PDA

View Full Version : А вие какво искате?



slun4ice_90
02-09-2008, 09:22
Реших да ви попитам момчета,защото ни питате ние момичетата какво искаме..хм а вие какво искате,за какво мечтаете имате ли цели и такива неща.Вие сте,сладури :grin: :-P

GameMaster
02-09-2008, 09:27
Abe slunce nali gi znaesh kakvi sa :D Samo sex iskat.....drugo ne!!! Ama i da chuem tqhnoto mnenie :-D ......

az17
02-09-2008, 09:35
dAa moJe BI sAmo sEX n0 i nUjda da govori6 s nqkoi ,nqkoi koito da te razbira i da te izslushva i da znae6 4e moje6 da raz4ita6 na toq 4ovek :)

slun4ice_90
02-09-2008, 09:40
dAa moJe BI sAmo sEX n0 i nUjda da govori6 s nqkoi ,nqkoi koito da te razbira i da te izslushva i da znae6 4e moje6 da raz4ita6 na toq 4ovek :)Сладък, а с теб какво става? :)

az17
02-09-2008, 09:42
mii nishto sami4uk sum si ne6ty i teq dni sym mn tujni4uk ;(

slun4ice_90
02-09-2008, 09:44
mii nishto sami4uk sum si ne6ty i teq dni sym mn tujni4uk ;(Защо?Ако искаш ми пиши лс :)

Tazadar
02-09-2008, 09:46
Abe slunce nali gi znaesh kakvi sa :D Samo sex iskat.....drugo ne!!! Ama i da chuem tqhnoto mnenie :-D ...... Като попадаме на некви разглезени тинейджърки, който искат само да им се угажда и да им се тича по гъза разбира се, че ОТ ТЯХ ще искаме само секс :) Пък и момичетата не предлагат друго освен секс... ние просто приемаме това което предлагате :P

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-09-2008, 09:47
какво искам ... искам малко любов ... секса за мен не е единствена цел ...

BlueFace
02-09-2008, 09:50
Искам някой които да ме оби4а и цени..Някой който да е до мен когато се нуждая и аз да мога да съм до нея когато тя се нуждае...
Секса не ми е цел :?

slun4ice_90
02-09-2008, 09:53
Искам някой които да ме оби4а и цени..Някой който да е до мен когато се нуждая и аз да мога да съм до нея когато тя се нуждае...
Секса не ми е цел :?Кефи ме начина ти на мислене,браво :) И аз това искам :-P

MakeMeLaugh
02-09-2008, 09:54
Патки.. искали сме само секс... глупости..
Ще кажеш, че вие като поседите 1 месец без секс после не се умилквате и държите глупаво и разпуснато пред момчетата без да се усещате.. хах

slun4ice_90
02-09-2008, 09:59
Патки.. искали сме само секс... глупости..
Ще кажеш, че вие като поседите 1 месец без секс после не се умилквате и държите глупаво и разпуснато пред момчетата без да се усещате.. хахХаха повечето това искате хайде сега се оправдавате. :x И аз не се умилквам,хаха не ми е в стила :)

MakeMeLaugh
02-09-2008, 10:07
Замълчи. Говориш супер глупостите!

Това, че ти познаваш 15-16 гдишни келеши хормона ги тресе яко, не значе, че само това иска мъжкия пол..
И що да не искаме... като давате ще искаме много ясно. Вие самите не знаете какво искате ;)

Ти така си мислиш.. Аз само като ти видях предните 2-3 поста и ми стана ясно що за характер си ;) Умилкваш,се не ами... ма както и да е.

slun4ice_90
02-09-2008, 10:12
Замълчи. Говориш супер глупостите!

Това, че ти познаваш 15-16 гдишни келеши хормона ги тресе яко, не значе, че само това иска мъжкия пол..
И що да не искаме... като давате ще искаме много ясно. Вие самите не знаете какво искате ;)

Ти така си мислиш.. Аз само като ти видях предните 2-3 поста и ми стана ясно що за характер си ;) Умилкваш,се не ами... ма както и да е.Виж какво не ме познаваш,така,че ти замълчи.И не познавам 15-16 год.Каква съм по характер никога няма да разбереш. :shock: :-P

BlueFace
02-09-2008, 10:14
Е ся не може хи4 да не познава6 15-16 год. :D :D

Roiroi
02-09-2008, 10:22
Има ли значение какво искаме ние ... В крайна сметка всичко зависи от вас... Ако не ви е добре - съобразяваме се изслушваме ви търсим начини да ви оправим настроението . А ние вечно трябва да сме усмихнатите , веселите - и оставате с илюзията че всичко е наред...
А относно секса.... Все едно ще ви колим мамка му !!

slun4ice_90
02-09-2008, 10:23
Абе момчета не пуснах тая тема да се заяждате с мен,ако обичате пишете мненията си.И като гледам май вие не знаете какво искате,но ни казвате на нас,че ние не знаем.. :shock: :lol:

Roiroi
02-09-2008, 10:28
Абе момчета не пуснах тая тема да се заяждате с мен,ако обичате пишете мненията си.И като гледам май вие не знаете какво искате,но ни казвате на нас,че ние не знаем.. :shock: :lol:
Az lichno ne razbiram horata koito ne znaqt kakvo iskat ot jivota...
A ot vas ne se iska mnogo . Bydete hubavi ,dryjte se "normalno" i obi4aite 8)

MakeMeLaugh
02-09-2008, 10:36
Има ли значение какво искаме ние ... В крайна сметка всичко зависи от вас... Ако не ви е добре - съобразяваме се изслушваме ви търсим начини да ви оправим настроението . А ние вечно трябва да сме усмихнатите , веселите - и оставате с илюзията че всичко е наред...
А относно секса.... Все едно ще ви колим мамка му !!
ТИ ГО КАЗА ;)
+1
-------

По темата: а бе .. като порастнете още малко ще видите, че мислите грешно и че не е чак така ;) Има и такива случаи да, но не сме чак такива свине за квито ни зимате.

И между другото.., в момента в който попаднете на добър любовноик и почнете наистина да се кефите на секса... и вие ще почнете да си мислете за него и да го намираъте за важен. Личен опит ;)
Аайде чао от мен :)

slun4ice_90
02-09-2008, 10:37
Абе момчета не пуснах тая тема да се заяждате с мен,ако обичате пишете мненията си.И като гледам май вие не знаете какво искате,но ни казвате на нас,че ние не знаем.. :shock: :lol:
Az lichno ne razbiram horata koito ne znaqt kakvo iskat ot jivota...
A ot vas ne se iska mnogo . Bydete hubavi ,dryjte se "normalno" i obi4aite 8)Мога да обичам,а какво значи "нормално"? :-P

MakeMeLaugh
02-09-2008, 10:39
Абе момчета не пуснах тая тема да се заяждате с мен,ако обичате пишете мненията си.И като гледам май вие не знаете какво искате,но ни казвате на нас,че ние не знаем.. :shock: :lol:Точно вие момичетата не знаете какво искате.. все нещо не ви харесва и искате друго ма не знаете точно какво.. хах
Виждате някой готин батко, с парички или количка или и дветеи вднага се лепвате за него като муха на мед и ставате готини в кавички ;д;д - това се отнася само за една чст от момичетата (материалистките) дето мн дразнят.. :)

Roiroi
02-09-2008, 10:42
Ok qvno shte stane po drugiq nachin... " Normalno " - Znachi da ne ste naduti sys samochuvstvie do nebesata ... porodeno ot 2-3 komplimenta :)
Ili pyk da se ligavite v opita si da syberete vnimanieto na drugite :shock: - povqrvai mi e ne e za hubavo ... I po vreme na seks da ne kazvate "ne moga poveche" :P :P

slun4ice_90
02-09-2008, 10:46
Абе момчета не пуснах тая тема да се заяждате с мен,ако обичате пишете мненията си.И като гледам май вие не знаете какво искате,но ни казвате на нас,че ние не знаем.. :shock: :lol:Точно вие момичетата не знаете какво искате.. все нещо не ви харесва и искате друго ма не знаете точно какво.. хах
Виждате някой готин батко, с парички или количка или и дветеи вднага се лепвате за него като муха на мед и ставате готини в кавички ;д;д - това се отнася само за една чст от момичетата (материалистките) дето мн дразнят.. :)Много се дразня като заочнете с това..1000 пъти съм казала,че не съм материалистка бе човек.Май не си чел мненията ми а говориш.. :-P :)

Roiroi
02-09-2008, 11:03
Много се дразня като заочнете с това..1000 пъти съм казала,че не съм материалистка бе човек.Май не си чел мненията ми а говориш.. :-P :)
Nikoi ne kazva che nqma i izkliucheniq :P ...

Offspring
02-09-2008, 12:24
както каза Blue Face:
Искам някой които да ме оби4а и цени..Някой който да е до мен когато се нуждая и аз да мога да съм до нея когато тя се нуждае...
Секса не ми е цел

Много добре го е казал човекът.

ще ми се да вярвам,че някаде има момиче,за което това,че има приятел,който е мил и добър и я разбира е по-важно от това,че същия този приятел не се напива в бара сяка вечер,не ходи кат гъзар и не се бие за щяло и нещяло.
Аре peace!

Dale Tremont
02-09-2008, 12:39
ще ми се да вярвам,че някаде има момиче,за което това,че има приятел,който е мил и добър и я разбира е по-важно от това,че същия този приятел не се напива в бара сяка вечер,не ходи кат гъзар и не се бие за щяло и нещяло.
Аре peace!

ами аз изобщо не харесвам такива и наистина искам да имам приятел, който ме разбира...(само да отбележа, че това включва взаимно разбирателство, готова съм да правя мн компромиси) ама и аз трудно ще си намеря такъв, почти съм си намерила де :)

Vladkoy
02-09-2008, 12:54
Моята цел пък е да уча това, което искам в университета... и да му е хубаво на моя приятел.. друго не е важно :)

$me - комерс ;)

pet_14
02-09-2008, 23:02
Ami neznam,koit kot iska da kazva,nqkoi moe da iskat sex,drugipari ,3ti koli,enznam...Az iskam samo:momi4e,koeto da me obi4a i az ad q obi4am..Da mi e nai dobriq priqtel na koito moga da kaja vsi4ko bez nikakvi zadr1jki,bez da se pritesnqvam,bez pritesnenie da spodelqm...Lubov,razbiratelstvo,ob6to vzeto tva.Mislq 4e ne e tolkvoa trudno ama nqma koi da mi dade tova...Ko da se prai-6ans

ivakavlad
02-10-2008, 06:04
както споенах в една друга тема искам любов, пари, някой който да ме ислушва а не непрестанно да говори и да немога и дума да обеля през почти цялото време(много често се получава това целта ми е да
завърша средното си образование и да отворя своя фирма за производство на мебели

princesa_viki
02-10-2008, 07:59
И те били нежни същества и искали любов.(не го казвам за да се подигравам!)Ще намерите такива момичета :)

Wrathchild
02-10-2008, 08:15
Значи страшно ми е омръзнало от приказки 'мъжете искат само секс, жените само пари'. Не се научихте, че не могат всички хора да се слагат под общ знаменател...

B3B0K
02-10-2008, 08:27
nito nqkoi maj 6te otkaje sex nito nqkoq jena pari no ne tova e glavnata cel na vsi4ki . vidi6 li tuka se izbaraha mn maje koito mn iskat nqkoi da gi razbira i obi4a ee br be az tva prava ma koi go ocenqva ?s mesici prava tva ma na koi da razbere

ЕPu
02-10-2008, 14:44
Искам някое нормално, свестно, симпатично момче, а не зализан педерас с повече грим от мен (с квито са пълни улиците напоследък)

HePeAJIeH
02-10-2008, 14:49
Искам просто да бъда истински обичан от някое точно симпатично и интелигетно момиче!Други фактори за мен не са определящи в едно момиче.

Scared_Straight
02-10-2008, 15:02
Искам момиче което да усещам че ме цени и уважава.. Искам момиче което знае какво иска и е наясно с живота. Когато съм в труден момент да ми бъде упора както и аз на нея.. Която да не мисли че целият свят се върти около нея и да не бъде от този тип с кого си къде си а да ми има доверие..Да казва нещата на висок глас и да държи на истината. Както се казва тя да бъде моята половинка от моето тяло. За съжеление още я търся.. Явно са малко....

Vladkoy
02-10-2008, 15:20
Значи страшно ми е омръзнало от приказки 'мъжете искат само секс, жените само пари'. Не се научихте, че не могат всички хора да се слагат под общ знаменател...
ооо, могат, могат :)

pet_14
02-10-2008, 16:09
Daaaaaaaaaa haresaha mi nqkoi mneniq..Prosto za6toto mi dopadat kato msilene,moje bi za6toto i az iskam tova koeto i te iskat...Tolkova mnogo li sikame(pone az)Lubov,nqkoi da me razbira,da me podkrepq,da ne se pravi na ZEVS(nqkoi koito si misli 4e sveta se v1rti okolo nego),da me obi4a istinski....Offf ve4e po4vam da gi povtarqm i potretvam,nai-elemntarnite 4ove6ki 4uvstva koito mu trqbvat na 4ovek za da e s6tasliv(tuk malko go poob1rkah,dano vse pak da e stanalo hubavo :P ) Tva e ot men dano da ima takiva momi4eta,a ne nqkvi s 2 tona grim koit sa m14at da izdokarat vsi4ko ot v1n6nostta na tqloto,a i da si "opravqt"du6ata,povedenieto..Off si4ko stana mai dosta ob1rkano,nkakto i da e..Dano da ste razbrali kakvo iskam pone A3

danny_f4e
02-10-2008, 16:29
ох абе момичета я малко си размътете мозъците ... аз съм на мнение че и момчетата обичат и че не секса е важен... важен е за 15-16 годишните , които им е такъв периода че само за секса мислят и за бройката ( "всяко правило си има своето изключение" ) .... какво ги упреквате само тея момчета че са "животни" и "ауу 'ма той само за секс мисли... " :-x еми много ясно че от разхайтените "барбита" с късите поли и токчетата и с поведение на "магистрална фея" ще искат секс ... :x ако е някой нормално момиче .. ще се отпуснат и ще говорят и т.н ... айде да не се впускам в подробности....