PDA

View Full Version : Геинер-Вреден?!



TIMEX
02-09-2008, 16:37
Добър ден начи искам да ви питам Геинера вреден ли е ???????Говорим за 14 годишен с консумация в умерени количества....Искам да дигна малко мускулна маса и ми казаха да зимам геинер и единствения ми въпрос е :Вреден ли е ?

himika
02-09-2008, 17:14
xaxa mei to GAINER ako e vreden nz kvo trqq da e bezvrednoto ..spored mene nqq smisul kato za tiq pari koito she dadesh za toq skapan GAINER she se nazobish kato kopele ... ne gi slushi dr kvo govorat za steroidite ;) az lichno polzvam ot 14 (sega sam na 17) i oshte sam jiv taka che spoko ;) :) :) :) :) :) :) :) :P

TIMEX
02-09-2008, 17:24
Ти грег валентино ли ще ставаш бе ?!
Как на 14 ще ти пия стромба или нещо от рода .....

mainata90
02-10-2008, 10:00
Гейнера не е вреден . Не го слушай оня кво ти говори радва се че 3 години е жив... ще го видим до каде ще изкара. Другото, което е след време ако направиш хубаво тяло ще се гордееш, че сам си го постигнал и си минал през много пот и мъки ,а не ти е станало всичко на готово кат оня и да се мисли за голямата работа. :? :? :? :? :?

TIMEX
02-10-2008, 13:29
Гейнера не е вреден . Не го слушай оня кво ти говори радва се че 3 години е жив... ще го видим до каде ще изкара. Другото, което е след време ако направиш хубаво тяло ще се гордееш, че сам си го постигнал и си минал през много пот и мъки ,а не ти е станало всичко на готово кат оня и да се мисли за голямата работа. :? :? :? :? :?
Да човек прав си .Аз гледах да не пия но тренрирам от 1 година и ефекта е доста малък...Само малко гръб сам напраил и 5-6 санта ръка...Е знам че съм малак но ...

Master_88
02-10-2008, 21:36
xaxa mei to GAINER ako e vreden nz kvo trqq da e bezvrednoto ..spored mene nqq smisul kato za tiq pari koito she dadesh za toq skapan GAINER she se nazobish kato kopele ... ne gi slushi dr kvo govorat za steroidite ;) az lichno polzvam ot 14 (sega sam na 17) i oshte sam jiv taka che spoko ;) :) :) :) :) :) :) :) :P

Ако това си ти на аватара,в никакъв случай не бих предположил че взимаш стероиди от 3 години :)

към автора: гейнера не е вреден

lampard
03-03-2008, 20:12
Доста подобни теми се появиха напоследък "Вредни ли са протеинът,креатина ?",сега и т'ва за Гейнер-а и т.н.
Тва се водят хранителни добавки и толкова,те просто подпомагат отделните съставки,които тялото ти не може си набави само
А иначе до пича с химията,почвамме да отброяваме докога ще живее :D 8)

lampard
03-03-2008, 20:16
А и 5-6 санта ръка за година тренировки малко ли е ?
ти кво да не искаш 50-60 ;) а и си на 14,има доста хора,които и за 2 години не са правили толкова 8)

NSDAP
03-09-2008, 17:07
Гейнъра не е вреден,напротив в гейнъра на ON има витамини и соли

strawberry
03-20-2008, 18:14
:Д:Д:Д оня от 14 години зоби и са е на 17 :Д:Д и се радва 4е е жив аре да те видиме дали можеш да ка4и6 докрая на живота си 5 см ръка без зоб :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :-P

zoben_pitbul
03-20-2008, 18:44
Не говорете неща за химика,той зоби от три години :grin: Пичага,поне резултатите да ти подхождаха на зоба...Аз дето дори не се занимавам сериозно с диетата имам по-добро тяло от теб :razz: А по темата-не,гейнъра не е вреден и няма проблем да го пиеш.Тъй като обаче си по-малък може би е по-добре да взимаш по-малка от стандартната доза.И също така не се напъвай с много големи тежести в залата,че на тия години травми не трябва да допускаш.