PDA

View Full Version : Мъжка прическа-Fashion :)



FaShIoN`StYle O.o
02-08-2008, 18:08
Здравейте, косата ми е къса кестенява (не много къса смисъл как да ви обясня абе некаде 3-4 пръста е дълга :) ) Така значи аз съм на 16 години момче!!! От 1 година некаде имам една и съща прическа от двете страни късо и отгоре и отзад по дълго и ми е постоянно вдигната тип ТАРАЛЕЖ както ми викат приятелите :) Ем искам да си сменя прическата , моля предложете нещо яко модерно и гъзарско... Мерси предварително МомЧеТа И МОмИчЕта...

FaShIoN`StYle O.o
02-08-2008, 18:32
Ем да е , така си е ама все пак требва да е и модерно и да радва момиченцетата , моля освен описания хакайте и по една снимка нещо такова... :) :)

Roiroi
02-08-2008, 19:00
Tva e mnogo otnositelno... Po dobre gledai da ti pasva na liceto,shtoto sme se nagledali na izvynzemni :shock:

malka_svalka{pol}
02-08-2008, 19:06
хах да Roiroi е прав... сложи си пик и ше можепо-лесно да ти кажем кво ще ти ходи пък за някой яки прически... ся се сещам за тея дето са с А-симетрични бретони ии отзаде като таралеж (както ти каза) а отгоре малко по-рошаФко
поне мене тва ме кефии 8) 8) 8)
ае успех :)

FaShIoN`StYle O.o
02-08-2008, 19:15
Ем за да ме видите влезте в impulse.bg и в търсачката напишете francuzoicheto . За жалост все още немоа да пускам линк и нема как ви пусна тояния линк. Снимките са малко стари , естествено ся съм много по хубав и фиешън 8) 8) 8) :P :D :)

FaShIoN`StYle O.o
02-08-2008, 19:58
Смисъл вижте ся , знам че снимките са си хубави просто аз не съм хубав.. Да изключим външния ми вид дайте съвет за прическата ми , за да съм по ГоТиЙн :)

pomo6tplz
02-08-2008, 20:20
Смисъл вижте ся , знам че снимките са си хубави просто аз не съм хубав.. Да изключим външния ми вид дайте съвет за прическата ми , за да съм по ГоТиЙн :)
неразбрах много много от това което си писал но ако си грозен си сложи шапка или по добре качулка(ама голяма еи такава) и не му мисли за прическа
а ако пък си готииин направи се на мнооого малки бодлицки 1см за да ти се отркие цялото ти гоино лице,звучи правдоподобно нали?
8)

FaShIoN`StYle O.o
02-08-2008, 20:33
Ем да. Смисъл ся ми е пораснала много коса и като си я прая на ( таралеж) ми става много голяма главата :) Смятам да си пусна съвсем небрежно един съвсем лек бритон от едната страна, от двете страна да си я вземе късо доста а отгоре и отзад по дълга , за да си я вдигам , а отстрани на късото парче ще си напрая линийка нещо такоз... Как ви звучи?

pomo6tplz
02-08-2008, 21:06
Ем да. Смисъл ся ми е пораснала много коса и като си я прая на ( таралеж) ми става много голяма главата :) Смятам да си пусна съвсем небрежно един съвсем лек бритон от едната страна, от двете страна да си я вземе късо доста а отгоре и отзад по дълга , за да си я вдигам , а отстрани на късото парче ще си напрая линийка нещо такоз... Как ви звучи?
незнам я кажи го да го чуя че тогава ще ти кажа

FunkyFresh
02-09-2008, 09:14
http://www.hair-news.com/mens-hairstyles-01.html :)

PollyPoi
02-09-2008, 17:12
Ем да е , така си е ама все пак требва да е и модерно и да радва момиченцетата , моля освен описания хакайте и по една снимка нещо такова... :) :)
ако искаш да "радваш" момиченцата си направи раста :)
тъп фешанино :x

pomo6tplz
02-09-2008, 17:18
Ем да е , така си е ама все пак требва да е и модерно и да радва момиченцетата , моля освен описания хакайте и по една снимка нещо такова... :) :)
ако искаш да "радваш" момиченцата си направи раста :)
тъп фешанино :x

да да да да ла ла ла ла да да ДА ДА :grin:

niki000
02-09-2008, 19:51
Ем да е , така си е ама все пак требва да е и модерно и да радва момиченцетата , моля освен описания хакайте и по една снимка нещо такова... :) :)
ако искаш да "радваш" момиченцата си направи раста :)
тъп фешанино :x
i kvo ku e tupoto taka mu haresva taka 6e se prai i mene moje rastata da mi se struva tupo ama ne mi pre4i nekoi kat e taka basi ograni4enoto mislene

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-10-2008, 08:33
аууу ако се направиш така ще те обичам до живот!

http://89.215.175.32/p/03/40/62/3406263.jpg

:-)

CataclysmicAbyss
02-10-2008, 13:10
Ем да е , така си е ама все пак требва да е и модерно и да радва момиченцетата , моля освен описания хакайте и по една снимка нещо такова... :) :)
ако искаш да "радваш" момиченцата си направи раста :)
тъп фешанино :x

... :x как ше си праи дредове ,за да радва момиченцата уе?!?!?
Т'ва е свещена прическа свързана с религия,вяра и цялостно разбиране на живота ,как ше си праи дредове при положение ,че примерно даже не e чувал за Jah или за Emperor Haile Selassie-King of Kings :?: [-X разбирам да е запознат с културата на растафарияните(а предполагам ,че не е щом иска фешън преческа) и да си сплете косата ,ама така си е грях :? ...а по темата - мразя фешънските прически,дрешки и разни финтифлюшки(като с това си изказване не искам да убидя никой..This is just my opinion) и за т'ва не разбирам нищо относно тези неща :neutral:

CuRly_Doll
02-10-2008, 18:46
Прическите са за жени !
шшшШшшш нидей са обажда,че става течение!!!

FaShIoN`StYle O.o
02-11-2008, 17:54
Ем ся вижте....!!!! Мога да обидя много хора но....
Така ся бащами се занимава с добър бизнес: ресторанти и хотели и така...
Обикаля чужбина по срещи ала бала и аз ходя с него защото ми е интересно на 16 години съм а искам да се занимавам с неговия бизнес зарад парата :D :D :D :D :D :D Като се замислите неможе на некаква среща негова да отида с раста ли раса ли там както се казва.... За мен този стил е много цигански ще кажеш че обикалям кофите за храна и пуша фасовете от земята!!!!! Докато ако си направя по такава прическа ала бала вдигната (фешън) изглежда много по на ниво!!!! Мога да обидя истината но е така.... Едно момиче например красиво ала бала като види на центара един раса ли раста ще се засмее ще си каже тоя като циганин , докато ако види некакво пичле ала бала ще му се усмихне 8) 8) 8) 8) Ем ко да се прави това си е истината !!!! 8) 8) 8)

FaShIoN`StYle O.o
02-11-2008, 18:17
Ем да е , така си е ама все пак требва да е и модерно и да радва момиченцетата , моля освен описания хакайте и по една снимка нещо такова... :) :)
ако искаш да "радваш" момиченцата си направи раста :)
тъп фешанино :x
ахаххаахахухухаухухау хуахаухахухаухаухуа апхпагпапхпахпхпахп хахсххсаххсхахсхса хехехехахьах мъхъахъхахахахуухауха хауаухуахухухухау ахахахаххх
ЛЕЛЕ ОЩЕ ЛИ ИМА ТАКИА ОЧАЯНИ :D :D :D :D :D :D :D
ИМА ЛИ ПО КЛО6АРСКА ПРИ4ЕСКА ОТ РАСТАТА ЛЕЛЕЛ гадни скейтъри скриите се ве4е ве бе6е мудерно в 6ти клас да сме скейтъри и да си праим раста ве разберете 4е е срамно :grin:


А така....

FaShIoN`StYle O.o
02-11-2008, 18:47
Ем днес щях да ходя на фризиор , ама отидох да играя билиярд в клуб 9 и така...
Ем незнам ква ще е некаква по фешън :D :D Смисъл отстрани късо от горе и от зад по дълго и може да сложа по някоя линиика :-P нещо такоз

CataclysmicAbyss
02-11-2008, 19:05
Ем да е , така си е ама все пак требва да е и модерно и да радва момиченцетата , моля освен описания хакайте и по една снимка нещо такова... :) :)
ако искаш да "радваш" момиченцата си направи раста :)
тъп фешанино :x
ахаххаахахухухаухухау хуахаухахухаухаухуа апхпагпапхпахпхпахп хахсххсаххсхахсхса хехехехахьах мъхъахъхахахахуухауха хауаухуахухухухау ахахахаххх
ЛЕЛЕ ОЩЕ ЛИ ИМА ТАКИА ОЧАЯНИ :D :D :D :D :D :D :D
ИМА ЛИ ПО КЛО6АРСКА ПРИ4ЕСКА ОТ РАСТАТА ЛЕЛЕЛ гадни скейтъри скриите се ве4е ве бе6е мудерно в 6ти клас да сме скейтъри и да си праим раста ве разберете 4е е срамно :grin:


А така....
мани брат скоро 6е ги по4нем теа скейтъри,метали рапъри и секфи там тро6ляци...ттфа е вредно 4ак ве деба първо е яко истъркано и 2ро явно още се пояявяват такиа 6от са грозни и мизерни и за тфа си мислят 4е така са по интересни ама са ми о6те по гнусни....даже и деца не тряя има такива(мале като се сета 4е преди 6-7 години и ас бях такъф) ама тогаа бе6е нормално...
просто като глеам мом4ета и моми4ета на мойта възраст толку мизерни...ама явно тфа саим възможностите...най се дразна 4е са у4а в едно даскало на центъра и си мисля там си4ко ше е ок,ама там са най много :Д:Д: в градинката по цел ден седат глупаците место некъф спорт или да се грижат засебе си...и най ло6ото е 4е по такиа мизерници ходат много хубави моми4ета :-D :-D :-D :-D :-D :-D

АМА ИНА4Е ПО ТЕМАТА:КФО СТАНА ИЗБРА ЛИ СИ ПРИ4ЕСКА ВЕ!?!?!
лелел яко сте отворени а?!?! ..тъпи фешаги толкова сте зле напрао немога да го израза с думи :@ аре първо не убиждай дредовете щот тва не е просто ''прическа на клошар'' както вие с тъпото си ограничено мислене го наричате тва е цяла култура бе селяци!Дано Джа те накаже за думите ти....пфф а и да ти кажа не сичко е въпрос на мода бе аз карам(а и сички др дет скейтват де) щот ми харесва емоцията и тръпката от тва ;@ дееба...другото което е скейта е спорт и то екстремен ако незнаеш?!Иии секи чоек има право да е различен и да го показва т'фа че вие сте факин' нароу-майндет бастардс не значи FUCKING нищо :-x :x

ANTI
02-11-2008, 22:47
аз си карам на дълга коса и не ми дреме за вас.
Ама е супер тъпо секи 2ри с такава прическа, само копия и клонинги по улиците, измислете нещо свое и оригинално , малоумници.
We die for metal

Vitalis_sex
02-11-2008, 23:50
хубаво е да си оставите косата малко по дълга за да експериментирате.Хващате пресата на маикави и вакса или гел за коса на тафт и започвате... добре седи бретон на страни и малко дълга опашка,бакембардите остри и дълги и отгоре леко дигната,на някои отива и кичури ама само на места ;)

wasntme_
02-11-2008, 23:54
ei vij breton - v nikav sly4ai.. smisal takav mina my modata se6ta6 li sa :) iiii + tova parvoto mnenie na Fesho tova koeto opisva - naprai6 li sa tei ta otpisvam.... to polovinata naselenie sas takava kosa be - mn po4naha da se smeqt na takia... seriozno govora :-D tei de... bez breton :-)

Vladkoy
02-12-2008, 06:59
Идеи как се правят тия прически? Май отнемат бая време.. пф

sladur4e_yo
02-12-2008, 18:07
Много сте ми смешни като започнете да се каpате.Аз не намирам cмисъл,защото осъзнавам,че никой няма да се промени заради другия-едни ще са фешъните,други ще са смъкнатите,трети ще са още по-различни,но аз смятам,че нямаме право да обиждаме и осъждаме идеалите,вижданията,гледна та точка,начина на обличане,музиката и т.н. които е избрал.
По темата-отиди в някой по известен фризьорски салон и кажи на фризьорката да ти каже какво би ти отивало.Измисли си сам някаква прическа,ако искаш се боядисай,не знам,просто давам идеи. :)

CataclysmicAbyss
02-12-2008, 18:47
Ем да е , така си е ама все пак требва да е и модерно и да радва момиченцетата , моля освен описания хакайте и по една снимка нещо такова... :) :)
ако искаш да "радваш" момиченцата си направи раста :)
тъп фешанино :x
ахаххаахахухухаухухау хуахаухахухаухаухуа апхпагпапхпахпхпахп хахсххсаххсхахсхса хехехехахьах мъхъахъхахахахуухауха хауаухуахухухухау ахахахаххх
ЛЕЛЕ ОЩЕ ЛИ ИМА ТАКИА ОЧАЯНИ :D :D :D :D :D :D :D
ИМА ЛИ ПО КЛО6АРСКА ПРИ4ЕСКА ОТ РАСТАТА ЛЕЛЕЛ гадни скейтъри скриите се ве4е ве бе6е мудерно в 6ти клас да сме скейтъри и да си праим раста ве разберете 4е е срамно :grin:


А така....
мани брат скоро 6е ги по4нем теа скейтъри,метали рапъри и секфи там тро6ляци...ттфа е вредно 4ак ве деба първо е яко истъркано и 2ро явно още се пояявяват такиа 6от са грозни и мизерни и за тфа си мислят 4е така са по интересни ама са ми о6те по гнусни....даже и деца не тряя има такива(мале като се сета 4е преди 6-7 години и ас бях такъф) ама тогаа бе6е нормално...
просто като глеам мом4ета и моми4ета на мойта възраст толку мизерни...ама явно тфа саим възможностите...най се дразна 4е са у4а в едно даскало на центъра и си мисля там си4ко ше е ок,ама там са най много :Д:Д: в градинката по цел ден седат глупаците место некъф спорт или да се грижат засебе си...и най ло6ото е 4е по такиа мизерници ходат много хубави моми4ета :-D :-D :-D :-D :-D :-D

АМА ИНА4Е ПО ТЕМАТА:КФО СТАНА ИЗБРА ЛИ СИ ПРИ4ЕСКА ВЕ!?!?!
лелел яко сте отворени а?!?! ..тъпи фешаги толкова сте зле напрао немога да го израза с думи :@ аре първо не убиждай дредовете щот тва не е просто ''прическа на клошар'' както вие с тъпото си ограничено мислене го наричате тва е цяла култура бе селяци!Дано Джа те накаже за думите ти....пфф а и да ти кажа не сичко е въпрос на мода бе аз карам(а и сички др дет скейтват де) щот ми харесва емоцията и тръпката от тва ;@ дееба...другото което е скейта е спорт и то екстремен ако незнаеш?!Иии секи чоек има право да е различен и да го показва т'фа че вие сте факин' нароу-майндет бастардс не значи FUCKING нищо :-x :x
ahahhaa :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Джа ли кфо е там 6е ми лигави паткатааааааааааа и майка ти съ6то бати отчаяния ;) 6е доем само 3 ма 4овека на ндка 6е ви изнесем си4ките сме6ни кло6ари даеба и клоуните и 6е ви наврем дъските у клио6тавите дупенца ;)
Момиче съм бе гей нещастен...и глей само да не убиждаш майка ми а??

:razz: :razz: хаха ше изнесете вие като те фрасна няколко пъти с дъската няя да знаеш къке се намираш :-D а и ако не те е учила майка ти ,че тряя да уважаваш секи човек дори и разбирането му за нещата да не е като твоето то си личи колко си глупав и ограничен...и просто не ми се спори с глупаци щот не искам да се принизявам наа твоето ниво :!: :roll:

EarthShaker
02-12-2008, 19:47
дад да дададааддада ахахаха


за прическа не мога да ти помогна, не гледам списания...

искам да ви кажа само на така наречените 'фешъни'... няма нищо лошо, ви е сте такива, аз съм такъв... от къв чеп ше ме наричате клошар? И нали се сещате кои момичета избират момичета по външния вид... Нещата са много по-дълбоки отколкото вие може да си помислите, че въобще съществуват, уверявам ви... мислите първосигнално и глупаво, напълно заблудено и закостеняло... не искам да ви обиждам и не го правя, но ФАКТ. Когато се научите да уважавате другите, тогава ше се опрайте ама май доста още боб ше се вари... Ние сме хора преди всичко.... А това, че някои индивиди се плъзгат по повърхността на водата... мене не ме касае... Нали знаете кой впечатлява с прическа, онзи който няма какво друго да покаже (говоря в душевен план, не физически). Така че моля ви, зачитайте другите, за да ви зачитат и те

IdiOtKa
02-12-2008, 20:50
фешко пак ли си ти главния заподозрях ...ее не те обичат хората у тоя форум ..мани мани ... сигурно порблема е в нас ..
фешън прическа брат.... ами начи оставаш си едно киче отзат, едно отпред и си супер фешън ...супер яка фешън прическа ... аа и да не забравяте да си купите пресички да си изправяте кичетата ... :razz:

ANTI
02-12-2008, 22:52
абе Фещо , кво заплашваш момичето бе.
И енма обийдаш другите на клошари ей.
Вие фешаните да не сте по добре (пълни буклуци)
Така като ще одиш до ндк , место да биеш момиче, оди се прави на мъж да скиновте дето са на билетния.

CataclysmicAbyss
02-13-2008, 06:02
Ем да е , така си е ама все пак требва да е и модерно и да радва момиченцетата , моля освен описания хакайте и по една снимка нещо такова... :) :)
ако искаш да "радваш" момиченцата си направи раста :)
тъп фешанино :x
ахаххаахахухухаухухау хуахаухахухаухаухуа апхпагпапхпахпхпахп хахсххсаххсхахсхса хехехехахьах мъхъахъхахахахуухауха хауаухуахухухухау ахахахаххх
ЛЕЛЕ ОЩЕ ЛИ ИМА ТАКИА ОЧАЯНИ :D :D :D :D :D :D :D
ИМА ЛИ ПО КЛО6АРСКА ПРИ4ЕСКА ОТ РАСТАТА ЛЕЛЕЛ гадни скейтъри скриите се ве4е ве бе6е мудерно в 6ти клас да сме скейтъри и да си праим раста ве разберете 4е е срамно :grin:


А така....
мани брат скоро 6е ги по4нем теа скейтъри,метали рапъри и секфи там тро6ляци...ттфа е вредно 4ак ве деба първо е яко истъркано и 2ро явно още се пояявяват такиа 6от са грозни и мизерни и за тфа си мислят 4е така са по интересни ама са ми о6те по гнусни....даже и деца не тряя има такива(мале като се сета 4е преди 6-7 години и ас бях такъф) ама тогаа бе6е нормално...
просто като глеам мом4ета и моми4ета на мойта възраст толку мизерни...ама явно тфа саим възможностите...най се дразна 4е са у4а в едно даскало на центъра и си мисля там си4ко ше е ок,ама там са най много :Д:Д: в градинката по цел ден седат глупаците место некъф спорт или да се грижат засебе си...и най ло6ото е 4е по такиа мизерници ходат много хубави моми4ета :-D :-D :-D :-D :-D :-D

АМА ИНА4Е ПО ТЕМАТА:КФО СТАНА ИЗБРА ЛИ СИ ПРИ4ЕСКА ВЕ!?!?!
лелел яко сте отворени а?!?! ..тъпи фешаги толкова сте зле напрао немога да го израза с думи :@ аре първо не убиждай дредовете щот тва не е просто ''прическа на клошар'' както вие с тъпото си ограничено мислене го наричате тва е цяла култура бе селяци!Дано Джа те накаже за думите ти....пфф а и да ти кажа не сичко е въпрос на мода бе аз карам(а и сички др дет скейтват де) щот ми харесва емоцията и тръпката от тва ;@ дееба...другото което е скейта е спорт и то екстремен ако незнаеш?!Иии секи чоек има право да е различен и да го показва т'фа че вие сте факин' нароу-майндет бастардс не значи FUCKING нищо :-x :x
ahahhaa :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Джа ли кфо е там 6е ми лигави паткатааааааааааа и майка ти съ6то бати отчаяния ;) 6е доем само 3 ма 4овека на ндка 6е ви изнесем си4ките сме6ни кло6ари даеба и клоуните и 6е ви наврем дъските у клио6тавите дупенца ;)
Момиче съм бе гей нещастен...и глей само да не убиждаш майка ми а??

:razz: :razz: хаха ше изнесете вие като те фрасна няколко пъти с дъската няя да знаеш къке се намираш :-D а и ако не те е учила майка ти ,че тряя да уважаваш секи човек дори и разбирането му за нещата да не е като твоето то си личи колко си глупав и ограничен...и просто не ми се спори с глупаци щот не искам да се принизявам наа твоето ниво :!: :roll:
аххахахха "като те фрасна няколко пъти с дъската няя да знаеш къке се намираш" ахххауххаъхахауху хуихауухуах :D :D :D :D :D :D :D
КОМИЦИТЕ СА ОТ 9 ПО БТВ СЕКИ ПЕТЪК ;)
кълне6 ли ме ве асвалт.... дано умре6 от спин и целото ви семейство да ви блъсне тир и дас е обръщаш у гроба щи пикам на ков4ега миризлива скейтърка ебафай си грозната майка ве ти глей верно да не доа 4е 6е фърлите дъските и нема кой ви спаси :lol:
пфф...няя те убиждам щот просто като гледам няма оправия за хора като тебе(има де ама вие сте с твърде голямо самочувствие ,за да го разберете) ;-) ама наистина ше бъде по-добре за тебе да се научиш да уважаваш хората с които разговаряш независимо ,че облеклото им,прическата им,това с което се занимават и това от което се интересуват..абе въобще всичко е на светлинни години от това дет ти харесваш щот така и те ше те уважават.Никой не те кара да се сприятеляваш с някой ако неискаш ама мамка му хора сме тряя да се опитваме да разбираме другите..не казвам да променяме собствените си възгледи ,но просто да не спориме с другите защото са различни..нали все пак всеки има правото на собствен живот ;@ ..и просто е леко глупаво да съдиш другите и да ги наричаш клошари само защото не са същите като теб :x Peace and Jah bless all ;]

OtherDimension
02-13-2008, 07:58
педераси :D

_BuNnY_
02-13-2008, 09:24
Абе кво се карате?! Имам въпрос към фешъните: Много ли ви е хубаво така всеки втори или трети срещнат да ходи като вас?! Като клонирани сте! Или ви харесва да сте толкова ... хммм - ЖЕНСТВЕНИ?! Мода, мода ама на мен вече ми се повръща от такива! Един обикновен няма. Може да се поспори кои са клоуните в случая! ... И ся за това ми изказване някой да не вземе да каже, че съм скейтърка или нещо подобно. Мне не съм (в тях няма нищо лошо! )
"Мнението е като гъза - всеки го има, но не всеки го показва!" :wink:

EarthShaker
02-13-2008, 13:33
КЛОУНИ СТЕ ;)

това ли успя да измислиш като един представител на пено-гелосаните фешъни... ко мога да кажа? кажи ми само...

FaShIoN`StYle O.o
02-13-2008, 16:49
Пич виж ся....! Много по добре да си сложа пяна,гел и лак за коса и да се поддържам от колкото да не си мия косата по 1 седмица да не си я пипам а камоли да ходя на фризор... Едно ще ти мириче косата като се къпеш и поддържаш отколкото нищо да не прайш разбираш ли ме..? А и за момичетата е по добре... Всяко момиче си пада по готини пичове а не по клошари!

ANTI
02-13-2008, 18:28
ти пък от къде знаеш по кво си падат момичетата, да не си медиум.
оф смешнис те и стига с тея клошари,ч е вече е банално.
по добре като клошар, ама не да си част от стадото.

EarthShaker
02-13-2008, 18:43
убеждавам се след всеки пост че тука пишат хора със СУПЕР ЗАСЕДНАЛО мислене... не е въпроса в тъпата коса... както казах горе нещата са доста по-сложни...

и моля те фешън стайл не говори за неща, които не са в твоята област и не разбираш... поинтересувай се първо за подръжката и така...

FaShIoN`StYle O.o
02-14-2008, 05:39
Какво да се интерсувам , нали имам едни познати раси.. Те горките не са чували за миене на коса...С некакви смешни раси ми се разхождат в езикова гимназия , ама ей шшш каде отиваш ти бе!??!?!?! В най-хубавата езикова гимназия в Варна ми се разхождат клошари... :o

CataclysmicAbyss
02-14-2008, 06:28
Какво да се интерсувам , нали имам едни познати раси.. Те горките не са чували за миене на коса...С некакви смешни раси ми се разхождат в езикова гимназия , ама ей шшш каде отиваш ти бе!??!?!?! В най-хубавата езикова гимназия в Варна ми се разхождат клошари... :o
ебе ей прическата се казва дредове(дредлокс) ,а не''раси''?!?! ...а т'фа че има и хора които не се грижат за дредовете си е съвсем нормално....все пак винаги има изключения,нооо повечето растафарчета си се грижат за косите! иии стига с тва определение ''клошари'' мамка му..глупаво е!
А и ти кфо искаш всички да се разхождат като клонирани малоумни фешънчета ли?!

_BuNnY_
02-14-2008, 08:48
И ти, кво бе, да не си мислиш, че като си слагаш пяна, гел или лак за коса и голямата поддръжка?! FaShIoN`StYle O.o първо се научи да пишеш правилно - в елитната гимназия не ви ли учат на БЪЛГАРСКИ?!?! Второ - се казва расТа, а не раси. И престани с тези определения "клошари" като не си наясно ... Много сте фешън ... на гейове мязате. А колко сте смотани и комплексирани думи нямам! Кефело ги момиченцата ... много знаеш ти кво ги кефи момиченцата! Самоличност нямате - ей тва ви е проблема, сичките сте еднакви!!! И какво по дяволите е общото м/у това колко ти е умствения багаж и това с ква прическа ходиш?! Като е елитна гимназията кво само такива като тебе ли трябва да има?! Нямате ли си униформи да се идентифицирате с гимназията ами по косите?! :? :? :? :?

ra4ence
02-14-2008, 11:45
Прегледах прическитя от първите 1-2 страници. Какво да ви кажа - У Ж А С ! ! ! ! !
Отвратителни са просто..и да е сложно-пак са отвратителни! Не отива на едно момче до към 18-19год да е с такова нещо на главата. Забележете,че прическите не са правени на деца,а на големи мъже. Замислете се за вашата възраст какво ще отива.
Да,прическите са интересни,но ще са направо смешни на вашите години.
Сорри,ако съм засегнала някой

_BuNnY_
02-14-2008, 19:08
я си ебавайте майките ве миризливци остаете мом4ето си е пуснало тема за фе6ън при4еска кфо пи6ете тука 6а ви еба у грозните типове...глейте си мазната коса там и правете олита да не дойдем ас 4е знаете къде 6е ви отидат дъските ;)

От де знаеш, че са грозни бе?! Ти кво бе с бой ли плашиш :razz: смешкооо - ти още не си се научил да пишеш ве! Аре ела - чакам те! И не е твоя работа ама сиг се къпя по - често от теб тъп фешанино! :wink:

_BuNnY_
02-14-2008, 19:36
:razz: Оф не ме разсмивай ако обичаш! Момиче съм, а балъка си ти! Чак до София няям намерение да идвам да те бия - не си струва за такъв кат тебе ... може да се оцапам! Пък и като не знаеш кой седи с/у теб недей заплашва. Повече нямам намерение да се плюя с такъв като тебе! :lol: Чао! :)

ANTI
02-15-2008, 23:04
абе ти с тея дъски не се спря. ходи си построй къща с тях.
да не мислиш, че сички са скейтари тука бе.
И кво викаш към амор да одят.
а що като минат неколко скина и целия амор се прибира вътре в дупката. :D

DisciplineAndOrder
02-16-2008, 14:12
охоо,ти и в Амор ходиш.

фешън си,дам :lol:

marina star
02-16-2008, 14:38
Tva e mnogo otnositelno... Po dobre gledai da ti pasva na liceto,shtoto sme se nagledali na izvynzemni :shock:

to4no!!!i tiq ro6avite "fe6anski" pri4eski koito vsa6tnost ne sa tolkova fe6anski ne otivat na vs gotinmi sa no trqbva da sa saobrazeni sas stilat na obli4ane darjanie formata na glavata tqloto aber po-dobre frizior da ti prepora4a

uNpLayAble
02-17-2008, 19:06
Ем за да ме видите влезте в impulse.bg и в търсачката напишете francuzoicheto . За жалост все още немоа да пускам линк и нема как ви пусна тояния линк. Снимките са малко стари , естествено ся съм много по хубав и фиешън 8) 8) 8) :P :D :)


Така като гледам снимките ти никой неможе да ти помогне...Помоли майка ти и баща ти да ти обръснат главата 0 номер и да те пратят в някой манастир... 8)

FaShIoN`StYle O.o
02-17-2008, 19:17
Ем виж пичага ся не съм казал че съм хубав или нещо от тоя сорт... Напротив знам си че нестаам за нищо! Но нужно ли е да обиждаш хората както виждаш ти говоря съвсем възпитано недеи се прави на гъзар моляте .... Пишете си по темата...

WILD__BOY
02-19-2008, 07:28
Прическите са за жени !

абсолютно

FaShIoN`StYle O.o
02-20-2008, 11:35
spored mene ne e taka , kakvo iskate da kajete che edno momche ne trrea da se poddyrja li?

Wrathchild
02-20-2008, 11:42
Има разлика между това да се поддържа и това да прилича подозрително на жена.

FaShIoN`StYle O.o
02-20-2008, 11:44
Виж ся зависи от прическата аз например се постригвам отсраните късно и горе и отзад дълго като гребен подържам се имам обица на едното ухо , и в никакъв случай не приличам на момиче. Но има и такива който си приличат по природа :D

Naskyyyyyyyyyy
02-25-2008, 19:56
Ми и аз сега ще си правя прическа ма още пускам коса. Отстрани ще си я скъся а бритона ще го оставя от лявата страна и на етажи ще се скъсява на дясно . Дано се получи яко 8)

Levane
03-09-2008, 17:16
А дали темата не я обърнахте на 100%тов спам :D едни те фешъни другите не 3тите еди кфо си закфо трябва да се обиждате човека обича фешън прическите щото по му допадат давате му линк или не пишете имал 4 пръста коса кфо толкова му разправяте колкото до растата и аз съм бил с такова чудо на главата нее лоша но не бих си я направил 2 ри път :) както и не бих се изросил 2 ри път 1 път се живее пробвай сичко :grin:
а да за малко да забравя по темата братле видях ти снимките малко си пълничък и няма много да ти ходят такива прически те са напраени като за нас хора слаби до 70 кг и височки ест... или пък ниски и слаби се тая разбра ме кфо искам ти кажа но щом държиш да имаш такава прическа ето ти няколко разновидности
http://mucunki.com/?page=user&uid=7006 разгледай тук няколко идей
http://www.rudysbarbershop.be/H0106.jpg
http://img89.imageshack.us/img89/3198/3121299dv4.jpg
айде това са от мен :)

Fesho
03-09-2008, 18:50
бълбук бълбук ходете пиите бира в парка ве пропаднали типове не съм чалгар и хаусър и не се обли4ам така 6от искам да съм фе6ън...имам парите и мога да съм метъл скейтър рапър и секъф друг и то с най-яките дрехи за съответния стил...права го защото просто това е стила в който се влагат най много средства и време за да се поддържаш фе6ън,а съответно нали знаете 4е най-хубавите неща са и най-скъпи така 4е .... сами си правете изводите от това да ви стане ясно 4е не съм позъор и не го права само да съм клониран както викате ... така се 4уствам мн добре,привли4ат ме моми4етата фе6ънки и в амор ми се вдига адреналина тфа ми е на сърцето просто а и грам не се срамувам от това даже ми вдига само4уствието 6от знам 4е съм по правилния път...няма да коментирам вашите стилове 6от незнам а като незнам не говора както вас...бил съм рапър и скейтър във възрасста до 6-7 клас и тфа са ми впе4атленията просто а ви виждам тука във форума още пове4е и в даскалото ми е такъф кръга и затова ви коментирам!
и съм сиг 4е имам най много умения по правопис,но тфа 4е пи6а във форума така си е мой проблем така съм ре6ил и да факт 4е и в даскало съм го зарезал и може да затъпявамно тфа съ6то не ви интересува се пак съм спортист
ай ебайте си майките

DisciplineAndOrder
03-09-2008, 19:14
^ ебати боклука си,честно ти казвам!

TellMeYourName
03-09-2008, 19:15
^ ебати боклука си,честно ти казвам!Няма кво да му го казваш, всяка сутрин се гледа пред огледалото

FaShIoN`StYle O.o
03-10-2008, 08:34
Ем евала че се гледа в огледато , като е годин и хубав ко да не се гледа ве , вие като се погледнете ж огледалото виждате некакви животни и се плашите и за тва не се гледате...!!!!

DisciplineAndOrder
03-10-2008, 10:04
Ем евала че се гледа в огледато , като е годин и хубав ко да не се гледа ве , вие като се погледнете ж огледалото виждате некакви животни и се плашите и за тва не се гледате...!!!!

със Свил приличаме на котенца. красиви сме. 8)

мяу

TellMeYourName
03-10-2008, 10:37
Ем евала че се гледа в огледато , като е годин и хубав ко да не се гледа ве , вие като се погледнете ж огледалото виждате некакви животни и се плашите и за тва не се гледате...!!!!

със Свил приличаме на котенца. красиви сме. 8)

мяуаа тъй да и мъркаме :razz:

Fesho
03-10-2008, 11:01
глеам се в огледалото и то много и ло6ото за вас е 4е наистина и другите ми казват 4е съм готин а вие сте грозни с дебели гъзове :S и за тфа сте такиа обитаци 6ото като си мизерник е най лесно да критикуваш по-добрите ;) смешни ст е незаслужавате да се коментирате
+ тая тема е за фе6ън при4еска...като сме боклуци кфо праите тука?!?!тфа показва 4е сте комплексари форумни ама нали ви казах 6е дое време 6е ви по4нем си4ки там пред ндк и 6е кротнете ;)
ина4е пич кфо стана,напраи ли си при4еска избра ли си нещо ?

DisciplineAndOrder
03-10-2008, 11:18
глеам се в огледалото и то много и ло6ото за вас е 4е наистина и другите ми казват 4е съм готин а вие сте грозни с дебели гъзове :S и за тфа сте такиа обитаци 6ото като си мизерник е най лесно да критикуваш по-добрите ;) смешни ст е незаслужавате да се коментирате
+ тая тема е за фе6ън при4еска...като сме боклуци кфо праите тука?!?!тфа показва 4е сте комплексари форумни ама нали ви казах 6е дое време 6е ви по4нем си4ки там пред ндк и 6е кротнете ;)
ина4е пич кфо стана,напраи ли си при4еска избра ли си нещо ?

аз ти казвам,че не си готин

не бе,чакай,аз нямам вкус :>

толкова ли държиш да се видиме пред НДК? добре де,айде,ю уин ...

час,дата? там ще съм,обещавам. но на теб дали ти стиска е въпроса

TellMeYourName
03-10-2008, 11:19
и кво ще стане пред ндк, бе смешо? :razz:

Ag
03-10-2008, 11:32
Ще ви набие :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anf3tamin4o
03-10-2008, 11:45
Незнам на тъпи ли се правите или кво ? Като не ви изнася не пишете в темата
И аз не харесвам такива "клошари"

Fesho
03-10-2008, 17:00
глеам се в огледалото и то много и ло6ото за вас е 4е наистина и другите ми казват 4е съм готин а вие сте грозни с дебели гъзове :S и за тфа сте такиа обитаци 6ото като си мизерник е най лесно да критикуваш по-добрите ;) смешни ст е незаслужавате да се коментирате
+ тая тема е за фе6ън при4еска...като сме боклуци кфо праите тука?!?!тфа показва 4е сте комплексари форумни ама нали ви казах 6е дое време 6е ви по4нем си4ки там пред ндк и 6е кротнете ;)
ина4е пич кфо стана,напраи ли си при4еска избра ли си нещо ?

аз ти казвам,че не си готин

не бе,чакай,аз нямам вкус :>

толкова ли държиш да се видиме пред НДК? добре де,айде,ю уин ...

час,дата? там ще съм,обещавам. но на теб дали ти стиска е въпроса
дай пик те вида ве сме6ник 6е дое6 ти деба и насрания
кой знае по цел ден сигурно у вас седи от компа мн силен...кфо ме дразни6 като сам знае6 4е ако те знам кой си и засе4а ли те толку 6те ритаме по главата докато видим кръф и 6е моли6 за про6ка...събота в 5 винаги съм там на билетния ама дай пик те знам кой си 4е то така е ясно 4е 6е кае6 4е си бил там
...жалък

TellMeYourName
03-10-2008, 17:04
Тя е момиче, бе смешо ;) А защо пък ще я ритатЕ ? сам не можеш ли?

Fesho
03-10-2008, 17:06
Тя е момиче, бе смешо ;) А защо пък ще я ритатЕ ? сам не можеш ли?
тц мн си уригинален ве лек леле сме6о ахах стра6ен лаф :grin:
ше ви ритаме си4ките ас моми4ета не бия само 6е викна 1 и 6е и се хиля как я бие ;Д:Д:
сам мога да ви обръщам захапките на по 3ма ве мом4е е тука като се праите и 3мата моа сам ви изнеса да не говорим ако извикам само 2ма фрдс на ндк нема да остане един байкър или скейтър :lol:

TellMeYourName
03-10-2008, 17:09
Прав си, смятам се за "уригинален" :D Само ако това си ти на аватара, пич виждал съм змий с по-силни ръце ;)

Fesho
03-10-2008, 17:39
Прав си, смятам се за "уригинален" :D Само ако това си ти на аватара, пич виждал съм змий с по-силни ръце ;)
боли ме наденицата кфо си виждал убеден съм 4е съм по здрав от тебе а и за моя спорт борбата не е нужна голяма ръка а издръжливост на ръката 6те погъна братле ;)

Levane
03-11-2008, 18:34
Тя е момиче, бе смешо ;) А защо пък ще я ритатЕ ? сам не можеш ли?
тц мн си уригинален ве лек леле сме6о ахах стра6ен лаф :grin:
ше ви ритаме си4ките ас моми4ета не бия само 6е викна 1 и 6е и се хиля как я бие ;Д:Д:
сам мога да ви обръщам захапките на по 3ма ве мом4е е тука като се праите и 3мата моа сам ви изнеса да не говорим ако извикам само 2ма фрдс на ндк нема да остане един байкър или скейтър :lol:
Боже боже на къде върви този свят всяка дума с грешка като ще се псувате биете показвате яки не яки ритате и тн.Поне пишете думите правилно бе момци
само забележете "мом4е" "праите" "моа" "фрдс" "уригинален" "сме6о" "стра6ен" "ше" "си4ките" "аС" "моми4ета" "6е" Кой ти преподава по-Български и литература бе момко човека трябва или да е напушен или нашмаркан
айде сега спрете се псувате и да се биете ако имате нещо на лично си го казвайте поне няма да се излагате че в тази България аман от биячи .... :o

FaShIoN`StYle O.o
03-11-2008, 18:38
В спортноти ли с борба? В върна ? Защото аз познавам един с борба

Аве момче то че тъй пише , неозначава че е неграмотен , па я се виж себе си ве грамотния ...БоЛИ лиИ теЕ ЧеПа кОй кАк Ще3 пИШЕе Аа@? ВсеЕ Пак ЖивВеЕм В СвОбоДна БълГарИя!

Levane
03-11-2008, 18:40
btw по-темата да кажа отново сори за новия пост но така прецених че е най-добре за автора да види http://www.impulse.bg/djdiass виж тази прическа мене много ми харесва тази му е новата май дето е с повечко коса и боядисана аз мисля нея да си направя щото ме радва без да се оцветявам с боички :D айде успех дано си харесаш нещо ;)

Levane
03-11-2008, 19:34
аз му помагам той ме храни :D айде е*и се в дебелия гъз и не ме занимавай с глупости обръсни гола глава да ти лъшти главата ама неблагодарен народ :razz:

Fesho
03-12-2008, 18:51
аз му помагам той ме храни :D айде е*и се в дебелия гъз и не ме занимавай с глупости обръсни гола глава да ти лъшти главата ама неблагодарен народ :razz:
лигави ми пи6ката ве
;)

FaShIoN`StYle O.o
03-13-2008, 11:02
Междодругото тая прическа много ме радва...
Яко зарибено хоусърче , но не треа да бяга към Емо..
Ето такава прическа искам защото много ме радва Хоуса , Транс ала бала...
И метала ме раджа ужасно много :grin: :grin: :grin: Аве да не сте луди вееЕее :-P :-P Само ХоуС 8) :booooomb: :P

Levane
03-13-2008, 12:25
Аз тая прическа си я направя още утре :D
Е фешън ли си къв си борец морец се мие тая нз дали щи лигавя пишката ама е крайно време спреш да се дрънчиш на сички в форума щото ние тук се познаваме ходиме по срещи и тн а ти идваш от незнайси къде почваш дасе дървиш направил някво тяло тренира борба и едва ли не ще ни смачка сички а земи спри хранителните добавки че ти действат агресивно на нервната система.... 8)

Huk40
03-13-2008, 20:43
Ем ся вижте....!!!! Мога да обидя много хора но....
Така ся бащами се занимава с добър бизнес: ресторанти и хотели и така...
Обикаля чужбина по срещи ала бала и аз ходя с него защото ми е интересно на 16 години съм а искам да се занимавам с неговия бизнес зарад парата :D :D :D :D :D :D Като се замислите неможе на некаква среща негова да отида с раста ли раса ли там както се казва.... За мен този стил е много цигански ще кажеш че обикалям кофите за храна и пуша фасовете от земята!!!!! Докато ако си направя по такава прическа ала бала вдигната (фешън) изглежда много по на ниво!!!! Мога да обидя истината но е така.... Едно момиче например красиво ала бала като види на центара един раса ли раста ще се засмее ще си каже тоя като циганин , докато ако види некакво пичле ала бала ще му се усмихне 8) 8) 8) 8) Ем ко да се прави това си е истината !!!! 8) 8) 8)

Дали си смешен бе дришльо? :razz: :razz: :razz: Смешник!Растата биля тъпа! :D :D Ей Панайот,ходи си на село на поляната да си пасеш овците,те не са придирчиви!

_BuNnY_
03-14-2008, 07:31
Ааааа вие не се ли разбрахте бе?! Или по - скоро не разбрахте ли колко стилен и неотразим е Fesho?! :razz: Че и грамотен, умен .... :razz:
А ти бе FaShIoN`StYle O.o не си ли измисли прическа - от Февруари се занимаваме с твойта прическа :D И не ме разсмивай ако обичаш - за да се занимаваш с тоя бизнес трябва да учиш, а не само да ходиш по срещи и да се харесваш на другите!
Абе въобще сте като щраусите бе - дет мозъка им е по - малък от окото! А единствената ви гънка е на г*за!
FaShIoN`StYle O.o отиваш във фризъорския салон и там трябва да има разни списания с прически! И не е важното да е ФЕШЪН - важното е да ти отива на формата на лицето!

_BuNnY_
03-14-2008, 07:36
И btw FaShIoN`StYle O.o ти от де знаеш кво си мислят МОМИЧЕНЦАТА! Аз като видя някой такъва зализан, ФЕШЪН дет му викате вие, ще му се усмихна знайш ли кога?! Всеки си има вкус - научете се да уважавате останалите или поне толкова като ви дразни не обръщайте внимание!!! Кво трябва да навирате в носа на останалите кво мислите за тях?!

BoRe
03-14-2008, 22:03
Фе кфи сте такива всички искате да сте фешъни.Вие сте големи паляци бе разберете.Ена прическа не ви променя.Оставате си същите боклуци.Вие преебахте значението на думата фешън.Метросексуален(феш) не се става !!!!!!Тфа не е имидж който да си го харесаш и да си го купиш.Носете си дрехи MADE IN TURKEY, пускайте бритоните, слушайте хаусчето насила и се мислете за фешъни. На тфа аз му викам VILLAGE STYLE или TURKEY FASHION ;)

Levane
03-16-2008, 17:18
Браво боре точно и ясно казано :) :grin:

Fesho
03-17-2008, 13:37
ммм лигавите ли пи6ките :grin: деба майка ви деба сме6на от спин да умрете 6е ви се испикам на ков4ега пи4ка ви май4ина умрела тир да ви блъсне целото семейство господ да ви накажае АНАТЕМА

Fesho
03-17-2008, 13:38
Браво боре точно и ясно казано :) :grin:
браво браво плеска ли те по дупето

DisciplineAndOrder
03-17-2008, 13:39
ммм лигавите ли пи6ките :grin: деба майка ви деба сме6на от спин да умрете 6е ви се испикам на ков4ега пи4ка ви май4ина умрела тир да ви блъсне целото семейство господ да ви накажае АНАТЕМА

АНАТЕМА! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Levane
03-17-2008, 19:26
Браво боре точно и ясно казано :) :grin:
браво браво плеска ли те по дупето
Момко не ми се прави на некъв севишен щото целия форум ти обеснява с добро ти се праиш на много здрав бъди си здрав ама на вънка не по форумите плз

По Темата : Фешън ае прави тая прическа дет ти я дадох аз си я напраих ама малко промених детайлите получи се нещо прилично мноо съм доволен :)

FaShIoN`StYle O.o
03-18-2008, 17:28
Аз днес ходих да се постригвам , зажалост нещо не се доразбрахме с фризиора , защото беше некакъв друг... Значи постригах се отгоре и от зад по дълго с леко като обашка по дълго , и от страни късичко. :)

inSane_baby
03-20-2008, 18:51
А вие не разбрахте ли колко им вдигате самочувствието с "обидата" фешън!? Ако за вас това е позьорщина, има хора, които държат дрехите да са им маркови и не заслужават някви селядури с дрехи втора употреба да се наричат на техния стил

FaShIoN`StYle O.o
03-21-2008, 05:43
ТоЧно ТакА !
И сАмо ХоУс
И саМо МаРкоВи ДреШки
И Само ФешЪн ПриЧесКи!!!

PinkFloydSound
03-21-2008, 09:46
А вие не разбрахте ли колко им вдигате самочувствието с "обидата" фешън!? Ако за вас това е позьорщина, има хора, които държат дрехите да са им маркови и не заслужават някви селядури с дрехи втора употреба да се наричат на техния стил
Ти си много проста ма :lol: Ти какво разбираш под фешън?! Такъв дето се облича с маркови дрехи ли?! Пфф....не и тея, българските фешъни дето си вземат дрехи от китайския магазин или от Илиянци...много си зле, честно ти казвам ;)
Не си купувам дрехи от втора употреба, но все пак знам, че там си има и доста по-стилни неща от Илиянци, откъдето ти вероятно пазаруваш :)

Levane
03-22-2008, 09:57
Аз днес ходих да се постригвам , зажалост нещо не се доразбрахме с фризиора , защото беше некакъв друг... Значи постригах се отгоре и от зад по дълго с леко като обашка по дълго , и от страни късичко. :)
дай снимка да скивъм :)

FiEшЪнChE
03-23-2008, 20:36
Абе пич лентата вече е изван мода бе :D сега щи покажа няколко стилни прически да те светна малко

Скайпа ми е lovehousemusic2 намери ме че тук още не мога д апоствам линкове ;)

ShadyRecords
03-24-2008, 11:11
оцвети си я в розово и ако не ти хареса я запали :D :D :D

merilin1
03-26-2008, 13:45
http://pricheski.betabuzz.org/img250.htm

оле влюбих се в тая.... ама никой не ми се навива да го пострижа така :? уникална е...

balistic_007
03-29-2008, 17:08
http://pricheski.betabuzz.org/img250.htm

оле влюбих се в тая.... ама никой не ми се навива да го пострижа така :? уникална е...

май има защо :lol: :razz: :lol:

Naskyyyyyyyyyy
03-29-2008, 21:35
аз съм навит за тази прическа :grin: сериозно 8)

EJI4eTy
03-29-2008, 21:59
расти рулзз !!! :grin: :grin: :grin:

FiEшЪнChE
03-30-2008, 10:16
расти рулзз !!! Very Happy Very Happy Very HappyПо-точно , клошари рулзз :razz: :razz:

Naskyyyyyyyyyy
03-30-2008, 10:27
Ако говорим само за прическата раста всеки с вкусовете си , лично на мен не ми допада , но ако говорим за растафарството като религия или каквото е там тва е пълна простотия

DisciplineAndOrder
03-30-2008, 10:46
http://pricheski.betabuzz.org/img250.htm

оле влюбих се в тая.... ама никой не ми се навива да го пострижа така :? уникална е...

ебаси педалската прическа

ANTI
04-01-2008, 23:05
леле вие с тея офце фиешънити не са спряхти.
гледам некъв шял да бие сички и то на ндк.
пхахахахаахахах :D
момче като ти чета постовете то за тебе май сички са скетъри и растафаряни тъй ли е?