PDA

View Full Version : Виждали ли сте известна личност..споделете?



HAGVXSXVH
02-08-2008, 22:40
просто споделете дали сте виждали известна личност?и коя е тя/той..може също и каде сте го/я видяли?

Blacklisted
02-08-2008, 22:48
В съседния вход живее Графа, а малко по надолу Спенс и Мария Илиева.... айм соу куул 8)

HAGVXSXVH
02-08-2008, 22:55
еее бахти кефа.. :) :-D

w0sh
02-08-2008, 22:58
Взимал съм автограф от мишо шамара....
Еха не съм ли велик и аз?

psychopath
02-08-2008, 22:59
Йохан Кройф -на мач България -Англия в ложите ст.В.Левски
даже имам и снимка с него
Христо Стоичков-На много мачове...имам снимки с него и автографи
Михаел Балак-на мача България-Германия /снимка+автограф/
Мирослав Клозе,Йенс Йерамис,Александър Циклер /на същия мач/
Пиер Луиджи Кулина -снимка
Националния отбор по футбол на България /снимки/
и още доста ,но не ми се пише в момента :)

Blacklisted
02-08-2008, 23:01
Жана от Господари на Ефира, пл. Славейков - не ми се говори ;D

psychopath
02-08-2008, 23:02
Жана от Господари на Ефира, пл. Славейков - не ми се говори ;DЖана ...оная с черната коса /по-готината/ ли беше 8-)

HAGVXSXVH
02-08-2008, 23:10
мне Жана май е русата! :) аз сам виждала Маги Желязкова<--разминахме се на моста в Приморско :grin: ,Кръстев+автограф,ии един от каналето(предаването)ама го забраех :DКалин Вельов<--от далеко,но го видях,ии+концертите ама те не се броят :D ..ако се сетя за друг ще кажа :)

Force
02-08-2008, 23:13
До нас живее министърката на правосъдието майка ми е фризиорка и подстригва Човека Паяк от Сървайвър :D

teenkopele
02-08-2008, 23:24
Разминавал съм се с Жан Клод Ван Дам в базара на НДК. :D Запознавал съм се лично със Слави Трифонов, Бойко Борисов, Васил Василев, Ирина Алексиева....всички бяха на една маса на една вила в Железница.
Взимал съм автографи от Армен Назарян, Тодор Стойков, Стоичков, Мартин Петров (взе го един от обслужващия персонал на националите, защото Марто вече беше влезнал в автобуса), Стенли....и още доста. :)

HAGVXSXVH
02-08-2008, 23:24
SWASTICA-Марин спечели STARACADEMY ,а не music idol..ама се тая :D

LadyCarameL
02-09-2008, 08:13
АХхахАХХАххаХАХахха тея наще,ако за "звезди" пък на :lol: :lol: И бтв Жана е със черната коса,а Яна с русата 8-)

Disrespect
02-09-2008, 08:35
имам автографи от Ъпсурд!

nestle
02-09-2008, 08:45
ам браву радвайте са....ний дету сме от селу пък никой не сме виждали освен чалгарки по летни концерти :D :D :D

find_m3
02-09-2008, 09:31
хмм бе около нас живеят мн известни ,ама наще са ги виждали аз съм виждала само Наката от АЛАМИНУТ в плод-зеленчука (пича е 2 метра бе) и по концерти и мачове там араш мараш ,ъпсурт и т.н

elsy
02-09-2008, 09:33
Азис :o Светла от Сървайвър, бате Енчо :razz: а Краси Радков живее в моя квартал

sladur4e_yo
02-09-2008, 09:57
Близо до Mall of Sofia се разминах с Евгени Минчев.
Виждала съм Андрей от Сблъсък,министъра на правосъдието,Бойко Борисов и други,ама сега не се сещам. :-D

HopeLesss
02-09-2008, 10:09
Графа, Веселин Маринов, Драго чая, Наталия от "Море от любов". На тия им имам телефоните. Иначе съм виждала Сергей Станишев, Стефан Данаилов, Слави Трифонов. Сигурно има и още ама не се сещам.

find_m3
02-09-2008, 10:14
Графа, Веселин Маринов, Драго чая, Наталия от "Море от любов". На тия им имам телефоните. Иначе съм виждала Сергей Станишев, Стефан Данаилов, Слави Трифонов. Сигурно има и още ама не се сещам.

имаш им телефоните ли ? :shock: :-D

mhmhmhmhm
02-09-2008, 10:17
Графа, Веселин Маринов, Драго чая, Наталия от "Море от любов". На тия им имам телефоните. Иначе съм виждала Сергей Станишев, Стефан Данаилов, Слави Трифонов. Сигурно има и още ама не се сещам.

имаш им телефоните ли ? :shock: :-D
аз не разбирам за какво са й ...

psychopath
02-09-2008, 10:26
Джоуи Темпест ,Стийв Харис,Брус Дикинсън,Ейдриън Смит,Яник Гърс,Нико Макбрейн, Дейв Мъри, Гари Невил, Фил Невил, Джейми Реднап, Ники Бът, Дейвд Сийман, Сол Кембъл, Дейвид Хийли, Ейдур Гудьонсен, Павел Недвед, Томаш Росицки, Паоло Роси, Димитър Пенев,


и още 8-)

AFT
02-09-2008, 10:34
Виждала съм Ивана без грим :lol: Беше ужасно, добре че нямаше много хора. Ъъ, чалга звездите са много.. а! И ония техен гримьор, Бони май се казваше. Оная дет пее за синя прашка също. Сестра ми има адреса на родителите на Деси Слава. Снощи видях водещия на Треска за злато. Имаше един пич ( не беше българин ), дет пееше разни песни с Камелия по едно време, ама не му помня името. Двама-трима от нац. волейболен отбор. По БНТ имаше един водещ на новините с едни мустаци, нещо общо със Симеон Сакскобургготски имаше, ама и на него не му помня името - родителите му живяха до нас. Свинаров съм го виждала да играе боулинг. Аа, Митьо Крика и жена му също. БТР съм виждала. Апф, ся не се сещам за други..

gorska
02-09-2008, 11:20
Виждала съм президента Първанов, президента Петърчо;
Тодор Колев, Малин Кръстев, Нети, Александра Сърчаджиева, Петър Попйорданов, Валентин Танев, Христо Мутафчиев, Димитър Рачков /на театрални постановки/
Често виждах Кръстьо Лафазанов, имам автограф, даже 2 :D ... знам къде живее
Имам автограф и от Мартин Стоев /треньора на националния отбор по волейбол/
Рияна - на концерта
Каризма
Сантра и Кристо
Део и Лео
Румънеца и Енчев
всичките са от концерта на Рияна
Бате Енчо
Дует Ритон - пяха на един плаж
и Бубето от Да паднеш от смях - пита ме някви въпросчета пред НДК
Не се сещам за други. :)

namina
02-09-2008, 11:29
Виждала съм се с -ИВАНА,ПРЕСЛАВА,ДИМАНА,БОРИ ДАЛИ -даже имам снимки с тях.

ИМАМ номерата на:.--ИВАНА ,ПРЕСЛАВА, АНЕЛИЯ ,ГЕРГАНА, БОРИС ДАЛИ ,ЕМИЛИЯ И ОЩЕ АМА НЕ СЕ СЕЩАМ.
А забравих да добавя-гостувала съм на РАЙНА и КОЦЕТО. :)

machoka
02-09-2008, 11:48
namina
Къде живеят Райна и Константин?

Seducti0n
02-09-2008, 11:55
Имам автограф от Иван и Андрей от сблъсък.Разминах се веднъж с Райна, докато се разхождах по Витошка.Засичала съм се с Милко Калайджиев(хаха сега се сетих за една негова песен"хей, елате пиленца при батко та ми пейте сладко, сладко"). :lol:
Баща ми изнамири автографи от поп-фолк певици.хаха.Тази есен, бях в Италия и срещнах случайно Вики от Старакадеми, за тези се сещам.... :)

psychopath
02-09-2008, 12:09
Защо по дяволите са ви телефоните им?
А и от къде сте сигурни ,че са техните?

Blab
02-09-2008, 12:18
^ако те са им ги дали 8-)

Разни известни само за съсловието си екземпляри. Актьори, общо взето. Режисьори. Журналисти...
Входове, изходи, улици, заведения...

Няма да е интересно, като тези на namina :P

air_J
02-09-2008, 12:27
И аз се чудя защо са им на известните телефоните, като ако въобще им вдигнат, най-вероятно ще се направят, че не знаят кой звъни и ще затворят. Единственият известен човек, за който знам 100% че отговаря на телефона си е Митьо Пищова, щото един приятел така си уговориха среща да се видят. 8)

Blab
02-09-2008, 12:29
^ъх... хора, като хора...

ПП:Изключвам чалгарки и безмозъчни футболисти. :D

Swinkenhoffer
02-09-2008, 12:37
Пфф, аз пък имам автограф от Бон-Бон, щото правеха клип в старото ми училище... 4-5 клас, примерно. 8-)
Бате Енчо, Къци и Силвето пък ги виждах редовно, щото студиото, където снимаха, е до нас... Абе каймакът на българския хай-лайф знам аз. 8)

hottie
02-09-2008, 12:39
--> s celia star nacionalen ekip po futbon(ot vremeto na Bobi Mihailov i Stoi4kov..)
--> Monica Belucci
--> Paulo Coelho

_showy_
02-09-2008, 12:44
Аз съм виждала "Обратен ефект", Тони Сторато, Дим Дуков, Кръстьо Лафазанов, Кати, и съм си говорила с Таня Боева. :lol:

psychopath
02-09-2008, 12:45
Е щом сте с толко големи връСки вземете кажете някой номер де.....ако случайно имате де...... :)На теб за какво са ти?

Pedigree
02-09-2008, 12:47
Е щом сте с толко големи връСки вземете кажете някой номер де.....ако случайно имате де...... :)

Баси злето си,заклевам се!


Случайно ако им имат истинските телефони,приятели са.Повярвайте,няма да тръгнат да се праскат,че им имат телефоните,а най малко да ги раздават на ляво и дясно. ;)

HopeLesss
02-09-2008, 12:59
Графа, Веселин Маринов, Драго чая, Наталия от "Море от любов". На тия им имам телефоните. Иначе съм виждала Сергей Станишев, Стефан Данаилов, Слави Трифонов. Сигурно има и още ама не се сещам.

имаш им телефоните ли ? :shock: :-D
аз не разбирам за какво са й ...

Преди време ми трябваха. Сега вече не. Но не ми пречи да ги имам, нищо не се знае.

Mirelchetoo14
02-09-2008, 13:17
Майката на Руши Видинлиев е много добра приятелка с баща ми,и него съм го виждала често като бях малка,даже техните като съм била бебе са ни дали детското му легълце и в него съм спала година и нещо :D Иначеее...Пиша си по скайпа с Вила Холънд,дето играе сестрата на Мариса в О.С и Том Фелтън(Драко Малфой).А тези другите,дето само съм ги мяркала не се броят предполагам,пък и не са много..Киро Скалата снимаше някъв рехортаж близо до нас,Мамалев съм мяркала,и в технополис мн често виждам Любо Нейков. :-D

RAWRRR
02-09-2008, 14:32
Аз съм виждала многомного,,а тези които за мен са известни личности,за повечето от вас са убитаци..

Виждала съм ги предимно по концерти..
От българските : Ремонт,Кокоша глава,Ласт Хоуп,Бринг ит бак,Остава,ПИФ,Уикеда,Пласт ик бо,Дейли Нойс Клъб,Насекомикс,Пъкс,Габан ,Теръуейс,Фейс дъ трут,Дилейт,Миссинг дъ поинт ,Ц4,А-Морал,Ох,Саундблийд,Ла Мучедумбре,Кроуфиш,Ревю,Си арета,Кардиодрайф,Ваня Щерева,Рага Уан, и тн.

и много други,сега не се сещам,но..тези съм ги виждала предимно като подгряващи групи-не им се кефя особено много,а сега тежката артилерия

От чуждестранните групи:
Пласибо,Дъ Експойтед,Дъ Интелекшуълс (един от най-яките ми концерти!!),Пърсъналити Крайсис,Вуудуу Хилърс,Стоунд Едж,ЛЕЙДИ ТРОН,Рок'н'ролл солджърс,ХИМ,Дъ 69 ейс (последните две съм ги гледала във Финландия-фестивала "Анкка рок",БъблъГъм скрю!! и други..

namina
02-09-2008, 14:43
namina
Къде живеят Райна и Константин?
Миналото лято последно бях живееха към ПУДУЯНЕ -пряката на магазин Бързаков.Но са си купили ново жилище май това лято. ;)
Защо Васе? :)

Jeuelle
02-09-2008, 14:54
Доста известни личности съм виждала.
Но това лято се пръснах от кеф като отидох на концерта на Васил Петров в Созопол .
Беше поканил Мария Илиева , Марияна Попова , Любо (от "Те") и Бен Крос :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

DisciplineAndOrder
02-09-2008, 15:27
имам автографи от Ъпсурд!

и аз имам!
Българите,които съм виждала са Мария Илиева,разни индивиди от Стар Академи,Слави Трифонов,Ники Кънчев,Обратен Ефект,БТР...веднъж пътувах с Графа в рейса... :razz:

Blacklisted
02-09-2008, 15:32
Аз съм крещял с Joe Hardcore 8)

Liz
02-09-2008, 16:05
Отдавана близо преди 5 години, още като живеех в БГ бях видяла близо до НДК-то манекенката Теди Велинова, и като се прибрах миналата година на графа видях и Цеци Красимирова.. и като малка съм виждала певци/певици на концерти ама тва не се брои а и не искам да си спомням..
Как и на мен ми се случи, случайно да видя манекенки на улицата, само където не ги и зачитам за такива..

Madness
02-09-2008, 17:23
Голяма работа пък...Аз съм виждала някви там,ам не ми прай спечатление...смисъл...извес тни...да не са безсмъртни?
Имам една картичка от Румънеца и Енчев...още си я пазя ...от не знам кога...тогава се кефех...

TheSadGirl
02-09-2008, 18:01
takaaam mojte ne sa naj golemite ZVIZDI ama... Titi Papazov,Mariq Ilieva, Iskren Pecov,Lady B, Tytyrytka :D ,Liq :D , ot otbora na Levski imam, ot Anelia i DJ jivko Mix, i ot Ekaterina Dafovska imam ama mi go dade 4i4o mi ,
No gordostta mi sa ot ILIQ LUKOV I KVARTET SLAVEJ :grin: :grin: :grin:
mm vijdala sam i dr ama nqmam avtografi; kat po4nem ot pop folk divite na koncerta tva lqto,Bareselona i 4elsito sam gledala LIVE, i Slavka Kal4eva sam vijdala, a kat malka sam hodila na koncert na Vesko Marinov :D :D :D aaa 6tqh da zabravq i dr mi gordost dadoh cvetq na Parvanov kat be6e y na6iq grad na gosti predi 1-2 god :D
mi to e tva maj moje i dr da ima no ne se se6tam :)

B3B0K
02-10-2008, 10:09
vikitata ot mastilo i star academy s roslan mainov ve4erqh na edna masa edna ve4er na moreto :-D ,horo pemtagrama i jena mu ..zabravih i imeto barabar s deto im bqha :-D deo i leo i di4o emiliq ipreslava vjdam nekfi hora det gi davat po televiziqta i sled tva s dni se 4uda koi bqha teq :D ivan i andrei gi ijdam mn 4esto po grafa i albin i dr za koito sega ne se se6tam

bulgarche
02-10-2008, 10:51
И се познавате с тези личности, а? А с колко от тях сте си поприказвали на дълго и на широко? Поддържате няквки контакти с тях? Кой не е ходил на мач, за да види известни футболисти на терена? Кой не се е разминавал по улиците с някоя известна личност? Кой няма съгражданка някоя фолк певачка :-|

ЕPu
02-10-2008, 10:53
Петър Стоянов, президента на парада за 6ти май преди 3-4 години, Стефан Данаилов
Наталия Симеонова я видях веднъж на Графа О.о
другите са некви измислени, а и да съм ги видяла, не съм ги запомнила

Blacklisted
02-10-2008, 11:03
... Яд те е, че ф твоя квартал нЯмАаА [-(

mhmhmhmhm
02-10-2008, 11:28
Имам скайп на Rihanna :)
да,бе
аз имам на бейонсе :razz:

Saymon90
02-10-2008, 12:24
Ми виждал съм на живо доста звезди, особено от чалга певиците, но лично се познавам с няколко само. Амаа... не са ми интересни кой знае колко :) Особено пък родният ни "светски живот" е пълна скука...

Sevt
02-10-2008, 13:40
писах го и в темата за величествения скайп на Азис, но искам и тук да попитам:


Какво значение има дали сте виждал или познавате някой известен??
Пишката/циците ли порастват, извънземен ли е той и изобщо каква е тази мания???

Не го разбирам...
Играеш билярд с някой, който го знаят и ти расте работата??
Виждаш на улицата еди кой си и три дена само това ти е в устата??

Толкова ли скучен и сив ви е живота, че разни измислени "звезди" трябва да го оцветяват??

И аз в продължение на 5 страници си задавам абсолютно същия въпрос....не че не мога и аз да изброя десетина - петнайсе имена ама това нищо не означава :?

shivacheva
02-10-2008, 14:42
:D :D
Орхан Мурад,Тони Димитрова,Веселин Маринов,Екстра Нина,Устата,ония трите овци от Биг Брадър...близначките,забрай х им имената...,Преслава,Цветели а... :-P :lol:

Да подчертая,че повечето чалги съм ги виждала на морето,по ресторантите,освен Преслава-тя беше пролетта на бирения фест... 8-)

Иии сега какво печеля?! 8-)

shivacheva
02-10-2008, 14:49
:D :D
Орхан Мурад,Тони Димитрова,Веселин Маринов,Екстра Нина,Устата,ония трите овци от Биг Брадър...близначките,забрай х им имената...,Преслава,Цветели а... :-P :lol:

Да подчертая,че повечето чалги съм ги виждала на морето,по ресторантите,освен Преслава-тя беше пролетта на бирения фест... 8-)

Иии сега какво печеля?! 8-)

Pedigree
02-10-2008, 15:17
:D :D
Орхан Мурад,Тони Димитрова,Веселин Маринов,Екстра Нина,Устата,ония трите овци от Биг Брадър...близначките,забрай х им имената...,Преслава,Цветели а... :-P :lol:

Да подчертая,че повечето чалги съм ги виждала на морето,по ресторантите,освен Преслава-тя беше пролетта на бирения фест... 8-)

Иии сега какво печеля?! 8-)
Кои са известните личности от тези,които изброи? :-o Какво печелиш,ли?Ми,това,че се препиках да ти чета поста и да те цитирам.

shivacheva
02-10-2008, 15:49
:D :D
Орхан Мурад,Тони Димитрова,Веселин Маринов,Екстра Нина,Устата,ония трите овци от Биг Брадър...близначките,забрай х им имената...,Преслава,Цветели а... :-P :lol:

Да подчертая,че повечето чалги съм ги виждала на морето,по ресторантите,освен Преслава-тя беше пролетта на бирения фест... 8-)

Иии сега какво печеля?! 8-)
Кои са известните личности от тези,които изброи? :-o Какво печелиш,ли?Ми,това,че се препиках да ти чета поста и да те цитирам.
Точно това имах предвид-че не печелиш нищо от това кои от родните "звезди" си видял...Но няма значение... :)

Liz
02-10-2008, 16:55
Оо и са се сетих не че има значение даже го мраза, ама веднъж като бях на сладкарница преди години в люлин 9 на съседната маса беше Амет с още няколко цигана и като си трагваха Амет се спъпа толкова ми сана смешно 8-)

Decu
02-10-2008, 17:40
Оо и са се сетих не че има значение даже го мраза, ама веднъж като бях на сладкарница преди години в люлин 9 на съседната маса беше Амет с още няколко цигана и като си трагваха Амет се спъпа толкова ми сана смешно 8-) А ако ти кажа, че изоообщо не го знам как изглеждаа :razz:
Аз по наградите на БГ радио съм виждала някакви.. 8-)

Mamut
02-10-2008, 19:46
Davidd Penn

Dimas

DJ Chus

DJ Rush

DJ Versus

Mario Ranieri

Obi

Swen Vath

....

crazy_girl9891
02-10-2008, 19:47
Принципно аз съм виждала много известни личности.
Поздравих се с Клод Вaн Дам в хотел Хилтън, когато излизаше от спортната зала.
Преди 2 години Симеон с жена му ходиха пеша по пътеките в Рила и се поздравихме.
Йордан Йовчев- близък приятел на майката на моя много добра приятелка- често сме се засичали.
Kamen Воденичаров- били сме заедно в една дискотека.
Бойко Борисов го виждах през ден на кортовете на Левски, преди да се премести да играе в Дипломат.
Сесил Каратанчева я познавам.
Бях в една дискотека в Слънчев Бряг заедно с Бербатов, Божинов, с. петров, алисия
Братя Диневи съм ги засичала много пъти в дискотеки.
Денди, Евгени Минчев, албена и Максим, Ники Илиев...
За сега толкова се сещам.

SuNsEt
02-10-2008, 21:23
:lol: Та аз съм съседка на такава!-Фънки,дето сега е в комисията на мюзик айдъл...не е само той де,ама след малко си лягам и ми се спи :lol:

Presley
02-10-2008, 23:06
Играла съм тенис с Бойко Борисов 8) :D Раэмаэа ме,но това е друга тема :D
Веждала съм и победителя от Сървайвър-Жиро,даже не веднъж,эащото с баща ми въртят раэни сделки :D
Виждала съм и чалга певицата Гергана.. :D Не е особено впечетляваща.
И наскоро видях Краси Радков в мола и естествено си вэех автограф на едно списание-само това имах под ръка :D
Също съм виждала и съм говорила с Иван от Сблъсък.Голяма симпатяга е.
Поэнавам и Юлиян Вергов,эащото е чичо на една бивша саученичка.
Юлиян Вучков съм го виждала ,пък и той е дядо на един от миналото ми даскала :D Когато го видях на улицата,ядеше баница и целия беше в трохи,но това не му попречи да ми даде автограф :D
Виждала съм и чалга певицата Андрея,щото е учила в моето даскало-миналата година го эавърши :D
Виждала съм и Ники Кънчев,ама не си эех автограф.
Кристина Балинска също,при тва много пъти,дори сме говорили,эащото тя е майка на една от бившия ми клас.Ако не се сещате коя е ,ще ви кажа-синоптичка от БТВ.
Эа други сега не се сещам.

DieselBlood
02-14-2008, 22:06
Метин всеки ден го виждам

Jeuelle
02-14-2008, 22:27
Лелеее забравих да напиша , че съм виждала Данчо Караджов , Орлин Горанов , Силвия Кацарова , Ева и Гого от "Тоника" , Стефан Диомов :grin:

run7av3lk0
02-14-2008, 22:31
Виждал съм Слави Трифонов, даже съм бил в неговото студио и имам снимка с Ванката :grin:

Bolt_f
02-15-2008, 03:49
била съм на много рок концерти... единствено с музикантите се гордея като "известни личности" които съм видяла. Звезди в града в който живея няма много.... за това пък лятото обожавах да се разхождам в нищото и да ги гледам, небето е наистина красиво когато си извън града :) човек никога не би бил равен на звезда, дори и в преносния смисъл. т'ва че сте виждали Амет и Кондьо... по-добри ли ви прави???????????!

sladur4e_yo
02-15-2008, 08:24
В сряда вйдях Галя от балет Сатен.Такива грозни устни има че не е истина. :lol: 8-) Иначе е слаба като клечка.