PDA

View Full Version : С какво ноктите ми могат да станат по твърди и...



bolutica
02-08-2008, 17:14
С какво ноктите ми могат да станат по твърди и с какво ще спрът да се белят кожичките около тях?

goddes
02-08-2008, 17:55
аз ползвам бадемово масло за укрепване на ноктите и съм мн доволна :)

sexa_na_kompleksa
02-09-2008, 06:42
Аз знам, че ако се мажеш с йод, ноктите няма да са ти толкова чупливи, но известно време ще са ти жълти. Попитай в аптеката за някое лекарство, по-добре.

elsy
02-09-2008, 08:13
Ми според мен заздравителите на "Perfect" вършат работа, произвеждат се сякви видове за всякакви проблеми с ноктите и кожичките...А и са много евтини

varnen4e
02-09-2008, 08:17
аз ползвам бадемово масло за укрепване на ноктите и съм мн доволна :)

+ заздравител = най- добрата комбинация

FunkyFresh
02-09-2008, 09:03
Витамините Мерц помагат за заздравяване на ноктите,но кожичките около ноктите се белят заради растежа на пръстите или недостиг на витамини :)

Alli
02-09-2008, 10:04
nz i a z4yh taka za tezi mertz zeh 4e si gi kupih osven 4e ksoata po4na mi s eoamznqva ujasno mnogo promqnata v noktite be6e po dratsi4na o6te poev4 se cepeha i papkite ene mardaha nz no pri men imashe obraten efect! z anokti zimash vsqka ve4er limonova kori4ka i tarskash noktite si i koji4kite tova pomaga:) babeshka recepta e ;)

Liar
02-09-2008, 10:19
ЗНАЕШ ЛИ КОЛКО МНОГО ТЕМИ ИМА ЗА ТОВА???ЗАЩО ВСЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПОВТАРЯ ЕДНО И СЪЩО???
АЙДЕ РАЗТЪРСЕТЕ СЕ МАЛКО,НЕ МОЖЕ ВСИЧКО НА ГОТОВО!!!

danny_f4e
02-09-2008, 12:24
купи си заздравител на Перфект 5 в 1 стават мн твъди ноктите не се цепят и спира пожълтяването :) много е добър аз го ползвам и съм много доволна :)

08mdam__
02-09-2008, 13:16
Аз имам ужасни нокти и съм ползвала разни заздравители. На Перфект съм ползвала също, ама най-голям ефект получих от две седмици ударна терапия с един заздравител с калций. Всеки ден мажеш по един слой и накрая на седмицата махаш всичко и почваш пак. Ноктите ми направо се преобразиха. Казва се Fing'rs Calcium Nain Hardener, всеки го от една аптека в мола. Има и едно готино витаминно кремче на Oriflame, ама то е по-скоро допълнително, само с него доникъде няма да стигнеш. Лошите нокти подсказват обикновено, че нещо не ти достига, било то калций, витамини или друг хранителен елемент. Така че с тия средства само се замазва външната картина. Трайно се оправят тия неща и с подходяща диета, която включва необходимите на организма хранителни вещества.

so_far_away
02-09-2008, 13:42
Аз лично ползвам на "Perfect 3 in 1"На цвят е зелено и съм горе доло доволна от него :]

zvezdichkaaa
02-09-2008, 15:51
Чувала съм,че йода помага.Аз имам заздравитреля на Перфект и не е лош.

Kisses_P
02-09-2008, 15:55
Ползвала съм йод,но при мен не помогна.Маслото на Икаров дава резултати но се иска постоянност,а и за мен не е най-удобното.. в смисъл че мажеш ноктите вскеи ден и то не е като лак да изсъхне ами попива в ноктите.. Най-доволна съм от Калциевият гел на Перфект

GaBiIi__
02-09-2008, 16:37
mi az 6e ti prepora4am da otide6 na manikiur tam kato gi oformi 6te ti kaje kakvo da pozla6 za tvoite nokti dali sa prekaleno meki ili suxi i t.n. osvan tva moje ot ne pravilnoto pilene i s nepodxodq6ti pili da ti se poqvqva 4upene i belene taka 4e moqt savet e da otide6 na manikiur ai upex4eta