PDA

View Full Version : некви точки



tihomir123
02-08-2008, 12:34
значи проблема ми е следния: имам някви червени точици като ранички ... нз как да ги обясня от горната част на пениса там кадето започва... дори почти не са по него а по окосмената част кадето е горе .. от какво може да са , може ли да са от депилиращия крем които исползвам или пък да са гъбички нещо ? като се намажа с депилиращия крем страшно много се раздразва тази част ... но пък като не го исползвам примерно известно време те ен изчезват а седят като черни точици.. какво е мнението ви ако може не ме пращаите веднага на лекар а даите предположения

LadyDy
02-08-2008, 12:39
Може и от крема да е....

tihomir123
02-08-2008, 12:44
e от крема ама само на едно и също място да става... пък и като не се депилирам примерно 10 20 дена все пак трябва да заздравее?а то седи..

tihomir123
03-02-2008, 16:07
гъбичките само по главичката на пениса ли излизат ?

tihomir123
03-02-2008, 16:19
секрет какво ще рече .. няма , миризма няма, мънички точици са .. , ами не са малко доста са,бели връхчета няма ..

tihomir123
03-05-2008, 16:48
е на какъв лекар трябва да отида дерматолог или уролог щотото то не е баш по пениса образованието а горе кадето е укосмената част в началото на пениса

batkodoki
03-05-2008, 23:48
значи проблема ми е следния: имам някви червени точици като ранички ... нз как да ги обясня от горната част на пениса там кадето започва... дори почти не са по него а по окосмената част кадето е горе .. от какво може да са , може ли да са от депилиращия крем които исползвам или пък да са гъбички нещо ? като се намажа с депилиращия крем страшно много се раздразва тази част ... но пък като не го исползвам примерно известно време те ен изчезват а седят като черни точици.. какво е мнението ви ако може не ме пращаите веднага на лекар а даите предположения

дечко, нищо не разбрах ве батка - да беше писал поне на колко си годинки
:)

TEMANLI
03-07-2008, 05:35
Брат споко е и аз имам такива работи и те са нормални питал сам доктор спокич е ман.