PDA

View Full Version : Правилният момент...



BlueFace
02-09-2008, 13:09
Значи ето го проблема :
Днес се свързах с момичето което харесвам и я поканих да излезем утре.Чудя се дали да и кажа че я харесвам и да и предложа утре или
да и напи6а валентинка на която да пи6е какво изпитвам и след това да се сре6нем и 4ак тогава...Аз си мисля 4е е по-добре утре,но изобщо не съм сигурен и за това ми трябва вашето мнение...Моля без тъпи мнения,просто сега не ми е до такива :?
Благодаря предварително :)

sexa_na_kompleksa
02-09-2008, 13:12
Това първа среща ли ви е? Ако ви е първа, по-добре не й признавай още от сега, не бързай толкова.

BlueFace
02-09-2008, 13:15
2ра...Но си пи6ехме доста време,всеки ден до преди 1 седмица(развали и се компа :o :( ).
П.П.Познаваме се от 3 месеца и половина

sexa_na_kompleksa
02-09-2008, 13:18
Според мен е по-добре да излезете още няколко пъти, да се опознаете повече, това, че сте си писали по скайп, не означава нищо, скайпа е една голяма илюзия ...

snowgirl
02-09-2008, 16:09
Определено не и предлагай утре, напълно съм съгласна че трябва да излезнете още няколко пъти. Не само за да я опознаеш по-добре, а и самата тя да се чувства по-уверена в решението, което ще вземе и да не си помисли, че избързваш. Успех :)

Chess
02-09-2008, 17:46
Значи ето го проблема :
Днес се свързах с момичето което харесвам и я поканих да излезем утре.Чудя се дали да и кажа че я харесвам и да и предложа утре или
да и напи6а валентинка на която да пи6е какво изпитвам и след това да се сре6нем и 4ак тогава...Аз си мисля 4е е по-добре утре,но изобщо не съм сигурен и за това ми трябва вашето мнение...Моля без тъпи мнения,просто сега не ми е до такива :?
Благодаря предварително :)


Така...Не и разкривай чувствата си и определено не и предлагай след срещата ви...Разкрий чувствата си в малко по-късен период и и дай време да помисли :-D (много е важно да помисли :-D )...И вече когато сметнеш за подходящо време действай.

princesa_viki
02-09-2008, 17:52
А защо не й го кажеш на Свети Валентин? :)

MiMcHeToOo
02-09-2008, 18:00
А защо не й го кажеш на Свети Валентин? :)

Да, заедно с една розичка примерно :)

w0sh
02-09-2008, 18:01
Би куул.
Това е начина за успех.
Щом е приела значи знае че я харесваш. Ама като е несигурна е най-добре . Тка че нищо не правиш Забавен си готин си и така....

Angel_of^love
02-09-2008, 18:01
Или с картичка, също може... но така ще видиш как ще реагира на прочетеното ...

Chess
02-09-2008, 18:05
А защо не й го кажеш на Свети Валентин? :)

Да, заедно с една розичка примерно :)



И това си е добра идея...Даже маалко се "припокрива" с моята: Хем малко време ще и дадеш ( :-D ), хем ще е хубаво...Какво по-хубаво от това на 14.02 да ти кажат, че те харесват/обичат :) .Е са, освен ако не празнува Трифон зарезан :razz:

Krem4eto
02-09-2008, 18:39
Вижте се утре,дай и някакъв знак,че не ти е безразлична ;) и на св.Валентин и кажи :P

Chess
02-09-2008, 18:50
Вижте се утре,дай и някакъв знак,че не ти е безразлична ;) и на св.Валентин и кажи :P


Ето колко хора сме единодушни :-P :P :-P
8-)

sasha_90
02-09-2008, 19:20
А защо не й го кажеш на Свети Валентин? :)

Да, заедно с една розичка примерно :)
Добра идея.

princesa_viki
02-10-2008, 07:14
А защо не й го кажеш на Свети Валентин? :)

Да, заедно с една розичка примерно :)



И това си е добра идея...Даже маалко се "припокрива" с моята: Хем малко време ще и дадеш ( :-D ), хем ще е хубаво...Какво по-хубаво от това на 14.02 да ти кажат, че те харесват/обичат :) .Е са, освен ако не празнува Трифон зарезан :razz:
Може би така шансовете ти ще са по-големи,защото ще е "омагьосана"от романтичната атмосфера :)

BlueFace
02-10-2008, 09:11
А защо не й го кажеш на Свети Валентин? :)

Да, заедно с една розичка примерно :)



И това си е добра идея...Даже маалко се "припокрива" с моята: Хем малко време ще и дадеш ( :-D ), хем ще е хубаво...Какво по-хубаво от това на 14.02 да ти кажат, че те харесват/обичат :) .Е са, освен ако не празнува Трифон зарезан :razz:
Може би така шансовете ти ще са по-големи,защото ще е "омагьосана"от романтичната атмосфера :)
Проблема е че на Св.Валентин няма да мога да я видя :(
В различни училищта сме и в различна смяна :(

w0sh
02-10-2008, 09:14
А защо не й го кажеш на Свети Валентин? :)

Да, заедно с една розичка примерно :)



И това си е добра идея...Даже маалко се "припокрива" с моята: Хем малко време ще и дадеш ( :-D ), хем ще е хубаво...Какво по-хубаво от това на 14.02 да ти кажат, че те харесват/обичат :) .Е са, освен ако не празнува Трифон зарезан :razz:
Може би така шансовете ти ще са по-големи,защото ще е "омагьосана"от романтичната атмосфера :)
Проблема е че на Св.Валентин няма да мога да я видя :(
В различни училищта сме и в различна смяна :(

И ти трябва да присъстваш във всички часове?

princesa_viki
02-10-2008, 11:25
А защо не й го кажеш на Свети Валентин? :)

Да, заедно с една розичка примерно :)



И това си е добра идея...Даже маалко се "припокрива" с моята: Хем малко време ще и дадеш ( :-D ), хем ще е хубаво...Какво по-хубаво от това на 14.02 да ти кажат, че те харесват/обичат :) .Е са, освен ако не празнува Трифон зарезан :razz:
Може би така шансовете ти ще са по-големи,защото ще е "омагьосана"от романтичната атмосфера :)
Проблема е че на Св.Валентин няма да мога да я видя :(
В различни училищта сме и в различна смяна :(

И ти трябва да присъстваш във всички часове?
Да.
Мисля,че това не трябва да ти е проблем.
Нали знаеш "Ако има желание,има и начини.Ако няма желание-има само оправдания"Води си сам изводите :?

D@rk_AnGeL
02-10-2008, 18:08
pokaji i go......ne i kazvai v prav tekst 4e q haresva6......men mn hora me posuvetvaha su6toto no samo 4e pri men e mom4e....uspeh4eta:P