PDA

View Full Version : Охх..Плс Съветче :)



_SmiLe_FoR_yOu_
02-09-2008, 21:48
Такаам.. знам,че сиг има доста такива темички..обаче реших да направя нова.

И така става въпрос за едно момче,което видях около преди 2-3 месеца.Не го познавам,нз нищо за него,обаче като го видя ми се подкосяват краката и ми омекват коленете :oops:. Ще си кажете какво толкова има много красиви момчета..обаче работата е там,че живея в малък град и повечето хора се познаваме и досега много радко съм намирала момче,което така да ме развълнува когато го видя. Напоследък става така,че с въпросното момче случайно се засичаме някъде,обаче аз не знам как да го заговоря или нещо от сорта.. Събрала съм кураж следващия път щом го видя да го заговоря..обаче какво точно да му кажа.. :neutral: :-k Моля за някое съветче или поне да кажете ако ви се е случвало подобно нещо как заговорихте въпросният "обект" :-D

10х предварително :)

hauzec
02-09-2008, 21:51
Ами първо го загледай,но трябва и той да те види...след това ако стане този номер отиваш към него и му подаваш ръка да се запознаете...след това му кажи- "Ако искаш еди кога си да отидем на кафе" и така историята продължава :)

Roiroi
02-09-2008, 22:33
Аз ти предлагам ... Да започнеш със "здравей" . Вероятно ще ти отговори "здравей" или " Познаваме ли се? " Ако е така ... Импровизирай примерно ... " Не , но мисля че е време да се запознаем :) " И се дръж естествено ,моля те ! Да пишеш как е минало 8)

_SmiLe_FoR_yOu_
02-09-2008, 22:40
Мерси мн и на двамата :-) Естествено ще пиша,само трябва да изчакам малко,ако ми е писано да бъда с него съдбата ще си свърши работата и ще го видя скоро :)

Presley
02-09-2008, 22:59
Мерси мн и на двамата :-) Естествено ще пиша,само трябва да изчакам малко,ако ми е писано да бъда с него съдбата ще си свърши работата и ще го видя скоро :)
Не вярвай в съдбата.Такова живтоно няма :D

crazy_girl_4ever
02-09-2008, 23:05
mi i az haresvah 1 mom4e kat teb am ima6e privli4ane my nas i ne6tata se polu4iha [no ne trqbva da si sramejliva,davai po napereno 6tot ako te e sram 6te si ostane6 sama na 14ti e to vse 1 ama ...opitai] :)

_SmiLe_FoR_yOu_
02-09-2008, 23:24
Хах честно казано не ми пука особено много дали ще съм сама на 14-ти. Може и да е хубаво да имаш някой до себе си,но не е най-важното,поне за мен. Мерси за съветите :P

BAYO
02-10-2008, 01:53
Мерси мн и на двамата :-) Естествено ще пиша,само трябва да изчакам малко,ако ми е писано да бъда с него съдбата ще си свърши работата и ще го видя скоро :)
Не вярвай в съдбата.Такова живтоно няма :D

Така си мислиш, щот си гладна :РР Шегувам се :)

Просто я има, ма е дълга темата а и + тфа не е по нея :Р

По темата : Едно "здравей" като за начало би било добре, пък после квото отговори, тва отг. и ти, рефлективно на неговия отговор :>

Супер ш' стане. Имаш ли кураж, имаш и думите :Р Успех!

the_uNf0rgIv3n
02-10-2008, 06:56
Ами първо го загледай,но трябва и той да те види...след това ако стане този номер отиваш към него и му подаваш ръка да се запознаете...след това му кажи- "Ако искаш еди кога си да отидем на кафе" и така историята продължава :) И се усмихвай! Това е най-важното! :)

enola
02-10-2008, 07:24
Мерси мн и на двамата :-) Естествено ще пиша,само трябва да изчакам малко,ако ми е писано да бъда с него съдбата ще си свърши работата и ще го видя скоро :)
Не вярвай в съдбата.Такова живтоно няма :D
+1 :-D

MaRcHeLiTkAa
02-10-2008, 14:09
:lol: dobre de nali si malak grad i si4ki se poznavate :-o tolkova li nqma6 niakoi poznat koito da vi zapoznae :-D

p.s.ina4e za razgovora...kakto si4ki kazaha-zdravei...i natatak kot stane :) aidi mn0g0 uspeh4eta i dano vsi4ko se polu4i dobre :-) :-P :grin:

sasha_90
02-10-2008, 14:16
Отиди при него и започни със "здравей",останалото на момента ще ти дойде.

division
02-10-2008, 21:04
Препоръчвам ти преди да направиш нещо да обърнеш малко внимание на детайлите.Например дори без да се познавате,дали поне на външен вид имате нещо общо?(чалгари ли сте и двамата,пънкове и т.н)
Щото ти гарантирам,че ако не си фешънка и той не е при положение,че сте от малък град ще му стане приятно да се запознае с теб.Също така изчакай подходящ момент,да речем ако го виждаш по-често сам по-добре,щото има вариант да се сконфузи момчето,ако е пред много хора(а и ти).Аиде пиши кво е станало...

miShle
02-10-2008, 21:12
Еми гледай сега ... До тази семица бях в същото положение... Имаше едно момче от даскало , с което все като се разминехме се обрръщах след него и просто не спирах да го гледам.Не можех да откъсна очи от него... И казах на някоя друга приятелка ... и те ме навиха да се запозная с него и отидохме до стаята му и така се запознахме ... Всички се насъбраха да видят какво става .. беше много интересно ... Така,че колкото повече го мислиш толкова повече ще те е страх да събереш смелост и да го заговориш ... Така,че ако мога да ти дам някакъв съвет той е .. Действай,без много да му мислиш!

sLaDkA_GrEsHkA
02-10-2008, 21:49
amii slu4i mi se v 5 klas no taka i ne go zagovorih... haresvah go okolo godina i polovina ii ne sujalqvam che ne se polu4i purvo shtoto sum bila malka i vtoro shtoto razbrah 4e krasotata ne e ot zna4enie

aciko
02-10-2008, 22:10
amii slu4i mi se v 5 klas no taka i ne go zagovorih... haresvah go okolo godina i polovina ii ne sujalqvam che ne se polu4i purvo shtoto sum bila malka i vtoro shtoto razbrah 4e krasotata ne e ot zna4enie
Да,не е важна красотата,важен е размера :razz:

_SmiLe_FoR_yOu_
02-11-2008, 10:42
Давате и толкова базирани и наложени съвети, че ...
Както и да е. Добре, 1- во си задай въпроса - "Как бих реагирала, ако бях на негово място?". Няма да ти е първия (поне предполагам) и няма да ти е последния( за което съм сигурен), ако той изобщо те хареса. Втълпила си си, че всичко зависи от самото запознаване, нали? Мислиш, че след като се запознаете и хоп вече ще сте гаджета?
Избии си тази мисъл от главата, иди и се запознай, хората не хапят (ако не са канибали), не се запасявай предварително със замислени фразички, защото винаги се обърква нещо в тях... Изглежда прекалено изкуствено, някак си неестествено. Отиди със цел да се запознаеш с него, а тогава каквото стане.

SWASTICA,далеч съм от мисълта,че щом се запознаем и вече ще сме гаджета. :razz: но мисля,че наистина първото впечатление е важно.И знам,че хората не хапят спокс,не живея в изолатор :-P