PDA

View Full Version : Какво да правя?



kalioo
02-10-2008, 01:14
Тя е на 17.Имаме връзка от 8 месеца.Но искаше цялото внимание на света,но аз като момче ест не можех да й го дам...седяли сме до 6 сутринта в разговори по скайп и накрая тя се сърди че си лягам :shock: .Обичам я.Една вечер преди около седмица я нагрубих казах й че ми е писнало да не спя,нищо не значи за мен и тн тн и от тогава аз още повече я желая,но тя се отдръпва и например искам да си говорим,а тя ми казва че си ляга...помогнете ми моля ви кво да правя

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

BAYO
02-10-2008, 01:41
Споко, цупи се ... просто едно подаръче, една среща на тъмно (: ... за момента е кисела, ш' се оправи не се кахъри толкоз. :Р

gerim
02-10-2008, 09:43
sqko momi4e obi4a da i se dava mnogo vnimanie..i az sum taka..A 6to se otnasq do cupeneto...spored men vyrti malko nomerca,za da vidi6 4e e gadno bez neq.. :) Prosto bydi sikren i mil..obadi i se ,spodeli kvo 4uvstva6,kaji i tova koeto kaza na nas...tq bi trqbvalo da te razbere..

P.S. Edin sms prez no6tta ot sorta na "Obi4am te i mn mi lipsva6" 6te svyr6i mn rabota spored men :) :P

sexa_na_kompleksa
02-10-2008, 09:46
Не харесвам такива хора, които искат цялото внимание на света. :? Опитай се да й обясниш, че наистина много я харесваш, но не можеш да прекарваш цялото си време с нея, трябва да си оставяш време за себе си и приятелите ти. Както споменаха по-горе - може и да й купиш нещичко. ;)

sasha_90
02-10-2008, 14:25
Обясни й че вече е голяма,а поведението й показва обратното.Кажи й че не можеш да си 24 часа с нея.Дано те разбере и спре да се държи като малко дете.

WithLove
02-10-2008, 14:29
Ами нейната постъпка и това,което е искала от теб са доста детински и не и подхождат на годините.Не,че е кой энае колко голяма,но все пак е на 17 ,а не на 13 и би трябвало да има малко по-адекватно поведние.Но и ти си потъпил тъпо,като си и каэал тея простотии.Нормално е да се обиди.Съветвам те просто да и се иэвиниш.Кажи и ,че съжаляваш эа думите си,но и кажи и ,че трябва да се эамисли над личното си поведение. :-x

princesa_viki
02-10-2008, 14:30
Няма държание на 17 годишна.Как може да ти се сърди за това,че си лягаш?Моят съвет е да я оставиш сега малко тя да те поглези.Нека тя те потърси. :)

Scared_Straight
02-10-2008, 14:48
Кажи и че искаш малко свобода и неможе непрекъснато да си с нея. А за това мисля че просто се сърди и както казаха смс=че ще оправи нещата

enola
02-10-2008, 14:49
Извини й се :?

uJluaHa
02-10-2008, 14:51
Ами нейната постъпка и това,което е искала от теб са доста детински и не и подхождат на годините.Не,че е кой энае колко голяма,но все пак е на 17 ,а не на 13 и би трябвало да има малко по-адекватно поведние.Но и ти си потъпил тъпо,като си и каэал тея простотии.Нормално е да се обиди.Съветвам те просто да и се иэвиниш.Кажи и ,че съжаляваш эа думите си,но и кажи и ,че трябва да се эамисли над личното си поведение. :-x

Абсолютно!

HePeAJIeH
02-10-2008, 14:56
Ти си се опитал поне да й дадеш цялото внимание на света (предполагам) но друг е въпроса-получи ли си същото в замяна?В случая обаче тя ти прави т.нар. "женски фасони".Като не й търчиш след гъза тя сама ще те потърси и ще ти се извини! Просто прояви търпение!

sweet_sorcerer
02-10-2008, 18:54
Ами нейната постъпка и това,което е искала от теб са доста детински и не и подхождат на годините.Не,че е кой энае колко голяма,но все пак е на 17 ,а не на 13 и би трябвало да има малко по-адекватно поведние.Но и ти си потъпил тъпо,като си и каэал тея простотии.Нормално е да се обиди.Съветвам те просто да и се иэвиниш.Кажи и ,че съжаляваш эа думите си,но и кажи и ,че трябва да се эамисли над личното си поведение. :-x
много добре го каза...

sapphirr
02-10-2008, 18:58
ами можеше преди да си изтървеш нервите да обясниш нормално вси4ко,което изписа във форума,само 4е нормално и спокойно.и аз да съм на нейно място ще си лягам,даже и 1 на 10 пъти ще ти отговарям.можеше да и кажеш "виж,наистина мн искам да си говорим още 72 4аса ако може,но съм изтощен,имам нужда от сън,а утре е тежък ден,надявам се ще ме разбереш и ще ми влезнеш в положение",а не "ти нищо не зна4иш за мене"и ае аливадер4и

Quasar
02-10-2008, 19:06
женска му работа...като не им е удобно се правят на сърдити...остави я да се сърди накрая ще и писне и сама ще дойде

Dark_Angel_F
02-10-2008, 19:11
женска му работа...като не им е удобно се правят на сърдити...остави я да се сърди накрая ще и писне и сама ще дойде
Трябваше да си спестиш коментара като те знам и теве къв спец си - просто нямам думи.... Понякога толкова ти се ядосвам , че ми иде да те изселя и след 10 века се сещаш да питаш кво ми има , дур жиш се сякаш не ти пука и си викаш "уфф тая за кво пак се сърди " ай моля ти се...

Quasar
02-10-2008, 19:14
не можете ме обори че жентие се цупят за глупости...като ги питаш най често отговора е "нищо ми няма, махай се"...ок...спок пич ще и мине

MiMcHeToOo
02-10-2008, 20:40
Споко, цупи се ... просто едно подаръче, една среща на тъмно (: ... за момента е кисела, ш' се оправи не се кахъри толкоз. :Р

Така е, сега ти натяква кво си направил :D