PDA

View Full Version : просто искам да споделя с някой..



razbivacha
02-09-2008, 19:19
И така сега може да ме помислите за някаф провал да ме псувате и т.н но честно казано не ми пука за това... малко не му е мястото тук но е свързано с шибаната любов която не съществува.. и така де на 17 съм..
значи имахме си флирт с една мацка така де тръгнахме всичко ОК ходихме 2 месеца и в един момент тя ми каза че иска да скъсаме :-k незнам защо до този момент всичко беше супер и така никога не съм си мислил че може да изпадна в такова състояние но наистина я обичам много и все още мисля за нея и немога да я забравя... започнах да пия всеки ден първо бира после водка ракия и т.н само на твърдо.. това продължи близо 2-3 седмици напивах се дори в даскало... но това не ми пречеше напротив дори ми помагаше.. но в един момент се депресирах още повече........ и така нали се сещате като нормален младеж на 17 ходя по партита тук там и... преди близо седмица направих най-голямата грешка в живота си............ НАДРУСах се мамка му винаги съм бил твърдо против тва винаги съм ги заклеймявал "наркоманите", но сега ги разбирам.. и така де почнах с бонбони амфети кокаин.. в момента изпитвам глад за тях но не мисля да го правя повече много ми е трудно в момента на никой не съм казал за това и не мисля да го правя защото какво ще си помислят хората за мен :((((((((( и така не искам да ме съжалявате или нещо такова просто искам да кажа на всички МОМЧЕТА да не се връзват много много на тъпите путки ебете ги и тва е тва заслужават никога не съм мислил така но вече и аз ставам такъв......... :cry:

Presley
02-09-2008, 19:26
Стига се филмира

Angel_of^love
02-09-2008, 19:35
Човек, съвземи се !... Горе главата и недей да си пропиляваш живота така !!!

Roiroi
02-09-2008, 19:41
+1 za temata ... i posle zashto momchetata mislili samo za seks :?

splendour
02-09-2008, 19:41
да не ти пука 8)

MiMcHeToOo
02-09-2008, 20:07
Да и ти като някакъв хлапак си почнал да друсаш и да се напиваш.. Ми айде пропилявай си живота... А си само на 17 ............................

Vladkoy
02-09-2008, 20:07
Човече, обърни се към психолог. Ако си на наркотици много кофти - сам няма да се измъкнеш от калта.

sasha_90
02-09-2008, 20:18
Алкохолът и дрогата няма да променят положението.Напротив могат само да ти развалят живота.Освен това:едно момиче те е наранило-това не означава,че останалите от женски пол са същите.Не се отчайвай заради някаква хлапачка,която сигурно не е съзнавала какво прави.Опитай да продължиш напред-без алкохол и дрога.Животът е пред теб-на 17 си,сега тепърва ти предстои завършване,бал,...Хайде горе главата.

w0sh
02-09-2008, 20:20
Па щом можеш да си позволиш качествен коакаин не бих се оплаквал.
Само да не си като 1 приятел дето си мислеше,че се сипва през ушите.

pavkata91
02-09-2008, 21:13
братле верно осъзнай се.. :shock: 2 години съм без гадже..1 година се напивах като изрод и свирех блус на китара...но като дойде 2-рата година..осъзнах че дали ще свиря дали ще пия нищо няма да се промени оставам си без гадже..но както едно момиче от форума ми написа.."Горе главата влак без пътници няма" означава че..живота си продължава и да ревеш да псуваш и т.н. не става нищо..винаги влака ще се напълни с един човек който обичаш :)

П.С. минах и аз този път само че с трева..но от 3 години вече не съм докосвал...защото имам волята да остана чист и да си живея както си трябва :) :-({|= пусни си някоя готина музика кефи се на живота и всичко ще си е ОК :smt020 :-({|= :---)

enola
02-10-2008, 07:23
да не ти пука 8)
+1 :P