PDA

View Full Version : Когато всичко избледнява...



Fallen`Angel
02-08-2008, 15:24
Когато сте били наранявани много пъти, както и вие сте наранявали, но все пак не искате да губите чувствата си към някой, който сте обичали.. Не ви ли става странно, когато погледнете човека, който преди е преобръщал света само с 1 дума, а сега ви изглежда почти безразличен? Откривате лошите черти в него, откривате, че ви дразни с някой негови/нейни действия и си казвате ' Боже, защо съм бил толкова хлътнал по нея/него', но все пак се сещате за предишните емоций и чувства, които сте имали и ви става сякаш приятно и за момент забравяте за всичко друго и мислите само за него/нея..Защо трябва да погребваме такива силни и искренни чувства към някой, защо вместо ние да ги погребваме, не започнат и в другия човек да ги има? Защо, когато знаем как да сме щастливи, не можем? Нали точно това е целта - да разберем как можем да бъдем щастливи и да го направим? Знаем как да бъдем щастливи и пак не можем, защото просто е невъзможно на пръв поглед..Искаш да си самостоятелен, да не ти влияе никой на мислите и да си кажеш ' Искам да си намеря половинка, с която да се обичаме взаимно ' и да се отпуснеш по течението и тя да дойде сама при теб..

Съжалявам, просто ме обзеха мисли за пореден път.. :-o Не визирам никое момиче в момента, просто така ми изглежда всичко в момента..

P I F
02-08-2008, 15:47
аз съм в същата ситуация в момента и съм доста объркан и не знам какво става ?...

BeBsItO
02-08-2008, 16:11
мн си права,често жертваме собственото си щастие .......вапреки 4е знаем как да го постигнем! в един момент приемаме за даденост всичко и се радвАме на миналото,неос1знаваики 4е няма кои да изживее настоящето!4е втроти п1т няма да имаме шанса..... но и ние хората сме мн странни.....хем искаме човек да ни обича, вса6тото време тои ''ни задушава'' или пак сме му ''белични'' ,а в случаи че се раздели/лим с люимия се почва едно мр1нкане колко мн сме нещастни без него...... ние хората сме странни, сащевременно наи-нисшото и наи-висшето сащество на Земята! (казвам на 1 во място нис6ето...поради ред при4ини!)ние сме единствените които чустват,а това често ни прави слаби!И да, аз сам слаба,но оби4ам! ЩАСТЛИВА САМ!

b0ck0v
02-08-2008, 16:19
преди време попаднах в такова положение.и двамата бяхме влюбени,но аз сгафих и съжалявам за това,но тя реши да си връща и всичко свърши много гадно.сега се разминаваме по коридорите на училището и се гледаме безразлично(дори не се и гледаме.)

qHu4Ka
02-08-2008, 19:17
0pitai se da g0 zabravi6..znam 4e e trydn0 n0 nem0je da pr0d1ljava6 taka.... f tazi sityaciq ne si vin0va ti 4e si gi zap0znala i t.n. pr0sty t0i qvn0 e predp04el neq pred teb... s1jelqvam :(

Fallen`Angel
02-09-2008, 08:00
Не знам, като че ли нищо няма смисъл. Толкова много исках да обичам някое момиче, да имам някоя до мен в трудни моменти - намерих я, бяхме заедно и изведнъж всичко свърши.. време е вече да се оттърся от този сън и да продължа напред, защото вече половин година съм толкова нещастен :(

ПС - момче съм..

qHu4Ka
02-09-2008, 08:15
Не знам, като че ли нищо няма смисъл. Толкова много исках да обичам някое момиче, да имам някоя до мен в трудни моменти - намерих я, бяхме заедно и изведнъж всичко свърши.. време е вече да се оттърся от този сън и да продължа напред, защото вече половин година съм толкова нещастен :(

ПС - момче съм..
Sorry pi4 :) :-D pr0sty ne s1m pr04ela praviln0.... :)

sapphirr
02-09-2008, 08:34
за съжаление 100% рецепта за това да си щастлив няма.нали все пак сме просто хора,а живота ни е пъзел от хубави и лоши моменти.затова когато ни е било тежко и сме били нарени,сме били в състояние да оценим най-много и малкото щастие,което ни е било предлагано.на теория всеки може си4ко,знаем как да го постигнем,смятаме 4е можем и когато дойде момента на истината осъзнаваме колко безсилни сме всъщност.

BeBsItO
02-10-2008, 17:44
ох нз, твоята тема ме наведе на много мисли.... про0сто..... ти ме накара да се замисля за мн не6та.... нз кво да кажа пове4е

kobrichka
02-10-2008, 17:57
За жалост се случва доста често...имаш някого,щастлив си с този някого и след миг оставаш сам...просто това е животът и ние трябва да се борим и най-вече трябва да сме благодарни винаги за това,което имаме,защото често пъти разбираме,че сме били щастливи с някого едва когато го изгубим...а много пъти не можем да си го върнем...

macka_88
02-10-2008, 18:04
Просто се опитвам да се сближа отново с дадения човек...ако не успея,просто го моля да си останем само fr..

acidburn1
02-10-2008, 19:48
аз съм в същата ситуация в момента и съм доста объркан и не знам какво става ?...

Ми аз какво да кажа....че не ми останаха очи...исплаках си ги ... от нищотото както всичко върви добре..толкова щастивли и да ми каже...НИЕ СМЕ РАЗЛИЧНИ и айде... духай ся... сърцето ме боли.....

miShle
02-10-2008, 21:02
Еми да... сега като се виждам с бившия ми тоооооооолкова много ме дразниии.... Направо ми иде да се самоубия че съм ходила с него.... Ама тогава съм го харесвала .. щото не съм го познавала ... :razz:

hooliganka89
02-11-2008, 06:45
Защото така става :grin:

PaChanGa_GiRl
02-11-2008, 06:57
Защото любовта е сляпа.. 8)