PDA

View Full Version : Идеи за прическа (за МОМЧЕ)



dark-energy1
02-08-2008, 14:49
Здравейте! Можете ли да ми кажете сайт или да дадете снимки на прически за тийнейджър (15-16 години). Искам някаква при която косата се повдига нагоре с гел, но не искам тези стандартните защото гледам, че много хора ходят все така и не е приятно да мислят за теб, че ги имитираш. Косата ми е черна... проблема е че е доста твърда, дълга около 3-4 см.

Saymon90
02-08-2008, 15:06
Що направо не отидеш при фризьора и не му поискаш съвет... тъкмо ще прецени кое би ти отивало и кое - не. ;)
А иначе такъв сайт, какъвто търсиш, не знам.

hamilcar
02-08-2008, 16:13
Аз се оставям на моя коафьор, а именно възглавницата. Вечерта се къпя и си лягам на сутринта прическата е бомба. Няма кой знае колко различни прически. Пробвай няколко, които си виждал, която ти хареса най-много нея прави.

Alabalaportokala
02-08-2008, 16:25
Ето как започнах аз. Преди да отида на фризьор експериментирах малко с косата си. Бях си наумил точно каква прическа искам и как да изглежда. Не постигнах желания ефект защото явно косата ми не беше правилно подстригана, но разбрах какво искам. След като си наясно каква прическа искаш отиваш фризьора и му обясняваш. Оттам нататък е лесно ако не е некадърник ще си доволен от резултата. Такам казваш че си с твърда коса. И аз съм с твърда коса и мога да те посъветвам нещо. Ако имаш проблеми с фиксирането и оформянето, след душ примерно вземаш сешоара и почваш да си вдигаш косата нагоре докато не се деформира и не си остане на мястото. Т.е. да е леко вдигната. Така докато оформяш с гела ще ти е много по лесно и безпроблемно. Мога да ти препорачам гел - единствения и най - добрия за мене тафт титан. Просто докато наложиш и косата ти става бетон. И все пак 1 съвет - не прекалявай с геловете и прическите. Това малко или много вреди на косата и предизвиква косопад. Най лесния метод да разбереш дали си попрекалил с козметиката е : вземаш парче хартия, слагаш го на главата си и притискаш с ръка ( пръстите леко разперени) и ако пръстите са се отпечатали на хартията значи е време да се поспреш за известно време. Айде успех...

Disrespect
02-08-2008, 16:27
http://pozfusion.com/users/19064/pictures/DanielCousinIt.jpg

ickou
02-08-2008, 16:31
Обрасни се 0 номер , чичи :) Аз са движа така и си е най-убаво нема да се разправаш да си оправаш коса да се решиш да се миеш с шампоан :D

NuBBy
10-27-2011, 20:32
Офф пич и аз имам проблем с твърда и адски гъста коса. За такива коси гелът не е подходящ. Препоръчвам ти вакса на тафт (сива кутия и черна капачка). Та за прическата доколкото разбрах искаш нещо като гребен и за това е мн яко да си я пуснеш от зад леко дълга и гребена да е къс. Може да не ме разбереш правилно, но не намирам снимка.

Verminaard
10-27-2011, 21:41
Бъди пич - обръсни си тиквата.Или си обръсни половината глава,останалата коса си я пусни по профила,сложи кубинки и камуфлажки и отивай на коцерт на Грендел.

SolusChristus
10-27-2011, 21:43
Бъди пич - обръсни си тиквата.Или си обръсни половината глава,останалата коса си я пусни по профила,сложи кубинки и камуфлажки и отивай на коцерт на Грендел.щ

Sounds nice. 8-)

Verminaard
10-27-2011, 22:21
Бъди пич - обръсни си тиквата.Или си обръсни половината глава,останалата коса си я пусни по профила,сложи кубинки и камуфлажки и отивай на коцерт на Грендел.щ

Sounds nice. 8-)

Im heading there myself bro. 8-)