PDA

View Full Version : Притеснявам се за един приятел...



EmO_KiD_;(
02-09-2008, 19:22
Значи той взема наркотици,ама мисля,че не е зависим.Взема амфети,трева,един път кока,хероин...Почна да ме притеснявам,защото вече всяка негова втора дума е коз...единственото нещо,което искам сега е коз,тва,което мога да праа в тоалетната е да си реда линиики...и други такива.Тече му кръв от носа мн често и аз му казах,че може да е заради амфетите и той:"ама аз си знам бе" аз:"Ама за какво е нужно да си оропастяваш живота" той:"Знаеш заради кого"
Мн съм притеснена да не се пристрасти.Миналата седмица каза,че ги спира окончателно,а пак шмърка и пуши коз...Какво да направя? :-# :-#

Roiroi
02-09-2008, 19:45
Ako toi sam ne si pomogne nqma koi da go napravi.....

splendour
02-09-2008, 19:48
обесни му. ко тря му са скарай яко и спри да му говориш за 1 ден.помага 8)

•._.•No_NaMe•._.•
02-09-2008, 20:05
ami mislq 4e ako sam ne opita nqma koi da mu pomogne,no ti vse pak se opitai da pogovori6 s nego,skarai mu se malko.
(pi6e 4e znae6 zaradi kogo go pravi,kaji mu/i da pogovori s nego)
i aide yspeh :)

st1ka
02-09-2008, 20:10
Той сам трябва да разбере,че не е хубаво да се занимава с подобни глупости,ти нищо не можеш да направиш...

jim_beam
02-09-2008, 20:45
обесни му. ко тря му са скарай яко и спри да му говориш за 1 ден.помага 8)

emi tova nadali 6te pomogne.....
a sled kato ti pro4etoh temata toi mai se zanimava s narkoticite zaradi nqkoi ili nqkoq (koeto mi se struva po veroqtno) zatova se opitai da mu obqsni6 4e ne si zaslujava i ako moje6 mu pomogni da si nameri dr macka no nedei da mu vika6 i tn :) kasmet mila ;)

djudjutu
02-10-2008, 08:26
той ще се усети, че наркотиците не са изход, но искрено се надявам да не е тварде късно

TheNewReligion
02-10-2008, 10:02
Ти не можеш да направиш нищо . Ето заради глупавите хора като приятеля ти , стват трагедии !Остави го !

FL1rT
02-10-2008, 17:39
Според мен трябва да му помогнеш ... поне ще знаеш, че каквото е зависило от теб си го направила, а и нали си му приятелка все пак ;)

Проведи си един по-сериозен разговор с тоя, можеш да викнеш и още някой ваш познат, че да е по-убедително и направете нещо малко за него, което да го зарадва :)