PDA

View Full Version : Тъжен Свети Валентин !



renito
02-08-2008, 09:03
Здравейте, покрай тези празници взех да се замислям и може би стигнах до заключението, че моя приятел е с мен,само защото да не е сам, незнам така го чувствам. Мисля, че само да му се отдаде възможност и ще ми изневери без да му пука как ще се почувствам аз :( Милиони пъти съм се опитвала да разговарям с него по-този въпрос защо е с мен, но никога не съм получавала удовлетворяващ отговор. Близо 6-7 месеца сме заедно, и още в началото ми каза че обича все още бившата си приятелка, макар, че са се разделили преди две години, тогава аз го попитах, дали е възможно изобщо да не е забрави, а той ми отговори, че е възможно. След тези думи се почувствах ужасно, нямах думи възникнаха в мен хиляди въпроси, защо е с мен тогава подяволите :(, но както казах по-горе не получих конкретен отговор. Бях решена да скъсам с него онази вечер, казах му че няма смисъл да стоя повече и мисля да си тръгвам, и че смятам, че всичко приключи. Но на следващата вечер той ми се обади и поиска да излезнем и пак ме омае с сладки приказки и така до днес днешен. Заедно сме и аз незнам защо, всъщност аз знам, обичам го до полуда,а той мен незнам. Все още не съм чула от него думите обичам те. Чувствам празнота и незнам какво още искам д асложа край на това, но нямам сили за това, а той не се променя, само когато почувства, че ме губи започва да ми обръща внимание повече от нормалното, понякога ми омръзва цялот това положение. Когато го погледна в очите сякаш виждам бившата му приятелка, тя е постоянно в главата ми, май ме е обсебила :( :( Аз съм на 20, а той на 26. Миналия уикенд бяхме на гости на майка му, тя живее в доста отдалечено село и за първи път се видяхме. Незнам какво да мисля. Ако нямаше сериозни намерения към мен не мисля, че щеше да ме запознае с майка си :( :( :( Благодаря, за вниманието.

hooliganka89
02-08-2008, 09:12
Ох мила много гадна ситуаци,когато бях малка така имах едно гадже все му казвах,че го обича а за половин година заедно той така и не ми го каза...Но при теб е различно защото сте големи хора,а аз тогава бях на 14,а той на 17.
Незнам какво да ти кажа,какъв съвет да ти дам ти сама усещаш тази празнота която той я прави с малкот си любов и малкото внимание.
По принцип това,че те е запознал с майка му е хубав знак за чуства,но пук може и от няма и какво друго да ви е запознал дано да греш за това.Само ти можеш да се оправиш с този проблем,ако усещаш,че има надежди да се промени ще будеш търпелива,ако ли не по-добре го остави няма смисал да се измъчваш :(
Дано всичко се нареди в твоя полза.Успех!

renito
02-08-2008, 09:22
Може би това, се дължи на бившата му приятелка и сега го е страх да се влюби отново, за да не бъди наранен. Все още пази нейни снимки в теефона си и гледа понякога профила и в аха.бг, даже на коледа и писа, за да о пожелае весели празници и да не забравяла никога какво и е казал последния път когато са се видяли :( Предствяте ли си да видш точно това на коледа :( Това го видях по-случайност беше си забравил профила отворен :(

splendour
02-08-2008, 09:58
a biv6ata li go e zarqzala ii toi neq.ako toi q e zarqzal zna4i ne e taka no ina4e sig si pada po neq.a p1k i ti trq seriozna vr1zka i pomisli kolko vreme moge da prod1lji tova predi totalno da se srine6 i da izpysne6 po dobra v1zmojnost

Disorder
02-08-2008, 10:12
Има хора, които остават за цял живот в сърцата ни и колкото и време да мине, спомена за тях не избледнява, но това не означава, че не можем да продължим живота си и без тях. Самият факт, че сте заедно от половин година вече означава, че намира нещо в теб и му е приятно да прекарвате времето си заедно. Още повече, ако не му пукаше дали си ти или някоя друга, нямаше да те спре когато си си тръгнала от него. Дай му времето, което му е нужно за да ти каже онези две думички, които толкова много ти се иска да чуеш. Горе главата, мисля че твоето момче е наясно какво има до себе си и едва ли ще си позволи да те загуби, най-вероятно просто има нужда да е сигурен в това което ще каже, а не като повечето днешни младежи, първо да твърди, че те обича, а после да мисли какво означава това. Поздрави.

BlueFace
02-08-2008, 10:14
Може би това, се дължи на бившата му приятелка и сега го е страх да се влюби отново, за да не бъди наранен. Все още пази нейни снимки в теефона си и гледа понякога профила и в аха.бг, даже на коледа и писа, за да о пожелае весели празници и да не забравяла никога какво и е казал последния път когато са се видяли :( Предствяте ли си да видш точно това на коледа :( Това го видях по-случайност беше си забравил профила отворен :(
Moже би,но може о6те да я оби4а.А да е с теб заради това 4е се опитва да я забрави и да продължи напред...

renito
02-08-2008, 11:53
Moже би,но може о6те да я оби4а.А да е с теб заради това 4е се опитва да я забрави и да продължи напред...





Ако е така, както казваш е супер ужасно :(

renito
02-08-2008, 11:55
a biv6ata li go e zarqzala ii toi neq.ako toi q e zarqzal zna4i ne e taka no ina4e sig si pada po neq.a p1k i ti trq seriozna vr1zka i pomisli kolko vreme moge da prod1lji tova predi totalno da se srine6 i da izpysne6 po dobra v1zmojnost


Тя го е зарязала, и той мнго пъти се е опитвал да си я върне но тя не е искала. Сега тя си има приятел повече от година и изобщо не и пука за него, а той ... Били са заедно 2 години и половина.

renito
02-08-2008, 11:58
Има хора, които остават за цял живот в сърцата ни и колкото и време да мине, спомена за тях не избледнява, но това не означава, че не можем да продължим живота си и без тях. Самият факт, че сте заедно от половин година вече означава, че намира нещо в теб и му е приятно да прекарвате времето си заедно. Още повече, ако не му пукаше дали си ти или някоя друга, нямаше да те спре когато си си тръгнала от него. Дай му времето, което му е нужно за да ти каже онези две думички, които толкова много ти се иска да чуеш. Горе главата, мисля че твоето момче е наясно какво има до себе си и едва ли ще си позволи да те загуби, най-вероятно просто има нужда да е сигурен в това което ще каже, а не като повечето днешни младежи, първо да твърди, че те обича, а после да мисли какво означава това. Поздрави.



Дано да си прав/а :) По принцип съм много търпелив човек и се надявам да отмине всичко и някой ден да се почувствам наистина и пълноценно щастлива :)

BlueFace
02-08-2008, 12:19
Дано да си прав/а По принцип съм много търпелив човек и се надявам да отмине всичко и някой ден да се почувствам наистина и пълноценно щастлива[/quote]
Пожелавам ти го.... :) :)