PDA

View Full Version : На какво "се" радваме?



AvaLan4e
02-08-2008, 17:43
хаха ^^^ ('=
Айде бе, този форум ми разби детските мечти :-# идеали и въобще всичко детско в мен, нооо няй-вече съм изумена в каква заблуда съм (=
Та нека ми се проясни, цялото ни поколенийце, мамо и тати, мазохистчета и садистчета ли сте пръкнали или грубия език е предпоставка и обещание за големи душевни дълбочини и нежност или??



ЕДИТ> Нека Преведа темата.
Как сега ние се сваляме? Как се обичаме? Как се влюбваме? Как обичаме? Как искаме? Как се искаме? Грубостта повече ли е? Има ли разлика в тези неща от преди 10/20/100 години? Култа ни е към какво? Секса, любовта, чрез отредените нови роли или задължителната чистота?

w0sh
02-08-2008, 17:47
Падам си малко садист.
Често Хапя

AvaLan4e
02-08-2008, 17:48
Падам си малко садист.
Често Хапя
И аз хапя. Ама не може да ми се говорят гадости от непознати ид а се прехласвам по това. Падам си романтична натура, идеалист, ама от старото поколение. Новото не го чаткам. <3 ('=

Skullbreaker
02-08-2008, 17:50
В момента слушам Походът (за справка - Ахат http://www.vbox7.com/play:d6dd6f47 ) .. Като чуя Звезди просто полудявам и съм способен на всичко , без да обръщам внимание на щетите <3 .

AvaLan4e
02-08-2008, 17:51
В момента слушам Походът (за справка - Ахат http://www.vbox7.com/play:d6dd6f47 ) .. Като чуя Звезди просто полудявам и съм способен на всичко , без да обръщам внимание на щетите <3 .
И за ако видиш такава подлудяваща мацка си способен да я убиеш, казваш й го и тя хлътва, нали <3 ('=

FelisDirus
02-08-2008, 19:04
Защо 'се' е в кавички в заглавието?

psychopath
02-08-2008, 19:04
Защо 'се' е в кавички в заглавието?Мамка му , и аз това се чудя! 8-)

AvaLan4e
02-08-2008, 19:12
Защо 'се' е в кавички в заглавието?Мамка му , и аз това се чудя! 8-)
Защото не се отнася до мен и е анкета наблегнато. Не. Вие се базикате, не знаете ли защо? Ми помислете ('=

FelisDirus
02-08-2008, 19:13
Защо 'се' е в кавички в заглавието?Мамка му , и аз това се чудя! 8-)

мистерия...

FelisDirus
02-08-2008, 19:20
Защо 'се' е в кавички в заглавието?Мамка му , и аз това се чудя! 8-)
Защото не се отнася до мен и е анкета наблегнато. Не. Вие се базикате, не знаете ли защо? Ми помислете ('=


Ееееми, трябва глупави и недосетливи да има във форума... явно. хах

Disrespect
02-08-2008, 19:25
филия с пастет и луканка

AvaLan4e
02-08-2008, 19:32
О. Да бе. Нищо от темата не се разбира. Мхм. :-)
:lol:

DisciplineAndOrder
02-08-2008, 19:33
О. Да бе. Нищо от темата не се разбира. Мхм. :-)
:lol:

всъщност...да

FelisDirus
02-08-2008, 19:36
О. Да бе. Нищо от темата не се разбира. Мхм. :-)
:lol:

всъщност...да

хах, същото щях да кажа

Canis_Dirus
02-08-2008, 19:36
Сладичко_bi, искаш ли да правим секс?

FelisDirus
02-08-2008, 19:40
Сладичко_bi, искаш ли да правим секс?

Хах, хората пари взимат за това, ти се предлагаш ей така..

Blab
02-08-2008, 19:43
Изгубен в празен кадър влизам / Престорено се усмихвам / Грозни цветове, в красиви рамки / Празни светове в очите жадни / Престорено смисъл виждам / Представих си че не завиждам / Бледи снимки на красиви форми / Вредни мисли на душите ни болни / Къде се намирам / Заспивам или лудостта откривам? / Къде ли отивам? / В празните дни себе си откривам / Престорено смисъл виждам / Представих си че не завиждам / Бледи снимки на красиви форми / Вредни мисли на душите ни болни / Къде се намирам / Заспивам или лудостта откривам? / Къде ли отивам? / В празните дни себе си откривам / Изгубен в празен кадър влизам / Престорено се усмихвам / Престорено смисъл виждам / Представих си че не завиждам / Къде се намирам / Заспивам или лудостта откривам? / Къде ли отивам?

http://youtube.com/watch?v=DFs8K6Q9FUE

spongebob
02-08-2008, 19:50
Подкрепям напълно _Cuddly_ .Нито разбрах за кавичките,нито пък самата тема..

namina
02-08-2008, 19:53
Абе Сладичко_bi какво е това във профила ти- '' <3 ''

psychopath
02-08-2008, 19:58
Абе Сладичко_bi какво е това във профила ти- '' <3 ''сърце?

AvaLan4e
02-08-2008, 20:30
Ъм. Ми тъпи сте.

AvaLan4e
02-08-2008, 20:36
ами не... права си, ама не съвсем, защото хич не си права и това тук е писане, ама и начина на мислене на хората. А музиката влияе- много и затова така се получава...

:-P
Все пак даже да не сте тъпи, това на което се правите, рано ли късно се превърщате в него. Така че съм права. Тъпи сте.

FelisDirus
02-08-2008, 20:43
Може да ме наречеш всякак, но не и тъпа.. грешка, моето момиче.

Съвет: Научи се да се изразяваш и да боравиш по-умело с думичките.

Това е, спирам да пиша тук.

AvaLan4e
02-08-2008, 20:44
на сладичкото би винаги са и някви неразбираеми (и крайно безсмислени) постовете и темите :shock:

плашещо глупава е тая лесбо-гърл 8-)
:-# Ще ми стане гадно егати )'=

bungle
02-08-2008, 21:03
Аз най-сериозно започвам да се чудя дали не трябва да се примоля на някой от админите да ме банне. :-o Все по-зле и по-зле става форумът. Всички тотално са се смахнали. :?

AvaLan4e
02-08-2008, 21:05
Аз най-сериозно започвам да се чудя дали не трябва да се примоля на някой от админите да ме банне. :-o Все по-зле и по-зле става форумът. Всички тотално са се смахнали. :?
Еми защо просто не спреш да влизаш?(=

bungle
02-08-2008, 21:07
Защото 1 на ръка, че ми е станало навик. И 2-ро, има няколко готини човека. Другото е, че просто не издържам и чек-вам форума поне по веднъж на ден да видя какво сте измъдрили. *бой по мен, бой..

bungle
02-08-2008, 21:08
Аз най-сериозно започвам да се чудя дали не трябва да се примоля на някой от админите да ме банне. :-o Все по-зле и по-зле става форумът. Всички тотално са се смахнали. :?

смей само :o

точно така, бъди лош! 8-)

AvaLan4e
02-08-2008, 21:10
Джингъл Белс, НЕ!, на не естественото обезкосмване ('=
Ей, сега вече имате реален повод да ме сочите. (= <3

bungle
02-08-2008, 21:13
ще започнем с шахматните усмивки 8-)

Може да ги редуваме така :o 8-) :o 8-) :o 8-)

Blacklisted
02-08-2008, 21:18
Баси извратеняците...

bungle
02-08-2008, 21:26
ае поздрав с "Леле како" и лека нощ. :D

Ice_Queen_
02-09-2008, 08:02
Абе Сладичко_bi какво е това във профила ти- '' <3 ''
На теб интересно ли ти е какво означава или просто си нямаш друга рабта?
Това е като някакъв вид "диалект", много далечно се преплитат нещата, но както във всеки диалект хората използват различни думи, така и тук се използват само, че различни картинки/емотикони/начини на писане и прочие.

на сладичкото би винаги са и някви неразбираеми (и крайно безсмислени) постовете и темите

плашещо глупава е тая лесбо-гърл
Странно, че разбирам всеки един нейн пост...
Плашещо странно е защо така се получава...
мъррр ,верно ли я разбираш?

quench
02-09-2008, 08:53
би :) изхейти ли вече? ;)

трябваше да напишеш анкетата "разбирате ли човека до себе си"

кви са тея губости тука, няма такова нещо ;)

Momchence
02-09-2008, 14:56
...едно време когато момиче е искало да привлече вниманието на някой момък му е пекла сладкиш....и е трябвало да се прояви като добра и грижовна домакиня, готвачка...

искам и мен да ме зарибяват със домашно приготвен сладкиш и да идват да ми чистат и готват :-#

AvaLan4e
02-09-2008, 15:34
би :) изхейти ли вече? ;)

трябваше да напишеш анкетата "разбирате ли човека до себе си"

кви са тея губости тука, няма такова нещо ;)
Не, глупусти (= <33333 Гуш
Разбирате ли е силно казано, но как обичате човека до себе си е по... хм по-правдоподобно ('=
И все пак Г-н Експо, това, че те разбират не те прави умен. Това, че не разбират не ме прави и мен тъпа. Аз всете ви разбирам <3 следователно е и да не ви мразя щом ви разбирам. Пък и даже да не ви, щом си мисля, че ви разбирам, то следователно и си мисля, че ви обичам, което е същото. Тоест нека сега се обърна към Куенча, ни най-малко не хейтя. ^^ *гордо някакво*

Blacklisted
02-09-2008, 15:46
Сладката е експресионистка бе :-P

AvaLan4e
02-09-2008, 15:55
Сладката е експресионистка бе :-P
импресия, импресионист
^^
както и да е, главното е, че това, че не ме разбираш не ме прави тъп и е по-логично и правилно, това, че някого не разбира друг, това да го прави глупав. а това, някой да не иска да разбере някой, не го прави умен, нито тъп, но определно оправдава това да го нарекат тъп/и 2мата/. тааа... ('=
личните отношения са трудни <3
най-много боли,. когато не сикат да те разберат, а аз вече имам доводи, че вие не, че не ме разбирате, ами не желаете да ме разберете и следователно сметнах за нужно да обиждам, нали форума трябва да е по-реален (=
ест, че не сте тъпи

AvaLan4e
02-09-2008, 16:05
и е тъп не, който не може да разбере, а този, който се изразява по начин, където не иска да го разберат
;)
всъщност, когато не разбираш нещо, не е нужно да се правиш, че го разбираш. но се нуждаеш до колкото виждам, всичко да изкоментираш. хубавото е, че аз нямам претенции за това каква ще ме изкарате и тн. просто в даден момент изтъпявате.
който се изразява по начин, такъв, че да не могат да го разберат и това желае, или е аристократ, или е няма друг отговор. ^^

Blacklisted
02-09-2008, 16:09
Импресионизъм и Експресионизъм са доста различни.... и имах предвид точно второто :)

AvaLan4e
02-09-2008, 16:11
ами ще си коментирам или ще е по-добре лицемерно да мрънкам недоразбрал и нямащ си идея за какво говориш???

След като не ти харесва, че в прав текст съм ти заявил, че пишеш неразбираемо - ОК

повече ще гледам да не чета твоите умотворение и да избягвам каквато и да е комуникация...
Горката аз, къде без вниманието на форума (=
Аз само искам да ви се радвам и заради това се старая да ви разбирам, но в никакъв случай не държа на това от ваша страна. Вашата любов към някого, предполагам, свършва със смъртта на този някой ('= Та избягвам да ме разбирате, така няма да можете да ме обичат <3 Бла бла бла бла

AvaLan4e
02-09-2008, 16:12
Импресионизъм и Експресионизъм са доста различни.... и имах предвид точно второто :)
жалко, защото ако е така, грешиш (= първото съм и вече го казох ^^

Blacklisted
02-09-2008, 16:18
Шегуфката беше в това,
че експресионизмът е характерен
с липсата на логически мостчета и
субективното мнение на
автора спрямо реалността :)

AvaLan4e
02-09-2008, 16:20
ами ще си коментирам или ще е по-добре лицемерно да мрънкам недоразбрал и нямащ си идея за какво говориш???

След като не ти харесва, че в прав текст съм ти заявил, че пишеш неразбираемо - ОК

повече ще гледам да не чета твоите умотворение и да избягвам каквато и да е комуникация...
Горката аз, къде без вниманието на форума (=
Аз само искам да ви се радвам и заради това се старая да ви разбирам, но в никакъв случай не държа на това от ваша страна. Вашата любов към някого, предполагам, свършва със смъртта на този някой ('= Та избягвам да ме разбирате, така няма да можете да ме обичат <3 Бла бла бла бла


ами като не държиш- се ограничавай откъм всякакви коментари...
защото е като кученце това, радва се и хоп небето става зелено, а камъни в огнището няма, за да купим кренвирши на децата, а тя камионче иска.... ;)
Коментирам само това, кеото разбира ^^ <3
Като видео с Куенчи, като снимки на красиви хора, като мили изкавзания на Къдли, като оранжеви Лъвици, като идеалистични мнения от Кумчо Вълчо... А това в зеленото много ми хареса. Вдъхновява за хайкута.... <33

AvaLan4e
02-09-2008, 16:21
Шегуфката беше в това,
че експресионизмът е характерен
с липсата на логически мостчета и
субективното мнение на
автора спрямо реалността :)
шегувката беше вече опровергана и тн и тн, но ако желаеш може да изнесеш лекция за станалото, за значението на всяка дума и тн

Blacklisted
02-09-2008, 16:25
Шегуфките нямат нужда да се опровергават,
попринцип това става само,
ако шегуфката е засегнала човека,
към който е насочена.

AvaLan4e
02-09-2008, 16:27
Шегуфките нямат нужда да се опровергават,
попринцип това става само,
ако шегуфката е засегнала човека,
към който е насочена.
По твоята логика излиза и, че това, кеото засяга чоека може да е само истина, амо нещо точно и тн, но всяко нещо си има правдоподовно, изискано, умно, логично, красиво и неправилно обяснение ('= <3

Blacklisted
02-09-2008, 16:35
Шегите не са всяко нещо <3,
а самата шега може да е истина,
как опровергаваш истината? :)

AvaLan4e
02-09-2008, 16:58
Шегите не са всяко нещо <3,
а самата шега може да е истина,
как опровергаваш истината? :)
Както споделих, логиката ти е разклатена (=
Но виж истина абслютна няма, или има, но ти не може да я достихнеш, така че никога не опровергавам истина, опровергавам само полуистини с цел достигане до пълно съмнение към всичко и крах ^^^ кефче ('=
На теб удоволствие ли ти доставя? Прекалено много задълбаваш според мен, а с форумни потребители е глупаво.

AvaLan4e
02-09-2008, 17:33
Предлагам да венчаем сладичкото^би и свастица!! Тия ако се съберат ще си народят десетина глупендери като тях!!!
Тва като линч...Обществото обича линчуването (=
Сватосването не се прави така <3, то не е линчуване, в повечето случаи
Не се гаври с такива неща. Любовта е свята и за това е темата.

InitialD
02-09-2008, 20:43
на сладичкото би винаги са и някви неразбираеми (и крайно безсмислени) постовете и темите :shock:

плашещо глупава е тая лесбо-гърл 8-)

Цитирам .. защото ако реша да се изказвам за нея ще получа бан! :x

Disrespect
02-10-2008, 08:16
аз ще се учудя ако каже "да" дори на майтап..

bungle
02-10-2008, 08:31
Не мога да повярвам, че се занимавате с него. :lol:
Игнор дъ шит.

Blacklisted
02-10-2008, 10:57
Но виж истина абслютна няма, или има, но ти не може да я достихнеш, така че никога не опровергавам истина, опровергавам само полуистини с цел достигане до пълно съмнение към всичко и крах ^^^ кефче ('=
На теб удоволствие ли ти доставя? Прекалено много задълбаваш според мен, а с форумни потребители е глупаво.

Не, аз може и да съм достигнал до абсолютна истина,
но не мога да я разпозная като такава ;p
Пък и има неща, който се приемат за
истина по необходимост,
например триъгълника винаги има 3 страни.

AvaLan4e
02-10-2008, 17:03
Ей, ужасни сте :-#
Нямаше да ви чета ако това не беше моята тема. беше. моята. беше.
Дуелите са плюене срещу живота.
Страшни сте.

AvaLan4e
02-10-2008, 17:42
факт...
Мм. Ще се разплача. :-# :smt022

teenkopele
02-10-2008, 17:54
На много неща... :oops:

InitialD
02-10-2008, 19:01
свастика! ти си предател .. направи услуга на българският народ и умри .. пък ние ще се погрижим да бъдеш погребан с почести .. турски де .. ти да не си помисли че ще те погребен като българин!?!?!