PDA

View Full Version : Лазерна операция при зрителен проблем



nina*
02-08-2008, 19:23
nqkoi pravil li si e az ne vijdam i to dosta okolo 1 godina po4nah s le6i ama mi se 4upqt te sa tv1rdi 2 p1ti si kupuvah i se otkazah a okolo 4 meseca si kupih o4ila i samo v k16i s1m s tqh prosto ne moga da izlqza s tqh i v1prosa mi kolko stuva i do koi diop1t se pravi moq e 8 za6oto

Редактирано от-ЦвЕтИт0
:arrow: 7-ма точка. :wink:

LuCiFersAngeL
02-08-2008, 19:50
Такива операции се правят, но на възрастни хора около 23 - 25 годишни най-рано (знам от фр, който възнамеряваше да си прави такава). Не знам ти на колко си, но ти препоръчвам за сега да носиш очила или лещи. Вземи си качествени лещи с по-голямо водно съдържание и като свикнеш с тях не би трябвало да ги усещаш когато си с тях. Ако искаш най-добре се консултирай с очен лекар - той може да ти препоръча определена марка след като му споделиш проблема си.

Seducti0n
02-08-2008, 20:10
Здравей.Аз също имам зрителен проблем-по-конкретно-късогледство.До колкото съм запозната, подобни манипулации се прилагат на лица навършили пълнолетие.Преди, обаче да предприемеш каквито и да е действия в тази посока, трябва да проучиш добре рисковете, които крият лазелните операции.Успех. :)