PDA

View Full Version : Какви пичове повече харесвате (само Момичета да отговорят)



Flatku
02-08-2008, 12:02
Кой тип момчета харесвате а ся признайте си :-P (подробностите са от значение) :D :D :D :D :D :D

faxy
02-08-2008, 12:09
aMI az li4no nqmam opredelen tip....vsqko mom4e moje da me vpe4atli stiga da znae kak.....No po princip tez golemite naduti gazar4eta ne gi obi4am mnogo mnogo0o.............trqq da e svesten da ne e broikagiiq i da znae kak da se otnasq s edno momi4e!Abe s 2 dumi-Priqtelq mi :P

jim_beam
02-08-2008, 12:28
1-vo da ti kaja 4e ima dosta takiva temi4ki :)
2. da ne sa petkrilni garderobi deto nqmat ni6to v glavata i da ne sa broika4i :) i ve4e spored zavisi :)

Serseri91
02-08-2008, 12:31
:grin: дотук и двете мнения ма разбиха ;(

важнот0 е че сега не съм такъв,смисъл бройкаджия :o

A_JoLiE
02-08-2008, 12:33
Ami da ne e nekaf feshan4e .. haha mom4etata koito haresvam sa nqkfi izsuleni slu6at hip hop, rap .. abe takyv tip. Ama da ne e nqkaf zanemaren a da se griji za vida si .. :smt023

splendour
02-08-2008, 12:44
1 да е слад1к шне някое бостанджииско плашило с 1 вместо 2 вежди :D :D :D и да е готин и забавен.др ф4ета да си падат по него ама тои да не се в1згордява и да ги игнорира........да е забажен да ти е интересно да говори с тебе.............и да не се хвали особенно с т1потии от сорта на колко е ненадминат на к1нт1р или по физи4еску ж бягане 100 метра :D :D :D :D и така....................

krem4et0
02-08-2008, 12:59
Нямам стереотип, но определено не искам мускулести мъже, тъмнокоси, по-високи от мен, ама не и 200 см....Не обичам разни релефи, коремни плочки и разни такива глупости. не обичам и дебели-просто нормално сложен мъж!

macka123
02-08-2008, 13:16
Ми.... Висок , Слабичък , Добре сложен , По-често си падам по тъмнокоси (има си и изключения) , С чувство за хумор , Стилно и НЕкичозно облечен , Хубава усмивка... А бе общо взето да е нормален - да не е надуфка или сдухльо...

TopTa
02-08-2008, 13:19
vseki moje da mi haresa i da me vpe4atli nezavisimo dali ima muskuli ili ne, cvqt na o4i i tekiva raboti. no opredeleno nemoga da ponasqm naduvki :o

sWeeT_eLichkA
02-08-2008, 13:43
aMI az li4no nqmam opredelen tip....vsqko mom4e moje da me vpe4atli stiga da znae kak.....No po princip tez golemite naduti gazar4eta ne gi obi4am mnogo mnogo0o.............trqq da e svesten da ne e broikagiiq i da znae kak da se otnasq s edno momi4e!Abe s 2 dumi-Priqtelq mi :P

+1 :smt003 :smt060

Jeuelle
02-08-2008, 13:53
Видя ли мъж с подобно облекло - веднага му се хвърлям на врата :grin:

http://img2.timeinc.net/people/i/2004/04/specials/judelaw/03jlaw.jpg

BrokenHeart
02-08-2008, 14:05
Мен ме кефят високи момчета,със светли коси...хубаво тялоо и с леко дебели устни :-) може да има и татус 8-)

crazy_girl_4ever
02-08-2008, 14:09
AM az harsvam mom4eta s1s sini o4i,kestenqva kosa ,da se podd1rjat i da sa umni[kat moeto mom4e] :grin: :grin: :grin:

the_black_cat
02-08-2008, 14:24
нямам определен тип :neutral: може би... забавен, човек с който може да се разговаря иии колкото и повърхностно да звучи, да изглежда добре :oops:

Jeuelle
02-08-2008, 14:31
нямам определен тип :neutral: може би... забавен, човек с който може да се разговаря иии колкото и повърхностно да звучи, да изглежда добре :oops:
Въобще не звучи повърхностно :) . В крайна сметак мъжът те грабва първо с външния си вид...

Rookie
02-08-2008, 14:50
1 да е слад1к шне някое бостанджииско плашило с 1 вместо 2 вежди :D :D :D и да е готин и забавен.др ф4ета да си падат по него ама тои да не се в1згордява и да ги игнорира........да е забажен да ти е интересно да говори с тебе.............и да не се хвали особенно с т1потии от сорта на колко е ненадминат на к1нт1р или по физи4еску ж бягане 100 метра :D :D :D :D и така....................
описваш ме :P

TH33N
02-08-2008, 15:09
аз лично се движа в два супер крайни стила - според настроението ми..
по принцип почти винаги съм облечен в черно.. или тъмни цветове..

ежедневния ми стил е "мода" на умерен хеви метъл - тип 80-те години :)
често нося тениски на стари групи тип Iron Maiden, Slayer, Manowar... или на производители на профи хардуер или софтуер (често можете да ме зърнете с фанелка Intel Xeon, nVida Quadro FX, Debian Linux, Open Suource Fondation....)... Или с чисто черна (тъмно сива/синя)... Черно поизносено дънково яко, черни изтрити дънки.. Обичам хубави обувки - с агресивен характер тип д-р Мартинс.. Или маратонки (семпли - черни или тъмни - задължително адолф даслер - познат още като адидас)

от друга стана - обичам да се обличам официално - но риза и вратовръзка не нося.. обичам да ходя брадясал (не брадат - а брада на 5-6 дни)... в момента косата ми е къса.. но преди време имах светлокеснява дълга почти до задника коса..
Любимото ми (почти) официално облекло е дълъг черен балтон (марка сК - имам 3 такива почти еднакви двата черни третия тъмно сив) черно поло или пуловер, черен панаталон или дънки и черни обувки... и черни очила (често ми казват, че приличам на избягал от "матрицата" хехе)

не знам дали съм спортен тип (тренирал съм 9 години кик бокс и 5 години плуване) - по-скоро не бих казал - не съм особено мусколест - по-скоро бих казал "жилав"... Макарче килограмите ми не са никак малко, но слава богу не ми личат :)

аз лично не се заглеждам в мъже - но понякога като видя някой пикльо де се е надул като пуяк - сложил прилепнала фанелка - че да го видят че ходи на финтел (или подобна простотиа) ми идва да му избачкам един шут в тиквата да го видя как ще се пръсне като мех с лайна на пода :) - избива ме на агресия, но винаги успявам да я преодолея.. много се дразня на такива надути плондери... още повече се дразня на този нов що-годе стил - момчетата да се обличат унисекс.. и с едни причесчиши.. приличат на педалчета.. (макарче не ме избива на агресия когато видя такива.. по-скоро ме бие на смях.. и съжаление - как може да се облече като "путка" - въпреки че повечето от тях са абсолютно хетеро.. но приличат на гейчета)

padnal_angel
02-08-2008, 15:39
Kato cialo niamam opredelen tip,no naposleduk vse na po-golemi ot mene popadam.Po-golemi i na vuzrast i na teloslojenie...imaiki v predvid ,4e sum 43kg koi ne e po-goliam ot mene ama karai....:p Visoki,edri i hm... triabva naistina da se 4uvstvam sigurna s nego i da mi bude opora vuv vsiako otnoshenie ... No vseki bi mi haresal,zavisi ot 1,2 i 3-toto vpe4atlenie ... Useti li se himiia i neudurjimo privlichane ....

gerim
02-08-2008, 15:57
за разлика от повечето,аз си имам тип! :-D :grin: висок,не някой клечо ами добре сложен, тъмнокос, тъмноок, забавен,мил, да обича бебоци, да се интересува от мен, да ми обръща МНОГО внимание..и не на последно място отговорен


П.П. Ако някой го срещне на живо..да ми го прати :D :D :-P ама ме съмнява да съществуват толкова идеални момчета :-P

padnal_angel
02-08-2008, 15:58
за разлика от повечето,аз си имам тип! :-D :grin: висок,не някой клечо ами добре сложен, тъмнокос, тъмноок, забавен,мил, да обича бебоци, да се интересува от мен, да ми обръща МНОГО внимание..и не на последно място отговорен


П.П. Ако някой го срещне на живо..да ми го прати :D :D :-P ама ме съмнява да съществуват толкова идеални момчета :-P


poznavam edin takuv ama e sus zeleni ochi ...

charlotte
02-08-2008, 16:22
Харесвам интелигентни и умни момчета,обожаващи футбола(феновете на Ливърпул имат голяямо предимство) и слушащи нещо между изброените:пънк,рок,метъл или и всичките...Външността не е от голямо значение :)

dekovbg
02-08-2008, 16:23
извинявам се че пиша в тая тема, поради причината че пише само момичетата да пишат...има някъв мухъл дет явно маи се прави на газе и иска да впечатли някои дет се е описал ... при положение че пише само за момичета ...
бтв чудя се в моито даскало защо няма момичета като вас :-o
готини

neshty
02-08-2008, 16:29
az poprincpi si padam po sineoki ... no po nqkoga ima malki izklu4eniq... da e s 4uvstvo za humor i da durji na vun6niq si vid ne da e nekuf muhlio

Lorelei
02-08-2008, 16:33
Nqmam ustanoven steriotip za myj.Vyv vseki myj vijdam razlichni neshta i e normalno da e taka.Za vynshniq vid,ideqta e prosto da mi haresa,da me grabne,a otnosno intelekta mu,tam shte e dylgiqt i mychitelen izpit.Opredeleno ima mnogo harakteri i hora,s koito ne bih si pasnala.Trqbva da pritejava mnogo kachestva,no ne s prezumciqta,che v 1 ot 100 situacii shte gi dokaje,ami da gi dokazva vseki pyt,bez izkliucheniq.Umen,zabaven,s interesi shodni na moite,otgovoren,nadejden,prosperiteten,spokoen,ini ciativen sa samo nqkolko ot kachestvata,koito trqbva da pritejava.

suunlight
02-08-2008, 16:52
Аз си имам установен определен тип момчета т.е не всеки може да ми хареса (глупаво звучи, но да .. така е) .
1-во момчето/мъжът трябва да е много добре поддържан, перфектен в грижите за себе си .. (задължително след всяко хранене да си мие зъбите, ако не го прави .. ми е тъпо да ме целува и др, хубаво е да не пуши)
2-ро трябва да е умен, да ме грабне с интелекта си, с начина си на мислене .. целта е като започне да ми говори - да го слушам с кеф, да му се радвам .. да ме впечатли .. ;) а не просто празни приказки ..
3-то да има установен характер, да се познава добре .. това е много важно, не обичам да съм с хора които не се познават достатъчно добре, с тях имам много проблеми !
4-то обичам странните момчета, тези които като ги видиш и разбираш, че не са като другите ! да мислят, извън рамките на общоприетото мислене! да действат по тоя начин, който най-малко очакваш .. т.е това спомага да изживеееш нещо различно, нещо изпълнено .. отвсякаде във всякакви емоции
или с други думи .. с тоя човек .. трябва както в един момент всичко да е на Мах .. така в другия всичко на Мин .., за да можеш да изживееш всичко От- До ..
може и да има друго, но стига .., че може и във форума да има някое такова момче .. хах

marina star
02-08-2008, 17:28
a koi sa tipovete mom4eta :smt119

linka92
02-08-2008, 17:28
за разлика от повечето,аз си имам тип! :-D :grin: висок,не някой клечо ами добре сложен, тъмнокос, тъмноок, забавен,мил, да обича бебоци, да се интересува от мен, да ми обръща МНОГО внимание..и не на последно място отговорен


П.П. Ако някой го срещне на живо..да ми го прати :D :D :-P ама ме съмнява да съществуват толкова идеални момчета :-P


poznavam edin takuv ama e sus zeleni ochi ...

Ооо,щом е със зелени очи-дай го насам 8-)

talisman4e_
02-08-2008, 18:05
Нямам за цел да обидя някого,но все пак от мненията по темата разбрах,че повечето момичета,които са писали са или повърхностни или перфекционистки.. но и има 1-2, който им правя евала;) Така по темата... аз нямам определен тип момче, най-вече гледам характера на един човек... не обичам извисените в небесата,самохвалковците .... В едно момче търся да е разбран,да мога да бъда добър приятел с него преди всичко,т.е. да му имам пълно доверие и да можем да говорим за абсолютно всичко.Да има чувство за хумор, да използва и горната си глава,не само долната 8-) ...Естественно гледам и външния вид, но не той е най-важен..относно него не мога да кажа какви момчета ми харесват,защото нямам някакви точно определени изисквания с каква коса да е , какви са му очите и прочие....но все пак желателно е да има добра лична хигиена,да поддържа външния си вид и да има хубава усмивка... :)

rame
02-08-2008, 20:09
В едно момче търся да е разбран,да мога да бъда добър приятел с него преди всичко,т.е. да му имам пълно доверие и да можем да говорим за абсолютно всичко.Да има чувство за хумор, да използва и горната си глава,не само долната 8-) ...Естественно гледам и външния вид, но не той е най-важен..относно него не мога да кажа какви момчета ми харесват,защото нямам някакви точно определени изисквания с каква коса да е , какви са му очите и прочие....но все пак желателно е да има добра лична хигиена,да поддържа външния си вид и да има хубава усмивка... :)Почти описа и моя тип момче :P

stealthyGirl
02-08-2008, 20:11
То такова като за мен няма. :D

_tarantuLka_
02-08-2008, 20:33
Моите изисквания са следните:
1. Да е по-висок от мен...
2. Да е по-голям от мен...
3. Да може да готви...
И с това се изчерпва :-)

psychopath
02-08-2008, 20:49
Аз пък съм гей...защо не мога да пиша :x

Insatiable
02-08-2008, 20:58
Харесвам истински мъже, а не някакви недорасли пикльовци... Мъж с характер и със стил :)

splendour
02-08-2008, 20:58
Аз пък съм гей...защо не мога да пиша :x

пиши бе :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ама не е 4естно мом4етата да отнемат някои готини мом4ета :D :D :D

TH33N
02-08-2008, 21:21
Харесвам истински мъже, а не някакви недорасли пикльовци... Мъж с характер и със стил :)

това е добре.. сега дефинирай "недорасли пикльовци" и "Мъж с характер и със стил"

Mirelchetoo14
02-08-2008, 23:30
Няма да се спирам на общия пакет,защото при всички е горе-долу един и същ-очертани мускули(не напомпани),тъмна коса,висок...същото :D Иначе страшно ми харесва "мръсния" поглед,наболата брада,татуировките,ро-дебели устни и си умирам за леко изпъкнали вени по-ръцете,не знам защо :oops: Иначе стълът на обличане няма значение,стига да не е от "новата вълна" фешънчетата,момчетата,коит о са решили,че може да носят дамски слънчеви очила,да цупят муцки като се снимат,или да носят розово и лигави маратончици :lol: Ъъъ и онова,дето си го правят на косата,а ла "бръкнаа у контакто" също е отвратително :?

RudeBunny
02-08-2008, 23:51
aMI az li4no nqmam opredelen tip....vsqko mom4e moje da me vpe4atli stiga da znae kak.....No po princip tez golemite naduti gazar4eta ne gi obi4am mnogo mnogo0o.............trqq da e svesten da ne e broikagiiq i da znae kak da se otnasq s edno momi4e!Abe s 2 dumi-Priqtelq mi :P

+1 :smt003 :smt060

+1... samo che az si imam edna slabost kum sini :smt007 ochi napravo nz kude sum..

ruskiq_fenka
02-09-2008, 11:02
na 1vo mqsto:da e ZADALJITELNO s CHERNA kosa i zeleni ochi(moje i cherni, a ako pritejava absolutno vsichki drugi kachestva moje da e i s kafqvi)
na 2ro mqsto:da e mnoogo inteligenten,vuzpitan,da ne se repchi,s dostoinstvo da bude,s golqmo 4ustvo za humor,da ne e mnogo muskulest,mejdu 1.80 i 1.85,da bude oblechen predimno s kostumi,e ponqkoga i dunki,da ne pushi,malko da pie e moje i da ne pie,da e otgovoren,to4en,perfekcionista ЪЪЪЪ drugo ne se seshtam aa da slusha rap 8-) :-P :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: dosta kachestva ama :D :D :D :D tva e moq tip

hottie
02-09-2008, 11:27
Нямам стереотип, но определено не искам мускулести мъже, тъмнокоси, по-високи от мен, ама не и 200 см....Не обичам разни релефи, коремни плочки и разни такива глупости. не обичам и дебели-просто нормално сложен мъж!

+ 100000

Samo,4e az prepdo4itam tumnokosi.VUob6te ne haresvam rusite muje.

DevilWish
02-09-2008, 11:33
Nqmam opredelen tip spored men tова е глупаво ;) Винаги съм си харесвала много различни един от друг момчета ;) ;)

splendour
02-09-2008, 11:38
СЛУшАИТЕ
ЕТО КАК СЕ ОПРЕДЕЛЯ ТВОЯ ТИП:
СПОМНИ СИ ЗА ВСИ4КИ КОИТО СИ ХАРЕСВАЛ/А И НАИ ВЕчЕ КАКВО ТИ Е ХАРЕСАЛО В ТЯХ . щЕ СЕ ПОЛУчИ МОМчЕТО МЕчТА ЗА ТЕБ :) :P

mita4eto
02-09-2008, 11:50
na 1vo mqsto:da e ZADALJITELNO s CHERNA kosa i zeleni ochi(moje i cherni, a ako pritejava absolutno vsichki drugi kachestva moje da e i s kafqvi)
na 2ro mqsto:da e mnoogo inteligenten,vuzpitan,da ne se repchi,s dostoinstvo da bude,s golqmo 4ustvo za humor,da ne e mnogo muskulest,mejdu 1.80 i 1.85,da bude oblechen predimno s kostumi,e ponqkoga i dunki,da ne pushi,malko da pie e moje i da ne pie,da e otgovoren,to4en,perfekcionista ЪЪЪЪ drugo ne se seshtam aa da slusha rap 8-) :-P :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: dosta kachestva ama :D :D :D :D tva e moq tip

тва маи съм аз ... :shock: пи6и ми ЛС плс 8)

lwsu
02-09-2008, 12:32
автора откъде реши, че може само момичета да пишат тук, егати дескриминацията..

splendour
02-09-2008, 12:43
хахахахахаха ми ок кажи къв ти е критерия за момче :razz: :razz:

lwsu
02-09-2008, 12:57
хахахахахаха ми ок кажи къв ти е критерия за момче :razz: :razz:
това малко трудно ще стане :D , ама все пак някое момче от форума може да реши да добави нещо към отговорите на момичетата или няква обосновка да поиска, де да знам... не е честно, протестирам! 8)

splendour
02-09-2008, 12:59
хахахахахаха ми ок кажи къв ти е критерия за момче :razz: :razz:
това малко трудно ще стане :D , ама все пак някое момче от форума може да реши да добави нещо към отговорите на момичетата или няква обосновка да поиска, де да знам... не е честно, протестирам! 8)


споко слънце стига са горещи :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

NEO_Levskar
02-09-2008, 14:17
Момичета, перфектни сте.. добре е, че поне повечето от вас не залагат само на външността :P
Иначе пак се потвърждава мойто мнение.. което се вижда и от една моя тема пусната много, много отдавна и има линк в подписа ми за нея :-P
Високите момчета сме по предпочитани :D

charlotte
02-09-2008, 15:12
аз лично се движа в два супер крайни стила - според настроението ми..
по принцип почти винаги съм облечен в черно.. или тъмни цветове..

ежедневния ми стил е "мода" на умерен хеви метъл - тип 80-те години :)
често нося тениски на стари групи тип Iron Maiden, Slayer, Manowar... или на производители на профи хардуер или софтуер (често можете да ме зърнете с фанелка Intel Xeon, nVida Quadro FX, Debian Linux, Open Suource Fondation....)... Или с чисто черна (тъмно сива/синя)... Черно поизносено дънково яко, черни изтрити дънки.. Обичам хубави обувки - с агресивен характер тип д-р Мартинс.. Или маратонки (семпли - черни или тъмни - задължително адолф даслер - познат още като адидас)

от друга стана - обичам да се обличам официално - но риза и вратовръзка не нося.. обичам да ходя брадясал (не брадат - а брада на 5-6 дни)... в момента косата ми е къса.. но преди време имах светлокеснява дълга почти до задника коса..
Любимото ми (почти) официално облекло е дълъг черен балтон (марка сК - имам 3 такива почти еднакви двата черни третия тъмно сив) черно поло или пуловер, черен панаталон или дънки и черни обувки... и черни очила (често ми казват, че приличам на избягал от "матрицата" хехе)

не знам дали съм спортен тип (тренирал съм 9 години кик бокс и 5 години плуване) - по-скоро не бих казал - не съм особено мусколест - по-скоро бих казал "жилав"... Макарче килограмите ми не са никак малко, но слава богу не ми личат :)

аз лично не се заглеждам в мъже - но понякога като видя някой пикльо де се е надул като пуяк - сложил прилепнала фанелка - че да го видят че ходи на финтел (или подобна простотиа) ми идва да му избачкам един шут в тиквата да го видя как ще се пръсне като мех с лайна на пода :) - избива ме на агресия, но винаги успявам да я преодолея.. много се дразня на такива надути плондери... още повече се дразня на този нов що-годе стил - момчетата да се обличат унисекс.. и с едни причесчиши.. приличат на педалчета.. (макарче не ме избива на агресия когато видя такива.. по-скоро ме бие на смях.. и съжаление - как може да се облече като "путка" - въпреки че повечето от тях са абсолютно хетеро.. но приличат на гейчета)
От кой град си?!

BrokenInnocence
02-09-2008, 15:20
Какви "пичове" харесвам? Хах, well, харесвам артистични хора, няма нещо, което да ме привлича повече от изкуството и да ме отблъсква повече от комерса. Ясно, че напудрените лигльовци не са ми много по вкуса. Обичам мъжете да изглеждат като мъже, не като момченца.

st1ka
02-09-2008, 16:15
Не харесвам момчета,по които другите момичета припадат...някви плейбойчета направени и големите гъзари...Харесван точни момчета,с чувство за хумор и задължително красива усмивка!Не супер красавци,а с чаровно излъчване...

music_soul
02-09-2008, 18:03
- да има ЕФЕКТНА ПРИЧЕСКА (не говоря за дъга вместо коса, а просто малко СТИЛ :)
- да има някакъв изявен недостатък (това ме привлича, странно защо)
- чаровна УСМИВКА, независимо дали има перфектни зъби
- да има ИЗЛЪЧВАНЕ (аз сама си го усещам)
- да не е мускулест и едър, прилича ми на скала... а тези, които не са толкова масивни ми навяват усещане за СВОБОДА и лекота
- най-много да е с 5-10 см по-висок от мене
- да притежава ТАЛАНТ

Тези, които са с едри букви съм наблегнала на тях.. за да ме разберете най-добре 8)

splendour
02-09-2008, 19:02
- да има ЕФЕКТНА ПРИЧЕСКА (не говоря за дъга вместо коса, а просто малко СТИЛ :)
- да има някакъв изявен недостатък (това ме привлича, странно защо)
- чаровна УСМИВКА, независимо дали има перфектни зъби
- да има ИЗЛЪЧВАНЕ (аз сама си го усещам)
- да не е мускулест и едър, прилича ми на скала... а тези, които не са толкова масивни ми навяват усещане за СВОБОДА и лекота
- най-много да е с 5-10 см по-висок от мене
- да притежава ТАЛАНТ

Тези, които са с едри букви съм наблегнала на тях.. за да ме разберете най-добре 8)

съгласна съм с тебе колкот туи до зъбите ше е добре ко ня шини :razz: :razz: :razz:

SilverAngel
02-09-2008, 19:06
моят тип е:

1. 1.75+ висок
2. Тъмнокос
3. Тъмни очи
4. Да не е много дебел, в рамките на нормалното, може и малко отгоре....

Все пак си подбирам :) а това до тъмните коси и очи ще е в плюс, иначе за това правя изключения...

music_soul
02-09-2008, 19:47
xaxa... тия с шини също са сладки, ама само за приятелчета... :oops:

иначе е за предпочитане да си мият зъбите 2-3 пъти дневно :D

radito
02-09-2008, 19:55
Е то всеки иска добър,любящ мъж до себе си...няма нужда и аз са да изброявам всички добродетели :D Мога да кажа като външен кои ми допадат: мургавите с черни коси и черни очи и да нямат слаби крака 8)

noni_bonboni14
02-09-2008, 21:33
abe pi4 momi4etat hodqt s mom4eta koito im haresvat. seki ima razli4ni predstavi a nqkoi nqmat izob6to :D To ne moje taka prosto da opi6e6 idialnoto gaje :smt018 .... (momi4etata ne haresvat nekvi poziori i naduti tipove deto si mislqt 4e vsqka moje da e tqhna. ne pravi nikoga tazi gre6ka )

lithium4e
02-09-2008, 21:39
момче,което може да ме накара да се чувствам добре,да се чувствам красива и желана..което знае какво иска..което може да ме разсмее..което се поддържа(и хигиена, и външен вид)..с което да мога да споделям..което да ме разбира и да няма тема,на която да не можем да си говорим..което отвръща на чувствата ми..и естествено..да е хубав ;)

gazarka
02-10-2008, 10:17
viso4uk,poprincip po teloslojenie mi haresvat futbolistitye slabi no relefni;) da znae kak da mi zadurji interesa,da ne e banalen .da me ocenqva i da ne izneverqva.a v sexa da e mn mn div

suunlight
02-10-2008, 10:33
Teя пък футболистите мен лично много ме дразнят .. аман .!!
П.с - извинявам се, ако случайно има такива мъжки от форума :) може и да сте различни от повечето .. 8)

JuS7^YourS
02-10-2008, 10:38
ми харесвам ги да са високи, със сладко лице, не ме интересува дали имат пари и скъпи неща, важното е да има за какво да си говорим, да си подхождаме като характери и да ни е хубаво заедно

CaSsIe
02-10-2008, 10:45
еми идеалът ми за външен вид на момче е висок, слаб, но с мускули, тъмна коса, тъмни очи, смъкнат, а за характер да е някой с който може да си говориш спокойно, забавен, да не му пука за мнението на другите, да е добричък и май това е...бях намерила точно такъв човек, обаче той взе че се промени! :(

LadyDy
02-10-2008, 10:49
Аз си харесвам моето момче... :grin:

.::THE_LAST_ANGEL::.
02-10-2008, 10:57
Амии ... зелени очички , руса или свтлокестенава коса , висок , с чипо носле и ако може да е рапър .... охх .. разметах се :lol:

Christian
02-10-2008, 11:00
нещо като мен :smt008

sLaDkA_GrEsHkA
02-10-2008, 12:03
kriteriite mi za vunshen vid sa samo da e ima 4ar ..i hubava usmivka ;) ( nali ne zabravqme li4nata higiena :P ) a ina4e... prosto trqbva da mi dopada, da e dobur 4ovek, a 4uvstvo za humor :)

4eere6ka_kiss
02-10-2008, 12:22
Visoki s stil qka kosa obi4am s dulga kosa qki pi4ove koito vsi4ki haresvat no toi samo men ima akul v glavata no ne misli samo za daskalo otvoren

juchoche
02-10-2008, 15:38
emi zn visok s hubavo tqlo :) po princip da e po tymen s tymna kosa ili na ki4uri :) no idealat mi e chad michael MuRrY :oops: :smt003 :smt060 tOQ ein pYTA da GO 4uKAm POSle da Umiram :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Bolt_f
02-10-2008, 20:50
Хм... като се замисля за външен вид, май само дългата коса ми е критерий... или гола глава поне... не мога да си представя че момче с някаква къса коса би ме привлякло по някакъв начин... ужасно странно :)

eu.hyricane
02-10-2008, 21:07
стегнато дупенце не щете ли? :)

DisciplineAndOrder
02-10-2008, 21:50
да не са с розови блузи :o

music_soul
02-11-2008, 15:08
Хм... като се замисля за външен вид, май само дългата коса ми е критерий... или гола глава поне... не мога да си представя че момче с някаква къса коса би ме привлякло по някакъв начин... ужасно странно :)
Да, и при мене е така... всички момчета, които ме кефят не са с "нормално подстригана коса", а си имат свой собствен стил... и по-дълга коса... Когато някое момче си има специфична за себе си прическа, той е индивидуален :grin:

BrokenHeart
02-11-2008, 15:19
стегнато дупенце не щете ли? :)

оо искам 8-)

music_soul
02-11-2008, 15:21
И АЗЗЗЗЗ :grin: Запазете ми едно-две :D

korabokroshenec
02-11-2008, 17:19
4upq orehi sus zadnika,pri4eska izbqgal ot survaivar :D kfo poe4e iskate ? :D

devil4e_14_
02-11-2008, 18:11
emi vij sega vseki ima s kakvo da te vpe4etli edin s van6en vid dr s vatra6na karasota be vseki moje i nai protiq moje pak i nai umniq ili pak i nai golemiq oligofren nikoga ne se znae kakvo molje da te vpe4etli u edin maj ili mom4e nqma zna4enie li4no men mn me kefqt mom4etata (majete) s hubavi i stroini tela sportisti po skoro voleibolisti i po mlaki slu4ei futbolisti gotina pri4eska nqma predvid mom4e EMO abe s dve dumi mnogo ne6ta zavisi ot 4oveka :-P

enola
02-11-2008, 18:45
Ами то... :lol: трябва да е идеаленннн :) само дето няма такъв...така че:
1.Трябва да изглежда добре(задължително)
2.Аз го искам с руса косичкаа :))
3.Да не е бройкаджия.
4.Да се държи мило.
5.Да ме обичааааааааа!
Ми за мене тва е основното ... :smt008

_BoSSy_
02-11-2008, 19:47
Ами аз си харесвам моито момче-висок(към 1.80),строен,мусколест(страхо тно тяло)..ааааммм...хаха..като застана до него ми е като бодигард.. :lol:
Иначе е със сини очи,мн ама мн чаровна усмивка и има трапчинка на дясната бузка...Като характер е супер,мн добричък със страхотно чувство за хумор..
Единственото лошо нещо е,че е мн ревнив..ма са какво ..никои не е перфектен.Аз си го обичам и такъв пък.... :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

Sexy_energy
02-11-2008, 20:44
Ми висок, с тъмна коса, чаровен, мил, с чуство за хумор, да ме обича и да ми е верен!!! :) :) :)

bebchityyy
05-02-2008, 21:37
aMI az li4no nqmam opredelen tip....vsqko mom4e moje da me vpe4atli stiga da znae kak.....No po princip tez golemite naduti gazar4eta ne gi obi4am mnogo mnogo0o.............trqq da e svesten da ne e broikagiiq i da znae kak da se otnasq s edno momi4e!Abe s 2 dumi-Priqtelq mi :P

+1 :smt001

gorskata_feja
05-02-2008, 21:45
Висок, силен... спортист... да изглежда прилично добре... хубава усмивка и плътни, дебели устни... с чувство за хумор и да умее да изслушва и да разговаря с мен... В общи линии за това се сещам, което ми допада в един мъж, но ако ме грабне като характер няма значение как изглежда! :) :) :)

i_hate_you_but_i_love_you
05-02-2008, 22:15
имала съм само 5 сериозни връзки и петте са били с рапъри.. определено харесвам стила им и похотливостта им 8-)

no_name_girl
05-03-2008, 00:09
aMI az li4no nqmam opredelen tip....vsqko mom4e moje da me vpe4atli stiga da znae kak.....No po princip tez golemite naduti gazar4eta ne gi obi4am mnogo mnogo0o.............trqq da e svesten da ne e broikagiiq i da znae kak da se otnasq s edno momi4e!Abe s 2 dumi-Priqtelq mi :P
+1 :P e ne tvoq priqtel de no.... :D

mishonche
05-03-2008, 10:18
aMI az li4no nqmam opredelen tip....vsqko mom4e moje da me vpe4atli stiga da znae kak.....No po princip tez golemite naduti gazar4eta ne gi obi4am mnogo mnogo0o.............trqq da e svesten da ne e broikagiiq i da znae kak da se otnasq s edno momi4e!Abe s 2 dumi-Priqtelq mi :P

+1 ;)

*berry*
05-03-2008, 12:18
Aз харесвам момчета със светли очи,задължително по-високи от мен,винаги хвърлям едно око и на тялото...мн е важно да е мил и да не е някой простак

Kassu
05-03-2008, 12:44
Всички искате някой мусколест, а за нас пухкавите какво остана? :(

DjuDjiTo
05-03-2008, 12:44
Aз харесвам момчета със светли очи,задължително по-високи от мен,винаги хвърлям едно око и на тялото...мн е важно да е мил и да не е някой простак

me2... аз искам обаче и да е забавен... да не седим и да си мълчим постоянно...може и да не е със светли очи... да е лице ;)

kocko
05-03-2008, 12:59
1 да е слад1к шне някое бостанджииско плашило с 1 вместо 2 вежди :D :D :D и да е готин и забавен.др ф4ета да си падат по него ама тои да не се в1згордява и да ги игнорира........да е забажен да ти е интересно да говори с тебе.............и да не се хвали особенно с т1потии от сорта на колко е ненадминат на к1нт1р или по физи4еску ж бягане 100 метра :D :D :D :D и така....................

кво притив има6 хората с 1 вежда ве ие малка у .... :-x

killa
05-03-2008, 13:59
vseki moje da mi haresa i da me vpe4atli nezavisimo dali ima muskuli ili ne, cvqt na o4i i tekiva raboti. no opredeleno nemoga da ponasqm naduvki :o
+50 8)

FieRy_GirL
05-03-2008, 14:33
ami as haresvam visoki muskulesti trqbva da se poddyrjat (pod "poddyrjat" nqmam predvit da sa s brysnati kraka i oskubani vejdi) da se obli4at hubavo i est da sa mili s 4uvstvo za humor..nqma da prodyljavam 6oto za syjalenie mai takiva nqma..si4ki gledat samo da te nae**t i tfa e..

Mademoiselle
05-04-2008, 04:57
zna4i,van6no:da e po-golqm ot men,visok ot 180 nagore,sas svetla kosa,svetli o4i,da ne e nito debel,nito harbav,da se obli4a dobre(moje i po-sportno,moje i po-elegantno,vse 1,zavisi ot li4niq stil),da e 4istoplaten,da miri6e na parfium....i t.n..A po harakter:da e mil,da me razbira i izslu6va,dase darji kato djentalmen,tova e nai-vajnoto za men.

sexita
05-04-2008, 07:25
Ами...на първо място...готини...с излъчване,чар...да са печени,забавни...да умеят да ме разсмиват,да умеят да ме разбират,да са сериозни,а не някви лигльовци...секса...да е на ниво :oops:
Да не са некви загубеняци....нито пък прекалено надути...да ме пазят и защитават,но не и да ми падат в краката...абе...много неща,не е толкова сложно човек да ги има.Въпрос на личност и визия ... :smt001

AnChItOoOo
05-04-2008, 07:31
AM az harsvam mom4eta s1s sini o4i,kestenqva kosa ,da se podd1rjat i da sa umni[kat moeto mom4e] :grin: :grin: :grin:


И аз същото 8) :oops: :grin:

gazar
05-04-2008, 08:55
awe hora (momi4eta po to4no).Jestoko se lajete 4e vsi4ki mom4eta/maje iskat da vi vkarat v legloto samo( vsi4ki iskat seks(no ne samo) a i gotina priqtelka s koqto da se razbirat i da ob6tuvat).az sam mom4e sry 4e otgovrix ma ne moga da slu6am takiva gluposti.

az sam mom4e no molq nqkoi da mi kaje pravilniq pat ne e li:

1vo da si krasiv(zavisi ot momi4eto da li te smqta za krasiv zaradi kontrasta na interesi)
2ro da si umen
3to da se poddarja6 spotuvaiki
4to da ima6 4arovna usmivka (malko ostanaxme takiva :P )
5to da ima6 4ustvo za humor koeto da izliza ot vutre a ne prosto da iska6 da iztarsi6 nqkva glupost.
6to smqtam 4e momi4eta haresvat nedostapni mom4eta
7to da ne e pervezen


takali e?
ako ne e na4i v poslednite 14 godini ne sam gledal s 2 si o4i 8-)
molq bez tapi spamove
i se izvinqvam 4e pi6a na latinica prosto mi e neodobno na kirilica

pak se izvinqvam 4e pisax v jenski forum

RyAn
05-16-2008, 07:10
Polova diskriminaciq :smt014 :::