PDA

View Full Version : Най-Добрата Диета за Отслабване



so_far_away
02-09-2008, 13:02
Ако някой знае добри диети за отслабване тук е мястото да ги запише... :-)

koman
02-09-2008, 13:55
НВД + кардио

EarthShaker
02-09-2008, 13:58
бягане, плуване, баскет, тенис....

по-немързеливия начин, но по-сигурния

darla
02-09-2008, 14:25
ГЛАД!!!! Секс,ябълки,после само секс! Ще станеш като статуетка за норматив!

namina
02-09-2008, 15:41
Спираш :arrow: хляба,сладкото, газираното,чипсове и такива боклуци,почваш секи ден или през ден -2 на фитнес ,обаче в фитнеса яко тичане-1 час без да спираш,aма се друсаш колкото можеш повече и скачане на важе съм чувала. ;)Аз за няколко дни свалих 4 кила и си купи Елкарнетин,преди всяка тренирофка изпиваш по 1 хапче Елкарнетин,то ги продават на борканчета пласмасови във фитнеса и аз си го зех за 60 лева за месец и половина 90 таблетки,иначе го прлодават на течност,но ако ти се дава секи ден по- 5лв за едно малко шишенце -еднократна употреба за това давай.......иначе си купи за месец и половина-2 аз от какво мислиш почнах да отслабвам ,за 2 дни 4 кг, и не само това....ти освен диетата трябва да си тренираш много тялото,тялото си,за да го стегнеш и да не допускаш да ти се отпуска,защото аз така в пубертета от 13 години на горе...........дай като качих 20 кг едвам ги свалих,човек изпусне ли се в пубертета,особенно момиче после много трудно се оправя,напротив.......почва да качва се се повече и повече.

Kisses_P
02-09-2008, 15:41
^да,и после нилограмите ще ги върне със скоростта ,с която ги е изгубила.Най-добра диета няма.Има спорт + ограничения.Никакво ядене след 19 часа,без сладки и тестени изделия,газирани напитки.Бавно,но резултати ще има!

donkihot
02-09-2008, 15:48
от диетите...резултат никакъв спорт+ограни4ения и аз съм на това мнение! оба4е много спорт!

nicolepcd
02-09-2008, 16:46
Най - добрата диета е да започнеш ти самият да се харесваш... Не съм пълна, и може би затова не мога да вляза в положението на някой от вас... Но хора, ако ние самите не се обичаме... Няма смисъл да чакаме другите да ни харесват. :? Послушай ме, намери хубавите неща в себе си... и сама ще видиш, че има ефект... :)

so_far_away
02-09-2008, 17:02
I az ne sum debela no ima hora koito tursqt dieti tuk

nicolepcd
02-09-2008, 17:09
I az ne sum debela no ima hora koito tursqt dieti tuk
Точно поради тази причина казах "някой от вас"... нямах впредвид точно теб или нея, или него... :?

so_far_away
02-09-2008, 18:48
ok :]

sh3_1s_7h3_0n3
02-09-2008, 20:11
'фани си мъж! ;)

BeBsItO
02-10-2008, 07:59
na mnenie sam 4e dori s malko sport, ako ograni4i6 testeno,gazirano i sladko...... ima efekti. po tozi na4in sam svalqla 10 kg za 2 meseca :) ( oba4e be6e po edno vreme grozno slabo.... ) :razz: sq ponavaksah :D :lol:

LadyDy
02-10-2008, 09:00
През пубертета не е хубаво да се спазват диети....най-добре е и за организма - упражнения.. :)

Marge
02-10-2008, 16:20
Зоната ! Една приятелка отслабва с нея, лесно и е, няма много лишения, бе хубава диета е и резултатите са трайни

glupacheE
02-11-2008, 15:14
НВД + кардио

az ot skoro sam na NVD iii se 4uvstvam VELIKOLEPNOO ne iskam da se otkasvam ot novia si na4in na jivot :) mnoogoo sam dovolnaa


(ne 4e neshto ...no imam bogat opit v dietite........i NVD za men e the best )

rakiQ
02-11-2008, 16:55
^ ще пробвам :)

so_far_away
02-14-2008, 18:02
А Какво всъщност е тва?

kuklichka_bg
03-19-2008, 08:29
ot 30 min4eta foruma i ima 10000 takiva temi ako prodalja sig 6te sa 100 aide 4etete stiga ste pisali 10000 ednakvi temi

mariane
04-09-2008, 09:12
това, че има толкова много форуми и мнения според мен е хубаво, означава, че хората се интересуват, а и споделените мнения са различни. аз също бих споделила, че за мен най-доброто е нисковъглехидратния режим + отслабващи, стягащи и антицелулитни процедури с целутрон, но много зависи от самия апарат "целутрон", защото има някои апарати, от които няма никаква, ама наистина никаква полза. добре е, че аз успях да намеря апарат, от който имам голяма полза.

kuklichka_bg
04-09-2008, 09:27
ниско въглехидратна диета (НВД)

Yr1m
04-09-2008, 10:34
:? Amfetamin N cocaine N MDMA и малко танци и си станал като вейка 3а 2-3 купона 8-)

mimsssssss
04-09-2008, 16:44
Спираш :arrow: хляба,сладкото, газираното,чипсове и такива боклуци,почваш секи ден или през ден -2 на фитнес ,обаче в фитнеса яко тичане-1 час без да спираш,aма се друсаш колкото можеш повече и скачане на важе съм чувала. ;)Аз за няколко дни свалих 4 кила и си купи Елкарнетин,преди всяка тренирофка изпиваш по 1 хапче Елкарнетин,то ги продават на борканчета пласмасови във фитнеса и аз си го зех за 60 лева за месец и половина 90 таблетки,иначе го прлодават на течност,но ако ти се дава секи ден по- 5лв за едно малко шишенце -еднократна употреба за това давай.......иначе си купи за месец и половина-2 аз от какво мислиш почнах да отслабвам ,за 2 дни 4 кг, и не само това....ти освен диетата трябва да си тренираш много тялото,тялото си,за да го стегнеш и да не допускаш да ти се отпуска,защото аз така в пубертета от 13 години на горе...........дай като качих 20 кг едвам ги свалих,човек изпусне ли се в пубертета,особенно момиче после много трудно се оправя,напротив.......почва да качва се се повече и повече.
на същото мнение съм като namina.

Ch0c0la73
04-10-2008, 15:33
az se ograni4ih ot vaglehidratite malko i ot sladkite napitki (sokove gazirano) bez uprajneniq daje .. za 1 semdica 2 kila smaknah .. pak qdoh i sladko daje ;] malko se iska ;] ama vinagi e nujno volq...az kogaty se ograni4avah na daskalo izqjdam edna vafla i piq edna voda..sled tova vkashti pile ako ima pile na gril s edna salatka ot domatki i krastavi4ki i sirence... sled tova ve4erta pak salatka ili plodove .. i vs e ok ako mojesh 1 mesec taka + uprajneniq evala ;] az sq po4vam pak ei taka :P .. a pak nai efektivno e kakto gore kazaha qko dence v diskoteki.. i tva e samo deto az bez MDMA sam probvala ama tva lqto i tva she se izprrobva pak she stana kato suletka hxahax :P

MaRcHeLiTkAa
04-10-2008, 16:56
:) ne sam 4ela kakvo sa pisali predi men ..no..ako posportuva6 ..pusne6 nqkoi kapka pot tei da se kaje :-D ..ne qde6 sladko i testeni izdelia...stava6 finna dama 8) az...sam sportiska ..i predi sastezanie ..nqkade sedmica i polovina karah na den samo s po edin 6okolad 4ist(bez qdki .izgarq se lesno) -za zakuska...qbalka za obqd(ne nai gramadnata)...i kiselo mlqko edna kofi4ka ve4er...i mnoooogo voda :) az li4no svalih okolo 4 kila :)

Ch0c0la73
04-11-2008, 12:27
ETO DOSTA DOBRA DIETKA : ima 3 etapa :
1viq (5 dena vzavisimosy kolko iskate da svalite govorq tyka principno za po malko ot 7kg) : qde se SAMO proteini .. meso (ne svinsko i prepora4itelno ne parjeno) sirene , niskomasleno mlqko.BEZ ZELEN4UCI (znam 4e izglejda stranno no e taka!ne trqbva da se smesvat na 1viq etap) 1viq etap trae 5 dni i prez nego po princip se otslabva nai-mnogo.
2iq (vzavisimost kolko iskate da svalite dokato ne postignete jelaniq razultat) taka prez 2riq etap se reduvat 2 po 2 dnite .. 2 dni se qde zelen4uci i proteini .. dr-te 2 samo proteini pak.
3tiq etap e za zadarjane na kg-te (i da iskate sled tova trudno shte ka4ite!) no nego oshte ne go znaq moje bi po kasno shte dobavq pak podobna tema .. no zasega tova info e dostata4no da otslabnete.. est iska se tarpenie i volq .. BEZ- sladko gazirano sokove hlqb oriz kartofi i t.n (prez tezi 2 etapa koito sam napisala) po vazmojnost bez maznina sol i t.n. ;] to be continue..

girl_56
04-26-2008, 12:47
извинете ме за тъпия въпрос но какво е НВД? :-o

vanesenceto
05-04-2008, 18:01
Nisko buglehidratna dieta! po -gore go kazaha ve4e!
Ne 4ete6 ei :)

enola
05-04-2008, 18:40
НВД + кардио

az ot skoro sam na NVD iii se 4uvstvam VELIKOLEPNOO ne iskam da se otkasvam ot novia si na4in na jivot :) mnoogoo sam dovolnaa


(ne 4e neshto ...no imam bogat opit v dietite........i NVD za men e the best )
НВД какво е :oops:

Mac_Murdo
05-04-2008, 19:16
:? Amfetamin N cocaine N MDMA и малко танци и си станал като вейка 3а 2-3 купона 8-)

от всичко изписано това е най-ефективно пък, че е вредно .. прочетете си диетите и тогава питайте :-)

kuklichka_bg
05-04-2008, 20:49
lunnata moje bi?! a nai pravilana dietata do edna stepen e glupost palna ama kakto i da e (:

Brutality
05-05-2008, 06:57
ядеш от всичко по малко без да прекаляваш, хапваш най малко 4-5 пъти на ден но по малко, колкото да задоволиш глада си нормално и тренираш във фитнеса през 2 дена най малко по 1 час.

deb
05-05-2008, 13:23
аз знам една кадето се яде и пие алкохол до 16.00 и от там нататък само вода + тренировки: бягане,скачане

moninka
05-11-2008, 22:27
Ако някой знае добри диети за отслабване тук е мястото да ги запише... :-)

Ето ви циклите на хранене:
12:00 (обяд) до 20:00 - цикъл на хранене
20:00 до 4:00 - цикъл на храносмилане
4:00 до 12:00 - цикъл на чистене на организма

Един пример за разделно хранене!
1 ден Закусва се плодове до 12 часа
Обядва се след 12 часа Месо сирене мляко и други мле4ни продукти със салата
Вечеря се преди 20:00 същото но половината от изяденото на обед!

2ден Закусва се плодове до 12 часа
Обядва се с предимно варива боб леща ориз картофи (но не пържени)
Вечеря се преди 20:00 същото но половината от изяденото на обед!

3 ден Закусва се плодове до 12 часа
Може да обядвате с пица спагети филии с лютеница!Но в пицата да не присъстват мле4ни продукти!
За вечеря може да си позволите сладолед парче торта или сладкиш!

4 ден Плодов! През целия ден се ядат плодове! Но в едно хранене не можете да смесвате 2 разли4ни плода! Примерно ядете банан не може веднага след като го изядете да хапнете ябълка!

Тези дни се редуват в продължение на 3 месеца като всеки 29 ден е воден!Тогава имате право да пиете само вода!

През цялата диета може да смъкнете от 18 до 25 килограма!
Подходяща е за наистина пълнички хора а не за момиченца които трябва да стопят 3 или 5 килограма!
За месец и 1 2 седмици съм свалила 10 килограма чувствам се перфектно!Преди всичко трябва воля първите 4 5 дни след което сами ще искате да я продължите!
Ако някои се интересува повече да ми пише

gee
08-27-2009, 19:13
Хора, в НЕТ-а са плъзнали големи простотии и най-лошото е, че всички ги спазвате! Аз съм с наднормено тегло и напълно Ви разбирам! Сега ще Ви дам най-страхотната идея за диета съчетана с малко упражнения за всякакви възрасти!!! Няма да хвърляте луди пари за фитнес и храни, които дори не знаете как да приготвите. Идеята е да се лишите максимално от сладкото, соленото, тестото и всичко с консерванти, мазнини и газирано. Но в никакъв случей не напълнпо! Аз компесирам слакото с кола лайт и дъвки, но в никакъв случай с кафе! Яде се по 4 пъти на ден - сутрин, обед, следобед и вечер. Съобразявам се и с малкото време покрай училището. От понеделник до петък е следното: сутрин - 5-10 коремни преси и обилна плодова и/или млечна диета (напр.: половин кофичка нискомаслено мляко и ябълк). Ако гладът продължи изяжте още един плод. Никога НЕ трябва да изпитвате глад, защото това разваля целият смисъл на диетата - така организмът Ви е принуден да се задоволява с малко и така изсмуква всичкит калории от храната, която приемате и така тя все повече се натрупва в тялото! Яжте колкото искате плодове!!! За обяд Ви трябва нещо по-хранително, но в умерено количество. Най-добре готвено без мазнини и сол. Ако сте възпрепядствани от това изяще повечко мляко с мюсли, но в никакъв случай с Fitnes - в него има МНОГО захар, въпреки всичко, което се говори за него! След обед - задължително плод. Вечеря - салата без подправки и една филийка пълнозърнест хляб с топла храна без много подправки и мазнини. Ако междувременно огладнеете яжте много плодове и активия! Същото е и събота и неделя, само че използвайте възможно най-много от врдемето за сухи тренировки (без уреди). Ако имате - още по-добре! През уик-енда се наспивайте добре.
Но диетата не е доживот - изппълнява се докато получите необходимите резултати (от 2 месеца до 2 години). По-трудно ще Ви е после да поддържате тялото си.
Всеки месец по веднъж си правите гала вечеря, но това не означава да се тъпчете с вредни храни, да хапнете от любимото си ядене в приемливо количество! Внимавайте да не се отпуснете след това!
Съвет - когато се къпете отделяйте накрая 2-3 минути и се поливайте с обилно количество хладка или студена вода - тялото израсходва голямо количество енергия и калории, за да се затопли! Пийте колкото можете повече вода - тя спомага за премахването на целулита, но само в големи количества. В малки тя само спомага за образуването му!
Успех на всички желаещи за ТАЗИ диета!!
П.П.: Никога не изпълнявайте неща от сорта "не яжте след 20:00 часа". Яжте ако искате и в 2 часа през нощта, само че внимавайте какво и в какво количество! Това са измишльотини на тея, дет` се чудят какво да правят! :)

DarkKisss
08-27-2009, 19:25
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=265983&start=0 ето ви я! :)

ri41
08-27-2009, 19:27
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=265983&start=0 ето ви я! :)
тука е истината, разберете

roshi
08-28-2009, 14:05
Здравейте,има една диета от която съм много доволна за 5дни свалих 2-3 кг :) Диетата се казва японско чудо :П ето я и нея.

1 -ви ден
Закуска - горчиво кафе
Обяд - две твърдо сварени яйца
Вечеря - парче месо, салата с лимон

2-ри ден
Закуска - чаша горчиво кафе, парче сухар
Обяд - две твърдо сварени яйца
Вечеря - парче шунка, салата, чаена чаша кисело мляко

3-ти ден
Закуска - чаша горчиво кафе
Обяд - зеленчуци , плодове
Вечеря - две твърдо сварени яйца


4-ти ден
Закуска - чаша горчиво кафе
Обяд - 2 твърдо сварени яйца, сок от моркови
Вечеря - две твърдо сварени яйца, шунка , салата

5-ти ден
Закуска - чаша горчиво кафе
Обяд - риба печена с домат
Вечеря - прескача се

6-ти ден
Закуска - чаша горчиво кафе
Обяд - две големи парчета пилешко месо
Вечеря - две твърдо сварени яйца и настърган морков

7-ми ден
Закуска - чаша горчиво кафе
Обяд - парче месо, плод
Вечеря - по желание

Продължителността е 14 дни
Кафето може да се замени с чай без захар.
През първата седмица ще намалите теглото си
от 5-7 килограма. През втората седмица ? с по
500 грама всеки ден. Не трябва да се консумират
сол, захар и алкохол. От 7 до 14 ден диетата се
повтаря в същия ред. Стриктно изпълнената диета
гарантира 3 години запазване на постигнатото тегло.
Тези които не могат да издържат когато огладнеят
много да си хапнат един плод или зеленчук.

У с П е Х

AtanasGeorgiev
08-28-2009, 17:33
Преди да почнете някоя драстична диета... Прочетете из нета защо как и какво е най-добре за вашето тяло. Ето например на какво попаднах вчера Основни принципи на отслабване (http://zdravbadi.com/%D0%9E%D1%81%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%86%D0%B8%D0%BF%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D0%BE%D1%82%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B1%D0%B2%D0%B0%D 0%BD%D0%B5.html)[/url]

somanycookies
08-31-2009, 18:34
Американска диета
Закуска: Шоколадов корнфлейкс с пълномаслено мляко и захар (около пакет, ограничавайте се)
Обяд: Два Биг Мак-а, големи пържени картофки, диетична кола.
Вечеря: Пържена риба или две мазни пържоли, пържени картофки, диетична кола.
Бележки:
На ден изяждайте едно парченце плод.
Шоколади, снаксове и чипсове - по всяко време.

g1rl4eto_
08-31-2009, 18:45
Американска диета
Закуска: Шоколадов корнфлейкс с пълномаслено мляко и захар (около пакет, ограничавайте се)
Обяд: Два Биг Мак-а, големи пържени картофки, диетична кола.
Вечеря: Пържена риба или две мазни пържоли, пържени картофки, диетична кола.
Бележки:
На ден изяждайте едно парченце плод.
Шоколади, снаксове и чипсове - по всяко време.


:razz: :razz: :razz:

katiq71
07-22-2011, 11:34
Здравейте! на всички имам спешен проблем .... Значи сина ми е на 17 години тежи 107 кг. висок е 186 см. Значи иска да отслабне до 15-ти септември поне 10-15 кг. ще може ли да ми кажете някоя добра диета ...??? Моля Ви!.

LoveHurT
07-22-2011, 12:01
СПОРТ, СПОРТ, СПОРТ и само спорт + ограничения.
само да не бяхте изваждали теми от 2008-ма

LoveChocolate
07-22-2011, 12:52
Аз не разбирам много от диети а пък и не ми трябват :D Но доста момичета се хвалят с 90 дневната и в темата " Не можем да спазваме диета сами и искаме другарче ;) " има достатъчно информация .. Прочети я :)