PDA

View Full Version : Предстоящи концерти (пънк,ой!,ска,хардкор,метъл, ок)



true.
02-10-2008, 12:31
Предлагам тук да се обсъждат предстоящите концерти... Всеки да казва какъв концерт предстои,къде ще бъде,етц...

Kamelot-18.04 -София;зала Хр.Ботев - ще се ходии :grin:

Agnostic Front- 16.04-София;t.b.a - и тука ще ходя

lsd43
02-10-2008, 14:02
Планета Пайнер :razz: :razz:

Иначе сериозно Евентуално Металика на 25или 27 юли в София на стадион" Левски"ако се състои съм там.

На Маноуар в Каварна ма си нямам идея кога точно мисля че беше Август или Юли ма не знам със сигурност .Просто дочух нещо такова!

hole
02-10-2008, 15:18
На Маноуар в Каварна ма си нямам идея кога точно мисля че беше Август или Юли ма не знам със сигурност .Просто дочух нещо такова!

5.07

lsd43
02-10-2008, 19:10
На Маноуар в Каварна ма си нямам идея кога точно мисля че беше Август или Юли ма не знам със сигурност .Просто дочух нещо такова!

5.07


Да тогава е неска се разрових и намерих датата на която ще е трябва да отида! :D

RAWRRR
02-10-2008, 19:44
7ми май - Ой Полоййййййй,в София :grin:

А в близкото бъдеще,пак в София:
http://i267.photobucket.com/albums/ii302/punk_party/aint_got_no_sense_250.jpg

и един в Пловдив:
http://unitedandstrong.net/news/shows/images/shows186.jpg

На първите два ще ходя със сигурност..за последния ще си помисля,този асеновградски "хардкор" ме съсипва. :-x

atanakata
02-10-2008, 22:26
RAWRRR, слушаш I Hate Mondays? :grin: един/една от малкото, мисля ;р
+ тва подкрепят мнението за "асеновградския хардкор" FTT никога не са ме кефили, ама другите може и да ги пробвам ;р

на 24 февруари, клуб "Puzzle", Пловдив -> La Muchedumbre (punk/ska) 18.30ч

и за почитателите на метълкора :arrow: Melekh, Toxic Hate Alive Inside, Collapso пак на 24 февруари в Пловдив, само че в Geppi 19.30ч

RAWRRR
02-11-2008, 06:32
RAWRRR, слушаш I Hate Mondays? :grin: един/една от малкото, мисля ;р
+ тва подкрепят мнението за "асеновградския хардкор" FTT никога не са ме кефили, ама другите може и да ги пробвам ;р

на 24 февруари, клуб "Puzzle", Пловдив -> La Muchedumbre (punk/ska) 18.30ч

и за почитателите на метълкора :arrow: Melekh, Toxic Hate Alive Inside, Collapso пак на 24 февруари в Пловдив, само че в Geppi 19.30ч

Хм,абе с тебе май се познаваме..ако си от Пловдив или Асеновград и ходиш често по концерти :).

Ем ФТТ ме дразнят адски много с поведението си..познавам ги лично още от преди да им се създаде групата..до вчера бяха емота с профили във вампайърфрийкс,сега са кордаджии ха-ха.

Диво препоръчвам това парти:
http://userserve-ak.last.fm/serve/325/4241828.jpg

tvoqta__me4ta
02-11-2008, 06:41
Планета Пайнер :razz: :razz:

Иначе сериозно Евентуално Металика на 25или 27 юли в София на стадион" Левски"ако се състои съм там.

На Маноуар в Каварна ма си нямам идея кога точно мисля че беше Август или Юли ма не знам със сигурност .Просто дочух нещо такова!

I az do4uh ne6to takova za metallica ama ne se znae o6te sus sigurnost ako ima ne6to vqrno zna4i 6te se hodi :grin:

lsd43
02-11-2008, 07:07
Планета Пайнер :razz: :razz:

Иначе сериозно Евентуално Металика на 25или 27 юли в София на стадион" Левски"ако се състои съм там.

На Маноуар в Каварна ма си нямам идея кога точно мисля че беше Август или Юли ма не знам със сигурност .Просто дочух нещо такова!

I az do4uh ne6to takova za metallica ama ne se znae o6te sus sigurnost ako ima ne6to vqrno zna4i 6te se hodi :grin:

Хай клуб не е особнно достоверно списание ,но в сайта на Металика пише ,че сега обсъждат минването си през Европа ,с една дума все още има шанс да дойдат! :grin: Друго яко е че до края на тази година
ще излезе новият им албум ,предполага се ,че ще е през септември!

tvoqta__me4ta
02-11-2008, 07:10
Xai klub hmm ne sum si go zimala ot 14 godi6na mai :D jalko 4e na koncerti kato marduk otidoha max 500 4oveka :( az mnogo kusno nau4ih...

lsd43
02-11-2008, 07:13
Xai klub hmm ne sum si go zimala ot 14 godi6na mai :D jalko 4e na koncerti kato marduk otidoha max 500 4oveka :( az mnogo kusno nau4ih...

Не че аз го копувам ,все пак съм момче ,но щом още обсъждат пътя си през европа все още има шанс!

Canis_Dirus
02-11-2008, 08:19
Хах Асеновградската вълна в музиката мже да се сравнява само със сиатълската такава бе! Това да ти пеят Влакът от 11-ти коловоз е лудник! :grin: :grin:

Иначе - предстоящ концерт. МИНИСТРИ! За пръв и последен път в България и то на смешна цена от 20-25 лева и 30 в деня на концерта.

i'm so excited!
02-11-2008, 12:23
агностик 8) пак 8)

nikaksi
02-11-2008, 14:57
Хай клуб не е особнно достоверно списание ,но в сайта на Металика пише ,че сега обсъждат минването си през Европа ,с една дума все още има шанс да дойдат! :grin: Друго яко е че до края на тази година
ще излезе новият им албум ,предполага се ,че ще е през септември![/quote]

Az go imam noviq album na Metallica, razmazva6t e :)

atanakata
02-11-2008, 18:17
RAWRRR, слушаш I Hate Mondays? :grin: един/една от малкото, мисля ;р
+ тва подкрепят мнението за "асеновградския хардкор" FTT никога не са ме кефили, ама другите може и да ги пробвам ;р

на 24 февруари, клуб "Puzzle", Пловдив -> La Muchedumbre (punk/ska) 18.30ч

и за почитателите на метълкора :arrow: Melekh, Toxic Hate Alive Inside, Collapso пак на 24 февруари в Пловдив, само че в Geppi 19.30ч

Хм,абе с тебе май се познаваме..ако си от Пловдив или Асеновград и ходиш често по концерти :).

Ем ФТТ ме дразнят адски много с поведението си..познавам ги лично още от преди да им се създаде групата..до вчера бяха емота с профили във вампайърфрийкс,сега са кордаджии ха-ха.

Диво препоръчвам това парти:
http://userserve-ak.last.fm/serve/325/4241828.jpg

амии да, общо взето съм редовен :D ама по принцип хардкор не слушам, но компенсирам с метълкор ;D не че го мразя де, ама не ми идва от вътре ;р
за тва парти чух в Найлон-а ама не знам за кво става дума ;р ако обичаш поясни ;р
а иначе съм от Пловдив, а ти коя си?
я дай ако искаш скайпче ала бала на ЛС ;р

RAWRRR
02-11-2008, 19:39
Ами за партито "Самакитка"..в "Найлона" има някаква такава традиция хора да си организират партита,да си поставят вход, плащат незначителен наем на клуба,а той печели от поръчките на гостите,дошли на партито.
Или поне при нас беше така-тази събота организирахме Пинк Флойд найт и дойдоха 150 човека някъде.

Обастановката в "Найлона" е страхотна,не знам,дали си ходил..но това заведение + БезистенЪ са най-добрите в Пловдив,по мое мнение.

Иначе на партито ще се слушат групи като Джой Дивижън,Дъ Куър,Дейвид Бауи,Нова Генерация,общо взето ню уейв.Аз ще ходя със сигурност.

А щом харесваш метълкор,това концертче май ще ти е по вкуса..аз познавам хората от едната група,които са готини,ама не съм убедена в способността им да свирят и пеят,но те са по-скоро скриймо:

http://a983.ac-images.myspacecdn.com/images01/111/l_dbb221e43ec82913fab95edaba54d226.jpg

atanakata
02-11-2008, 20:56
аз съм attendee за тоя концерт ;) всъщност, на collapso рядко изпускам концерт, поради простата причина, че правят кавъри на 36 Crazyfists, а от тази група тръгнах по "трудния път" на метълкора :D
от коя група ги познаваш хората?

Sticky
02-11-2008, 21:02
ПОЛЕДИЦАТА ИДВА!
http://i52.photobucket.com/albums/g24/popa_kuco_magare/CBTURNE1.jpg

п.с. Атанаката, готин аватар! 8)

Disrespect
02-11-2008, 21:09
кой правил тоя плакат?

Sticky
02-11-2008, 21:28
Не мога да ти кажа, не съм сигурен.

AliceSw
02-12-2008, 11:25
W.A.S.P.; Twisted Sisters - 5-ти и 6-ти май, Ловеч


ПП не е 100% сигурно

ANTI
02-13-2008, 13:45
аз ще ходя на камелот.
малко ме е яд, че изпуснах мардук.
А някой да знае за некое готик или индустриал парти в сф. :)

Blacklisted
02-13-2008, 13:47
^утре в 8 ball.

VilleBaby
02-13-2008, 20:27
ама HIM няма да идват , нали? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Nekasa4a
02-14-2008, 12:08
W.A.S.P.; Twisted Sisters - 5-ти и 6-ти май, Ловеч


ПП не е 100% сигурно


Защо пишеш като не си сигорна, а не разучиш малкло повече :-P Не е на 5 и 6 ти май а на 10 и 11 май 99% съм сигорен, че ще има техни концерти.

Ето информация която съм дал във Форума Цък тука! (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=156038)

RAWRRR
02-15-2008, 00:29
Bzz - Power Rock from France

http://img.photobucket.com/albums/v357/desea/MYSPACE/bzz-plovdiv-web-lite.jpg


четвъртък 14.02 в Swingin' Hall, София, подгряваща група - Насекомикс

петък 15.02 в Петното, Пловдив, подгряваща група - Насекомикс, afterparty в Найлона

събота 16.02 в Jam, Стара Загора

неделя 17.02 в Bckstage, София, подгряваща група Pumpkin Temp

myspace.com/bzztrio

Аз ще ходя..

RAWRRR
02-15-2008, 06:28
Еми аз пък мога да кажа баси софийските педали са тези Насекомикс,които ще подгряват френцузите..

Преди седмица някъде си говоря с Ники-организатора на този концерт..
Разяснявахме въпроса,че подгряващата група Е много важна за самият концерт и определяща за това колко хора ще дойдат..

И Ники ми се оплаква,че..не искал да работи повече с тези Насекомикс,но те са му се обадили и му искали 500 лв (без бъзик) за да подгряват френската група..
И той им отказал,разбира се..а те му скрили цялата реклама за концерта,флайъри,плакати и тн,и се обадили на френската група да й се оплачат от организатора..

Смях,смях..
Жалко е,че не е успял да ги разкара..
Иначе,да,малко на педераси мязат,ама и по-странни съм виждала като Бъблъ Гъм Скрю..чийто китарист,направо си сабу гащите и се надупи .. :D

RAWRRR
02-15-2008, 06:42
Ем по такива "хомо" концерти..
няма пого,мош и други,напротив..има доста мъже,които танцуват "странно"..

Аз съм водила един приятел,който слуша предимно хардкор, на такъв концерт и той ми каза,да го пазя от онзи пич ей там..защото му изглеждал подозрителен..

А всъщност пича си съвсем хетеро,това че носи впити дънки и има завързано леопардово,копринено шалче на врата,нищо не значи..

Пък като те кефи музиката не ти пука особено..
Примерно аз се кефя на такива лигави мероприятия,но ще ходя и на Ой Поллой където ще ме смачкат на кайма. :)

lsd43
02-15-2008, 07:18
Kiss i Metallica идват твърдо :grin: :grin: http://www.katehizis.com/

вижте списъка с концертите в сайта има и Металика и Кис! :grin: :grin:

За да видете списъка с концерти отидете на новини ,предстоящи събития там ги пише всички концерти !

Totenkompf
02-15-2008, 10:06
[quote="RAWRRR"]Ем по такива "хомо" концерти..
няма пого,мош и други,напротив..има доста мъже,които танцуват "странно"..

Аз съм водила един приятел,който слуша предимно хардкор, на такъв концерт и той ми каза,да го пазя от онзи пич ей там..защото му изглеждал подозрителен..

А всъщност пича си съвсем хетеро,това че носи впити дънки и има завързано леопардово,копринено шалче на врата,нищо не значи..
/quote]
Любо Калая?

RAWRRR
02-15-2008, 13:16
Бахти прякора.....
И не не ставаше дума за него,а за един пловдивчанин,както и да е.

RAWRRR
02-15-2008, 13:28
Ем..първата ми асоциация с Калая,е Кале..
Аз познавам само един пънкар,който се казва Любо..и е твърде свестен,за подобни асоциации..
А и е дърт вече за такива детски щуротии..

RAWRRR
02-15-2008, 13:50
Да,същния е..
Емо ни запозна .Един нисичък и синеок,нооо както и да е.

RAWRRR
02-16-2008, 11:48
Бланк Дженерейшън на 4ти април. :-P

Disrespect
02-16-2008, 11:49
Бланк Дженерейшън на 4ти април. :-P

баш на рожденния ден на майка ми..
:>

RAWRRR
02-16-2008, 11:56
Е,ти знаеш как ще я направиш много щастлива,надявам се си все толкова упорит и напредваш.

RAWRRR
02-16-2008, 12:00
въх... не е ли на 5-и...???

Емо ми писа,че на 4ти ще свирят..
ама гледам на 4ти на същото място ще има рокабили концерт,групата е Бълетс,да не би да са подгряващи Бленк Дженерейшън ,или се бъркам?

Disrespect
02-16-2008, 12:00
Е,ти знаеш как ще я направиш много щастлива,надявам се си все толкова упорит и напредваш.

бавно но славно.. 8)

Totenkompf
02-16-2008, 19:47
Ае Blank Genration ли беше оная калпава банда дето Емо им е барабанист и свиреха някви провалчени кавъри на Моторхед? Или тва бяха Teraways???

Disrespect
02-16-2008, 19:51
Ае Blank Genration ли беше оная калпава банда дето Емо им е барабанист и свиреха някви провалчени кавъри на Моторхед? Или тва бяха Teraways???

калпава ама друг път..

Totenkompf
02-16-2008, 21:09
Ае Blank Genration ли беше оная калпава банда дето Емо им е барабанист и свиреха някви провалчени кавъри на Моторхед? Или тва бяха Teraways???

а ти кой си???

бленк дженерейшън не свирят кавъри на мотърхед... ;)
Значи не са Blank Generation. Щото той е барабанист и на една рокендрол банда дето свирят кавъри на Моторхед, ама нещо изобщо не ме кефят.

RAWRRR
02-16-2008, 21:40
Бленк дженерейшън свирят кавъри,Терауейс свирят авторски неща..
Втората група се е разпаднала вече.

Totenkompf,за кой концерт става въпрос,че са свирили провлачени кавъри,за този на дъ интелекшуълс ли?

Днес уейв паритио беше сууууупер боза.