PDA

View Full Version : Тайнствената непозната !!!!



King Orgasmus One
02-09-2008, 15:50
Здравейте на всички! Пиша тук защото първо не знам къде да пусна тази тема и второ защото тук влизат най-много хора.

Случвало ли ви се е да се разминете на улицата с някоя страшно яка мацка но да не знаете как да я заговорите??
Въпросът ми е как можем да завържем случаен разговор на улицата с тази мацка,като в псоледствие да и вземем номерчето и т.н.

пс: нека хората който ще пишат неща от сорта на "баси тапия" и др. да се въздържат :evil:

т.1 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

Force
02-09-2008, 15:54
Мене няколко пъти ми се е случвало така в даскало видях 2 много хубави и се почуствах направо най-доло в хранителната верига и напрао се сдухах а друг път кат се връщам с майка ми от магазина и не върви да отида да свалям някоя пред майка ми

momchence_89
02-09-2008, 16:24
imas is pravila moi da gi prochetesh ne da mi sa obqsnqvash tuka

Като не знаеш къде да пуснеш темата и даваш основание за това човек имали вина ????
А ти на умен ли се правиш или на голям форумджия...

А по темата брато ми трябва да не се срамуваш но разбира се има и опасност като и кажеш примерно от сорта..
Здравей как си ...
Има 2 варианта ..

1.Дати каже здравей и да се запознаете ..
2. Дати каже ти пак кой си изчезвай ...

тъй че не знам ако има някакъв лаф който знаете как да се сваля кажете ... 8)

DevilWish
02-09-2008, 16:56
EmiIiI nai-veroqtno moje da q попиташ колко е часа или има огънче ,колкото и да е изтрито . .. или както аз правя /момиче съм ,но нищо/ харесам ли си някой отивам и му казвам - "Може ли да се запознаем?" до сега съм нямала отговор "не" ,така че пробвай нищо няма да изгубиш ;) :oops:

JuS7^YourS
02-09-2008, 17:22
и как да стане това: виждаш хубаво момиче на улицата, което е тръгнало за някъде и си има някаква работа, или отива на среща с гадже, с приятелка, да свърши нещо, и изведнъж пред нея изскачаш ти - абсолютно непознатият, гледаш я с мокри очи и мило и казваш: Извинявай, много си красива, искаш ли да се запознаем? Вариантът да бъдеш отрязан е огромен, просто малко момичета биха казали нещо повече от здравей, но бързам....

King Orgasmus One
02-09-2008, 17:29
и как да стане това: виждаш хубаво момиче на улицата, което е тръгнало за някъде и си има някаква работа, или отива на среща с гадже, с приятелка, да свърши нещо, и изведнъж пред нея изскачаш ти - абсолютно непознатият, гледаш я с мокри очи и мило и казваш: Извинявай, много си красива, искаш ли да се запознаем? Вариантът да бъдеш отрязан е огромен, просто малко момичета биха казали нещо повече от здравей, но бързам....

Точно това е проблема,че възможнста да те одрежат е супер голяма. Затова тарся нкакаъв универсален начин за случайно запознанство.Пък и ако и поискаш оганче или питаш за чеса,после какво? Аз съм ***** приятно ми е или нящо такова при което тя ще ти каже бързам пич или ще измисли дуго отрязване.... :booooomb:

momchence_89
02-09-2008, 17:30
Тъпо ще стане ако момичето каже ти пък кой си и заради това и аз не правя така защото аз оставам в тъпата страна и за това не рискувам 8-)

Just hear me...
02-09-2008, 17:34
е то или ще те отреже или ще се запознаете.. в никой случай не можеш да бъде сигурен, че определено ще се запознаете.. така че според мен може да пробваш с товаа за огънчето и часа колкото и тъпо да звучи ;]]]...

JuS7^YourS
02-09-2008, 17:39
Точно това е проблема,че възможнста да те одрежат е супер голяма. Затова тарся нкакаъв универсален начин за случайно запознанство.Пък и ако и поискаш оганче или питаш за чеса,после какво? Аз съм ***** приятно ми е или нящо такова при което тя ще ти каже бързам пич или ще измисли дуго отрязване.... Surprised

възможностите да си с момиче не се изчерпват с тайнствените непонати по улиците. Ако още си ученик, в училище има много, ама много момичета, които биха искали някой да им обърне внимание. Просто разбери - на улицата няма да стане, а ако стане, няма ти да си късметлията. :)

MiMcHeToOo
02-09-2008, 17:46
EmiIiI nai-veroqtno moje da q попиташ колко е часа или има огънче ,колкото и да е изтрито . .. или както аз правя /момиче съм ,но нищо/ харесам ли си някой отивам и му казвам - "Може ли да се запознаем?" до сега съм нямала отговор "не" ,така че пробвай нищо няма да изгубиш ;) :oops:

+1

princesa_viki
02-09-2008, 17:51
Ами разпитай нейните приятели,ако ги познаваш.
А ако не-отиваш при нея и й казваш "Извинявай,може ли да се запознаем?"И от тук натам ти си знаеш вече :)

King Orgasmus One
02-10-2008, 15:28
Просто разбери - на улицата няма да стане, а ако стане, няма ти да си късметлията. :)

И аз така си мисля но пък и се чудех дали пък няма и някакъв начин за такова запознанствао но явно няма :(

sapphirr
02-10-2008, 15:38
аз смятам,4е такъв филм трудно би се полу4ил.а и аз не се обръщам след никой.най-много да ми мине някоя бърза мисъл през главата от сорта на "я къв беше готин тоя" и продължавам,той нека си е готин,аз си имам работа и не мога да се занимавам. :?

soulripper
02-10-2008, 16:02
еххххх, и аз имам същия проблем (момиче съм обаче), ми момъка,който много си харесвам живее в моя квартал, знам че и той ме харесва, даже той започна, нооо явно не събира смелост да ме заговори....., а и аз също....
та за сега само се гледкаме и нищо-кофти ситуация наистина, дано някой от нас все пак се престаши....
ехххх, любов ..... :D

King Orgasmus One
02-10-2008, 16:46
Е,не е същият проблем,даже това за което аз питам не е и проблем :)
А за това при теб мога да ти дам съвет да не се правиш на няква недостъпна и да чакаш той да поеме инициативата защото накарая може и нищо да не се получи. Просто бъди и ти малко по дръзка за да бъде сигурен ,че ти го харесваш и може би той ще се престраши. Може де не ти предлага от страх, че ще бъде отхвърлен,не знам. \:D/

angel_love_
02-10-2008, 16:55
емии който нерискува-непечели ,както се казва ...може да бъдеш отрязан винаги ,но поне ще си пробвал ...вярно момиче съм ,но немисля номера с огънчето и часа за изтъркан случвало ми се е и стават добри свалки ..а ако момичето бърза наистина, каквото и да направиш ще те отреже няма нещо универсално,което винаги да работи ,няма такава реплика или план всичко си е до човека различните хора реагират по различни начини нищо негубите ако отидете и се запознаете с въпросното момиче пък каквото стане това е ... давайте по-смело :) 8)

amatorium
02-13-2008, 13:13
Che na koi ne se e sluchvalo da vidi podobno momiche i da mu se iska da se zapoznae, a da go vruhleti straha ot tova, che ako otide direktno da se zapoznae shte bude momentalno otrqzan. I vse pak v povecheto sluchai e po-dobre da te otrejat, otkolkoto ti sam da se otrejesh nereagiraiki. Ne kazvam che trqbva da se skacha na vsqka da se prikazva kato nqkoi gashtnik i vse pak ako haresvash naistina edno momiche i si iskren i charoven mislq che moje da se poluchi. Prosto zapochni s lek razgovor. Ne zapochvai razgovori ot tipa na: "Super mnogo ma kefish. Haide da ta vodq na kafe". Izpolzvai neshto, za koeto da q zagovorish. Nqkakva tema. Izchakai q na mqsto, koeto ne e bash na sredata na centura. Ako e tui moje da se predstavish za pisatel, koito pravi procuhvaniq i da i zadadesh nqkolko vuprosa, zashtoto loshata geroinq v knigata iskash da se oblicha kato neq ili neshto ot sorta. Budi razlichen i neochakvan. Nakarai q da se zainteresuva v tova, koeto i govorish, a ne da govorish neshta, koito ochakva da chue ili sa klishirani. Zapochni razgovora taka, che da ima i vtora replika...

So unbelievable love..
02-13-2008, 15:23
емии който нерискува-непечели ,както се казва ...може да бъдеш отрязан винаги ,но поне ще си пробвал ...вярно момиче съм ,но немисля номера с огънчето и часа за изтъркан случвало ми се е и стават добри свалки ..а ако момичето бърза наистина, каквото и да направиш ще те отреже няма нещо универсално,което винаги да работи ,няма такава реплика или план всичко си е до човека различните хора реагират по различни начини нищо негубите ако отидете и се запознаете с въпросното момиче пък каквото стане това е ... давайте по-смело :) 8)

+1 :) :)

King Orgasmus One
02-15-2008, 15:22
Che na koi ne se e sluchvalo da vidi podobno momiche i da mu se iska da se zapoznae, a da go vruhleti straha ot tova, che ako otide direktno da se zapoznae shte bude momentalno otrqzan. I vse pak v povecheto sluchai e po-dobre da te otrejat, otkolkoto ti sam da se otrejesh nereagiraiki. Ne kazvam che trqbva da se skacha na vsqka da se prikazva kato nqkoi gashtnik i vse pak ako haresvash naistina edno momiche i si iskren i charoven mislq che moje da se poluchi. Prosto zapochni s lek razgovor. Ne zapochvai razgovori ot tipa na: "Super mnogo ma kefish. Haide da ta vodq na kafe". Izpolzvai neshto, za koeto da q zagovorish. Nqkakva tema. Izchakai q na mqsto, koeto ne e bash na sredata na centura. Ako e tui moje da se predstavish za pisatel, koito pravi procuhvaniq i da i zadadesh nqkolko vuprosa, zashtoto loshata geroinq v knigata iskash da se oblicha kato neq ili neshto ot sorta. Budi razlichen i neochakvan. Nakarai q da se zainteresuva v tova, koeto i govorish, a ne da govorish neshta, koito ochakva da chue ili sa klishirani. Zapochni razgovora taka, che da ima i vtora replika...

:smt023 :smt023 :smt023 Мисля, че това е най точният отговор в темата! Вярвам, че нама какво повече да се каже така, че обявявам темата за ПРИКЛЮЧЕНА

Iv4eTy
02-15-2008, 15:46
Ами спираш я и и казваш нещо от сорта здрасти как си а-у, или ще се случи мила и ще ти отговори нещо и ще имаш шанс за нещо по-нататък или ще те отреже директно... :-P

Alabalaportokala
02-15-2008, 15:49
Ако имаш гсм под ръка който прави добри снимки можеш да я помолиш да се цъкнете. Това ми го препоръча една мацка която е била свалена по този начин. Използвал съм го и действа безотказно. И все пак е желателно да покажеш самоувереност и да избягваш изчервяването. Най - важното : забавлявай се и да не ти пука.

babylove
02-15-2008, 17:12
mmm az sam momi4e ama ni6to... mi zna4i mene sa ma zagovarqli kato sa mi kazvali ne6to ot tipa -"mmm..mn si sladka...o6te dve godinki ti trqbvat i 6te stane6 super...kak se kazva6.." i taka sa me zagovarqli