PDA

View Full Version : Какво очаква/иска/мисли той според вас?



love_love_love
02-08-2008, 12:08
Здравейте.
Значи..има едно момче,което харесвам.Той знае ,че е така,защото помолих една приятелка да му намекне,но после видях какво са си писали и разбрах,че 100 % е разбрал намека.
Проблема е ,че е казал на моята приятелка,че не ме харесва.Но от този ден нататък установих повече внимание от негова страна.Сяда по -близо до мен в часовете,все ще си намери какво да попита в часа ,но все пак усещам , че се дразни ,когато забележи да го гледам.
Което си е ..парадокс?
А пък от друга страна - чатовете в скайп не вървят.Опитвам се да го заговоря (принципно това ми е силна страна),но все пак , с него се чувствам скучна..Което никой друг човек на света не е успял да ме накара да почувствам.И ако аз не вложа усилия да го заговоря за нещо,той не се опитва.И всъщност не занм вече какво да си мисля.Някак си..всичко е прекалено двойнствеко..

BlueFace
02-08-2008, 12:13
Eеее тва е тъжни4ко...Или се прави на недостъпен /интересен или просто наистина не те харесва.Ако е така тряя да се примири6 :(

feelthless4o
02-08-2008, 12:15
По-добре го остави

Alabalaportokala
02-08-2008, 12:21
Я го игнорирай за известно време, не му пиши, рядко говори с него, когато сяда до тебе го избягвай и ще видиш как мълчаливия сеньор ще се превърне в едно разговорливо момче и ще те търси по скайп. :D

alehole
02-08-2008, 12:31
Прави се на интересен и засега не мисля че той иска нещо да има между вас нещо сериозно .. ако неискаш да го отхвърлиш веднага просто опитай няколко дни се едно че го няма че не съществува не му говори не го гледай закачай се с други момчета пък да видим :)

jim_beam
02-08-2008, 12:33
Eеее тва е тъжни4ко...Или се прави на недостъпен /интересен или просто наистина не те харесва.Ако е така тряя да се примири6 :(

i vse pak ako te haresva tova 4e nemojete da si govorite po skype ne e golqma rabota za6toto ima hora s koito po skype razgovora ne6to ne varvi a i ako igrae ne6to (koeto 6tom govorim za mom4e si e tvarde veroqtno) e mn vazmojno da ti otgovarq ednozna4no i da ne ti pi6e poneje e "mn zaet" :)
a i vnimavai za6toto kogato tvarde mn mu obra6ta6 vnimnie moje da go nakara6 da se 4ustva pritisnat :) svi4ko s mqrka ;) aide kasmet, pak ako ne e toi maje s lopata da gi rine6 spoko :-)

splendour
02-08-2008, 12:36
тжа последното мнение е супер ;) ако и така не стане или го разкараи от ак1ла си или се др1й нормално и......кот стане стане 8) да не ти пука

pitan4icata
02-08-2008, 17:33
ni sa zanimavai

sweet_sorcerer
02-08-2008, 19:00
И аз мисля, че се прави на интересен. Пренебрегвай го известно време и ще видим дали ще е толкова оборотен.... :evil: :D