PDA

View Full Version : Какъв е начинът ви на живот?



Dumb
02-10-2008, 15:46
Мисля, че ще бъде интересно,всеки да опише начинът си на живот. Също така эащо го е иэбрал и ако има въэможност, би ли го променил? Съжалявам, ако вече има такава тема :oops: Ще се радвам да пишете :grin:

darla
02-10-2008, 16:11
НЕНОРМАЛЕН и ШАНТАФФФ

Ivs Jonas
02-10-2008, 16:14
еми..прекалено ми е нормален и напрегнат. в смис..искам да съм по-голяма, за да направя нещо с някаква цел... примерно да стана известна или да променя света..

pomo6tplz
02-10-2008, 16:14
Мисля, че ще бъде интересно,всеки да опише начинът си на живот. Също така эащо го е иэбрал и ако има въэможност, би ли го променил? Съжалявам, ако вече има такава тема :oops: Ще се радвам да пишете :grin:
Ти като нямаш такъв се храниш със чуждите 8) ?

Cool_Bitch
02-10-2008, 16:20
Mn dinami4en,nenormalen,raztarsva6t abe the best!!!!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Dumb
02-10-2008, 16:26
Ей благодаря на всички :-)
--------------------------------------------------------------------------------

The_Little_RUNAWAY написа:
Мисля, че ще бъде интересно,всеки да опише начинът си на живот. Също така эащо го е иэбрал и ако има въэможност, би ли го променил? Съжалявам, ако вече има такава тема Ще се радвам да пишете

Ти като нямаш такъв се храниш със чуждите ?


Не энам от каде го раэбра т`ва :P

splendour
02-10-2008, 16:37
6antav i непредвидим :P 8)

Saymon90
02-10-2008, 16:39
Ами, не бих го променил. Харесвам начина си на живот. Успявам да уча, да работя, да се забавлявам, да се готвя за изпити и все пак да поддържам задоволителен социален живот.. доволен съм от себе си :)

Dumb
02-10-2008, 17:01
Бих каэала, че съм доволна от живота си, въпреки че не е идеален :( Опитвам се да се справям с трудностите и да продължавам на пред 8) Вэимам си всичко от живота, эа да не съжалявам после :grin:

Dumb
02-10-2008, 17:07
Ами да. Какъв би трябвало да бъде живота, эа да бъде пълноценен ;-)

RoyTheReaper
02-10-2008, 17:18
Има дни, в които ми е толкова динамичен, че не мога да си поема дъх. Други, като например днешния, минават скучно и лежерно.

RAWRRR
02-10-2008, 17:26
Ами .. най-точното определение,ще е социален или солофобски..

Малко спя,ходя почти всеки ден на работа,която е свързана с много хора и дълги разстояния.

Излизам почти всяка вече по партита,купони,концерти..та м се виждам с много хора,забавляваме се заедно,без дори да си знаем имената :).
Даже съм имала случай наскоро,за който сексът беше предпоставка за запознанство. :)

А когато съм сама и седна пред компютъра и отворя скайп или ай ци киу,ми се отварят поне 4-5 прозорчета още първата минута..
:)

Просто гледам да правя нещата,които обичам,да съчетавам полезното с приятното и понеже съм екстроверт ,се опитвам да проектирам това върху работата и забавленията си..

teenkopele
02-10-2008, 17:33
Еми...доста изтощителеш и динамичен в по-голямата си част. Сутрин даскало, следобед до късна вечер бачкане и така от понеделник до петък. Събота и неделя тук-таме някое събиране на по 1-8 чашки, за разнообразние и разпускане и това е.
Абре не е лесно, ама като трябват кинти требе се бачка.
Дали бих променил нещо, ако имах възможност? Добър въпрос...само страната, в която съм...иначе самият начин на живот не, поне на този етап, тъй като ме калява, ако мога така да се изразя, за това, което ме очаква в бъдеще. :)

Madness
02-10-2008, 17:34
Оу,и кво ви е така шАнтАФФфФО и НепрИдвиДимо в живота?

Моя е някъв...нормален...
И аз спя малко,въпреки че напоследък така ме мързи,че лягам рано и ставам в 12-1 :-D
Тормозя се с някви домашни,уроци,даскало...
С наще,с гаджето...някви супер банални неща.Ма ми е яко :)

kPuCkA
02-10-2008, 17:38
Интересен.Имам си от всичко в умерени количества.

mulgore
02-10-2008, 17:39
Моя начин на живот е съвсем нормален за момиче на моята възраст..
Уча,спя,седя на компютъра,ядосвам се,излизам..
Ей такива омръзнали ми вече неща.. :-|

OtherDimension
02-10-2008, 17:40
на всеки живота бил интересен .. абе ае бе :-P

teenkopele
02-10-2008, 17:44
на всеки живота бил интересен .. абе ае бе :-P

Интересен на моменти и до едно време...после влизаш в матрицата.

AvaLan4e
02-10-2008, 17:53
Личен ('=
Прекалено.
Всичко е свързано със стара история, с тайни сегашни занимания и подмолни цели.
Като цяло живот на подлец изцяло решен да е искрен в интимните си взаимоотношения със шепа народ, който постепенно се намалява и после пак изгражда.
Всичко е лицемерно.
Всичко е премерено.
Всичко е прекалено.
Всичко е мен. А аз не мога просто да съм едно. Тоест няма всичко. Всичко е разединено. Разделяй и владей.
Но е всичко, което имам.

hottie
02-10-2008, 18:04
dinami4en i v su6toto vreme prekrasen - rabotia,u4a i otdeliam mnogo vreme za liubimia si :)

Boot
02-10-2008, 18:06
Аз ще си заявя най-гордо, че в момента животът ми е тъп. Застоял, защото съм в сесия и почти не излизам и доста гаден поради други причини. И не правя доста от нещата, които искам да правя, защото НЕ-МО-ГА.

Blacklisted
02-10-2008, 18:18
Супер чук е - играя Lеgo Star Wars и се чувствам на 4 години 8)

HexGirl
02-10-2008, 18:40
ami mrazq skukata jivota mi e obiknoven u4a bqgam ot u4ili6te 4ertaq izlizam s priqteli hodq po koncert4eta no obi4am da izlizam i da piq s priqteli ponqkoga daje lqtoto ejednevieto mi stava zaeto edinstveno i samo ot birata sa6to taka igraq v edna teatralna trupa abe ob6to vzeto zabavlqvam se kakto moga i kak to iskam

blackfate
02-10-2008, 18:58
ами аз съм луда... ама много луда

bungle
02-10-2008, 19:08
Супер чук е - играя Lеgo Star Wars и се чувствам на 4 години 8)

Ооооо, много я обичам тази игра. 8-)

Животът ми е... пряко свързан с миналото и мечтите за бъдещето ми. Което ще рече, че отдавам прекалено голямо значение на отминалите години, като се старая да подобрявам себе си и обкръжението си. На моменти е скучно и мрачно, което е дразнещо, но като цяло животът ми е хубав. Няма от какво да се оплача. Добре, де, искам да пообиколя насам-натам, никога не съм излизала извън България. :o

B3B0K
02-10-2008, 19:26
predi 5 min be6e sku4en -nedelq maikati te kara da 4isti6 u4i6 i da si sedi6 u vas.cel den gleda6 tv prai6 se 4e u4i6 i sedi6 na kompa.no sega samo kao re6ih das e obada na gadjeto i na edna fr me zatrupaha s problemi koito s eokazva 4e me zasqgat a znaeh za tqhnoto sa6testvuvane ot predi... razbiram 4e sma ujasen 4ovek :( ina4e sku4en jivot ot pon do petak sled kraq na rabotnata/u4ebnata sedmica stava zabvno i razbira6 za6ti jivee6

AliceSw
02-10-2008, 20:55
според думите на един познат, съм в безтегловност...доста на място беше казано...иначе просто правя някакви машинални неща и дори не се оплаквам, колкото и работа да имам...I just don't care...поне хората от време на време са супер мили и ми казват прекрасни неща, които ме правят щастлива

psychopath
02-10-2008, 20:59
Живея ,за да акам и пишкам . :-D

AvaLan4e
02-10-2008, 21:01
Живея ,за да акам и пишкам . :-D
Ясно, цениш живота, защото ако спреш, ще загубиш тази си способност, ще е жалко, дам.