PDA

View Full Version : Прокоба!!!



love_emotion_
02-08-2008, 14:28
Predi vreme nqkoi mi kaza,che nikoga nqma da moga da obikna,zashtoto sym bezdushna,visokomerna,ledena...Togava ne povqrvah,no sega...
Zablujdavam se che obicham nqkoi,samo za da ne vidq kolko samotna sym vsyshtnost.Otkrieh li "momcheto" , sled vreme zabravqh kakvo tochno me privleche v nego.Kogato neshtata se zadylbochat-bqgam !!! I si kazvam-"Kakvo pravq s nego?Zashto mi e?" i taka do sledvashtiq.Chuvstvam se prazna...myrtva!!!Nqmam kapka radost,kamo li lubov.Kogato sym s nego si mislq "Mahni se po-byrzo" a shtom go nqma umiram...Kakvo ne mi e na red?Az li ne znam kakvo iskam?Imam momche do sebe si.Vijdam kak strada.Vijdam che kogato ponechi da me celune i go otblysna,neshto se prekyrshva v nego.Ne moga da go zareja.Ne i tozi pyt!No az stradam!!!Vsichki me pitat-"Kakvo tolko se vjivqvash.Obichaite se i da ne ti puka!" Da no ne e tolko lesno.Strahuvam se nqkoi da ne me vidi s nego.Da ne govorim da me celune na publichno mqsto!!!Otkachena sym znam.Vijdam go i sama.Molq vi kajete mi tova normalno li e?Oshte poveche,che kogato nqkoi me narani ili ne moga da se borq veche,vadq nojcheto i....kryv.Ne sym psihopat.Naprotiv.Kazvat che sym lychezarna i vedra,a vytre v men?...mrak,pustosh.Ima mn hora okolo mene no se chuvstvam samotna...

sapphirr
02-08-2008, 15:13
по4ти като определение за мен ми прозву4а това.знаеш ли и аз дълго се питах,аз ли съм 4алната или...но сега не ми пука.преди известно време опитах ,ама не станаха нещата.и след това си казах "ами пробвах,не стана,напред".слу4иха ми се кофти неща преди години,който накратко ме превърнаха в студенокръвно,което пък ми спести и мн разо4арование.това,което искам да ти кажа е,4е проблем не е в теб.проблем даже няма.прави това,което оби4аш и ти доставя удоволствие,а другото ще дойде само

WithLove
02-08-2008, 15:27
Na kolko godini si??

BeBsItO
02-08-2008, 16:16
когато човек е бил нараняван, след тва д1лго му д1ржи топло! на мен се е слу1вало..... и в рамките на 1 година.... бях такава...ледена... безкруполна...стоденокр1вна !с времето открих човека за мен,вярвам че 6те го открие6 и ти! и запомни 1! вс на тоя свят се вр1ща!!!!!ако успее6,промени се! успех :)

MiMcHeToOo
02-08-2008, 18:23
Знаеш ли кво.. Много мислих по твойта тема.. В крайна сметка, не не си откачена. А знаеш ли, че можеш и сама да се направиш щастлива? Е, аз съм напълно самичка и се правя съвсем сама щастлива.. Не знам как найстина, но ей така просто ми иде да скачам от радост без причина. Пробвай и ти, не е трудно ;)

prettyIdeath
02-08-2008, 19:34
Наистина май ти има нещо, но не е толкова лошо.Като казвам че ти има нещо имам в предвид нещо което си преживяла и е останало в теб.Това ще те измъчва докато не го разрешиш. Опитай да си спомниш от кога си така.Кой толкова те нарани? Ако имаш серизони намерения към приятела си , говори с него за този проблем.Сигурна съм че ще ти помогне.Не е срамно да поискаш помощ от най-близките.Не се затваряй в себе си!

NOBU
02-08-2008, 20:35
Да не си случайно козирог .. ние си падаме такива .. ЛС ми напиши сега да не си чеша пръстите по клавиатурата

malko_pros
02-08-2008, 20:43
Predi vreme nqkoi mi kaza,che nikoga nqma da moga da obikna,zashtoto sym bezdushna,visokomerna,ledena...Togava ne povqrvah,no sega...
Zablujdavam se che obicham nqkoi,samo za da ne vidq kolko samotna sym vsyshtnost.Otkrieh li "momcheto" , sled vreme zabravqh kakvo tochno me privleche v nego.Kogato neshtata se zadylbochat-bqgam !!! I si kazvam-"Kakvo pravq s nego?Zashto mi e?" i taka do sledvashtiq.Chuvstvam se prazna...myrtva!!!Nqmam kapka radost,kamo li lubov.Kogato sym s nego si mislq "Mahni se po-byrzo" a shtom go nqma umiram...Kakvo ne mi e na red?Az li ne znam kakvo iskam?Imam momche do sebe si.Vijdam kak strada.Vijdam che kogato ponechi da me celune i go otblysna,neshto se prekyrshva v nego.Ne moga da go zareja.Ne i tozi pyt!No az stradam!!!Vsichki me pitat-"Kakvo tolko se vjivqvash.Obichaite se i da ne ti puka!" Da no ne e tolko lesno.Strahuvam se nqkoi da ne me vidi s nego.Da ne govorim da me celune na publichno mqsto!!!Otkachena sym znam.Vijdam go i sama.Molq vi kajete mi tova normalno li e?Oshte poveche,che kogato nqkoi me narani ili ne moga da se borq veche,vadq nojcheto i....kryv.Ne sym psihopat.Naprotiv.Kazvat che sym lychezarna i vedra,a vytre v men?...mrak,pustosh.Ima mn hora okolo mene no se chuvstvam samotna...
ако го харесваш толкова колкото казваш, не трябва въобще да ти пука дали ще те видят с него. даже трябва да се радваш че ще ви видят заедно и си щастлива с него.... :shock: :P :-D

crazy_style
02-08-2008, 21:16
mm kvo zn4i 4e kozirozite sme takiva??? smisal i az sam taka.. neznam 6to.. kozirog sam.. am.. mai ima ne6ty vqrno 6tot poznavam dosta hora kat se zamislq det sa su6tata zodiq i sa takiva stranni.. mhm stranno..

ps.. sorry ni6ty smisleno ne napisah ama da si kaja.. :-|

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-08-2008, 21:19
диагнозата е ясна ... тая мацка е яко бясна ( тази риба не е прясна)
еми момиче ... не си намерила човека затова връзките ти са супер посредствени

hooliganka89
02-08-2008, 21:34
Повечето момичета сме имали тази фаза в живота си,явно е заразно или се предава по жените.Преди и мен ме беше срам да се показвам с момчета пред хората,защото се мислих за идеална(а не съм)но колкото и банално да звучи имах тези проблеми докато не дойде той,мъжът с главно М.Даже отначало с него имах проблем,не го допусках близо до самата мен,и не го покаъвах на хората,но всичко се оправи с времето.
Мисля,че и при теб ще се нареди,или поне се надявам.Успех :)

Al3ksandra
02-08-2008, 21:42
Здравей!
Не се бой, и аз съм в някаакв подобен етап , но по -лош, Човека който обичам адски много , няма никога да ме обикне. Знам че няма втори път да обикна никой така, просто усещам с колко момчета бях и ще бъда, една е истинската любов...И се боря с това, на моменти си мисля че съм го загърбила , ама не е така....
Иначе ще ти дам един съвет, търси решението на проблема в самия проблем, миличка{}

DiabolicAngel
02-08-2008, 22:02
диагнозата е ясна ... тая мацка е яко бясна ( тази риба не е прясна)
еми момиче ... не си намерила човека затова връзките ти са супер посредствени

+1
Явно не си попаднала на момчето,което да те накара да летиш,да гледаш света през розови очила.Момче,за което да живееш не заради,а въпреки!
Успех!