PDA

View Full Version : Моля за съвет



lucifer_fan
02-08-2008, 15:32
Значи...станах си гадже с едно момче,което много харесвах,но постепенно той започна да ме притиска много..Смисъл такъв,че започна да ми праща смс-и "мило ти си най-хубавото нещо в моя живот не мога без теб...няма да те пусна никога......".В това няма нищо лошо,но той го прави на всеки час едва ли не!!!Друг въпрос е,че иска да правим секс!Каза ми,че не е задължително,но усещам,че скоро ще започне да настоява,а аз съм девствена и не мисля,че искам да си загубя девственоста...Поне не точно сега...И искам да скъсам с него,нооо не знам как!Моля помогнете ми... :-)

Lorelei
02-08-2008, 15:34
Az imam nqkolko vyprosa kym teb.
1)Na kolko godini si ?
2)Na kolko e toi ?
3)Haresvash li go dostatychno,che da ne si izmislqsh i preuvelichavash?

padnal_angel
02-08-2008, 15:35
ami budi iskrena kaji mu kakvo te pritesniava i kaji , 4e ne iskash da si s nego

lucifer_fan
02-08-2008, 15:39
Az imam nqkolko vyprosa kym teb.
1)Na kolko godini si ?
2)Na kolko e toi ?
3)Haresvash li go dostatychno,che da ne si izmislqsh i preuvelichavash?

1)13
2)14
3)ами НЕ не преувеличавам,но вече не знам дали го харесвам мноооого...зависи какво разбираш под "достатъчно"?

The Shadows Madame
02-08-2008, 15:47
Според мен изобщо не трябва да го правиш с него и на тази възраст.Най-вероятно ако го направите ще те оправи още 2 пъти и ще те зареже.
Ако започне да настоява много просто му кажи,че не си готова и ако държи на тебе ще те изчака.

rubi
02-08-2008, 15:47
Не е ли леекичко мъничко тфойто гадженце за секс?Както и ти?
ТОй явно е от тея момченца които са толква загорели че само за това си мислят...аз ти препоръчвам да го зарежеш ида не губиш девствеността си с някакъв лигльо :-o :-o :-o

zvQr_nO_s_ChAr
02-08-2008, 15:50
alee zarqzvai go toq .. ne si zaslujava a i plus tova ti si na 13 be momiche ne si zaslujava .. za kade barzash ? kolko momcheta oshte te chakaT nameri si podhodqshtiq i davai togava bez pritesneniq :) :-P

Buhtaaa
02-08-2008, 15:51
Не е ли леекичко мъничко тфойто гадженце за секс?Както и ти?
ТОй явно е от тея момченца които са толква загорели че само за това си мислят...аз ти препоръчвам да го зарежеш ида не губиш девствеността си с някакъв лигльо :-o :-o :-o

точно щото тея от сорта че няма да те остави и че те обича според мене е вид манимулация за да си помислиш че е готов на всичко за тебе и тоест няма да те остави след като те отвори .... да ама не .... гледай филма "Kids" там е нещо подобно ;)

Lorelei
02-08-2008, 15:51
Az imam nqkolko vyprosa kym teb.
1)Na kolko godini si ?
2)Na kolko e toi ?
3)Haresvash li go dostatychno,che da ne si izmislqsh i preuvelichavash?

1)13
2)14
3)ами НЕ не преувеличавам,но вече не знам дали го харесвам мноооого...зависи какво разбираш под "достатъчно"?

Xa-xa.Milichka predpolagah,che si pod 15 oshte ot temata,no se okaza che si na 13,taka che dobre che popitah,zashtoto spored men vyzrastta na tochno tozi etap ot choveshkoto razvitie ima golqmo znachenie.Popitah te na kolko e toi,za da moga da si napravq izvodite tova,koeto pishe pod formata na SMSi,koeto kazva i koeto iska pochuvstvano,osyznato i zaslujeno li e.Spored men ne!Po dvata ti posta sydq,che vie ste ot kratko vreme zaedno i ne vijdam kak toi se e privyrzal tolkova silno,che da tvyrdi che te obicha i ne moje bez teb i t.n.Za men tova e chista proba lekomislie,a pri teb shte e naivnost ako se hvanesh na dobre zvuchashti,no nerealistichni tvyrdeniq.Ne mislq,che na tezi godini momche moje da kaje na momiche ili obratnoto,che q obicha! Otnosno seksa pyk,toi vse oshte ne go e poiskal dokolkoto razbrah,no teb te e strah,che shte go napravi.Na tvoe mqsto bih otkazala.Na 14 godini ne vqrvam da razbira kakvo pravi i se symnqvam dali bi mogyl da te opazi.Spored men tozi risk bi bil nepremeren i izlishen.A mnenieto mi za vsichko tova e,che ti ne go haresvash dostatychno i zatova prosto se chudish kakvo da izmislish i da predpolagash,che bi mogyl da napravi.Ne te uprekvam!Ne go razbirai taka.Sluchvalo mi se e do men da stoi strahotno momche i da se chudq kakvo da ne haresam v nego i nai-nakraq reshih,che zadnika mu e golqm...pylen absurd.Ako si na tozi princip napravo mu go kaji v edin otkrit razgovor bez zaobikalki i izlishni obqsneniq,kaji mu istinata,che ne go haresvash dostatychno ili che te plashat leko po-serioznite mu namereniq kym teb i kym bydeshteto VI,che ne ti haresva nachin,po koito se opitva da te obsebi...Dano go razbere.

lucifer_fan
02-08-2008, 15:54
Ами аз вече си реших,че ще го зарежа,защото и моето мнение е,че съм малка...Пък и да не бях честно казано той не е подходящият човек за мен!!! :? А сега да помоля за друг съвет(после обещавам,че спирам да досаждам :oops: )...Как да го зарежа?Доста тъп въпрос,ама просто няма кой друг да попитам,защото повечето хора с които общувам са момчета,а с майка ми и баща ми не искам...Жъпроса ми е-по-добре лично да му кажа "хубавата" новина,или чрез смс,което за мен е по-добрия вариант,защото много ме е страх така да се каже,да го гледам в очите... :oops:

Buhtaaa
02-08-2008, 15:56
това да го заржеш със смс според мене е най тъпото нещо ... ти си решаваш ама много ще те ругай после че си го оставила и то с смс ... щщото момчетата не обичат да са зарязвани ... дай на живо да го затапиш много ;)а ако много те дразни го направи публично че да стане още по яко ;)

padnal_angel
02-08-2008, 15:57
zastavash sreshtu nego i mu kazvash:-Ne iskam da sum s teb!

lucifer_fan
02-08-2008, 16:01
Много,много благодаря на всички за бързите отговори!Вече реших какво ще правя по въпроса...После ще разказвам!

Lorelei
02-08-2008, 16:02
Sys sms e izkliuchitelno typo,vypreki che znam za kakvo govorish.Ponqkoga naistina e trudno da poglednesh drugiq v ochite,osobenno ako pyk tozi chovek ne e vinoven za nishto.Izpitala sym go i ... golqm koshmar e.No vse pak nedei taka.Da napravish nqkakyv cirk na obshtestveno mqsto i da zapochnesh da go blyskash s iumruci v gyrdite kato po filmite pak e leko presileno.Spored men go vikni na kafe,sednete si i mu kaji,che iskash da pogovorite i v prav tekst mu kaji,che spored teb mejdu vas ne se poluchava,che ne e tova,koeto si ochakvala i che ne iskash da ste poveche zaedno.

dekovbg
02-08-2008, 16:14
моето мнение е :
какво кафе аз на 14 год си стоях вкъщи осамотен с раката :shock:
а те ша ми ходят на кафе да се рзделят, и са на 14 год...не са на 20-25... някаде кат сте на саме му кажи не искам да съм с теб и толкова..на 14 год никва любов няма само така си мислите...
между другото що не го заведеш на романтична вечеря на свещи в някув много скъп ресторант...? кат ще се правите на големи поне..

b0ck0v
02-08-2008, 16:22
много момичета си губят девствеността на тази възраст.не бъди едно от тях.пък и той е на 14.съмнява ме че ще те задоволи дори ако ти се съгласиш.

krem4et0
02-09-2008, 06:43
Много,много благодаря на всички за бързите отговори!Вече реших какво ще правя по въпроса...После ще разказвам!
Добре. Като има нещо ново напиши нова тема. Тази заключвам!