PDA

View Full Version : Тотално прецакана ???



Angel_of^love
02-09-2008, 18:22
Познавам се с едно момче от едва ли не 5 годишна... и преди да съм се усетила вече бях лудо хлътнала по него... Бяхме много добри приятели, излизахме доста често и т.н...През септември 2006 казах на едно момиче (което тогава смятах за приятелка) и тя взе че му каза и уж "му подметна" да ми предложи... Той също ме харесваше много и с колебание дали не е още рано...ми предложи тогава. Аз знаех, че наще, ако разберат ще ме убият, но тогава сърцето говореше вместо мен и му казах "да"... Е, всичко беше супер... докато не се появи майка ми.Дойде при нас и по едно време си "поприказва"с него... А после когато се прибрах от наще последва дълго конско за това, че съм била малка за гадже и че не бил добро момче и тем подобни... (!) При положение, че си бяха разменили 5 думи на кръст ... мама твърдеше, че вече го познавала, а всъщност наговори всичките тия глупости, защото братовчет му е най-прочутия сваляч в училището (!)... На следващия ден бях притисната в ъгъла и трябваше да скъсам с него. Обясних му всичко и той го прие много нормално, каза, че няма проблеми и че иска да останем засега приятели ... Аз се съгласих. Баща ми се появи изведнъж с колата от ъгъла и преди да ме види се затичах към него, за да не види с кой съм... И до там беше. Приятелите ми, които бяха с нас ми казаха, че си е помислил, че заради нещо съм го намразила, че не съм искала неговата компания и т.н... и че бил на ръба да се разплаче... било му супер гадно... От тогава не сме си говорили... сега вече сме 2008 година и дори едно "здрасти" не сме си казали.... Но от известно време насам ме гледа с лека усмивка, ходи там където и аз ходя... а иначе се опитва да се прави на "недосегаем" и на непознат... Чудя се вече как да рачитам знаците и намеците му... Това е едно на ръка, друго, че наскоро майка ми пак повдигна въпроса за него, защото някаква си жена й била говорила глупости за браточет му и как се целувал на еди си кой ъгъл... Наще твърдят, че и той прилича на братовчет си, но аз съм била с него много повече отколкото те и знам много повече за него отколкото те...при което започнахме да спорим и те ми казаха, че не искат да ме виждат в неговата компания или в компанията на братовчет му, защото били много лоши момчета... А аз каквото и да правя - чувставта ми към него не изтиват... Когато се виждах с него не можех да си имам гадже, а когато вече мога - не мога да се виждам с него !... ВИждам, че той иска да възтановим отношенията си и аз го искам, но защо да давам надежда на това, след като не мога са се срещам с него и всичко останало ?... Направо вече се чудя какво да правя !?... Моля ви помагайте ! :(

Krem4eto
02-09-2008, 18:29
Добре де , те как ще разберът ,че се срещаш с него :? Няма ли начин да се срещате без те да знаят ? Говори с него на всяка цена и се разберете двамата...
А това,че не сте си говори толкова време е доста глупаво :) но говорете!!!

Chess
02-09-2008, 18:34
1. Ваще са глупави 8-) (с извинение разбира се :P )
...не може ли да поговорите,кажи им, това което каза на нас...(все пак наистина ти го познаваш по добре, от колкото те...)
2. И аз съм на мнението, че наистина трябва да поговорите и ако имате чувства един към друг защо да не се съберете :-o .
3. Аз мисля, че живота си е твой бре...не е на майка ти и на баща ти :lol:

Кажи им: "Глейте ся...ако ме метне тоз глупак наранявам сее си не вас...ок???" :razz: (шегичка ееей) :lol:

~!~TotaL`Cha0s~!~
02-09-2008, 18:37
Ми защо не се срещате тайно с него ? Задължително ли е родителите ти да знаят за гаджетата ти ? Аз например ако до сега сам имала 15 гаджета нашите са знаели само за 2 от тях, така 4е виждаите се тайно, не вярвам маика ти или татко ти да идват с теб и по кафетата за да те видят с него ;-)

Angel_of^love
02-09-2008, 18:43
:D Ами и двамата живеем в един и същ квартал и е много вероятно да ни "хванат" някъде, че сме заедно... Второ, в училище няма как да разберат какво правя, но извън училище става сложно, защото винаги ме питат с кого съм...къде съм и т.н... Ужасно е!...

П.П. Плюс това след като не сме си говорили толкова дълго, не сме се събирали и сме се отбягвали .... не знам какво да направя, че да си "проговорим" :oops: Защото до сега едва ли не се правехме, че не се познаваме... :(

Chess
02-09-2008, 18:46
Е вие 2 години не сте си говорили...не мисля, че няма за какво да си "поговорите" :lol: ...
Относно ваще : "fuck 'em"
живей си живота бреи 8-) :lol:

Angel_of^love
02-09-2008, 18:51
Не че няма за какво да си "поговорим", а не знам как да започна... :D ... Няма да мога просто както си се разминаваме по коридора да му кажа "Ей, здравей...от много време не сме си говорили... искаш ли да излзем !?" :D ... Някак трябва някакси нещо да стане... :-o

П.П. ...Май ще трябва НЯКАК да покажа на наще, че той не е такъв за какъвто го мислят и че се е променил дори към по добро... :-| :roll:

Chess
02-09-2008, 19:00
Не че няма за какво да си "поговорим", а не знам как да започна... :D ... Няма да мога просто както си се разминаваме по коридора да му кажа "Ей, здравей...от много време не сме си говорили... искаш ли да излзем !?" :D ... Някак трябва някакси нещо да стане... :-o

П.П. ...Май ще трябва НЯКАК да покажа на наще, че той не е такъв за какъвто го мислят и че се е променил дори към по добро... :-| :roll:


Относно започването : "Как е?" :lol: 8-) :lol: (шегичка)
Емии, skype ала бала (по-лесно е в като не е "life" :-P )

Еми, ако той е бил "годен" ( :-D ) още в началото няма смисъл да им показваш, че се е променил в нещо по добро...просто наистиня НЯКАК ще трябва да им покажеш, че не е такъв , за какъвто го мислят :P

Krem4eto
02-09-2008, 19:03
Не че няма за какво да си "поговорим", а не знам как да започна... :D ... Няма да мога просто както си се разминаваме по коридора да му кажа "Ей, здравей...от много време не сме си говорили... искаш ли да излзем !?" :D ... Някак трябва някакси нещо да стане... :-o

П.П. ...Май ще трябва НЯКАК да покажа на наще, че той не е такъв за какъвто го мислят и че се е променил дори към по добро... :-| :roll:
Просто докато се разминете по коридора го дръпни настрана и му кажи,че не го мразиш (това 100% трябва да го знае),кажи му че откакто сте спряли да говорите ти е било гадно и му предложи да се видитее!!!
УСПЕХХ!

Angel_of^love
02-09-2008, 19:06
Ех... Благодаря се пак, но аз съм си срамежлив човек и това бих го направила само две минути преди умиране... А той сигурно ще се стъписа и идея си нямам какво ще направи...

П.П. Пък и почти никога не е сам :?

Chess
02-09-2008, 19:10
Ех... Благодаря се пак, но аз съм си срамежлив човек и това бих го направила само две минути преди умиране... А той сигурно ще се стъписа и идея си нямам какво ще направи...

П.П. Пък и почти никога не е сам :?


Е щом "почти" никога не е сам, значи има и моменти, в които е сам :) ...
Тогава плана е следния : вадиш джобно ножче...режеш вените (трябва да знаеш след колко време ще умреш), като остават 2 минутки отиваш и го заговаряш :razz: (шегичка)
Е няма сега как като е сам поне веднъж да не събереш смелост :?
(успех) :)

Krem4eto
02-09-2008, 19:12
Ех... Благодаря се пак, но аз съм си срамежлив човек и това бих го направила само две минути преди умиране... А той сигурно ще се стъписа и идея си нямам какво ще направи...

П.П. Пък и почти никога не е сам :?

Позната ситуация...
Ами щом идва на местата,където ходиш ...хмм и там може да го заговориш :) Просто на всяка цена трябва да се разберете , колкото и да ти е трудно :)

Angel_of^love
02-09-2008, 19:14
Е, като е сам най-много да събера смелост да му се усмихна :-D ...Ако сме някъде чисто сами (примерно ако без да си искам сбъркам класната стая и вляза в неговата класна стая и той е сам...може да му кажа "здрасти"... )... но иначе е сложна работа :D ... Бог да ми е на помощ какво да правя !?

Krem4eto
02-09-2008, 19:16
Е, като е сам най-много да събера смелост да му се усмихна :-D ...Ако сме някъде чисто сами (примерно ако без да си искам сбъркам класната стая и вляза в неговата класна стая и той е сам...може да му кажа "здрасти"... )... но иначе е сложна работа :D ... Бог да ми е на помощ какво да правя !?

Ух,твоята не е много лесна...Добре като за начало около 1 седмица му казвай здр. и после говориии :)

Chess
02-09-2008, 19:17
Е, като е сам най-много да събера смелост да му се усмихна :-D ...Ако сме някъде чисто сами (примерно ако без да си искам сбъркам класната стая и вляза в неговата класна стая и той е сам...може да му кажа "здрасти"... )... но иначе е сложна работа :D ... Бог да ми е на помощ какво да правя !?


Еми ние ти казваме брее...а от тук нататък от теб зависи дали ще ни послушаш :)

Angel_of^love
02-09-2008, 19:26
Ех, трябва да събера смелост ... постепенно дано всичко се оправи...Междувременно една от приятелките ми си е почти гадже с един от приятелите му... И когато си лафя с това момче, той винаги се навърта... :-|...

П.П. И отново си остава дилемата с наще...Пък и ако ме видят с него после не знам как ще отговарям на въпроси като ..."Нали ти казах, че не искам да те виждам с него !?"...или..."Вече не мога да ти имам доверие, така ли !?" ](*,)

Angel_of^love
02-09-2008, 20:07
А междувременно идват няколко големи купона, на които предполагам и двамата ще смепоканени, идва и купона на училището, представления и дискотеки в уч... Оф, трудна задача !

MiMcHeToOo
02-09-2008, 20:15
Ама на колко си години, че ваще така много им знаят устите? :?

Angel_of^love
02-09-2008, 20:16
На 13 :oops:

natalitoo
02-09-2008, 23:13
все пак не излиза майка ти с него , а ти ...!!! така че действай... Успех мацка

BAYO
02-10-2008, 02:13
OMG на 13 ?! Вашите са прави тогава в случая .... а той на колко е? 16? 17? .. лесна играчка ще си .... омг и тва е станало преди 2 години и си била на 11 /??/ по-скоро си дръж прашките високо вдигнати , щот иначе и да не си, ш'ти излезе име, което няма да си харесаш обобено много, съвет от батко!

Angel_of^love
02-10-2008, 06:16
Ами първо той е на 14 (една година по-голям от мен)
Второ, наще ми дават да имам гадже (даже доста често подмятат "Какк сте с него?"...или нещо подобно)... Но не ми дават да излизам с него... Пък и аз... да, още го харесвам доста, но искам отново да станем фр... другото ако стане, ще стане по-късно когато му дойде времето... :-|

LizZz
02-10-2008, 07:20
Добре бе, нали сте ходили с него?!Не разбирам какъв ти е проблема като го срещнеш дори и да не е сам да го гушнеш и да го избуташ леко настрани и да му кажеш,че искаш да излезете някъде? :)
Аз много бих се изкефил на една такава изненада... :wink:

Angel_of^love
02-10-2008, 07:32
Е и аз бих се изкефила, но не е ли малко рязко !? :o
Второ всички ще започнат да ни се подиграват...
Трето ще умра ако каже нещо откачено или ако не каже нищо :booooomb:
Ии... вече почти всичките му приятели са и мой приятели (свестната част от приятелите му)... И почти всяко междучасие когато говоря с някой от приятелите си той идва и "внимателно" ги заговара... :neutral: .... Може да иска да ме накара и аз да се разприказвам :D ... Не знам, но във вторник ни се размина на косъм на имаме физическо заедно... но по коридора вървим заедно секи път и той говори с най-добрия ми приятел всеки път... и следващия път мисля да ида при тях (да ги прекъсна) и да питам приятеля си "Айде следобед навънка" (като предварително ще се погрижа да не откаже на предложението ми)... иии... дано и той каже нещо ! :|

LizZz
02-10-2008, 08:15
Представи си,че и той иска да го направи,но си мисли,че ще е прекалено рязко и може да му откажеш.
Да не ти пука другите какво ще кажат,защото на тея възраст най-много да реагират по детския начин,което изобщо не трябва да те притеснява,защото си мисля,че другите не биха го направили това.
Трето:няма да умреш! :wink:

Angel_of^love
02-10-2008, 10:05
Ех, знам си, че трябва да събера смелост за нещо, само трябва да внимавам да не попадна в положението на глупачка :? ... Само да се появи някой подходящ момент ще действам... ако не ми омекнат краката както винаги !

П.П. Хора, много ми помагате.... и ако не бяхте вие нямаше да съм събраля смелост...засега :D ... Надявам се да стане нещо... просто да сме пак фр ! :oops:

tuka6na
02-10-2008, 10:23
Нещо изгубих първоизточника на проблема.Ваще?Тях винаги можеш да ги поизлъжеш.кофти,ама ако пък не искаш да ги заблуждаваш,ще си чакаш реда още толкова време.Иначе това което ще му кажеш зависи от теб.

Angel_of^love
02-10-2008, 10:26
Оф, аз с него разговор се някак ще намеря как да започна, но да - наще са ми главния и ужасен проблем !

sLaDkA_GrEsHkA
02-10-2008, 11:48
bojee... da nqmam takiva roditeli...

Angel_of^love
02-10-2008, 12:03
Еми и те са хора...Аз знам, че те го правят за мое добро и главно, защото се страхуват на де попадна в лоша компания...

Нещата имат ново развитие:
Днес сутринта трябваше с мама да излизаме и баща ми ни чакаше пред входа.Ние у нас... Докато се приготвяхме мама говореше с нейна фр и приятелката й ме попита дали си имам гадже... Мама отговори вместо мен :shock: ....И каза "Тя всичко си има...много си е добре..."...При което това ме удари като гръм от ясно небе..Аз казах, че нямам гадже и мама само се усмихна...После приятелката й излезе и останахме сами... Мама ме попита кой си харесвам и аз и отговорих лаконично на въпроса "Ти знаеш кой... " Мама ме изгледа странно и после се сети за кой става въпрос...Започна отново да казва, че той не е добро момче и т.н... Аз и казах, че е се тая дали ще знае в кой съм влюбена или не, защото така или иначе няма да мога никога повече да изляза с него... При което мама ми каза "Защо така !?... Защо отсичаш така и го казваш като присъда !?"... Аз я погледнах странно и й казах "Нали си против него..." при което тя се усмихна и каза "Да, против съм...Ти какво харесваш въобще у него !?... "... Аз: "Ами това, че винаги е мил, гледа ме в очите винаги, старае се да не сгафи нещо, осоено когато съм там. Стреми се да поправя грешките си и да не го повтаря, много е сладък, съобразителен... " и мама каза"спри, спри дотук - достатъчно... На вас тийнейджърите това ви прави впечатление... " .. И аз казах, че не е вярно и това е въпрос на време и лична преценка... И излязохме - разговора приключи.. :? :neutral: Ко да правя !?

LizZz
02-10-2008, 14:59
Значи,сега действаш с него и като се посприятелите го водиш на кафе с мамка ти за да се поопознаят като хората и да не говори без да го познава. :x

rashito0o
02-10-2008, 15:05
на мене наще не саа ми прайли проблем за момче никога и да ми напраят ше им кажа че тфа си е моя живот и кфот искам ш прая и с коит искам ш го прая

LizZz
02-10-2008, 16:09
Представям Ви
Нищо не представяш! :-x

Angel_of^love
02-10-2008, 16:56
на мене наще не саа ми прайли проблем за момче никога и да ми напраят ше им кажа че тфа си е моя живот и кфот искам ш прая и с коит искам ш го прая

E, да, ама предполагам си по голяма от мен :?

Tigurcheto
02-10-2008, 18:19
Май яко си хлътнала по него.Възползвай се от всяка една възможност да му се усмихнеш...
Ако му имаш скайпа му пиши! Успех!

Angel_of^love
02-11-2008, 10:36
Отностно скайпа---- Преди няколко месеца се срещнахме в един общ чат и си чатихме, после той направи тема само за мен и за него с думите..."Тук ще сме само ние и ще си говорим на спокойствие..." После и пълномощно ми прати...приех го и си писахме, но на следващия ден ме ядоса много, защото започна да ме разпитва "Кой си харесваш ?...", После ме помоли да гласувам в някаква анкета за неговата компания кое е най-готиното момче...и каза - гласувай иначе ще те блокна и аз го блокнах!... И после най-добрата ми фр каза, че й е писал "Защо ме е блокирала ????...Аз само се шегувах!Съжалявам !... Моля те, кажи й да ме отблокира!!"... Обаче аз не го отблокирах, въобще го изтрих от абонатите... баща ми щеше да ми прочете хронологията, щото си пишеше с негов колега тогава (от моя скайп :-x )... и после като се видяхме нищо не си казахме... и пак бяхме с ципове на уста ...и до днес... Мога да му пратя пълномощно, но се побърквам при мисълта какво ще стане СЛЕД ТОВА.... #-o :neutral:

Tigurcheto
02-11-2008, 10:42
Не се притеснявай толкова!Трябва все някога да си изясните отношенията.
И аз съм много срамежлива.Разбирам те! :smt060

Angel_of^love
02-11-2008, 10:48
Да, но аз го виждам всеки божи ден в училище.... Какво ще правя, ако на следващия ден дойде при мен и каже "Какво беше това пълномощно снощи ?"... :oops: #-o Аз ще полудея !?....
Или ако го приеме и ми пише "Здравей"... тогава пък още повече ще откача... Много съм срамежлива :oops:

Дали ще я бъде, ако напиша на Св.Валентин "Честит Св.Валентин!... Исках да ти кажа сори и съжалявам.... Не е нужно да приемаш пълномощното, просто исках да го знаеш...Чао и да си искараш хубаво празника!"... :|

Tigurcheto
02-11-2008, 10:52
Да,ще е добре.Добри идеи имаш

Ооо спокойно.Мене,ако ме знаеш каква съм срамежливка.Лелее леелее.. :oops: :D

Angel_of^love
02-11-2008, 10:59
Има и друго...
Той е малко по-нисък от мен :oops: ...

Tigurcheto
02-11-2008, 11:04
Височината няма значение!Голяма работа...След време ще стане по-висок,пък и да не стане...Според мене това не е причина да спреш да го харесваш.

Angel_of^love
02-11-2008, 11:12
И аз така мисля, пък и казват, че после момчетата ще станат по-високи от нас в пубертета... :neutral:

Tigurcheto
02-11-2008, 11:23
Така е..!Пък и не трябва да се притесняваш за такива неща,според мен.

Angel_of^love
02-11-2008, 11:42
Е, да знам.. Но просто от време на време се сещам за това и ... не знам какво си мисля.Няма смисъл да го мисля, но просто понякога ми е малко подтискащо...

SiNiStEr
02-11-2008, 17:47
Бе не му мисли много много.Каквото ще да става,споко

Angel_of^love
02-11-2008, 17:52
Мале мале... ще му пратя пълномощно в четвъртък, но сигурно няма да оживея след това :-D

SiNiStEr
02-11-2008, 18:05
Мале мале... ще му пратя пълномощно в четвъртък, но сигурно няма да оживея след това :-D

Няма смисъл да чакаш до четвъртък.По-добре да е преди четвъртък честно казано.

Angel_of^love
02-11-2008, 18:17
Защо ??? :shock:

SiNiStEr
02-11-2008, 18:51
Ми защото просто няма смисъл.Пиши му сега и го покани да излезете на кафе на 14-ти февруари.Не мислиш ли,че така ще е по-добре?

Angel_of^love
02-12-2008, 08:56
Е, да, но ... на 14-ти няма да мога да излизам, пък и така няма да имам повод, по който да му пиша... Сега ако му пиша нз какво да напиша на пълномощното !? :shock:

SiNiStEr
02-12-2008, 15:41
Ми в пълномощното напиши''хи,сесщаш ли се коя съм?'' и така....
Кажи му просто,че си се сетила за него и това е.

Chess
02-12-2008, 15:52
Такмо си помислих, че си се престрашила, но... :?
Както и да е... Много ще е забавно :
"Hi, se6ta6 li se koq sam"
"Mislq 4e da"
"Emi setih se za teb i re6ih da ti pi6a :P "
"Otne ti 2 godini da se seti6 za men :-o "

не ви ли изглежда малко странно :lol:

kifla
02-12-2008, 16:32
На колко си че си малка за гадже и от кога има възраст за това да си хванеш някое момче за приятел?!?!?Кфи са тия глупости бееееее ....боже за първи път чета такава история и направо съм пребита от това ,че защото единия е еди какъвси значи и братовчед му е същия ...Твоите родители не са с всичкия си май?!?!? :-x

Angel_of^love
02-12-2008, 16:48
Наще откачат при думата "момчета"... И са сто процента убедени, че крушата не пада по-далече от дървото... при положение, че даже не познава родителите му !!?.... Абе направо е кошмар... !!!

П.П. На 13 съм - той също, но е седми клас, а аз шести.

Chess
02-12-2008, 16:55
Като видях последния ти пост ми хрумна чудесната идея да поизчакаш година - две... Хем ще мислиш или по-трезво, или по-зле :lol: ...А и ваще ще те помислят за по-зряла...

TheNewReligion
02-12-2008, 17:05
Абе ти на колко си ? Кажи на майка си , че не те интересува какво мисли тя и , че ще възстановиш връзката си с него ! Да не ти пука ! Не може цял живот да те контролира и да ти се бърка в живота ! Много се издразних като прочетох тва , че си е "поговорила" с него ! Кажи и : Парен каша духа , а ти като не си се парила как ще разбереш кое е правилно и кое не , ако все някой те пази да не сгрешиш ! Па на всичкото отгоре ти си го познаваш , така че щом ти самата не се притесняваш , кво майка ти ше ти се бърка !Всъщност тя го прави за да препази от нейните предразсъдъци , но ще е добре , ако наистина успееш да я убедиш в противното !
Успех , съмнявам се да съм ти била полезна , ама ... :-)

kifla
02-12-2008, 17:06
Наще откачат при думата "момчета"... И са сто процента убедени, че крушата не пада по-далече от дървото... при положение, че даже не познава родителите му !!?.... Абе направо е кошмар... !!!

П.П. На 13 съм - той също, но е седми клас, а аз шести.
Божее те другите детенца на по 10 имат вече сериозни връзки...(колко сериозни се сещате) :D Тц тц трябва да превъзпиташ родителите си !!!

Angel_of^love
02-12-2008, 17:29
Опитвам се !!! :-D ...

Tigurcheto
02-12-2008, 17:39
Наще откачат при думата "момчета"... И са сто процента убедени, че крушата не пада по-далече от дървото... при положение, че даже не познава родителите му !!?.... Абе направо е кошмар... !!!

П.П. На 13 съм - той също, но е седми клас, а аз шести.



Крушата не пада по-далеч от дървото,освен ако не духа вятър...! :D

Angel_of^love
02-13-2008, 11:57
Еее.... това го казах на мама, но тя май зацепи за какво става въпрос и само се усмихна ... :-|

hooliganka89
02-13-2008, 13:54
Боже мой какви родители,садят момчето заради братовчед му сякаш той го е правил и задължително приятелят ти трябва да прилича на братовчед си :shock: По голяма глупосто не бях чувала.

Angel_of^love
02-14-2008, 11:23
Наистина е ужасно, но те го твърдят, защото си мислят, че той е от компанията на братовчет си и излиза с него и прави глупостите с него...и т.н... а съм сигурна, че не е така... !!!
Но хубавата новина е, че мама пак захвана тази тема и аз почти успях да я убедя, че той не е като братовчет си !... 8)

ra4ence
02-14-2008, 11:32
На колко си?

Angel_of^love
02-14-2008, 12:10
На 13

Al3ksandra
02-14-2008, 13:54
Спокойно ;) ще успеш да убедиш майка си ;) Сигурна съм, между другото аз не съм имала такива проблеми.. защото си правех каквото си реша.. в 5-ти клас си хванах едно гадже мн сладък такъв , но за сметка на т'ва кака ми ме строяваше яката ;( и набързо скъсахме... без аз да го искам.. но иначе за останалите ми гаджета , съм ги късала ако аз реша или те се издънят.. И много конско съм отнесла заради 1 момче и са ми казвали да не ходя с него, но аз не послушах майка си и после сърбах "попарата"... Но надявам се че при теб нещата са много по-ясни и че ще се оправиш с момчето което харесваш.. След като и той те харесва и сте ходели, съм сигурна че ще намериш начин да го заговориш ;) :-) Н о и тинеиджърите на тази възраст са много крехки и се пази много!

coolkiss
02-14-2008, 14:24
Земи порасни - баси драмите... стил 2-ри клас...

Angel_of^love
02-14-2008, 17:02
Така много ми помагаш !

Angel_of^love
02-16-2008, 20:01
А какво става като в цялата тая и без това объркана история се намеси и трети човек - момиче ??? :o

Angel_of^love
12-01-2008, 17:07
Боже Господи....Чак след толкова време - проговорихме си.От началото на учебната година вече си говорим, закачаме се, вървим си заедно по коридорите, виждаме се междучасията.... Всичко е супер! Носят се слухове, че си харесва една моя "бивша" приятелка, с която се скарах жестоко, но не вярвам на тях и на нея, защото мисля, че си измисля.Както и да е.Всичко почна от една екскурзия през първата седмица от училище и аз накрая не издържах, когато той седна почти до мен и ПАК нищо не си казахме.Стана много сконфузна ситуация и мълчанието режеше.Тогава аз просто казах "охо как я караш ?" от там...почнахме да си говорим и да се закачаме.... И до сега е така, а тъй като утре имам и за пръв път физическо с неговия клас...съм на върха на щастието!! :grin: Благодаря Ви пак, хора!

aka6a_vamp
12-01-2008, 17:20
мммм в родителите е проблема..кво ги бърка личния ти живот?!Споко и наще са така,просто престанах да ги слу6ам и готово.Като ме видяха,колко държа на своето и ме остаиха да си троша главата!

LiRRRa
12-01-2008, 17:58
Браво на тебе. :) Сигурно си имала късмет.Надявам се и наще така да ме оставят.Престанаха да ми четат смси-те, имейлите, хронологията в скайп, писмата и т.н... Държа си на личното пространство... Надявам се да не ми създават проблеми с него :o

S1lv3r
12-01-2008, 20:28
Земи порасни - баси драмите... стил 2-ри клас...

не мисля че драмите са за 2 клас.Мисля че си е точно като за тази възраст и като не ти харесва ае бягай в някоя съседна тема дет щти е по интересно :-x .Кат не ви харесва темата няма пишете коментари ми ще идете в някоя друга.
Браво радвам се за теб :) и се надявам нещата да се развият добре

S1lv3r
12-01-2008, 20:31
мммм в родителите е проблема..кво ги бърка личния ти живот?!Споко и наще са така,просто престанах да ги слу6ам и готово.Като ме видяха,колко държа на своето и ме остаиха да си троша главата!

Ми как какво ги бърка?Те са те направили и не искат да ти се случва нищо лошо.Мисля че бая ги бърка но трябва да ни дадат да си потрошим малко главите а не секи път да ни казват какво да правим

Erica
12-02-2008, 07:24
Боже Господи....Чак след толкова време - проговорихме си.От началото на учебната година вече си говорим, закачаме се, вървим си заедно по коридорите, виждаме се междучасията.... Всичко е супер! Носят се слухове, че си харесва една моя "бивша" приятелка, с която се скарах жестоко, но не вярвам на тях и на нея, защото мисля, че си измисля.Както и да е.Всичко почна от една екскурзия през първата седмица от училище и аз накрая не издържах, когато той седна почти до мен и ПАК нищо не си казахме.Стана много сконфузна ситуация и мълчанието режеше.Тогава аз просто казах "охо как я караш ?" от там...почнахме да си говорим и да се закачаме.... И до сега е така, а тъй като утре имам и за пръв път физическо с неговия клас...съм на върха на щастието!! :grin: Благодаря Ви пак, хора!

Хехехехе,верно ще да си от срамежливите...Щом от февруари,чак септември сте си проговорили :) И все пак браво :)

Iv4eTy
12-02-2008, 09:21
А защо вашите трябва да знаят че ходиш с някого?!
Не разбирам защо не си обяснила на момчето, че всичко е заради вашите, а си оставила нещата така... сама си си виновна.

Angel_of^love
12-02-2008, 15:14
Знам, че съм си виновна и не бягам от вината си.Но аз му казах, че главната причина е заради наще.Той тогава се почувства супер гадно, но каза просто "Няма проблем.Разбирам." Тогава на мен ми стана мноооооооого тъжно и му казах, че така ще е само временно и че той за мен никога няма да е просто приятел, но той не ми повярва и си помисли, че съм резервирана към него, че го мразя и такива неща... Започна да търси вината в себе си и ми разказват общите ни приятели, че когато излизат с него той винаги пита за мен и то винаги едно и също "тя има ли си гадже? харесва ли си някого? влюбена ли е?" и такива неща... Но когато друг започне да говори за мен - той моментално сменял темата.Днес също имахме физическо заедно, но освен няколко загадъчни погледа...друго не се случи, защото тойза секунди потъна вдън земя и до края на деня не го видях повече... Та така.Нещата стават все по-добре.... :) Благодаря ви пак! Страхотни сте.

aka6a_vamp
12-02-2008, 17:49
мммм в родителите е проблема..кво ги бърка личния ти живот?!Споко и наще са така,просто престанах да ги слу6ам и готово.Като ме видяха,колко държа на своето и ме остаиха да си троша главата!

Ми как какво ги бърка?Те са те направили и не искат да ти се случва нищо лошо.Мисля че бая ги бърка но трябва да ни дадат да си потрошим малко главите а не секи път да ни казват какво да правим
Емиииии понякога се бъркат за неща,за които не е нужно....Иначе да,най-добрия вариянт е да изпиташ нещата на свой гръб!

LiRRRa
12-07-2008, 18:45
И аз подкрепям напълно това мнение!

linkinpark6666
12-07-2008, 20:38
Вие двамата трябва да се разберете най-накрая и ти трябва да намериш начин твойте да го приемат или просто да не знаят за ва с. Успех!! :)

Angel_of^love
12-08-2008, 10:32
Да, ама как да се разберем !? Примерно днес се срещнахме и само се погледнахме...вярно, че бяхме в страни един от друг на няколко крачки, ама.... пак не си казахме точно "здр"...само един поглед и меко кимване...Как!?

П.П. Утре пак имаме физ заедно.