PDA

View Full Version : Моля за съвет



1n5ub0rd1na73
02-10-2008, 08:00
Здравейте! :)
На 17 съм. Накратко проблемът ми е, че съм влюбен в едно момиче от моя клас. Перфектни хора няма, но тя клони натам. Както и да е. Работата е там, че си има приятел и рядко ми дава знаци, че ме харесва, които аз може да интерпретирам грешно - може да не са никакви знаци... :-o Не съм някой, който ще тръгне да разделя хората, нито имам способностите, та, като сложа нещата на кантар, мисля, че отговорът е ясен. И все пак бих желал да чуя Вашия коментар по темата - какво бихте направили и дали изобщо бихте...
P.S. "Любовната мъка" е адска и не знам как ще изтрая още 1.5 години.
Поздрави,
1n5ub0rd1na73

LadyDy
02-10-2008, 08:25
Рядко се случва човек да си хване гадже точно от неговия клас....РЯДКО? Да, защото много хора пречат за такава връзка, по-точно злобата им...(На днешно време, може да се каже, че е така)....
Кофти ще стане, ако й кажеш, че я харесваш, все пак сам каза, че си има и приятел....
Най-добре е според мен да си останете едни приятели и това е, че ако се задълбочат нещата, работата става сериозна.... :? Айде УСПЕХ! :)

sexa_na_kompleksa
02-10-2008, 08:32
Предложи й да излезете и й направи някой и друг намек. ;)

alehole
02-10-2008, 08:39
NZ az ti predlagam da q opoznaesh po dobre .. da si govorite po chesto .. :)

Pliok0019
02-10-2008, 08:43
Какво бих направила аз, ако бях на твое място.. Бих се стремила да имам повече контакт с нея, бих настоявала да излезем, да говорим по телефона, да си пишем по Скайп... От тези намеци тя ще разбере, че я харесваш и сама ще ти даде отговор...

Успех!

xXxScreamxXx
02-10-2008, 09:02
Какво бих направила аз, ако бях на твое място.. Бих се стремила да имам повече контакт с нея, бих настоявала да излезем, да говорим по телефона, да си пишем по Скайп... От тези намеци тя ще разбере, че я харесваш и сама ще ти даде отговор...

Успех!


mmmmmmmm damm ... tva trqq da napravi6 ;) ;) ;)

gerim
02-10-2008, 09:15
Какво бих направила аз, ако бях на твое място.. Бих се стремила да имам повече контакт с нея, бих настоявала да излезем, да говорим по телефона, да си пишем по Скайп... От тези намеци тя ще разбере, че я харесваш и сама ще ти даде отговор...

Успех!

+1 :)

sasha_90
02-10-2008, 14:23
За момента нищо не прави-тя е заета.

WithLove
02-10-2008, 14:24
За момента нищо не прави-тя е заета.
Съгласна съм :?

princesa_viki
02-10-2008, 14:28
Рядко се случва човек да си хване гадже точно от неговия клас....РЯДКО? Да, защото много хора пречат за такава връзка, по-точно злобата им...(На днешно време, може да се каже, че е така)....
Кофти ще стане, ако й кажеш, че я харесваш, все пак сам каза, че си има и приятел....
Най-добре е според мен да си останете едни приятели и това е, че ако се задълбочат нещата, работата става сериозна.... :? Айде УСПЕХ! :)
+1

Tigurcheto
02-10-2008, 18:23
Рядко се случва човек да си хване гадже точно от неговия клас....РЯДКО? Да, защото много хора пречат за такава връзка, по-точно злобата им...(На днешно време, може да се каже, че е така)....
Кофти ще стане, ако й кажеш, че я харесваш, все пак сам каза, че си има и приятел....
Най-добре е според мен да си останете едни приятели и това е, че ако се задълбочат нещата, работата става сериозна.... :? Айде УСПЕХ! :)


Така е.В днешно време всеки се опитва да направи гадно на другите,пълно е със завистливи хора...

Защо,когато се обичат двама..все някой трябва да ги раздели?!?