако не направи компромис,води си изводи.Явно е от типа "Ако не е моето,майната ти".Не го позволявай.Дръж на своето и дано отстъпи
Успех :)

pe6ooo
02-07-2008, 17:27
Хич не е толкоз лесно ;)

Знам че не е лесно но който иска успява.Един приятел пушеше по кутия/кутия и половина на ден и каза аз ги спирам но аз не му хванах вяра за една седмица ги отказа напълно :x

bebeto0o
02-07-2008, 17:45
Щом тя се е осмелила да ти каже "Или аз,или цигарите" кажи й и ти,че ако те обича,ще те приеме такъв какъвто си.Кажи й,че щом едни цигари я дразнят,значи за напред ще се карате за още по-абсурдни неща.Увери я колко са важни за теб,ако не те разбира и ако не направи компромис,води си изводи.Явно е от типа "Ако не е моето,майната ти".Не го позволявай.Дръж на своето и дано отстъпи
Успех :)

Za6to ? Tq go obi4a 6tom iska da gi spre :-x Puk i toi ako q obi4a 6te gi spre... Kolkoto do tfa kak da sa sdobrite.. 6to da si putka ako q potursi6 ebasi putka 6te si ako ne q potursi6

alabaladymacqla
02-07-2008, 17:46
pi4 ako ne pu6i6 po dobre ne si kazvai mnenieto to ako be6e tolkova lesno da se otkajat nqma6e da ima spor nali taka???

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-07-2008, 17:49
спирай цигарите :-x

kPuCkA
02-07-2008, 17:49
Абе к'ва е тая пикла дето ще ти поставя такива условия,заеби я и да не ти пука,пуши си и да ти е кеф,ще си намериш друга дето да си пушите заедно...

FreeSpirit
02-07-2008, 17:54
Мн се извинявам на колко години си, че се пишеш такъв страстен пушач ?
Познавам жена,страстна пушачка(цигари дененощно до нея)ама се наложи да ги спре и ги спря без проблеми :)
Ако имаш воля да спреш гигарите и стимул ще ги спреш ;)
1-казваш че я обичаш
2-цигарите са вредни бе
3-защо се карате за простотии,ако наистина се обичате ще намерите решение ;)

tuzaro
02-07-2008, 17:56
Баце ти мъж ли си или кво? Момичета има много пък цигарите са само едни! и не мога да разбера на нея кво и влиза в работата че пушиш? :shock:

DevilWish
02-07-2008, 18:01
ОФффФф не й се обаждай тя сама ще те потърси . . . ако съм на теб не бих спряла с цигарите ;)

spyk22
02-07-2008, 18:04
наистина толкова ли не можеш да спреш цигарите или не искаш
а и ако толкова се обичате и за толкова време трябвало е да разбере че ти се пуши и да свикне с това
поговори с нея на тая тема и не отстъпвай а ако искаш пробвай да спреш цигарите винаги може с малко повече усилия

Diggity
02-07-2008, 18:08
пуши, като ти се пуши.. не я търси, тя сама ще те потърси :D

Tazadar
02-07-2008, 18:09
Пуши си и се надявай тя да те потърси :) Не трябва да и тичаш по гъза :x Освен това ти си си ти и трябва да правиш каквото искаш ТИ, а не каквото иска ТЯ!

Lashes
02-07-2008, 18:09
казвате му спри цигарите...ама не е толкова лесно...нз но ако пробваш с някакви спрейове или нещо такова няма да е зле...помагат...а за приятелката ти...кога стана това че като сте се скарали с гаджето и ти я потърсиш и вече си путка...ами не си...ти просто си обичаш...но кажи й че ти трябва време :)
Успех :)

sweet_sorcerer
02-07-2008, 18:12
аиде бе...и на мен ако някой така ми каже да направя нещо и аз няма да го направя.....а и, както казаха, другите да се спрат цигарите не е толкова лесно..аз, чесно казано, не бих поставяла такива условия - нали те обича, трябва да те приенма какъвто си, нали?

buzlivec
02-07-2008, 18:37
Пич, тва момиче не го изпускай... Може и да не го осъзнаваш, ама това е само за твое добро... Как искам и аз да имам някой, на който да му пука чак толкова за мен ............. Не я изпускай, иначе ще си тъпак.

vvs_go
02-07-2008, 18:48
male za6to taq ne mi e priqtelka na men 6te i razkaja igrata prosto da gi eba v typite kifli

Liar
02-07-2008, 18:50
Проблема не е че пушиш а че тя много яко те мачка.Миризмата на цигари за непушач е адски неприятна но тя ако не си и позволявал да си играе така с теб нямаше да се стигне до това а щяхте да намерите компромисен вариант,например в едно от междучасията отиваш да изпушиш една цигара,а после дъвчиш дъвка и/или се напръскваш с някакъв парфюм.Тъй като я обичаш можеш да я потърсиш като и заявиш условията си.Тя би трябвало да те разбере,а ако не стане така...много лошо...

Gothique♫
02-07-2008, 19:06
Лелеее тва мие до болка познато просто и кажи че цигарите са част от теб,а тя тряя те обича такъв какъвтто си ебати :shock: :shock:

sLaDkA_GrEsHkA
02-07-2008, 19:08
ОФффФф не й се обаждай тя сама ще те потърси . . . ако съм на теб не бих спряла с цигарите ;)


i az vupreki 4e ne pusha :D

hooliganka89
02-07-2008, 19:11
Moeто мнение е,че не толкова и пречат цигарите а,че се прави на интересна и си играе с теб,аз ако съм на пук нямаше да ги спра.

Аз съм пушач,но не много страстен,а приятелят ми е много запален пушач и в началото на годината го попитах дали иска да ги спрем-той каза не и до там се прключи,не съм тръгнала да прая тва на световен проблем.

partychild
02-07-2008, 19:25
Не съм пушачка..мразя цигарите... но според мен тя трябва да те обича такъф какъфто си... и да приема всичките ти недостатаци..дори и това да са цигарите.. аз щях да разбера приятеля си и да неискаше да ги спира..и когато той пожелае сам да ги спре .макар че той не пуши.. трябва да решиш сам.. ако не ти прави проблеми само за цигарите а си измисля и други глупости... се замисли сериозно дали тя е това което искаш

hahavteen
02-07-2008, 19:34
Tva sa glyposti 4e triabva da te prieme takuv kakuvto si :? Az postavih su6tia yltimatym na mom4eto mi o6te purvia mesec ot vruzkata ni i toi izbra men estestveno i ve4e pove4e ot 2 godini e nepy6a4.Vmesto da si blagodaren 4e na neia i pyka za zdraveto ti i da se zamisli6 kolko vredi6 i na neia s teia cigari ti si sednal da mrunka6 4e ti bila kazvala kakvo da pravi6! Moia priatel pravi vsi4ko za mene kakto i az za nego bez zna4enie kakvo 6te kajat drygite(imam 4ystvoto 4e ti ne iska6 da spre6 py6eneto samo za6toto horata okolo teb 6te ti kazvat kakto ti se izrazi "pytka")! :-o

ani4ka_bani4ka
02-07-2008, 19:51
абе, аре тука да пишат само тия дето пушат... щото не е толкова лесно човек да се откаже от цигарите. верно, че, ако имаш воля и стимул става, ама някой да ми поставя ултиматоми... това ич не е стимулиращо. напратив. ще ми се пуши 10 пъти повече.
не спирай цигарите просто защото тя ти е казала. няма начин тогава да не си мислят за тебе, че си като кученцето й.
просто е. обади й се и й кажи, че, ако тя наистина те обича, никога не би ти поставила такива тъпи условия!!! извинявай, ама аз това още в детската градина го мразех от дъното на душата си: "айде направи го, АКО СИ МИ ПРИЯТЕЛКА!!!", "АКО МЕ ОБИЧАШ..." ходи се гръмни, бе! как ш'е ми говориш така?! да не сме бебета? убивам човек за такава глупост!
нали се сещаш, че позволиш ли й веднъж да те уговори за нещо с такава реплика "аз или ..." след това за всичко така ще ти казва. няма да е само за цигарите. после ще ти казва с кои хора трябва да се виждаш, какво трябва да обличаш, какво да говориш, колко да пиеш и т.н. и т.н. и т.н.
БЪДИ МЪЖ!!!

psychopath
02-07-2008, 23:32
Я й тегли една майна...ще ти поставя ултиматуми

MiMcHeToOo
02-08-2008, 00:29
Абе к'ва е тая пикла дето ще ти поставя такива условия,заеби я и да не ти пука,пуши си и да ти е кеф,ще си намериш друга дето да си пушите заедно...

Евала :grin:

coolkiss
02-08-2008, 06:32
Спри да пушиш... Но не заради нея...направи го за собственото си здраве :П

shoon
02-08-2008, 08:34
Ако можеш да я накараш да ревнува това е твоя шанс :) ако не стане най-лесния начин да забравиш нещо старо е да си намериш ново 8)

hooliganka89
02-08-2008, 08:36
До колкото разбрах момчето не може да ги спре и не е там въпроса,а въпроса е в това,че тя го маниполира.Той трябва да спре да пуши заради самия себе си,а не някаква лигла да му се качва на главата да му дава напътсвия в живота.Той да не е малумен,че да не знае какво да прави...

butty
02-08-2008, 08:46
Здравей!
Не съм чела постовете преди моя,но просто ще ти споделя моят подобен опит.. аз също съм заедно с приятеля ми от около почти 3 години вече. Той също пушеше...но аз страшно много мразя цигарите,ненавиждам ги!!!! И когато ми каза в началото, че пуши аз реагирах много остро..и също му каза да ги спре... той каза че ще се опита да го направи. Около половин година всичко беше добре,когато изведнъж една фр в даскало ми каза, че го е видяла да пуши отвън. Дълго време го чаках дали ще ми сподели за това...но нищо не каза. След няколко дни дигнах голям скандал... заради самите цигари и заради факта, че не ми е казал.. Скарахме се много, даже сщяхме да се разделим. След това той уж пак ги спря... Но.. винаги като идем на кафе просто го виждам как се мъчи..като види някой друг че пуши и спрях да му давам ултиматуми. Сега всичко е добре. Той учи в София и пуши, когато не е с мен. Разбрах, че не мога да му забранявам нещо.. пред мен не смее да пуши разбира се...
Та може и вие така да направите... просто като не си снея.. си пуши спокойно,пред нея по-добре недей. :) Обясни и че не можеж да откажеж така бързо цигарите и всичко ще е наред! :)

BlueFace
02-08-2008, 11:01
Пфффф за6то не ги откаже6 тия прости цигари????Само се трови6!!!Пък ако избере6 цигарите пред нея си най-големия загубеняк на света.... :? :( :?

sasha_90
02-08-2008, 11:31
Донякъде приятелката ти е права,но само донякъде.Права е защото цигарите ти вредят,а не е права защото сам трябва да решиш кога да ги спреш.Тя не може да ти заповядва!След като ти е дала условие :"тя или цигарите",ти пък и кажи,че ако те обича достатъчно ще приеме,че пушиш и искаш да продължиш.И това,че я обичаш не означава,че трябва да търпиш прищевките й.На твое място не бих я търпяла.

princesa_viki
02-08-2008, 11:40
Донякъде приятелката ти е права,но само донякъде.Права е защото цигарите ти вредят,а не е права защото сам трябва да решиш кога да ги спреш.Тя не може да ти заповядва!След като ти е дала условие :"тя или цигарите",ти пък и кажи,че ако те обича достатъчно ще приеме,че пушиш и искаш да продължиш.И това,че я обичаш не означава,че трябва да търпиш прищевките й.На твое място не бих я търпяла.
Много точно! :)

BlueFace
02-08-2008, 12:25
Донякъде приятелката ти е права,но само донякъде.Права е защото цигарите ти вредят,а не е права защото сам трябва да решиш кога да ги спреш.Тя не може да ти заповядва!След като ти е дала условие :"тя или цигарите",ти пък и кажи,че ако те обича достатъчно ще приеме,че пушиш и искаш да продължиш.И това,че я обичаш не означава,че трябва да търпиш прищевките й.На твое място не бих я търпяла.
Може би ...Ама може моми4ето да не иска да излиза с някой "наркоман" дето след 10-12 години може да е болен от рак.... :?

GameMaster
02-08-2008, 13:37
xAx...mnogo te komandori mai tvoqta priqtelka a???Ami..i az sym v takava situaciq....ama samo che pri mene az ne sym my kazala na moq priqtel da spre da pushi ili da izbere mejdu men i cigarite.Toi znae che ne mi e nikak priqtno ii do kolkoto znam ne pushi pyk i ne se useshta nishto.Ama ako pitash mene ti ne q obichash osobeno mnogo.No az lichno shtqh da spra cigarite ne samo zaradi neq a i zaradi sebe si :) Taka che ne si vredi a gi spri....

koalka
02-08-2008, 15:40
Момчето каза, че просто не иска да ги спре.Това е, няма да ги спре.
А пък не мога да разбера на приятелката му какво толкова й пречи, че пуши?Хубаво, трови се, не иска да й мирише на цигари.Ами, като пуши просто няма да е там.Ако са в едно училище, междучасието няма да е с него, когато пуши и така...Решение има, пък и тя малко трябва да се съобрази с него, какво той е правил.
Мога да ти кажа само едно "евала", че си отстоял мнението и не си п***а, както тя те е нарекла.И аз не знам на колко си и защо не искаш и не можеш да ги откажеш, но сигурно не е лесно, така че трябва да те разбере...
Най-добре я остави, не я търси.Да видим какво ще направи, как ще постъпи?Защото при така обиди, поне е длъжна да се извини.За да не бъдеш тъпкан отново се дръж на положение и не позволявай да ти скачат на главата, въпреки че я обичаш.
Дано си вземе поука...

sladko_dete
02-08-2008, 21:16
Как ще ти говори така бе??? я я зацепи тъпата п*тка, ба*ти, живота си е твой, ако искаш ще пушиш ако не искаш няма, ква е тя да ти казва??? Предполагам, че майка ти не ти мрънка толкова колкото тая пикла!!!!! И няма никво право да те убижда!!!!!! Не искала да се трови малката лигла, ми да каже на всички по кафетата да не пушат де.... пфффффф

wasntme_
02-09-2008, 00:07
Абе к'ва е тая пикла дето ще ти поставя такива условия,заеби я и да не ти пука,пуши си и да ти е кеф,ще си намериш друга дето да си пушите заедно...

a de i az tyi kaam.. s izvinenie za kva se ima taq??? :shock: shhh ne staai pod 4ehal -> adski mn se prismivat na takiva mom4eta...

BWald0rf
02-09-2008, 07:09
Не си струва да се променяш заради човек,който не те обича такъв какъвто си.Остави я и не я търси,а ако се осъзнае тя сама ще те потърси ;)

mickelangelo
02-09-2008, 09:13
Опитай да ги спреш но преди това си помисли тя заслужава ли това ?

evelinka1122
02-09-2008, 13:40
Ем моето мнение е че тая много те задушава... или те или цигарите ... детски истории е ся вярно е че е като бях малка и аз зададох един такъв въпрос на гаджето си и то ми каза мило не ме карай да избирам и ме погледна с един мил поглед и ме целуна както никога !!! Направо са разтопих и се примирих с това че пуши! При мен проблема беше че като се целувахме,след като той беше изпушил една цигара, се едно и аз бях пушила! Проблема се реши ест. като му казах да взема дувки :) Да не би проблема на твойта бивша е такъв?!?! И да не се осмелява да ти каже... знам ли ... :-o

ani4ka_bani4ka
02-10-2008, 13:46
проблема е, че според мен тя не толкова се е загрижила за здравето ти, по-скоро просто капризничи... а ти не си длъжен да й угаждаш на детските мрънкания

princesa_viki
02-10-2008, 13:57
Представям Ви...
Ти няма ли да престанеш да представяш ве? :-x :-x :-x

rashito0o
02-10-2008, 15:00
не съм карала гаджето ми да избира м/у двете тфа не е смислено според мен 1година толкос ли не е свикнала с дима мене вече даже не ми прай впечатление дали някой околу мен пуши

HePeAJIeH
02-10-2008, 15:03
Тя иска да те промени! Ако наистина те обичаше щеше да те приеме със всичките ти пороци и недостатъци.Един приятел имаше гадже което също му правеше подобни проблеми но тя свикна с неговата същност и сега всичко м/у тях е ОК.

hottie
02-10-2008, 17:02
Щом тя се е осмелила да ти каже "Или аз,или цигарите" кажи й и ти,че ако те обича,ще те приеме такъв какъвто си.Кажи й,че щом едни цигари я дразнят,значи за напред ще се карате за още по-абсурдни неща.Увери я колко са важни за теб,ако не те разбира и ако не направи компромис,води си изводи.Явно е от типа "Ако не е моето,майната ти".Не го позволявай.Дръж на своето и дано отстъпи
Успех :)

+11111111111111111111111111111

Vangeloff E.I
02-10-2008, 18:11
be i az go imah toq problem ama se sprqhme na variant kato sum s neq ne pusha kato sum sam pusha kolkoto iskam :D namerete kompromis nqkuv znam li ..

~!~TotaL`Cha0s~!~
02-10-2008, 20:34
е и аз имам същия проблем казах на приятеля ми 4е сам ги отказала цигарите защото той искаше поради здравословни при4инии а той сега е в 4ужбина и като си дойде лятото просто незнам кфо ша правя :)

Spider4eto
02-11-2008, 08:20
Моя приятел също пушеше и на няколко пъти му казах че ми е неприятно да пуши. Първо защото държа адски много а него и не иска да го гледам как всеки ден се трови и второ мн мразя цигарения дим и ми беше неприятно да вона и аз на цигари покрай него. Ама в крайна сметка ги спря заради мен 8)

Madness
02-11-2008, 08:36
кажи нещо от сорта на`ти няа ме променяш,няма да ме превъзпитаваш тва съм си аз и ше си пуша ако не ти харесва бегай си...`
Аз нещо подобно казвам :lol:

Spider4eto
02-11-2008, 08:37
кажи нещо от сорта на`ти няа ме променяш,няма да ме превъзпитаваш тва съм си аз и ше си пуша ако не ти харесва бегай си...`
Аз нещо подобно казвам :lol: е да ама дали ако много обичаш човека до себе си нема да се промениш за него/я

krem4et0
02-11-2008, 09:10
Глупости да те обича какъвто си. Имам 1 колежка, която не пуши, а приятелят й е заклет пушач. Тя го мъчи 3 години да ги откаже(а и преди това още 2 го е мъчила), той е спирал за месеци и пак се почва. За това компромисното решение да пуши, когато не са заедно и после да дъвчи дъвка, за да няма тютюнев мирис.
Донякъде това е добро решение и е основано на взаимния компромис. Защо искаш само момичето да отстъпи?
Аз обаче не бих ходила с пушач. не бих се мъчила да го отказвам-просто видя ли цигара и сме до там. Ненавиждам пушенето!

Защо пък трябва точно това да преглътне момичето. може да й става лошо от дима, да й се гади, да припада(аз съм нещо такова, за това вече на дискотеки не ходя много, защото се задушавам направо). Хубаво той не може да ги спре, вреди на себе си, но трябва ли и тя да понася дима му? това не е като да се напие-тогава на него ще му е лошо и ще повръща. малко се замислете и за околните, които не пушат!

CaSsIe
02-11-2008, 09:36
ОМГ пич осъзнай се как ше ти праи проблеми за цигарите и ше те тъпче за нещо което си е лично твое решение и проблем, заеби я пък тя ще се върне сама при тебе и рано или късно ще и писне да се карате за нейните лигавщини. И аз пуша и на мене някой да ми каже"няма да пушиш" ще му се изсмея в лицето пък камо ли да му се моля да запаля :lol: :lol: :lol: хахахаха

lussi
02-11-2008, 10:14
E pa gadno e pusha4 i ne pusha4. Tova momi4e dosta vreme e izdarjalo bnez nishto da kaje...

Sevt
02-11-2008, 10:16
Абе от къде на къде ще те вкарва в такива филми ?
Казваш й " Или аз И цигарите или изобщо без мен " и да се оправя. Не бива да правиш нищо защото някой иска или те кара да го направиш. Ако и когато решиш да спираш цигарите тогава ще си ги спреш. Който те харесва такъв какъвто си ОК, който не - да си троши главата.

hahavteen
02-11-2008, 10:30
Защо пък трябва точно това да преглътне момичето. може да й става лошо от дима, да й се гади, да припада(аз съм нещо такова, за това вече на дискотеки не ходя много, защото се задушавам направо). Хубаво той не може да ги спре, вреди на себе си, но трябва ли и тя да понася дима му? това не е като да се напие-тогава на него ще му е лошо и ще повръща. малко се замислете и за околните, които не пушат!

I pri men e taka.Az sum alergi4na kum cigarite i imam astma i e napravo yjas kato niakoi py6i do men. :? Ina4e az na moia my kazah 4e ili 6te spre da py6i ili niama da me celyva za6toto mi se gadi ot vkysa i mirizmata na cigari i toi purvo ne iska6e,cype6e se ala bala posle gi namali za6toto postoianno biahme zaendo i niama6e koga da py6i i postepenno gi spria...Kazvali sa mi 4e kogato izliza sam s priateli(koeto se sly4va izkliy4itelno riadko) moje da izpy6i 1-2 ama do tam. 8-)

krem4et0
02-11-2008, 10:32
Абе във връзката сте 2-ма. Не може еднинят да не се съобразява с другия и обратното. разбирам за нещо малко и неоснователно да се цупи, но това си е нещо адски сериозно!

Force
02-11-2008, 10:39
Пич, не се обиждай обаче имам чуството че не я обичаш.Ако я обичаш истински спри цигарите.Не си заслужава да късаш с момиче заради цигари .Обесни й че ще ти трябва примерно 1 месец да ги спреш и че неможеш веднага.Поговорете си малко на тая тема и ги откажи.Дано нещата се оправят.Успех!
Да те светна цигари не се отказват за 1 ден :?

jarod
02-11-2008, 10:56
Пич, не се обиждай обаче имам чуството че не я обичаш.Ако я обичаш истински спри цигарите.Не си заслужава да късаш с момиче заради цигари .Обесни й че ще ти трябва примерно 1 месец да ги спреш и че неможеш веднага.Поговорете си малко на тая тема и ги откажи.Дано нещата се оправят.Успех!
Да те светна цигари не се отказват за 1 ден :?

може със силна воля!!!!!!!!!!!!!!!

аз ги отказах за един ден :grin:
на предния ден казах от СЕГА(не от утре) непуша и от другия ден вече не съм и дръпвал....това беше преди седмица-две....ще видим докъде ще стигна без фасовете

hahavteen
02-11-2008, 11:12
Пич, не се обиждай обаче имам чуството че не я обичаш.Ако я обичаш истински спри цигарите.Не си заслужава да късаш с момиче заради цигари .Обесни й че ще ти трябва примерно 1 месец да ги спреш и че неможеш веднага.Поговорете си малко на тая тема и ги откажи.Дано нещата се оправят.Успех!
Да те светна цигари не се отказват за 1 ден :?

може със силна воля!!!!!!!!!!!!!!!

аз ги отказах за един ден :grin:
на предния ден казах от СЕГА(не от утре) непуша и от другия ден вече не съм и дръпвал....това беше преди седмица-две....ще видим докъде ще стигна без фасовете

Napulno sum suglasna 4e ako ima6 volia mogat da se sprat i za den.Maika mi koiato py6e6e po kytia na den spria v momenta v koito razbra 4e e bremenna i ve4e pove4e ot 5 godini ne e drupvala nito vednuj.Predi e spirala pak kogate e bila bremenna s men i drygata mi sestra no vednaga sled kurmeneto e po4vala pak dokato poslednia put prosto si kaza do tyk.Osven tova ne razbiram kak moje da py6ite.Aide ostavi 4e se trovite i bla bla ama parite ne vi si se svidiat be hora? :?

bibi90
02-11-2008, 16:45
И аз имах подобен проблем с едно момче и той ми постави нещата така:"Аз или цигарите" и аз не че толкова немога да спра цигарите,колкото си казах:Къв е тоя дето се появява от нищото и решава,че може да ми променя живота?!Мене майка ми не ми казва да не пуша,че некво момче :shock:
Нито тровя него,нито той ми дава пари за цигари и се разделихме за известно време.
И после той сам се върна...и по-вече не ми е правил проблем за цигарите,ама на мене ми беше некво кофти да пуша с него,тои като не пуши.
После обаче си намерих друг и си пушихме заедно :D 8)

Madness
02-11-2008, 17:32
кажи нещо от сорта на`ти няа ме променяш,няма да ме превъзпитаваш тва съм си аз и ше си пуша ако не ти харесва бегай си...`
Аз нещо подобно казвам :lol: е да ама дали ако много обичаш човека до себе си нема да се промениш за него/я
ако човека те обича нямад а те кара да се променяш :)

TheNewReligion
02-12-2008, 09:22
Ти ! :grin:

gerim
02-12-2008, 16:04
vyrni se pri neq...2 ne6ta pe4eli6...ima6 si prqitelka s koqto se obi4ate i spira6 cigarite koito sa vredni ,...i ne mi govroi 4e bilo nevyzmojno i az pu6ih no gi sprqh i sega se 4uvstvam mn po-dobre...:) iska se prosto volq..uspeh

kifla
02-12-2008, 16:24
Ми ти си путка ! Някфи тъпи цигари развалят връзката ти с момичето което обичаш и заради мъжкото ти ОГРОМНО достойнство ще я загубиш!!!! :-x

ani4ka_bani4ka
02-12-2008, 17:57
абе, вие чувате ли се, бе?!
няква кифла ще му казва к'во да прави и да не прави...
доколкото разбрах от това, което момчето е написало /ако е казал истината, де/ е, че тя чааак след 1 година ходене с него е почнала да му прави проблеми. следователно не е до това, че й пречи дима или някакви такива глупости, ами просто си е решила, че така вече не й е кеф и го прави на проблем.
а колкото до това, че ще си развали отношенията с гаджето заради някви си тъпи цигари... ами тя не прави ли същото?! как може да поставя отношенията си с него на такъв риск заради някакъв си каприз?!?!?!? представи си колко държи на него...

skatemore
02-12-2008, 18:07
цигарите мн ясно :smt033

Kadriciq
02-12-2008, 21:51
abs ima pravo moemto i az s tafa sam se karala s fr hahahah prava e :) pak e 6te e po-polezno i za tebe i za neq :)

p0liner0
02-12-2008, 22:05
Аз ако бях на твое място, много сериозно бих си поговорил с нея... Щото тя покраи цигарите няма да умре, а аз без тях - ще се побъркам :-D Иначе поне проблеми с т'ва нямам. Мойта пуши само като е с мен, щото техните незнаят, а най-добрата й приятелка й забранява :-P

MaichetoOo
02-12-2008, 22:06
:razz: еее много мраза да ми казват кво да права и да избирам ](*,)