PDA

View Full Version : Заради приятелите си, се захванах с наркотици...



zvQr_nO_s_ChAr
02-09-2008, 10:57
zaradi moite priqteli zapochnaH da se drogiram .. kak moga da spra bez da mi se nalaga da iskam pomosht ot roditelite mi..pls pomognete :(

Редактирано от -ЦвЕтИт0
7-ма точка. :)

BeautifulWorld
02-09-2008, 11:05
Зависи в кой етап си... като спреш да се дрогираш, става ли ти лошо, получаваш ли сърцебиене, потиш ли се... Ако си физически зависим, няма да успееш без чужда помощ. Не се страхувай да поискаш помощ от родителите си - естествено, че ще ги разстроиш, може и да ти се ядосат, но са ти родители и ще ти помогнат! Събери смелост и им кажи!

Blab
02-09-2008, 11:08
"Заради приятели" - забрави да обвиняваш другите, първо.
И, разбира се, опри се на подкрепата на родителите си.

zvQr_nO_s_ChAr
02-09-2008, 11:13
vsichko zapochna taka .. nejiveq v BG ot izvestno vreme i si nqmah nikoi... vsichki me ignoriraha.. sled izvestno vreme sreshtnah tezi priqteli.. i te me podtiknaha da zapochna.. v nachaloto beshe dobre zapavlqvahme se,no posle veche mi e super trudno chustvam se nqkak si bez sili... a ako kaja na nashite veroqtno shte me ubiqt :(

XceSS
02-09-2008, 11:14
С какво се дрогираш? Сигурно с трева нали?!

Blab
02-09-2008, 11:21
С какво се дрогираш? Сигурно с трева нали?!
а пък най-интересни са ми "големите дупета", 'дето разбир'ш'и "нема такъв кеф"...

zvQr_nO_s_ChAr
02-09-2008, 11:31
kokain marihuana..heroin... ot 2 dena ne sym se drogirala i napravo mi idva da vikam.. opitvam s epo vsqkakv nachin da spra.. ;(

n3jNa ZagaTka
02-09-2008, 11:43
az sy6to sym narkoman4e i mi e mn qko sqka ve4er trevi4ka lepilce ta i heroin....ne se otkazvai.....6TE ZAVLADEEM SVETAAAA....ama ne kazvai na nikoi. pazi go v taina ! [/b]

mon4eto
02-09-2008, 11:49
Prosto spri i tva e ako ne si mnogo zavisim ve4e,ako si nz ne sam izpadala v takava situaciq...

zvQr_nO_s_ChAr
02-09-2008, 12:08
mislq che shte moga da spra,no prosto mi e super samotno.. i ponqkoga namiram uteha v drogata.. :( mn shibano sajalqvam gorchivo che se zahvanah..

pomo6tplz
02-09-2008, 12:14
Честито ти си разумен независим благороден човек наркотиците са много готини особено като имаш прекрасни приятели с които да си ги споделяш когато ти е скучно, а ако искаш да се откажеш просто спри толкова ли е трудно на мен ми звучи лесно ако пък нямаш воля значи не си за никаде
то човек без воля и диета неможи да прави.детски си му работи
лапетии лудории :grin:

•._.•No_NaMe•._.•
02-09-2008, 12:18
az sy6to sym narkoman4e i mi e mn qko sqka ve4er trevi4ka lepilce ta i heroin....ne se otkazvai.....6TE ZAVLADEEM SVETAAAA....ama ne kazvai na nikoi. pazi go v taina ! [/b]
momi4eto/mom4eto se opitva da se otkaje,a ti po tozi na4in izob6to ne pomaga6.
a po temata-opitai se postepenno da gi otkaje6 :-o

n3jNa ZagaTka
02-09-2008, 12:23
za vseki ima 4ovek na taq zemq dali f ili m tfa e bez zna4enie. sy6toto e i s priqtelite...narkoticite ne vodqt do nikade i 6tom fr-te ti sa ta podtiknali kym drogata 6to za fr sa ?!? zaebi gi ! kato za na4alo az 6te tu byda frend4e ama istinsko ;p {{{{{{{{{}}}}}}}}} sigurna sym 4e 6te ima6 o6te mn dr[/b]

Iv4eTy
02-09-2008, 12:27
Няма да ти е лесно, обаче при всички случаи щом искаш да спреш дрогата спри да се виждаш с тези "приятели". Опитвай се да не мислиш за наркотиците, замествай ги по някакъв начин. ИиИ си намери приятели,които няма да те карат да се дрогираш

LiLGrizzly
02-09-2008, 12:44
ako ima6 volq 6te mojej da gi spre6 i razbira se ako ne se sabiera6 s priqtelite ti... nameri si dr po internet :)

Roiroi
02-09-2008, 12:44
Sigurno si v mnogo trudno polojenie ... Sychuvstvam ti . Kato si predstavq che imam priqtel koito e zavisim ot kompiutyra si predstavqm kolko po slojno e pri teb ... Podkrepqm mnenieto na Ani - V sluchai che sama ne mojesh da si pomognesh :(

zvQr_nO_s_ChAr
02-09-2008, 14:14
prosto veche neznam kakvo da pravq.. za tova reshih da vidq i vasheto mnenie po problema mi zadaljena sym na vsichki vi.. blagodarq che tolkova barzo mi dadohte savet i mi vlqzohte v polojenieto..smqtam da opitam vsichko koeto mi predlojihte .. blagodarq ! :)

MindYourMind
02-09-2008, 14:40
И сега какво, искаш да самоизтъкнеш своята героична история, как от самотата си преминала към наркотиците и си почнала да ги спираш и вече 2ри ден ти е зле и се бориш с всички сили, колкото и обществото(средата) да те подтиква към това да продължиш...
Момиче, занимавай се с нещо друго, ако трябва наблегни на учението си. Друсай си тревичка, пий от време на време. Но не шмъркай амфети, а за хероин и дума да не става. В случай, че се чувтваш зависима се обърни към съответните организации, които помагат на наркомани. Търси си си някоя нарко-комуна и се оправяй.

kakaomen
02-09-2008, 15:52
Ахх амфетите шмъркат ли се? :D Аз мислех че са хапчета. :-D

TheNewReligion
02-09-2008, 19:38
Еми сорка , ама щом употребяваш хероин , марихуана и кокаин значи , освен , че си луда си и тъпа !Как може да се оставиш , някой да те подтиква да правиш неща , които ти не искаш да правиш ? Това е човешката глупост ! :? :? :? :?

HePeAJIeH
02-09-2008, 20:34
Имаш желанието да се справиш но просто трябва да намериш волята дълбоко в себе си.Изхвърли всички наркотици намери си ново хоби ако трябва отиди на психолог който може да ти помогне и да те разбере по начин по който много малко хора биха те разбрали. :)

zvQr_nO_s_ChAr
02-09-2008, 20:43
това за психолога е много добра идея.. благодаря