PDA

View Full Version : Проблемче



Christian
02-10-2008, 08:37
Разделих се с приятелката си след година и половина, за да бъда с друга. Въпросната "друга".. влюбих се в нея, всичко беше прекрасно, до нея всеки миг беше незабравим, правихме любов и всичко бе толкова красиво, не мога да живея без нея, тя ме допълваше. Ето тук идват проблемите, на рожденния ми ден, който беше преди дни (30 януари) се надрусах и напих доста (тя знае за всичко, което правя, но аз си казах стоп и не съм взимал нищо от тогава), напих се и имах много гости като един от тях беше "страничен", мой приятел, но никой не го познаваше, и ТЯ - Глория (моето момиче) му обръщаше постоянно внимание (като се замисля няма лошо, но тогава не бях на себе си), мен това ме дразнеше и откачих, тя ми се расърди излезе от диското, но и моя въпросен приятел я последва, излязах след тях и кво да видя.. на разходка излезли, после я изпратил, превъртях качих се на 1 мост и си викам: "Вятърът ще реши!" е той духна назад и не можах да падна.. После поговорих с нея и се стигна до извода, че я задушавам с ревността си. Аз мога да бъда прекрасен човек, мога да съм ангел и го искам, сега съм такъв, но никой не го вижда. Точно заради тази причина - незабележимостта последваха хапчетата, 19 хапчета изпих и бях дроб (това си е опит за самоубийство както казват всички), е тя дойде при мен в болницата.. оцелях, от тогава ме няма за жив, въпреки, че се отворих напълно пред нея в болницата и й обясних. Сега се срамувам да я погледна, да я пожелая, живея защото и тя живее, чух че сега е някакъв нейн стар приятел, .. нещо повече. И .. аз съм в състояние на безтегловност, ставам, ям, даскало, прибирам се и лягам. Чудя се какво да правя не ми се живее и всички го разбраха. Не искам да съм с друга, бих се борил до смърт за нея. Дори имам едно мече от нея, разходждам се по улицата с него, ходя на даскало с него, спя с него, говоря си му.. Луд съм да, но това е любовта води до лудост. Това което ме крепи е, че тя твърди, че също ме обича....

gerim
02-10-2008, 09:10
Spored men malko si prekalil...ok obi4a6 q..jivee6 za neq,ama na kolko godini si?! Ima o6te miliardi momi4eta, koito 6te te obi4at mnogo pove4e i nqma da te karat da revnuva6. Ot druga strana razbiram i neq, s tiq istorii za mosta, hap4etata...ispla6il si q,dori i da te obi4a si e kazala, 4e moje da te narani i da stane ne6to lo6o i za tova ne trqbva da e s teb ili prosto si e kazala "takuv psihar ne mi trqbva" (zvu4i malko grubo,no otstrani to4no taka izglejda).
6tom o6te te obi4a,spored men edinstveniq,pod4ertavam edinstveniq na4in da si q vyrne6 e da se vzeme6 v ruce,da zapo4ne6 da jivee6,ama naistina,a ne samo da se nosi6 po te4enieto...kaji i 4e go pravi6 za neq,4e zaradi neq se vry6ta6 kum NORMALNIQ jivot..i dano go oceni..uspeh :-)

Pliok0019
02-10-2008, 09:14
Едвали моят съвет ще ти бъде особено полезен, но все пак ще го споделя.

Всъщност в тече на годините, аз имам един изграден пример за "Задушаваща любов"-любов, от която измъкване няма. С времето от обич се превръща в силна привързаност. Любов е когато обичаш някого, толкова силно, че във всеки еедин момент можеш да се откажеш от него/нея само и само за да бъде щастлив/а.

Трябва да помислиш дали на нея няма и да и по-добре със "стария и приятел" или с теб. Дали има смисъл да се бориш след като знаеш нейното решение, което навярно е окончателно. Дали би избрал тази любов пред живота си? Целият живот е пред теб, заедно със своите безброй много хубави мигове. Бори се, но за щастие. Не за болка. Стреми се към нещата, които ти доставят удовоствие. Момичета има хиляди.

Искрено ти пожелавам успех!

xXxScreamxXx
02-10-2008, 09:15
aaa 6to ne se seti godinkite da si napi6e6 ?!

Christian
02-10-2008, 09:21
Вече 17

Roiroi
02-10-2008, 10:14
Ааа не изпепеляващата любов ... Щеше да е много по-красива , ако и тя беше толкова отдадена . Някой ден като стана сценарист ще направя филм по твоя случай ... :P :P

sLaDkA_GrEsHkA
02-10-2008, 11:50
ne mojesh li da govorish s neq ???

Liar
02-10-2008, 12:05
Не че искам да те обидя,извинявай ако те засегна,но кой би искал да има наркоман до себе си,във всеки момент да очаква всичко от вего,да го мисли постоянно след поредното напиване няма да му се случи нещо...Това си е жив тормоз...Ти обаче не си написал какво мисли за това приятелката ти,така че не бързам да си правя изводи.И все пак сигурно е искала някой с трезва глава,с когото може да се говори,щом е обръщала повече внимание на онова момче.Може наистина да те обича,но да не иска да си такъв.
А специално в случая,който описа,ревността ти е била напълно основателна и предполагам тя го знае,не може да не го знае...Поне аз не мисля,че е уместно да се размотаваш с разни други без другия да знае...Но както вече казах искала е трезва компания,може би...
Говори с нея,кажи и че си осъзнал грешките си и няма да се повтори(ако разбира се не греша в преценката си).
ПП.пак сори ако съм те обидила.

Christian
02-10-2008, 12:15
Наркоман не съм това мога да ти гарантирам, а това до колко мога да мисля и да разговарям с хората, оставям на нея да прецени. Това не е сайт за запознанства, за да определяш какъв съм бил. Това което искам е съвет как да постъпя. Благодаря.

Liar
02-11-2008, 19:12
Наркоман не съм това мога да ти гарантирам, а това до колко мога да мисля и да разговарям с хората, оставям на нея да прецени. Това не е сайт за запознанства, за да определяш какъв съм бил. Това което искам е съвет как да постъпя. Благодаря.
Ами да,определила съм какъв си по написаното от теб,но тези изводи от една тема във форум са много относителни,аз тези изводи съм си ги извадила от това,което съм прочела,а в такава ситуация недоразуменията са много често срещани,дам...И все пак от къде да знам дали често правиш нещата,които си направил на този купон,уточни се...Както вече казах така съм прочела и това е,не съм искала да засегна някого.
Как да постъпиш едва ли някой може да ти каже.Не е ли по-добре да си помислиш кои са причините,поради които се е стигнало до това и дали тези причини може да са в теб?Аз написах кои според мен са евентуалните причини,но щом казваш,че греша,значи е така,ок.

Christian
02-12-2008, 09:18
Благодаря за разбирането! Наркомани са тези, който друсат без повод! Аз не съм в такъв стадии, дори вече не друсам и се чувствам страхотно, послушах съвета на човечето, което ми написа първия коментар.

coolkiss
02-12-2008, 10:02
Вятърът е решил грешно братле :D

koalka
02-12-2008, 10:07
Ех, правиш такива неща за нея, а тя е с друг...колко жалко и по-добре се осъзнай, защото някак си не си заслужава.
Разбирам, че наистина я обичаш, обаче какво правиш?Абсолютен сдух по цял ден, докато тя е щастлива с някакъв си приятел там.Колко хубаво, а ти колко време мислиш да си така.Да се бориш до смърт?Нищо няма да се промени, дори и да се бориш.Просто при нея чувствата не са същите.

Christian
02-14-2008, 01:51
Ще се боря, тя ме обича, аз го знам! Нищо не би могло да ми бъде пречка в този момент!

hooliganka89
02-14-2008, 05:34
Тва с моста и вятъра е просто...
Кво да кажа,аз съм момиче и ако моя приятел постапи така странно като теб изобщо това не би ме трогнало,а по-точно би ме разочаровало.
А съвета който ще се опитам да ти дам е да се вземеш в ръце,недей да бъдеш толкова краен в действията си,за мен това са детски постапки.Успокой топката живей си живота той не свършва с едно момиче колкото и да си мислиш,че тя е "Единствената" през много хора са минали много такива единствени,нищо не е вечно и любовта ти към това момиче няма да е вечна.Успех!