PDA

View Full Version : Какво вещае фразата "Имам нужда от време!" ?



P I F
02-08-2008, 14:32
Аз съм на 19,тя на 16.Заедно сме от 1 година...мн бурна любов,мн силна...платоническа :grin:
Проблема е че тяхните не я пускат почти никъде да излиза...излизаме в 7:30 и се пребира в 10:00,не по късно.За една година не сме ходили на дискотека заедно.Мн пъти не съм ходил никъде за да си седя у нас и да си лафим за да не и е гадно.Няколко пъти тя ходи с майка и на Дискотека и ясно ми каза че не иска да съм там.Лятото с плажовете е същото положение.Няколко пъти се е случвало да се сабират след даскало в близкото каже и да купонясват без да ми каже да дойда,при положение че от мн време сичко е адски еднообразно и ми казва как при всяка възможност ще сме заедно и ше купонясваме...даже веднъж ми се случи да ме будят рано сутрин за да ида да си прибера приятелката щото е труп пияна... :o Аз винаги гледам да е зимам с мен ако се слуяо да ходя някуде с наще на ски или някуде с класа ми...нещо по различно,нали това е идеята...дори се реших да си продам синджира който е подарък от майка ми за да мога на нова година да платя кувертите и на двама ни,а тя дори и за миг не ме накрада да се почувствам горд от това че съм направил нещо глупаво,но си е струвало,напротив...напълно обратното...Месец след Новата годнина започна да ми прелива малко чашата и започнах малко от малко да се държа грубо,тя не ми каза нищо,не повдигна въпроса за това което се случва...след време ми каза че мислела че е нещо временно...решх да седнем и да поговорим отновсно това което става,а към края на разговора ни аз и казах "Имай всичкото време на света,живей си живота бъди каквато си що не можеш да мислиш за двама"...2 дена по късно реших да отида при нея за да зарова томахавката...мислех да е награбя от вратата и да е целуна и да отмина малко по малко,но тя се дръпна...нежно опитах пак..но не...усмивката ми падна от лицето и попитах...защо?каза не знам...мислех че сме временно разделени...казах и че е изпуснала възможността да да и дам това което иска и това което аз искам...целувка!Няколко дни по късно час преди даскало минах през тях...отново в същия си опит...нищо...попитах..защо?К за не знам...обиркана съм...преди няколко дена ми казваш че имам цялото време на земята а след това идваш и ме целуваш....(сякаш не ме желае повече?),гласът и погледа и ме притесниха...казах и ок...тя:трябва ми малко повече време от колкото на теб...не искаше да ме покани у тях...аз е попитах а тя ми каза че се е разбрала с една неина приятелка и нейния да дойдат у тях след малко да прават реферат...при което аз попитах аз не мое ли да остана...Тя:не знам че е кофти ама искам да си поговора с тях...имаме още мн да си говорим...мен ми стана кофти...питах я...ОК и аз кво да седя и да си чака да стане нещо?Тя:не споко ден два и ще ти кажа...притесни ме отново погледа и гласа и...обърнах се и тръгнах...
Няколко дни преди това мои приятели ми казаха как ги е подмина че даже се е скрила с качуката и е сукорила хода...тя отрича да ги е видяла...звъннах и малко след това при което тя ми каза че е излезнала и е утишла е една неина приятелка у нейния да пият по една бира...питах е що не ми се обади понеже каза че сме щели да поговорим за това което става...а та ми отсече...а ми ти неска ме подмина на центъра...което е станалао неволно от моя страна...и затворих...!Малко по късно и се обадих да мина да е забера за да е изпрата и да полафиме...тя пак отсече с кофти глас и ми каза не те ше ме изпратят...ше се видиме утре...но не се видяхме...
наши общи приятели от нейното даскало ми казаха даже че се говори че била вече решила кво ше прави...и не било в моя полза...тя отрече и ми каза че преувеличават...
Постоянно мисля за нея...не мога да спя нощем...сърцето ме боли,се си казвам няма да е търся докато не ми докаже че иска нещо...но...2 пути и написах вечер че я обичам...след първия път на другия ден ми се обади да ме пита кво права...е така да ме чуела...наистина съм мн объркан и не знам кво да прявя...
Писах и преди няколко часа докато беше на даскало нещо което и преди сме си казвали..."Една любов за винаги,Обичам те,обичай ме и ти!",няма отговор все още...би трябвало да си е видяла телефона до сега като се е прибрала вкъщи...а?
Боя се че тая нейна приятелка дето въртат с нея отскоро може да и повлияе...има си момичето слава на малко лека мацка...
...заедно ме 1 година,наистина мн силна любов иаме а тя сякаш не иска да се занимава повече...с мен за първи пут прави секс...и така...голяма любов...уж...малко съм объркан и притеснен...
От миналия петък не сме се виждали...
В всяка дълга връзка го има тоя момент на омръзване нали?

Та...според вас...
Какво вещае фразата "Имам нужда от време?"

spyk22
02-08-2008, 14:57
Може да те разочаровам но не вярвам да се съберете пак. Според мен просто сте се отдалечили доста "любовта" м/у вас вече не е същата. Не ти го казва сигорно за да не те нарани, толкова време сте били заедно иска да забави това да ти го каже в очите колкото се може повече. Но това са само мой предположения може и да се съберете ;) Успех

Fallen`Angel
02-08-2008, 15:07
Сори пич, по добре мисли за най лошото, че да не бъдеш разочарован. Не я търси, остави я да усети твоята липса и нека сама прецени дали има нужда от теб или не, но все пак се подготви за най лошото.. :o

Alabalaportokala
02-08-2008, 15:09
1 година...мн бурна любов,мн силна...платоническа

Ъъъ 1 година без да ти пусне и ти си изтърпял ? :shock: :shock: :shock: :shock:
Потресен

P I F
02-08-2008, 15:16
1 година...мн бурна любов,мн силна...платоническа

Ъъъ 1 година без да ти пусне и ти си изтърпял ? :shock: :shock: :shock: :shock:
Потресен

...не не не...направихме го на 2-я месец...
от тогава...боже секса е навероятен...

koalka
02-08-2008, 15:19
Дам, позната ми е ситуацията, когато нещата тръгват на зле...
Много караници(не, че преди ги е нямало), но все пак са повече.Не разбиране на другия, непрощаване на грешките и т.н.Това е лош знак...
Отделно това, но репликата "имам нужда от време" е просто оправдание, явно е несигурна в чувствата си и това е доста лошо.Как така една година не й трябваше време и не беше объркана?

P I F
02-08-2008, 15:22
Дам, позната ми е ситуацията, когато нещата тръгват на зле...
Много караници(не, че преди ги е нямало), но все пак са повече.Не разбиране на другия, непрощаване на грешките и т.н.Това е лош знак...
Отделно това, но репликата "имам нужда от време" е просто оправдание, явно е несигурна в чувствата си и това е доста лошо.Как така една година не й трябваше време и не беше объркана?

...да последния път като бях при нея...и казах...
ДДЗ...аз нямаше кво да го мисля толкова трябваха ми няколко дни и сега знам какво да правя...факатът че ти трябва чреме...повече...за мен говори мн неща...че не сигурна нещо...
ТЯ:да не съм сигурна в нищо...в себе си...трябва ми повече време от колкото на теб...

...неска е петък...ако не ми се обади искам да разбера какво прави...къде е с кой е...защо не ми се обажда...това би обеснило мн неща...

Fallen`Angel
02-08-2008, 15:26
Като искаш да разбере какво прави, не се допитвай до нея. Говори с някой ваша обща приятелка, но нея не я търси. Помоли я да останат нещата между вас и да не казва, че си питал за нея.

SunnyG
02-08-2008, 15:31
Направил си каквото мислиш,че трябва и си прекалил.Ти не можеш да се справиш със себе си,как тогава искаш да се справиш с проблемите и на двама ви?Отдръпни се!Вече е време.Осен това се излагаш...бъди мъж,прояви достойнство.Вече нещата зависят от нея.Късмет...

sapphirr
02-08-2008, 15:35
Какво вещае фразата "Имам нужда от време!" ?- накратко това зна4и имам нужда от малко сводоба и уединение.колкото и да се оби4аш с някой на тоя свят и да не кожеш да дишаш без него или той съответно без теб,рано или късно идва момент,в който на поне един от двамата ми се приисква малко по4ивка от другия.все пак е факт и 4е когато прекалено дълго се гледаш с някой ти писва.
"имам нужда от време" бих казала когато искам да по4увствам малко спокойствие и независимост.

P I F
02-08-2008, 15:44
Направил си каквото мислиш,че трябва и си прекалил.Ти не можеш да се справиш със себе си,как тогава искаш да се справиш с проблемите и на двама ви?Отдръпни се!Вече е време.Осен това се излагаш...бъди мъж,прояви достойнство.Вече нещата зависят от нея.Късмет...
Прекалил с кое?
С какво се излагам?

koalka
02-08-2008, 15:50
Дам, позната ми е ситуацията, когато нещата тръгват на зле...
Много караници(не, че преди ги е нямало), но все пак са повече.Не разбиране на другия, непрощаване на грешките и т.н.Това е лош знак...
Отделно това, но репликата "имам нужда от време" е просто оправдание, явно е несигурна в чувствата си и това е доста лошо.Как така една година не й трябваше време и не беше объркана?

...да последния път като бях при нея...и казах...
ДДЗ...аз нямаше кво да го мисля толкова трябваха ми няколко дни и сега знам какво да правя...факатът че ти трябва чреме...повече...за мен говори мн неща...че не сигурна нещо...
ТЯ:да не съм сигурна в нищо...в себе си...трябва ми повече време от колкото на теб...

...неска е петък...ако не ми се обади искам да разбера какво прави...къде е с кой е...защо не ми се обажда...това би обеснило мн неща...Еми, какво да ти кажа, май всичко зависи от нея, какво ще реши и какво ще правите...Много странно, че последните два пъти поне една целувка не ти е дала и от това също можеш да си правиш някои изводи.Ако те обичаше толкова, колкото ти нямаше да издържи да не те целуне.И все пак повече отдаден на връзката си ти, като гледам как се чудиш и маеш какво да правиш и се притесняваш..
Остави я тя да те потърси, защото все пак е тя тази, която е обърканата и трябва да реши.Малко си имай достойнство и не я търси ти.

P I F
02-08-2008, 15:53
Ако те обичаше толкова, колкото ти нямаше да издържи да не те целуне.

..самата тя преди време ми казваше как не може да изкара ден без целувка...и че се побърква от това...
точно тва ме обърка още повече...че според нея като се сдърпахме...край...дори и целувка за ей така че си липсваме не ми даде..?!@
...мисля си че може и да го прави нарочно...

koalka
02-08-2008, 15:55
Възможно е, но другите неща!?А объркването?Дано наистина го е направила нарочно, защото лошооо.

SunnyG
02-08-2008, 16:55
Направил си каквото мислиш,че трябва и си прекалил.Ти не можеш да се справиш със себе си,как тогава искаш да се справиш с проблемите и на двама ви?Отдръпни се!Вече е време.Осен това се излагаш...бъди мъж,прояви достойнство.Вече нещата зависят от нея.Късмет...
Прекалил с кое?
С какво се излагам?

Ами започнал си да ставаш досаден,ти не и даваш да диша...и тези безкрайни въпроси "защо" , "не мога ли да остана и аз" ... натрапваш се...Не искам да ти кажа нищо лошо,не искам да те обидя,но искаш мнение и това е моето,така за мен изглеждаш отстрани...Извинявай ама и даваш свободата,от която има нужда,веме да мисли и в седващата секунда си пак залепен за нея.Какво постогаш - объркваш я...
С какво се излагаш ли? - не се ли чувстваш унизен след всичко,което се случва,по някакъв начин?Не мислиш ли,че си се поувлякал малко в опитите си да си я върнеш?Събуди се...вече няма да е както преди ако тя не го поиска,а ти си безсилен.И ти казвам всичко това,не за да ти покажа колко жестока и гадна мога да бъда,а защото аз не съм част от приятелите ти,които за да си добре ще те излъжат и успокоят.Това е истината и,за да действаш адекватно,трябва да я приемеш!

nicolepcd
02-08-2008, 17:12
Ми ще си ти го кажа в прав текст... едва ли има някакви чувства към тебе... А и едва ли те заслужава... щом се държи така гадноо с тебе, и не те оценява. :? Може би прекалено й се "вреш" в нещата, и тя наистина се задушава от теб... опознай нови хора, запознай се с нови хора по-точно... и тя може чааак тогава да те оцени :)

pitan4icata
02-08-2008, 17:18
iz4akai tq da ti call,smisal da pojelaee da se vidite i togava kvot sabq pokaje, ne i davai zor da se vijdate ostaviq da doide moment v koito da useti lipsata ti i da te potarsi.. dai i vreme, vsqko momi4e na taq vazrast pri edna seriozna vrazka imam moment v koito da se poobarka,da ne e sigurno kakvo iska...opitai se da razbere6 i prosto q ostavi na mira .. ne badi dosadaen,6tom e kazla 4e iska vreme dai i go ,za6toto veroqtnosta da q izgubi6 ako ne e pusne6 na svoboda sega e po golqma ;) ako mine pove4e ot 2 sedmici ..togava se prigotvi za lo6oto :(

danio
02-08-2008, 18:09
Ми бившата правеше същите номера.В продължение на две седмици я търсех и и звънях по тела да се видим а тя все ме отрязваше и казваше че няма време.После взе изобщо да не се обажда.От нейни приятелки разбрах че искала да скъсаме, но не искала да ми каже за да не сме си развалили приятелството.Та единственото нещо което може да направиш е да не повтаряш моята грешка.Та тя не иска да се виждате не и пука за теб, предпочита да се вижда с приятелите и вместо с теб.Това не ти ли говори нещо.Спри да се унижаваш и не я търси повече колкото и да е трудно.Никакви обаждания, никви СМСи.Тя не знае какво иска това е истината.Виж как ще реагира тогава тя.Ако не те потърси значи си и безразличен.....

spyk22
02-08-2008, 18:24
Какво вещае фразата "Имам нужда от време!" ?- накратко това зна4и имам нужда от малко сводоба и уединение.

"имам нужда от време" бих казала когато искам да по4увствам малко спокойствие и независимост.

Понякога не е така една бивша явно и трябва още време (не че съм я търсил) ама мина сигорно повече от година :?


..самата тя преди време ми казваше как не може да изкара ден без целувка...и че се побърква от това...

И аз съм чувал тези думи даже че не може без мен нито ден (живеехме в различни градове) ама изведнаж се отдалечихме и всичко свърши.

Спри да я търсиш малко и след няколко дена ако не те потърси шансовете са минимални. А и през това време разучи дали не се занимава с някой друг. И винаги бъди готов за най лошото :?

prettyIdeath
02-08-2008, 19:19
И аз ходя с моя вече почти една година /без няколко дена/ .Мисля че един или два пъти съм му го казвала това че искам малко време, но е било само след като нещо ме е засегнало. Когато аз казвам подобно нещо, мисля по следния начин - "Искам да съм с този човек.Обичам го! Но искам да усмисля защо го направи. Искам да се затъжа за него.. " .
Разбира се и ние много се обичаме ... и на мене ми мина след ден два.. Но е нямало случаи в които да аз да го отбягвам до такава степен, даже изобщо не съм го отбягвала. И на мене не ми е омръзвало... няма как да ти омръзне човека с когото си.Или искаш да си с него или не.Няма средно положение.
Говори с нея защо се получава така, но не я оставяй да се измъкне. Или ако нещо не се получи както трябва наближава един много подходящ празник да и покажеш колко я обичаш . /Въпреки че съм много против това да се покава само по празници/ Попитай я какво и е липсвало, кажи и как се чустваш... На 19 си ... недей писа смс-и!Така нещата не се оправят!

P I F
02-08-2008, 20:41
^BAD_GIRL^ оценявам искренноста ти...наистина точно от това имам нужда...всъщност съм такъв тип човек че за мен е мн важно да са изкрени с мен и да не се крие нищо...за мен критиката е важна и е приемам...т.е. необходима ми е...така че спок...
Просто съм любопитен тя как е изкарала неска...какво е правила с кой е била...чисто любопитво...
Би било доста тъпо ако след такова нещо се разделим...след 1 година заедно и толкова мн неща преживяни...да се разделим за глупост...за нищо...за нещо което е решимо и се случва на всеки...не знам не мога да го приема като причина...

Chess
02-08-2008, 21:35
Не искам да те разочаровам или нещо подобно.Според мен няма надежди (щом ти е казала "Имам нужда от време" работата е сериозна :lol: :lol: :lol: ).Какво да ги правиш - няма смисъл да се опитваш да ги разбираш - невъзможно е.И само да добавя : това разбира се е лично мнение.Пожелавам ти всичко най-хубаво (на кратко : УСПЕХ :-D ).

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-08-2008, 21:39
нема се оправите :) то ше ви оправи ... по принцип е или то вас или вие него ... ама акордеона на събитията се разтяга обратнопропорционално на
женалнията ти

Al3ksandra
02-08-2008, 22:08
Виж какво ще ти кажа, причетох коментара ти и премислих. То е мое мнение.. На днешно време хората има изградени свой нискокачествени убеждения за всяко нещо.. Не могат да се разбират добре не могат да решат пеоблемите си или поне по голямата част. Познавам една приятелка която в началото тръгна с едно момче в което беше лудо влюбена, но след 3 години.... заедно навсякъде.. се посяха много съмнения, много лъжи, много недоязнения, караници и ... връската им рухна в буквалния смисъл. Въпросното момиче сега се учужди така че не мога да я позная какво глупости ги вършеше..
Но по твоя въпрос, твойто момиче може би през по-голямата част просто те е изпитвала.. ( често се случва ) и е оставила в теб впечетление че те обича адски.. на което ти си повярвал без да отдадеш внимание на по-малките подробности (недоразумения) и както се казва колата ви се е преобърнала от малкото камаче...
Сега просто сложи нещата на кантар и се подготви за най-лошото,ако те скъса поне ще си подготвен и по-лесно ще го преживееш. Има и малък шанс да остане с теб но съмнявам се под влиянието на приятелките си да размисли.

ViLLa*07
02-08-2008, 22:32
еми позната история братле ... аз бях с моми4е близо 4 години и накрая тя просто ми изръси 4е и трябвало време .... и това беше краят ...... :cry: ](*,) ](*,) ](*,)

die_die_my_darling_
02-08-2008, 22:57
Може да те разочаровам но не вярвам да се съберете пак. Според мен просто сте се отдалечили доста "любовта" м/у вас вече не е същата. Не ти го казва сигорно за да не те нарани, толкова време сте били заедно иска да забави това да ти го каже в очите колкото се може повече. Но това са само мой предположения може и да се съберете ;) Успех
:D тва е отговора
напълно съм съгласна

slun4ice_90
02-09-2008, 08:43
Според мен тя е виновна за всичко,ти си задоволявал всички нейни капризи и още повече това й е харесвало.И аз съм на мнение,че тя не те е оценила и не те заслужава. :? :-P

hooliganka89
02-09-2008, 09:03
Момче моляте послушай ни!Недей да я търсиш,ако не и звъниш известно време и се засичате някаде случайно-Прави се ,че не ти пука!
Няма да я питаш дали вече е измислила там за това за което и трябвашв време,знам че много я обичаш и ти липсва и искаш да и се обаждаш,но тя е малка за нея сега започва живота...сега тя ще иска нови изживявания,но ти можеш да опиташ с хладно отношение и това може да има ефект.Успех

P I F
02-09-2008, 12:33
Снощи в 12:30 вечерта ми се обади по телефона...пита ме как съм...кво правя...държа се дружелюбно...поговорихме си общи работи...засмя се дори...гласа и кънтеше...даже по едно време се осъмних че може да се разплаче от емоция...(адкси мн се радваше че ме чува...)!Не си казахме нищо конкретно...пита ме кво съм правил вечерта...аз също е попитах...при което тя ми каза че след училище се е прибрала и е заспала и се е събудила малко преди да ми се обади.Малко преди края на разговора ми каза че утре(т.е. днес) като се събуди ще ми се обади...
Така и направи...днес в 2:00 ми звънна по телефона...каза ми че тая нейната приятелка с нейния и са се обадили да ходят на кафе по центъра...т.е. на 1 мин от вкъщи...Тактично си замълчах...мислех си да я питам да дойда и аз...но замълчах...тя не каза нищо за това да дойда...
Странното е че за 1 година никога не сме излизали през дена с нея някъде...винаги излиза след 7 вечерта...питах е за това...казах и че е странно...че е интересно...че до са не се е случвало (с дружелюбен глас,закачлив...) и че са се случили големи промени докато ме е нямало...че ще трябва да си наваксам...(засмях се...)...на края на разговора тя каза ок...ае ще тръгвам че трябва да бягам до там са...ако нещо мое след кафето да мина през вас...аз и казах...хуу...ше те чакам...
Стори ми се странно че не ме покани...или че не им е казала че иска да излезем заедно на саме...за да поговорим...или поне така си мисля че е нормално...
Надявам се на целувката си като мине през нас...ако мине... :)

sweety_blondy
02-09-2008, 12:47
Много хора биха казали : Остави я,Играе си с Теб..!!
Други Биха казали : Ти Мъж ли си на 19 години да търпиш такова нещо?

Моето мнение по Въпроса пък е Друго..Преди месеци и аз имах нужда от това време(което има нужда и приятелката ти),но Мойто беше друго..Просто времето не ми стигаше за всички,което искам да направя.
Може би приятелката ти иска малко да помисли и да осъзнае всичко!Макар една година да сте заедно,не е късно! Ако продължава така,мисля че има нещо подозрително, и най-добре ще е да и кажеш в очите : Криеш ли нещо от мен? .Ако Пък ли не,ще трябва да търпиш това нейно поведение докато и мине.!Но Момичетата са странни същества,често изпараме в дипресии,затова не се знае колко "време и трябва" . Да не би пък да си я наранил с нещо? Защото например аз от най-малкото мога да се разсърдя,защото съм много чуствителна.Ако и тя е такава,нищо чудно това да е причината! :) Но ако нарочно го прови този целия цирк,ти що трябва да и угаждаш и само да се притесняваш защо се дърпа и т.н? Целувка от любимия човек е най-хубавото нещо,което можеш да получиш! А тя отказва..Защо ли?

Повечето момчета(но не всички) гледат секс-а в една връзка.Но според мен,ти се различаваш,щом все още сте заедно , а тя така се държи ! Доверието и любовта е най-доброто съчетание! Имате ли го,ценете го ! :)


Успех,Дано всичко да се оправи! Не губи надежда! :)