PDA

View Full Version : :( Направих нещо много тъпо..



SlADka_lIGlA
02-10-2008, 08:43
Снощи бях на рожден на едно приятелче и бяхме сички дето сме си цялата компания и ние сме 3 приятелки мн добри неразделни уж.. и на едната фр бившия там а тя още го обича ама и нейното гадже там.Аз си харесвах едно момче заради него отидох,ама и моя бивш на рождения ден дето и аз още обичам :( и само се гледахме ама той нз що по едно време си тръгна и аз се напих и го загледах това момче дето си бях харесала и той се оказа точно като бившия пълен курвар и го видях горе в една от стаите как се ебеше с една курва. Аз мн се издразних и слизам долу и ае наздраве а у пихме танци и аз отивам до тоалетна и чакам щот то мн хора и докато се нареда и на мойта фр бившия там и ми вика я ела те гушна и аз си го гушкам защото те мн време бяха ходили преди 1 година някъде и ние си бяхме свикнали и тоалетната се освобождава и аз викам аи отивам до тоалетна ама той влиза след мене ии почнахме се натискаме а у ии се наебахме .. и са ми е толко гадно та мойта приятелка още го обича а аз неизпитвам нищо към него винаги ми е бил симпатичен но да спа с него ... и то ние тамън почнахме в тоалетната и мойта приятелка идва и вика ей добре ли си и аз викам да да не влизай и тя какво има бе сичко наред ли е и аз да бе спокойно .. ако беше влязла направоо ... и сега ми пише по скайп снощи виде ли го още го обичам и некфи такифа иии сега незнам какво да правя да и кажа ли какво е станало ако и кажа сигурно повече няма ми проговори незнам просто ;( ...

Pliok0019
02-10-2008, 08:47
Било е само за вечерта под влиянието на алкохола. Всички сме правили подобни грешки. Ако не си сигурна, че приятелката ти ще го разбере-недей да й споделяш.

Приятелите са завинаги, мъжете са за ден. И той те е искал само за момента...

xXxScreamxXx
02-10-2008, 09:15
prava si tva det si go napravila ne e prosto t1po .. awe neam dymi .,.... i tq te nari4a priqtelka .... ebati az ako s1m i na mqstoto ako razbera nema da te pogledna

SlADka_lIGlA
02-10-2008, 09:20
Знам а към това момче неизпитвам нищо безразличен ми е просто се искахме за момента.. аз после като си тръгнах само го виждам и викам чао чао и той такъв искаше да ме целуне ама аз се дръпнах и си тръгнах .. ами ние мн години сме приятелки и незнам защо го направих бях пила достаа и други неща бях взимала ии се случи сега си пиша с нея и тя ми говори за него и вика добре че не пих защото можеше да хода да му кажа че го обичам и аз и викам дам така е... мн ми е гадно как ще я погледна бе пфф

w0sh
02-10-2008, 09:21
Епа. Да бе мирно седяло не би чудо видло са казали хората.
Ей сега ще си береш ядове.
единия вариант е да и кажеш... така ще се разделите и на 2-те ще ви е гадно. Даже тя вероятно ще постне тема тука
Другия вариант е да не и казваш само ан тебе да ти гадно и накрая тя да разбере....

miss_ludataa
02-10-2008, 09:25
nq na4in nda ne razbere :? ili i kazva6 ili si mul4i6 i sled vreme tq 6te razbere!

xXxScreamxXx
02-10-2008, 09:27
Знам а към това момче неизпитвам нищо безразличен ми е просто се искахме за момента.. аз после като си тръгнах само го виждам и викам чао чао и той такъв искаше да ме целуне ама аз се дръпнах и си тръгнах .. ами ние мн години сме приятелки и незнам защо го направих бях пила достаа и други неща бях взимала ии се случи сега си пиша с нея и тя ми говори за него и вика добре че не пих защото можеше да хода да му кажа че го обичам и аз и викам дам така е... мн ми е гадно как ще я погледна бе пфф


apffff.... eeee dobre we ... zna4i sq moje6 da i dava6 s1veti za alkohola ama ti v4era ne si mogla da se st1rpi6 .... offffff ... mnou sb1rkana rabota .......
kakto kaza brat mi w0sh ''Да бе мирно седяло не би чудо видло.''

SlADka_lIGlA
02-10-2008, 09:29
Абе тя тука тема няа да пише тя не се занимава с такива сайтове сама се оправя и като знам кво може да стане толко грозно после сички ще разберат то аз ако не и кажа тя няма как да разбере защото момчето ако кажеее мн ще съжалява аз като си тръгвах му казах кажеш ли на някой ще кажа на бате хаха и ще те пребие че си измисляш .. а пък и никой не би повярвал че ние с него сме правили нещо защото всички знаят аз и мойта фр колко сме близки и най вече никога не бихме си причинили нещо такова но явно съм объркала мн нещата и сега незнам аз няма да и казвам но мисла да я отбягвам

xXxScreamxXx
02-10-2008, 09:36
Абе тя тука тема няа да пише тя не се занимава с такива сайтове сама се оправя и като знам кво може да стане толко грозно после сички ще разберат то аз ако не и кажа тя няма как да разбере защото момчето ако кажеее мн ще съжалява аз като си тръгвах му казах кажеш ли на някой ще кажа на бате хаха и ще те пребие че си измисляш .. а пък и никой не би повярвал че ние с него сме правили нещо защото всички знаят аз и мойта фр колко сме близки и най вече никога не бихме си причинили нещо такова но явно съм объркала мн нещата и сега незнам аз няма да и казвам но мисла да я отбягвам


oooooooo boje ... mn ste blizki bla bla .. nikoga ne bixte si go pri4ili ...dryg p1t .. 6tot si go napravila ... zna4i ne e taka kakto si go msili6

ViLLa*07
02-10-2008, 09:41
ами ти си една смотла ... типи4ен пример за днешните моми4ета ....

SlADka_lIGlA
02-10-2008, 09:45
е как е пфф мн ми е гадно бе това момиче толко пъти ми е помагало и какво ли не е правило за мен и сега аз .. преебах сичко ;( ;(

xXxScreamxXx
02-10-2008, 09:47
е как е пфф мн ми е гадно бе това момиче толко пъти ми е помагало и какво ли не е правило за мен и сега аз .. преебах сичко ;( ;(


lelelel fanaxa me nervite ot tebe ...ebati boklyka si ...sorry ama tva msilq ............ :-x ebati ... tva ako go napravq na nqkoq fr (izklu4enio e ama vse pak ) posle nqma da moga 1 dyma da i kaja kamo li da q pogledna v o4ite ............ istinata za teb : moralno obezdy6ena pikla

xXxScreamxXx
02-10-2008, 09:48
ами ти си една смотла ... типи4ен пример за днешните моми4ета ....



a mili41k sorry ama ne slagai si4ko pod ob6t znamenatel :-x

miss_ludataa
02-10-2008, 09:52
е как е пфф мн ми е гадно бе това момиче толко пъти ми е помагало и какво ли не е правило за мен и сега аз .. преебах сичко ;( ;( 6te se opravq6 sama 6tot koito kfoto si e nadrobil tfa 6te surba nqq na4in da ine6 m/u kapkite :-P

SlADka_lIGlA
02-10-2008, 09:52
ах той е 3-то момче с което съм спала а другите две ходех с тях мнн време за да спа с тех не съм некфа курва просто ;( .. така стана никога не бих направила нещо за да я нараня ам те вече не ходят от доста време от около 6 месеца и знам че тфа не е оправдание при положение че тя все още го обича .. искам да оправа нещата ама нинам как

VerryBerry
02-10-2008, 09:56
знаеш ли..рискувай и разкажи на френдката си кво е станало-пък за последствията-трябва да изтърпиш всичко,което ще ти каже,защтото си си го заслужила..тва е мойто мнение

xXxScreamxXx
02-10-2008, 10:10
ах той е 3-то момче с което съм спала а другите две ходех с тях мнн време за да спа с тех не съм некфа курва просто ;( .. така стана никога не бих направила нещо за да я нараня ам те вече не ходят от доста време от около 6 месеца и знам че тфа не е оправдание при положение че тя все още го обича .. искам да оправа нещата ама нинам как


pffffffff....... tva nqma6e da ti se sly4va sa ako si d1rje6e krakata zarvoreni

tuka6na
02-10-2008, 10:12
:D На такива купони на 13-14 годишните имам чувството ,че празно няма...Всеки с всеки независимо от обстоятелствата.
По темата-няма абсолютно никакво значение.Щом си го направила,независимо какво ,що ...''У,а''...,то сигурно няма да ти представлява трудност и да го направиш пак ако пожелаеш...както и да и кажеш...или пък да криеш . :neutral:

SINDEL
02-10-2008, 10:14
Апф, е затва мъжете на приятелки са абсолютно забранена работа..
4естно, тва твойто е било адски гнусна постъпка. Моли се моми4ето да не разбере, ако държиш да си останете приятелки

Roiroi
02-10-2008, 10:21
Абе тя тука тема няа да пише тя не се занимава с такива сайтове сама се оправя и като знам кво може да стане толко грозно после сички ще разберат то аз ако не и кажа тя няма как да разбере защото момчето ако кажеее мн ще съжалява аз като си тръгвах му казах кажеш ли на някой ще кажа на бате хаха и ще те пребие че си измисляш .. а пък и никой не би повярвал че ние с него сме правили нещо защото всички знаят аз и мойта фр колко сме близки и най вече никога не бихме си причинили нещо такова но явно съм объркала мн нещата и сега незнам аз няма да и казвам но мисла да я отбягвам

Гарантирам ти ,че ще се похвали на някой ...
Няма да остане забравено -"Тръст ми!" 8-)

SlADka_lIGlA
02-10-2008, 10:28
ами то ясно че трябвало си държа краката затворени но просто бях многоо пила а пък и ми липсваше бившия той дума не ми каза с другото момче се скарахме той се наеба с некфа овца и аз пих и взех още повече ии .. се оказах в тоалетната с бившия на най-добрата ми приятелка .. и как го събличам незнам как се случи и мн съжалявам за това което направих .. а и не съм на 13или14 почти на 17 съм момчето е на 20 надявам се да не се похвали ам и знам че няма да го направи защото те май скоро ще се събират с мойта фр и той няма си преебе шанса щом я обича още само дето аз преебах сичкои по някъф начин искам да оправя нещата !!

GameFace
02-10-2008, 10:30
Епа. Да бе мирно седяло не би чудо видло са казали хората.
Ей сега ще си береш ядове.
единия вариант е да и кажеш... така ще се разделите и на 2-те ще ви е гадно. Даже тя вероятно ще постне тема тука
Другия вариант е да не и казваш само ан тебе да ти гадно и накрая тя да разбере....

Ако седиш мирно се пенсионираш и рано и не оставяш следа след себе си. (моя изкривена мисъл 8-) )

По темата: Ходили са преди 1 година. Спала си с него. Била си пияна. Пледирай или за невменяемост или се моли тя да не разбере. Другата крайност: Кажи на приятелката ти. Ако има малко акъл в главата й поне ще оцени честноста ти. :)

Devilsplaymate
02-10-2008, 10:33
Ебавка.
Не ти давам повече от 13.
Намери си хоби - спорт, филми... нещо.

SlADka_lIGlA
02-10-2008, 10:36
на 17 съм ! И не се ебавам за тфа дето вчера направих ;)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-10-2008, 10:43
prava si tva det si go napravila ne e prosto t1po .. awe neam dymi .,.... i tq te nari4a priqtelka .... ebati az ako s1m i na mqstoto ako razbera nema da te pogledna

+1

Roiroi
02-10-2008, 10:44
на 17 съм ! И не се ебавам за тфа дето вчера направих ;)
Ем здраве да е ... изчукал те е и толкова :)
Трай си и като приятелката ти се откаже от него и кажи :o

Fallen`Angel
02-10-2008, 10:48
За пореден път се обеждажам колко сте тъпи момичетата, или поне повечето ..

GameFace
02-10-2008, 10:53
Пич, и ние си вадиме чурките навсякъде, така че това не е тъпота. :) По скоро НЕ мислене. :-D

xXxScreamxXx
02-10-2008, 10:59
За пореден път се обеждажам колко сте тъпи момичетата, или поне повечето ..


''' колко сте тъпи момичетата,'''..........ot k1v zor si4ki ni slagate pod edin znamenatelllll :-x ........... kopelenca trea da znaete 4e ne si4ki momi4eta sa kyrvi ............ ebati nevejestvoto :-x :-x

SlADka_lIGlA
02-10-2008, 11:11
hmm ne sum kurva i ne pisah tuka za da mi se zaqjdate a da mi pomognete kak da opravq ne6tata

xXxScreamxXx
02-10-2008, 11:20
hmm ne sum k***a i ne pisah tuka za da mi se zaqjdate a da mi pomognete kak da opravq ne6tata

6to me boli tav det go neam ako iskam 6et ti se zaqjdam . tva si ti za mene ... boklyv licemerka dy6evnoograni4ena ...........



iska6 da opravi6 ne6tata .... sorry ne moje6 da v1rne6 vremeto

putenceto
02-10-2008, 11:24
Направила си голяма грешка ... не само заради приятелката си,но и заради самата себе си!На 17 си а ... спиш с който ти падне,грешки грешки ... но другия път мисли преди да вършиш нещо.Но няма да те съдя при свършен факт(нямам и право)...Моят съвет е да кажеш на приятелката ти колкото и да ти е гадно и на нея също ... по-добре да си искренна и да го чуе от теб,отколкото от друг(или от самия и бивш). Касмет от мен :)

SlADka_lIGlA
02-10-2008, 12:18
оФ не спа с който ми падне ми аз го исках но не се замислих дали ще я нараня немога да и кажа тяя винаги ми разправя че съм и като сестра и такива неща и са кво да и кажа еми спах с бившия ти .. ии само си представям че повече никога няма да ми проговори аа това ще е мн гадно и някой като попита защо вече не сте приятелки толко години сте приятелки и сега защо не сте и то защото Меги спала с Николай .. ии целия квартал ще гръмне .. просто ддз искам да оправя нещата :(

adidas_boy
02-10-2008, 13:02
:grin: :grin: :grin: mii nqma kakvo da napravish po dobre si trai pred priqtelkata si :-D

StayClose
02-10-2008, 13:13
ааа ти ли си Меги бе....той Ники вчера се похвали,споко,няма какво да признаваш :o

StayClose
02-10-2008, 13:29
Представям Ви...

обърках кода и лефтнах че ме мързи пак да го разчитам....
махни го по-добре...а да и пише "КоГа" ,а не "Кода" :X

boy toy
02-10-2008, 16:04
ahah si4ki momi4etaa sa kurvi ok aide ne si4ki a pove4etoo !!

MiMcHeToOo
02-10-2008, 16:10
Абе кажи и пък да става квото ще.. Така и така си направила глупост.. Дано ти прости..

SlADka_lIGlA
02-10-2008, 16:21
Ta predi malko bqh s neq na kafe i si lafim za snoshti koi s kogo bil kvo stanalo i tq mi vika a be ti s Nikolai si se celuvala pomnish li i se smee i az takava shah i vikam moje neznam ti otkude znaesh i tq vika emi az nali vi videh ahah i se smee a az nekfa se zdyh :S:S Puk ako razbere ... si4ko. . napravo neznam

zvezdichka777
02-10-2008, 16:31
м да,наистина е станало доста кофти ама кфо да се праи ... трqбваше да мсилиш преди да направиш нещо ;) .. емм де да знам , аз бих си признала .. ако ти е истинска фр и ако значиш нещо за нея,то тя ще види че съжеляваш и ще ти прости,разбирам че го ОБИЧА но мисля че приятелството е по-вавно,или поне в някои случаи !.. успех

TheNewReligion
02-10-2008, 17:08
Леле , ти си голяма мръсница , а говориш , че другите са били такива ! Как може да не помислиш , поне малко за приятелката си макар , че си била пияна ?! Не мога да ти дам по-добър съвет от този да кажеш всичко , на приятелката си , за да не го научи от него , защото ще е още по-наранена ! :? :? :?

TheNewReligion
02-10-2008, 17:49
Било е само за вечерта под влиянието на алкохола. Всички сме правили подобни грешки. Ако не си сигурна, че приятелката ти ще го разбере-недей да й споделяш.

Приятелите са завинаги, мъжете са за ден. И той те е искал само за момента...
Всички сме правили подобни грешки ... така ли ?Абе я си го наври , бе !Кво я успокояваш тая курва ! По-добре да преспи с цялото даскало
,да и е мирна п****** ! Как може за да успокоиш мръсницата , да казваш , че всички други са такива като нея ! Това е говорене на празни приказки ! Не може така безотговорно да казваш неща в , които не си сигурен ! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :? :? :? :? :?

GameFace
02-10-2008, 23:59
Било е само за вечерта под влиянието на алкохола. Всички сме правили подобни грешки. Ако не си сигурна, че приятелката ти ще го разбере-недей да й споделяш.

Приятелите са завинаги, мъжете са за ден. И той те е искал само за момента...
Всички сме правили подобни грешки ... така ли ?Абе я си го наври , бе !Кво я успокояваш тая курва ! По-добре да преспи с цялото даскало
,да и е мирна п****** ! Как може за да успокоиш мръсницата , да казваш , че всички други са такива като нея ! Това е говорене на празни приказки ! Не може така безотговорно да казваш неща в , които не си сигурен ! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :? :? :? :? :?


Ти или въобще не правиш секс, или си правила 1 път и е било мнооооооогооооооооо неприятно....

MoOnLiGhT_ShAdOw
02-11-2008, 05:55
ама и моя бивш на рождения ден дето и аз още обичам :( и само се гледахме ама той нз що по едно време си тръгна и аз се напих и го загледах това момче дето си бях харесала и той се оказа точно като бившия пълен курвар
Пфф, като стигнах дотук и ми изчезна желанието да чета нататък, макар че довърших разказа в края на краищата... Като е такъв курвар, като разбираш, че е боклук (бившия ти), как тогава ще го обичаш?! Как въобще можеш да обичаш истински някого, на когото хич не му пука за теб? Това не е обич, по мое мнение, това е по-скоро влечение към онова, което никога няма да е твое, а ако той скача от момиче на момиче, няма как да го задържиш, освен ако не притежаваш супер сила. Съжалявам, че започвам от там, но вече започнах да се дразня на това колко често и най-вече без покритие се казва "обичам те", "обичам го" и пр...
А относно поведението ти - да, направила си нещо наистина тъпо, ако ще мъртво пияна да съм, никога не бих и помислила да забия някой, когото моя приятелка, или дори добра позната, харесва. Трябва да я мразя наистина много затова... А и ме съмнява да има чак толкова предатели, които да са готови да правят такива неща зад гърбовете на приятелите си...

hooliganka89
02-11-2008, 06:34
Ох момиче много си я объркала,та в една друга тема разказвах как обичах едно момче едно време и имах 10 приятелки и 7 от тях преспаха с това момче,голям разврат какво да ти кажа.
Тогава много им се сардех с някои се бих с други до ден днешен не говоря и така лоша работа.Но моя съвет е да кажеш на приятелката си,защото така няма да можеш да живееш,всеки ден когато ти званне да очакваш да каже,че е разбрака...Няма начин кажи й може да я боли и теб да те боли,но това е най-добрия вариант според мен.Успех,дано все пак поне да не се биете,че смешна работа е.

KimBerLy1912
02-11-2008, 06:48
Закво използвате алкохола като оправдание??? Кажи и...тя рано или късно ще разбере..и по-добре да е от теб...А ако реши че не иска да има нищо общо с теб вече-тя е в пълното си право...Ше си носиш последствията... ; ))) Който не може да пие-ДА НЕ ПИЕ ; )) ЗА ДРУГИЯ ПЪТ ШЕ ЗНАЕШ ; )))

Niakoitam
02-11-2008, 07:09
Първо за приятелката ти ще кажа,защото никой не го направи.Не ви познавам,но въпреки това ще кажа.Каква е тази работа от страна на приятелката ти.Много "обичала" бившият си,но си имала гадже.Какви са тия работи.Той като са били гаджета...едно време...това значи ли че е вързан за нея и повече не може да се занимава с никоя друга.Нейното гадже за какво и е случайно.Някакъв заместител докато евентуално не се получат нещата с бившият и.Някаква играчка...или заместител да не и е скучно.Щом са се разделили и си е хванала гадже какво иска от него да и ходи по гъза цял живот ли.Това не значи че те оправдавам и теб.Ако го харесваше поне,ти е простено,защото приятелката ти щом е скъсала с него,пък и щом вече гадже си има не може да има никакви претенции към него.И не се оправдавай че си била пияна.Щом си спомняш дали заради ебането,дали заради нещо друго си искала да бъдеш с него.Ако е само заради едното ебане не ти прави чест.Все пак и той има чувства и може и да си помисли нещо и ти да го нараниш.Щом го е направил това или те харесва или просто е поредният тъп курвар и целта му е била да те наебе и после пак ако може.Относно репликата ти"няма да казваш защото ще кажа на бате и той ще те бие"..много тъпо.По скоро ако е боен тип това нещо и отказат ти може да го накарат да се разприказва.Хем да ти напакости,хем да види тоя твоя батко как ще го бие.И като последно мога да кажа.Това че бившият ти е бил курвар и този,който харесваш е курвар и ти знаеш това,но изобщо не те притеснява говори много и за теб.

slun4ice_90
02-11-2008, 07:19
Само такава история не бях чела. :-D Много зле си постъпила дам,няма спор и дори да си била пияна това не те оправдава.Сега си понасяй последствията. :? 8) И се моли бившия й да не й каже или някой "приятел"... :?

Pliok0019
02-11-2008, 07:37
Било е само за вечерта под влиянието на алкохола. Всички сме правили подобни грешки. Ако не си сигурна, че приятелката ти ще го разбере-недей да й споделяш.

Приятелите са завинаги, мъжете са за ден. И той те е искал само за момента...
Всички сме правили подобни грешки ... така ли ?Абе я си го наври , бе !Кво я успокояваш тая курва ! По-добре да преспи с цялото даскало
,да и е мирна п****** ! Как може за да успокоиш мръсницата , да казваш , че всички други са такива като нея ! Това е говорене на празни приказки ! Не може така безотговорно да казваш неща в , които не си сигурен ! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :? :? :? :? :?
Казвам го, защото съм присъствала на много подобни купони. Там хората са прекалено освободени под влияние на алкохол и различни опияти. Това, че някой е сгрешил не означава, че е "курва". Защо никой не се отнася с подобни обидни епитети към момчето?!

SlADka_lIGlA
02-11-2008, 12:08
ami az 100% nqma da kaja na moita fr dneska s neq na kafe i si govorim i az si traq i tq mi obqsnqvashe neshto az ne q slushah a si misleh samo za nego :( dori neznam zashto .. i ei sa kato se pribirah i nqkfa kola svirka zad men ama az ne se obrushtam i nakraq shtese me butne i az se obrushtam nekfa da go napsuvam i go gledam Nikolai ii ot tam seda i nishto ne kazvam i toi ai da te zakaram do vas i az ne mersi i toi aide be ka4vai se i az neiskam be i toi samo takuv po4na se smee i vika v subota drugo kazvashe ii si trugna basi idiota ... :( :(

FaTaLnO_sLaDkA
02-11-2008, 14:18
yY macka i na men predi mi se slu4i su6toto po dobre si trai i ne i kazvai nishto !!

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-11-2008, 14:20
prava si tva det si go napravila ne e prosto t1po .. awe neam dymi .,.... i tq te nari4a priqtelka .... ebati az ako s1m i na mqstoto ako razbera nema da te pogledna

+1 ... мен ми смърди на оргия

LuJliOtO
02-11-2008, 15:53
prava si tva det si go napravila ne e prosto t1po .. awe neam dymi .,.... i tq te nari4a priqtelka .... ebati az ako s1m i na mqstoto ako razbera nema da te pogledna

+1 ... мен ми смърди на оргия

+222222222

sasha_90
02-11-2008, 16:09
Обясни й,че е било под влиянието на алкохола.

Snitch
02-11-2008, 17:38
abe ako si sigurna 4e nikoi niaa razbere po dobre si trai... se pak si bila piana ... :?

Snitch
02-11-2008, 17:42
abe ako si sigurna 4e nikoi niaa razbere po dobre si trai... se pak si bila piana ... :?

SlADka_lIGlA
02-11-2008, 17:58
daaa tfa misla da naprava :-D

pepita87
02-11-2008, 20:29
За съжаление съм била в твоето положение...знам как се чустваш...Направих подобен "номер" на една от най-добрите си приятелки...бившия и приятел,който о6те обича,хлътна по мен...аз го чуствах само като приятел,имаше симпатия,но само това...оптвах се да ги събера,шот тя беше много зле...ам то ко стана...една вечер той ме целуна...и така стана работата...на другия ден казах кво съм направила на приятеля ми,момчето с което съм сега...прие тежко новината,но ми прости,но беше ме страх да кажа на приятелката ми...знаех,че 6те я боли и че 6те я загубя...и до днес тя незнае,но съм сигурна,че един ден 6те разбере... :( По-добре и обясни,няма да го приеме леко,но ако държи на теб 6те те разбере и 6те ти прости :-o

SlADka_lIGlA
02-11-2008, 20:38
tova momi4e mi ima basi doverieto i tolkova mnogo mi vqrva i sega ako preeba vsi4ko ;( nqma da si go prostq tova koeto napravih nikoga za edna celuvka ako be6e tq nishto nqma6e da kaje no vse pak tfa i e purvoto mom4e i sega az .. spah s nego .. ;(

TheNewReligion
02-12-2008, 07:41
Било е само за вечерта под влиянието на алкохола. Всички сме правили подобни грешки. Ако не си сигурна, че приятелката ти ще го разбере-недей да й споделяш.

Приятелите са завинаги, мъжете са за ден. И той те е искал само за момента...
Всички сме правили подобни грешки ... така ли ?Абе я си го наври , бе !Кво я успокояваш тая курва ! По-добре да преспи с цялото даскало
,да и е мирна п****** ! Как може за да успокоиш мръсницата , да казваш , че всички други са такива като нея ! Това е говорене на празни приказки ! Не може така безотговорно да казваш неща в , които не си сигурен ! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :? :? :? :? :?


Ти или въобще не правиш секс, или си правила 1 път и е било мнооооооогооооооооо неприятно....
Глупак !Е за тва мразя повечето момчета ! Щото сте извратени идиоти ! :-x

TheNewReligion
02-12-2008, 07:43
Било е само за вечерта под влиянието на алкохола. Всички сме правили подобни грешки. Ако не си сигурна, че приятелката ти ще го разбере-недей да й споделяш.

Приятелите са завинаги, мъжете са за ден. И той те е искал само за момента...
Всички сме правили подобни грешки ... така ли ?Абе я си го наври , бе !Кво я успокояваш тая курва ! По-добре да преспи с цялото даскало
,да и е мирна п****** ! Как може за да успокоиш мръсницата , да казваш , че всички други са такива като нея ! Това е говорене на празни приказки ! Не може така безотговорно да казваш неща в , които не си сигурен ! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :? :? :? :? :?
Казвам го, защото съм присъствала на много подобни купони. Там хората са прекалено освободени под влияние на алкохол и различни опияти. Това, че някой е сгрешил не означава, че е "курва". Защо никой не се отнася с подобни обидни епитети към момчето?!
Е , щом искаш и той да го отнесе окс !Мисля , че и той е толкова безотговорен , колкото и авторката ! :shock:

MoOnLiGhT_ShAdOw
02-12-2008, 07:56
Било е само за вечерта под влиянието на алкохола. Всички сме правили подобни грешки. Ако не си сигурна, че приятелката ти ще го разбере-недей да й споделяш.

Приятелите са завинаги, мъжете са за ден. И той те е искал само за момента...
Всички сме правили подобни грешки ... така ли ?Абе я си го наври , бе !Кво я успокояваш тая курва ! По-добре да преспи с цялото даскало
,да и е мирна п****** ! Как може за да успокоиш мръсницата , да казваш , че всички други са такива като нея ! Това е говорене на празни приказки ! Не може така безотговорно да казваш неща в , които не си сигурен ! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :? :? :? :? :?


Ти или въобще не правиш секс, или си правила 1 път и е било мнооооооогооооооооо неприятно....
Глупак !Е за тва мразя повечето момчета ! Щото сте извратени идиоти ! :-x
Защо винаги трябва да обидиш някого? :? Вярно си е, всеки прави грешки, дори по никакъв начин да не я оправдавам, а точно обратното, и на мен ми се е случвало под влиянието на малко повече алкохол (малко, защото никога не бих си позволила да се отрежа като свиня и съвсем да не мога да мисля) да правя прибързани заключения и решения...

SlADka_lIGlA
02-12-2008, 15:21
Е , щом искаш и той да го отнесе окс !Мисля , че и той е толкова безотговорен , колкото и авторката ! :shock:[/quote]

AyY ZaShto be pravihme go s prezarvativ !! :grin:

d0mat4et0
02-12-2008, 15:47
ах той е 3-то момче с което съм спала а другите две ходех с тях мнн време за да спа с тех не съм некфа курва просто ;( .. така стана никога не бих направила нещо за да я нараня ам те вече не ходят от доста време от около 6 месеца и знам че тфа не е оправдание при положение че тя все още го обича .. искам да оправа нещата ама нинам как

Колкото и да си пияне не можеш да се оставиш някой да те изчука егати....Тва е голям позор...Не знам ква приятелка си тогава...ОК , АЛКОХОЛЪТ вярно е по-голямият навредил в случая , ама ти нямаш ли капка съвест бе момиче ?! Приятелката ти като разбере сигурно няма да те погледне повече....И тва е само секс е супер тъпо изказване шото така прозвучаха думите ти....ТО и момчето не е читаво , ама и ти си една,,,,Сори , че те упреквам , ама за мене не си никаква приятелка , а голяма к**** :-x

kifla
02-12-2008, 16:39
За нищо на света не и казвай! Било е за една вечер минало е не и казвай!

_BuNnY_
02-12-2008, 16:40
AyY ZaShto be pravihme go s prezarvativ !! :grin:


Ааа много ли си доволна от себе си?! :-x Аз ако бях на теб повече нямаше да мога да погледна това момиче, което те нарича своя "приятелка"?! Сори ама ми е писнало от таквиз като теб!!! От такива неща знаеш ли как боли?! :x И кво сега - заради едното е**** има вероятност да загубиш приятел, ти ми кажи струва ли си?! :-x :-x

So unbelievable love..
02-12-2008, 17:23
За нищо на света не и казвай! Било е за една вечер минало е не и казвай!

+1
Vseki pravi gre6ki be hora! Ne q sudete vse edno e ybila 4ovek! Vij az 6te ti kaja,sgre6ila si (mn tupa gre6ka naistina :? ) spored mene nedei da i kazva6 i nedei da q otbqgva6,nay4i se malko na aktiorsko maistorstvo,kolkoto i gadno da zvy4i!V toq jivot nemoje vsi4ko da e istinsko!mom4eto kakto vijdam ti e bezrazli4en,taka 4e go za*bi,a v bude6te pravi vsi4ko vuzmojno za priqtelkata si,pomagai i q podkrepqi i se moli da ne razbere!a ako razbere (nedai si Boje) togava ve4e nz!

SlADka_lIGlA
02-12-2008, 17:59
Bunny ne sum dovolna ot sebe si i sujalqvam mn za tfa deto napravih .. Estestveno 4e ne si struva da zaguba nai dobrata si priqtelka zaradi ednoto ebane s 4ovek koito dori ne haresvam .. no neznam mai tq e razbrala ili podozira ne6to za6toto az i zvuna vikam ai na kafe tq aa ne nemoga sega ne sum q vijdala teq dni .. samo za po malko i ne6to stava ddz durji se po stranno moje bi me otbqgva.. i ako e razbrala ..napravo neznam ;( .. Tfa momi4e tolko go obi4am tolko godini sme priqtelki i nikoga ne sme se karali ..

_BuNnY_
02-12-2008, 19:19
Ем то има два варианта:
1. Да е разбрала и сега да те отбягва ...
2. Теб да те гони параноята ...
Не мога да кажа кое от двете е ...разбирам, че съжаляваш обаче ако питаш мен по - добре да забрайш, че имаш приятелка! Пробвай да и кажеш и се моли да ти прости! Гаранция няма, но по - добре ти да и кажеш, отколкото някой хубав ден тя да разбере от някъде другаде (ест. ако вече не знае :o ) И тогава шансовете да си останете фр се свеждат до една голяма 0! Пък за пиенето да не говорим - и аз съм се напивала :oops: :oops: и е имало момчета около мен дет им се искаше ама не съм се е**** с тях! #-o Айде и успех ...

SlADka_lIGlA
02-12-2008, 20:10
mii ddz ve4e kvo e ahah 6e se poburkam vseki moment o4akvam da mi kaje ko stanalo ii da se skarame .. neiskam da q zagubq durja na neq no kato se zamislq ponqkoga mi e vse taq dali she se fr-ta vupreki teq godini deto sme zaedno susedki sme si4ko ok samo 4e ninam.. moje bi ako ve4e ne sme fr-ta 6te e po dobre a be neznam ve4e se 4uda kvo da izmislq dneska kato se pribrah i za 10 min si legnah i sum zaspala malko i sanuvah kak vliza i po4va da mi vika ti za kvo si spala s nego znae6 kolko go obi4am ahah i kato se sabudih i se stresnah ..

Fallen`Angel
02-12-2008, 20:14
Ще се побъркаш и накрая сама ще й кажеш, щот няма да издържиш. Почва да те гони параноята. :)

SlADka_lIGlA
02-12-2008, 20:19
az dori nemoga si predstavq kva 6te i e reakciqta ako razbere dali shte mi se rasyrdi razvika po dobre tfa tam da me ydari li kvot 6te da naprai no pone da mi govori :S

MiMcHeToOo
02-12-2008, 23:22
Ще се побъркаш и накрая сама ще й кажеш, щот няма да издържиш. Почва да те гони параноята. :)

Абсолютно. Което значи, че е време да и кажеш.. Момиче не носи тоя тежък товар в себе си.. Аз лично винаги съм предпочитала и най-горчивата истина пред дори най-малката лъжа.. По-вероятно е да простя на човек, който ми казва истината макар и да боли, отколкото на този, който ме лъже! Помисли си добре, постави се на нейно място пак ти казвам.. Събирай смелост и и кажи!

SlADka_lIGlA
02-13-2008, 14:37
:cry: :cry: Male ko stava tq ve4e ne mi se obajda na me tursi skype ne si pishem.. ko stava .. ;( Ako e razbrala :( :( ii sega me otbqgva ;( ;(