PDA

View Full Version : Объркана съм!



miss_ludataa
02-09-2008, 10:13
Ami vlubena sum v edno mom4e ot daskalo edna godina po-golqmo e ot men!Toi su6to tvurdi 4e me haresva.no imam izvestni sumneniq,za6toto v dask izob6to ne govorim a v skype e mn po-razli4no,pi6e mi mn mili dumi!V u4ili6te mn 4estno psuak razni bazici za men na koito drugite se smeqt ,a men em boli :cry: Ot priqteli znam ,4e mn obi4a da razigrava momi4etata kato im kazva kolko gi haresva,a psole gi zarqzva!Gadjeto mu vsu6tnost te tvurdqt,4e ne hodqt no i v tova ne sum sigorna!Donqkudem oje i v men da e pri4inaat za6toto v skype si govorq mn otkrio s nego ,a v u4ili6te samo kato go vidq i ezika mi se zavruzva!Molq vi kajete mi kak da rabera dali ispitfa ne6to kum men i dali sum porednata mu ''jertva'' !Nadqvam se da mi pomognete :-) Blagodarq predvaritelno :smt055 \:D/

BlueFace
02-09-2008, 10:17
Ако тези не6та за разигравнето и зарязването са верни и потвърдени изоб6то не се занимавай...Има мн такива тъпанари дето се ебават с хората ... Ако наистина те харесва Успех! :)

hooliganka89
02-09-2008, 10:17
Еми може да го е срам да говори с теб в училище лице в лице,а може и да го е срам да покаже,че те харесва пред другите хора.Може да си мисли,че ще му се подиграват,знам ли нещо такова.

miss_ludataa
02-09-2008, 10:19
ami az poprincip mn poznati v u4ili6te i s nego sme priqteli no prosto nz kak dago nakaram da si pokaje 4ustvata!

hooliganka89
02-09-2008, 10:29
Е не исках да те обидя в никакъв случай,ама като познавам мъжете и вече нищо не ме очудва!

miss_ludataa
02-09-2008, 10:34
spox razbrah te! :) prosto iskah da poqsnq ,4e ne sum ot tezi momi4eta koito prosto si stoqt an 4ina i ne mislqt za ni6to drugo osven za u4ene ,prosto poqsnqvam, 4e sum otkrita

TheNewReligion
02-09-2008, 10:41
В този случай изглеждаш като абсолютна глупачка ! Как може да си мислиш , че може да имаш нещо повече с такъв долен измамник, ми е чудното ! Той те базика , ти му правиш кефа ! Това е глупаво ! Очевадно си поредната му играчка и нищо повече ...Повярвай ми , това негово "разиграване " на момичетата е стратегия !Той може в действителност да изпитва чувства към някое момиче , но не иска да го показва , за да не бъде наранен най-вероятно .Може би се страхува в действителност .Така , че харесвай си го , обичай си , но не се поддавай на простотиите му , за да не станеш за смях (сега също си се изложила много , но това е да си тъп ) ! :-D :-D :-D :-D

Roiroi
02-09-2008, 11:00
Off edno vreme kato se zamislq che i az bqx takyv mi priloshava ...
I az lygax edno momi4e 4e go haresvam , a to naistina imashe chuvstva kym men ... Ne znam kakvo si mislex moje bi iskax da vidq kolko vreme moga da q razigravam ... e okaza se che ne za dylgo :P Sled tova se vliubix v neq ... I ottogava stanaxa mnogo neshta :oops: :shock: .
Taa misylta mi e ako i toi go pravi na maitap ... sys sigurnost shte se razkaiva sled vreme ;) Dylboko se nadqvam da ne e taka !

sapphirr
02-09-2008, 11:41
за съжаление от това,което про4етох мога да заклю4а само,4е вероятността да си жертва (поредната) е 90%.и един съвет не мисли,4е скайп е сигурно място,никога не знаеш кой или кои седят от другата страна.дали е сам или с приятели и не се заливат от смях докато 4етат как си излизаваш душата.всъщност това е коварен метод,който докато си мисли6,4е едва ли не това е разговор на 4 о4и,може да се окаже и базик на метода на скритите камери.зарежи какви готови изрази ти пише,наблюдавай поведението му.то ще ти подскаже какво всъщност е отношението му към теб.4овек,на който не си безразли4ен няма дори да помисли за базик,заради елементарната психология,4е за да те впе4атли трябва да е предпазлив.

d0mat4et0
02-09-2008, 11:51
Пами....Зарежи го Станислав.....В смисъл по-добре го питай дали те харесва , недей да му показваш твоите чувства....Лили & Сани доста изпатиха от него....Недей да бъдеш поредната с рабито сърце....По-добре го попитай когато няма никой при вас и така....По скайп е мн различно :-P Успехче мила и до в Понеделник :-) :-) :-)

miss_ludataa
02-09-2008, 12:28
az sum mn mn oburkana za6toto nz dali v cqloto si baizkane ne ee zapo4nal da se vlubva! :D i mn priqteli kazvat ,4e si li4i 4e me haresva!koi zn mojei da ne me luje

sweety_blondy
02-09-2008, 12:50
нормално е в скайп да се държи по-нежно и по-добре! Може би го е срам когато те вижда да ти говори по същия начин

miss_ludataa
02-09-2008, 12:52
hora ms mn za suvet4etata 8) :-)

angellove
02-09-2008, 12:55
Срам не срам, не виждам защо ще се държи с теб така, освен ако или си играе с теб, или се прави на интересен.

Ако бях на твое място просто започвам да го игнорирам, пропускам някои съобщения в скайп... и ако има въпрос "Защо се държиш така?" преспокойно можеш да го питаш "А ти защо се държиш така?". Пък да видим какво ще каже...

miss_ludataa
02-09-2008, 13:54
az iamm za ideq da zapo4na da se gu6kam s nqkoi durgi mom4eta i malko ili mn toi 6te zarevnuva nqq ostane bezrazli4en puk i znam ,4e e revniv tip 8)

b0ck0v
02-09-2008, 13:56
идеятата ти не струва.ще съжаляваш.аз съм го правил и после става по-гадно

miss_ludataa
02-09-2008, 14:09
moje ve4e da ne me misli za fr?sis moej da si promeni mnenieto !

r3al_l0ff
02-09-2008, 15:49
наистина е кофти когато с момчето сте от едно даскало защото др почват да обсъждат пък и още повече ,че той сигурно и не иска да си развали славата на "сваляч" .. :) за тфа може на живо да се държи малко неадекватно с теб...а вече доколко те харесва тфа сама трябва да го разбереш..по добре не слушай кфо ти приказва ми повече гледай държанието му пример дали веднага те забелязва като минеш покрай него ..т.н. ;) :)

xXxScreamxXx
02-09-2008, 16:55
oo az bqx v s16toto polojenie :D .. xaxx ama az tr1gnax s edin tak1v .. tv1rde6e 4e me obi4a az go haresvax ama taq negova revnost .. pisna mi 4yvstvata mi gi nqma6e ve4e ... to bexa samo sipatii no tva e dr ? .... ta sk1sax go kopeleto mr1snoooo :D

DevilWish
02-09-2008, 16:59
Ако тези не6та за разигравнето и зарязването са верни и потвърдени изоб6то не се занимавай...Има мн такива тъпанари дето се ебават с хората ... Ако наистина те харесва Успех! :)
И аз съм на това мнение ;) Обаче . . . Най-добре недей в у-ще да ставаш "задръстено момиченце ,което си глътва езика ,защото е влюбена" ,а се направи малко на интересна и не показвай много чувствата си ;)

sasha_90
02-09-2008, 17:52
Не те харесва.По-скоро мисля,че си поредната жертва.Не се хващай в капана.Има достатъчно момчета,с които можеш да се обвържеш,но не и с такъв тип.

princesa_viki
02-09-2008, 17:58
В скайп винаги е по-различно и не очаквай пред приятелите му да ти говори така :) Питай го "Харесваш ли ме или не" и "Защо се подиграваш с мен така,не знаеш колко много ме нараняваш!"

Chess
02-09-2008, 18:11
Ако тези не6та за разигравнето и зарязването са верни и потвърдени изоб6то не се занимавай...Има мн такива тъпанари дето се ебават с хората ... Ако наистина те харесва Успех! :)


Подкрепям \:D/

MartyParty
02-09-2008, 18:15
Наистина ли си заслужава да правиш всичко това за него?Не стана ли отживелица да си падаш по лоши момчета,които отдалече си личи,че само си играят с теб?Ако си мислиш,че ще се справиш с такъв-действай.Аз не си падам по такива,щото не вярвам да си струват усилията(мое мнение). :?

miss_ludataa
02-10-2008, 09:48
ms mn :-) :-)