PDA

View Full Version : Проблем с Sound drivers



Sunny_stz
02-09-2008, 23:39
Оффф неска ми преинсталираха компютъра и всичко си беше наред после ..обаче като унисталнах една програма и пипнах нещо друго и аз не знам точно какво и нямаше звук после ,явно някой драйвър съм изртила....и като пуснах уинампа ми изписа че липсва звукова карта,как да инсталирам такъв драйвър или отново трябва да ми преинсталират компютъра :x :lol:


Нарушение на т. 7 от правилата! (от Ruthless)

tenaglia
02-10-2008, 00:19
trqbva da imash nqkolko diska s drivers ( kogato si si kupila pc-to ti gi davat)...na nqkoi se trq da pishe sound drivers :> slagash diska, instalirash i se oprava problema:>

Sunny_stz
02-10-2008, 12:05
trqbva da imash nqkolko diska s drivers ( kogato si si kupila pc-to ti gi davat)...na nqkoi se trq da pishe sound drivers :> slagash diska, instalirash i se oprava problema:>

Ами пробвах така качих драйвърите но нищо не стана,възможно ли е да си изтегля някакъв от нета?Моля ви кажете.. :?

elf4o
02-10-2008, 16:38
Оффф неска ми преинсталираха компютъра и всичко си беше наред после ..обаче като унисталнах една програма и пипнах нещо друго и аз не знам точно какво и нямаше звук после ,явно някой драйвър съм изртила....и като пуснах уинампа ми изписа че липсва звукова карта,как да инсталирам такъв драйвър или отново трябва да ми преинсталират компютъра :x :lol:пусни си пц-то под сеиф мод пускаш пц-то и помпиш шифта или контрол едно от двете зависи от пц-то и давашв на ласт кноу гууд конфигуреишан ако не стане виж си драиварите там версията и дръпни последната от нета няма как да знаем ние ако не ги знаеш дръпни си анализираща програма примерно сандра или нещо друго и да ти анализира сичко и тогава по лесно ще се оправиш но първо опитаи вариянта с сеиф модето просто като пуснеш компа на черен екран ти пише last know good configuration даи там